Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 29.06.2011., 16:19   #1171
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Citiraj:
Autor ShanTech Pregled postova
Kod opisa kvara si im rekao samo "ne radi" ili si opisao situaciju? Ak im kažeš "ne radi", oni ga spoje, vide POST screen i za njih je stvar gotova.
Kolko je to primjetno? Imaš sliku? Ak se to stvarno dosta vidi, to su ti morali zamjenit.

@Alfa_R: traži se tvoja pomoć
Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Daj malo objasni to s*ebana slika.
Napisano im je na papir da je slika na nativnoj rezoluciji razlijana (gaussian blur) te izraženo treperi, do te mjere da slove plešu po piksel-dva.
Problem se javlja i preko DVI-a i preko D-sub-a.
To ne može biti ispravno, sumnjam da su ga u servisu dalje od POST-a provjerili.
Ništa, šaljem im mail s zahtjevom za povrat love, u suprotnom tužba preko udruge Potrošač i gostovanje na "Potrošačkom kodu".
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2011., 16:36   #1172
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor potemkin.hr Pregled postova
Napisano im je na papir da je slika na nativnoj rezoluciji razlijana (gaussian blur) te izraženo treperi, do te mjere da slove plešu po piksel-dva.
Problem se javlja i preko DVI-a i preko D-sub-a.
To ne može biti ispravno, sumnjam da su ga u servisu dalje od POST-a provjerili.
Ništa, šaljem im mail s zahtjevom za povrat love, u suprotnom tužba preko udruge Potrošač i gostovanje na "Potrošačkom kodu".
Otkud je nabavljen monitor? Jesi siguran da je uopće došao do servisa?
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.06.2011., 16:54   #1173
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Otkud je nabavljen monitor? Jesi siguran da je uopće došao do servisa?
Monitor je kupljen u Protisu (ako si mislio na to), a u servis jest došao dvaput, imam servisni primitak za svaki put.
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2011., 17:27   #1174
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Nema tu puno pomoći. Najbolja kupnja monitora na daljinu je ako se mislite pozvati na to u roku od 7 dana bez razloga tražiti otkaz kupovine.
No ovdje to nije (više) slučaj.

Ovdje je bilo potrebno dokumentirati (snimiti) problem (kao i uvijek prije slanja, kao i stanje stvari i izgled), po mogućnosti dobiti priznanje proizvođača da to nije normalno za njihov monitor i da pošalje na zamjenu i onda s tim zahtijevati zamjenu ili povrat sredstava.

Sad treba tražiti da ti pošalju ispravan monitor, drugi model ili povrat sredstava.
Ako ne pošalju uključiti nadležne inspekcije da su prekršili:

Citiraj:

Zakon o zaštiti potrošača

Obveza trgovca

Članak 5.

(1) Trgovac je dužan potrošaču ispuniti ugovor u skladu s odredbama ovoga Zakona i propisima obveznog prava.
(2) Trgovac je dužan, na zahtjev i prema izboru potrošača, proizvod koji ima nedostatak zamijeniti novim ispravnim proizvodom ili mu vratiti iznos plaćen za taj proizvod, odnosno sniziti cijenu ili, uz suglasnost potrošača, otkloniti nedostatak na proizvodu.
(3) Trgovac je u slučaju nedostatka kod obavljene usluge dužan, na zahtjev potrošača, vratiti iznos plaćen za tu uslugu, sniziti cijenu usluge ili otkloniti nedostatak obavljene usluge.
(4) Potrošač može u slučaju iz stavka 2. i 3. ovoga članka zahtijevati povrat plaćenog iznosa samo ako je prethodno dao trgovcu primjereni rok za ispunjenje ugovora.
(5) Nedostatak na proizvodu, odnosno obavljenoj usluzi, kada je to nužno, dokazuje se vještačenjem u za to ovlaštenim ustanovama ili uz pomoć ovlaštenog sudskog vještaka, a troškove vještačenja snosi potrošač ili trgovac, ovisno o rezultatu vještačenja.
(6) Trgovac je dužan, u tijeku jamstvenog roka, popraviti u primjerenom roku neispravan proizvod potrošaču koji je predao jamstveni (garancijski) list, ili, ako to nije moguće, umjesto istoga predati mu proizvod koji je ispravan.


VII. PREKRŠAJNE ODREDBE

Članak 144.

(1) Novčanom kaznom u iznosu od 10.000,00 do 100.000,00 kuna kaznit će se za prekršaj pravna osoba ako:

....
– na zahtjev potrošača proizvod za koji mu je predao jamstveni (garancijski) list i u tijeku jamstvenog roka ne popravi u razumnom roku ili umjesto toga nije predao proizvod koji je ispravan (članak 5. stavak 6.),
.....
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je online   Reply With Quote
Staro 29.06.2011., 18:20   #1175
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor potemkin.hr Pregled postova
Monitor je kupljen u Protisu (ako si mislio na to), a u servis jest došao dvaput, imam servisni primitak za svaki put.
Nisam mislio na Protis, tko je uvoznik?
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2011., 11:49   #1176
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Citiraj:
Autor Old Iggy Pregled postova
Nisam mislio na Protis, tko je uvoznik?
Servis je Tecomtrade, a uvoznik mislim da je Kodeks, ali nisam siguran (vjerojatno jest, kad je generalni zastupnik za Dell).
Što raditi kada servis tvrdi da je monitor ispravan, Protis se drži izjave servisa ko pijan plota, monitor definitivno nije ispravan, a ja već mjesec dana nemam ispravan proizvod, a unaprijed sam platio?
EDIT: sad tek vidim na servisnom primitku da je isti (prvi) monitor završio na servisu 2x po nekoj logici. Kod obje servisne primitke je zapisani isti serijski broj monitora, znači isti monitor bio na servisu 2x (onaj sa backlight bleedingom), a drugi sa razmrdanom slikom nijednom.
__________________


Zadnje izmijenjeno od: potemkin.hr. 30.06.2011. u 11:57.
potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2011., 11:52   #1177
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,731
Mislim da bi bilo najbolje da nazoves u servis i dogovoris se da se dodjes sam uvjeriti da je monitor ispravan, te im na licu mjesta onda pokazes sto ne stima (ili ga preuzmes ako sve radi):
rendula je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2011., 13:08   #1178
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor potemkin.hr Pregled postova
Servis je Tecomtrade, a uvoznik mislim da je Kodeks, ali nisam siguran (vjerojatno jest, kad je generalni zastupnik za Dell).
Što raditi kada servis tvrdi da je monitor ispravan, Protis se drži izjave servisa ko pijan plota, monitor definitivno nije ispravan, a ja već mjesec dana nemam ispravan proizvod, a unaprijed sam platio?
EDIT: sad tek vidim na servisnom primitku da je isti (prvi) monitor završio na servisu 2x po nekoj logici. Kod obje servisne primitke je zapisani isti serijski broj monitora, znači isti monitor bio na servisu 2x (onaj sa backlight bleedingom), a drugi sa razmrdanom slikom nijednom.
Kodeks nije ni jedini ni generalni, no njihov servis je odgovoran, ako je Kodeks, no može biti i TecomTrade. Bitno je doznati tko ga je uvezao i najbolje bi bilo direktno otići u njihov servis.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2011., 00:52   #1179
bliss_zg
bliss_zg - take, muljanje na tržnici
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: ST
Postovi: 305
Svake pohvale deckima u Protisu, znam da je vruce al ako im se ne radi nek daju otkaz.
Trazim ponudu za produljenje Lenovo garancije, napisem im tocan model i ako imaju produljenje 1, 2 ili 3g da mi daju sve 3 ponude.

Njihov odgovor glasi:

Citiraj:
Pogledajte na http://www.protis.hr/products/<wbr>index/prijenosna-racunala/10 koje Vam jamstvo odgovara.
No shit, Sherlock. Jedno je sigurno da kod njih nista necu produljit niti kupit vise.
bliss_zg je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2011., 11:05   #1180
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,416
Normalna praksa za web shop. Regas se, izaberes, platis i imas. Ne salju se ponude.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 14.07.2011., 21:45   #1181
bliss_zg
bliss_zg - take, muljanje na tržnici
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: ST
Postovi: 305
Citiraj:
Autor nino Pregled postova
Normalna praksa za web shop. Regas se, izaberes, platis i imas. Ne salju se ponude.
Mozes li se ti tu snaci medu ovim garancijama? Ja ne mogu, zato sam i trazio. Mogli su toliko usluzni bit i poslat mi link ukoliko imaju, jer cini mi se imaju samo 3g ako sam ja dobro skuzio.
bliss_zg je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2011., 22:08   #1182
Warrior
Premium
Moj komp
 
Warrior's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 980
Imam iskustvo da me hard disk malo zeza u smislu da neke filmiće odjednom ne mogu otvoriti, da mi javlja Recycle Bin corrupted na tom disku, danas mi se desilo da niti jedan file i folder ne mogu otvoriti jer su se poremetile User Rights postavke tako da moram kliknuti na svaki folder ponaosob da bih dobio natrag User Right i slično. HDTune mi na tom hardu javlja Warning na Current Pending Sector = 1 te mi skeniranje daje 1 crveni kvadratić.

Disk je Samsung F3 1TB kupljen u Protisu prije cca. godinu dana, garancija je 3 godine.

Molim savjet što mi je činiti i kako dobiti novi hard jer sumnjam da se ovaj može popraviti jer sam fixao greške, formatirao ga i situacija se počne pojavljivati nakon 1-2-3 tjedna opet...

Hvala.
__________________
Everything is sooooo slow... Why? Oh, why?
Warrior je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2011., 22:56   #1183
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor Warrior Pregled postova
Molim savjet što mi je činiti i kako dobiti novi hard jer sumnjam da se ovaj može popraviti jer sam fixao greške, formatirao ga i situacija se počne pojavljivati nakon 1-2-3 tjedna opet...

Hvala.
sta kažu smart i samsungov tool za hd-ove?
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...
Alfa_R je online   Reply With Quote
Staro 14.07.2011., 23:10   #1184
nino
PizzoZder
Moj komp
 
nino's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Umag
Postovi: 12,416
Citiraj:
Autor bliss_zg Pregled postova
Mozes li se ti tu snaci medu ovim garancijama?
Mogu.
Citiraj:
Ja ne mogu, zato sam i trazio. Mogli su toliko usluzni bit i poslat mi link ukoliko imaju, jer cini mi se imaju samo 3g ako sam ja dobro skuzio
Vidi, ja ti samo zelim rec da je poanta web trgovine ono gore sto sam ti napisao.

Sa druge strane, neznam dali za tvoj model postoji opcija produljenja jamstva. Nema za sve modele.
__________________
Prodajem kucu na klizistu.. Nije puno presla.....
Member Of PC Ekspert 100+kg Demolition Squad
NAJNOVIJE = Povoljno RAM..http://www.downloadmoreram.com/... tor i AMD kupili....

NOVO! Prodajem visokokvalitetni tropleteni hardverski konac za fixiranje coolera
nino je online   Reply With Quote
Staro 15.07.2011., 07:37   #1185
Warrior
Premium
Moj komp
 
Warrior's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 980
Citiraj:
Autor Alfa_R Pregled postova
sta kažu smart i samsungov tool za hd-ove?
SMART mi daje warning na parametru:
Current Pending Sector koji pokazuje Data = 1.



Samsungov tool budem probao nakon posla. Šteta...
__________________
Everything is sooooo slow... Why? Oh, why?

Zadnje izmijenjeno od: Warrior. 15.07.2011. u 07:42.
Warrior je offline   Reply With Quote
Staro 15.07.2011., 09:04   #1186
ShanTech
Banned
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: -
Postovi: 3,783
Citiraj:
Autor Warrior Pregled postova
SMART mi daje warning na parametru:
Current Pending Sector koji pokazuje Data = 1.



Samsungov tool budem probao nakon posla. Šteta...
Pusti scan do kraja, to si sprintaj, bilo bi dobro da ispišeš na color printeru, da se vidi crveni kvadratić
To bi trebalo biti uvaženo na reklamaciji, pošto disk ima BS, netko bude već potvrdio/demantirao, probaj još Samsungov tool.

Zadnje izmijenjeno od: ShanTech. 15.07.2011. u 09:17.
ShanTech je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2011., 22:43   #1187
khm
Banned
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Slavonija
Postovi: 1,200
Nisam jedno vrijeme bio na njihovom sajtu i sad baš odem da vidim šta ima.

Znao sam za madrace i ostale gluposti, ali šokiralo me sad kad sam vidio da su dodali auto opremu, pa tako imamo ulja, antifrize, gume i sl.

Nije mi jasna ta politika, da nisu mogli to sve nuditi ali na različitim sajtovima, odnosno odvojit ponudu i eventualno linkat s jednog webshopa na drugi?
Ovako imamo na jednom mjestu HDD i antifriz, a bogami to stvarno ulijeva povjerenje i stručnost :facepalm:

Jedno je sigurno, ovaj crnjak od webshopa se deleta iz bookmarksa, ne znam šta sam do sada i čekao.


BTW, moram komentirat ovaj bjedni pokušaj zarade.

Nisu još upotpunili ponudu sa svim autodijelovima ali zanimljiva su mi ulja i njihove cijene.
Nedavno sam kupovao Mobil Super 3000 odavde >> link - cijena 374 kn.

To isto ulje nudi genijalni protis za 484 kn >> link.

Svaka čast, koji tulci
khm je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2011., 14:15   #1188
FitzTN
Premium
Moj komp
 
FitzTN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Samobor, HR
Postovi: 1,552
hmmm, Kipor stroj i ulja direkt nabavljaju robu drugim putem i imaju puno niže cijene od konkurecije. Ne mora biti da Protis nabavlja kod njih. Trebalo bi vidjeti koja je cijena tog ulja u nekoj trgovini koja nabavlja, ajmo se izrazit ovako - redovnim putem, pa onda to usporedit

Sve u svemu, meni i nije pretjerano loše da šire ponudu, a da ne ulijeva povjerenje, pa kad je ulijevalo? Za webshop i tako moraš znat što ti treba, to naručiš, platiš, podigneš, adio
FitzTN je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2011., 14:36   #1189
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Strašno me zaboli kaj budem u Protisu kupil perilicu rublja 50-ak € jeftiniju nego u "normalnom" dućanu...moš si mislit
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2011., 14:37   #1190
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
bolit će te kad ćeš sam morat u kinu po nju

dobro sad što su neozbiljni za kuler od 100kn, ali znam ekipu koja planira tamo uzet plazmatron za 5-10k kn i ovi ne odgovaraju, pa ti uplatiš oni probiju rok ono debelo... na kraju te strah da li će ti roba uopće stići.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 29.07.2011., 16:14   #1191
chief_wolfinjo
Premium
Moj komp
 
chief_wolfinjo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2009
Lokacija: DS9
Postovi: 4,164
neljubazni skroz.....
chief_wolfinjo je offline   Reply With Quote
Staro 03.08.2011., 16:25   #1192
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Jel se oni IKAD javljaju na telefon?

U prosle 2 godine sam ih zvao 20 puta, dobio 3.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 03.08.2011., 16:43   #1193
Rebbit
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 651
Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
Jel se oni IKAD javljaju na telefon?

U prosle 2 godine sam ih zvao 20 puta, dobio 3.
ti čak imaš i dobar prosjek
__________________
nek sam isti kao on, ma nek sam isti ko stari moj, dok zivot juri, ja cu lagano....


Lenovo Thinkpad T14
Logitech MX Master 2S
Logitech MX Keys

Galaxy S23+

Rebbit je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2011., 20:28   #1194
Ag008
RESPECT MY AUTHORITAH
Moj komp
 
Ag008's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 7,343
Kada im se šalje na servis nešto, u pravilu nikada ne snose trošak poštarine?
Misli nešto kupiti pa pitam...
__________________
.
Ag008 je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2011., 20:32   #1195
ShanTech
Banned
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: -
Postovi: 3,783
Citiraj:
Autor Ag008 Pregled postova
Kada im se šalje na servis nešto, u pravilu nikada ne snose trošak poštarine?
Misli nešto kupiti pa pitam...
Ti već znaš da bude riknulo
ShanTech je offline   Reply With Quote
Staro 09.08.2011., 12:47   #1196
Aramengo
Lurker
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: Sali
Postovi: 33
Zasad imam dobra iskustva s njima, doduse nisam bas puno toga kupio
Aramengo je offline   Reply With Quote
Staro 15.08.2011., 23:38   #1197
slavonac90
Premium
Moj komp
 
slavonac90's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,395
ovako zanima me dobije li se 10 % popusta za internet naruždbe?u načinima plaćanja piše da se dobije za gotovinu i virmane 10% popusta ali kada stavim proizvod u košaricu uračuna cijenu koja piše bez popusta...hoće li kasnije oni umanjiti cijenu za tih 10 % ili ne?
slavonac90 je offline   Reply With Quote
Staro 19.08.2011., 15:03   #1198
Racker_CRO
Silent killer
Moj komp
 
Racker_CRO's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 181
Moje iskustvo katastrofa s njima! Dvojica rade tamo koliko znam i zadnji put me tip nazove da imaju dva od tri artikla i da dođem iza 17h po ta dva ako hoću a treći bude drugi dan poslije 11. Kak mi nije bilo usput s posla kažem da budem drugi dan navratio pod pauzom.
Drugi dan mi se javi drugi tip i veli da ne mogu dolaziti jer ništa od moje robe nije stiglo i da mi nitko nije mogao reći da dođem. Sva sreća da sam prije nazvao jer da mi je to rekao u facu mogao bi pobrat nešto gore od jezikove juhe. Drugim riječima potrošio bi gorivo i vrijeme bez veze. Samo mi nije jasno ako rade samo dvojica da jedan može reći totalno različitu stvar od drugoga, pa sjede na 1m razmaka.

Osim toga, komunikacija je na razini trogodišnjeg djeteta, cijelo vrijeme razgovora tip gleda u tipkovnicu ili pod (pitao sam ga za garanciju, nekakve specifikacije, bla nebitno). Pismena komunikacija još gora, odgovaraju samo jednom riječi bez obrazloženja, preporuke....

Iskreno radije dam nekoliko kuna više u dućanu gdje rade školovani i kulturni ljudi i znaju se ophoditi sa drugim ljudima.
Znam da je ovo webshop ali manje više svaki IT dućan ima webshop pa se ne ponašaju kao ovi.

Žao mi je samo što nigdje na webu nema kontakt mail uprave, vlasnika, knjiga žalbe!
__________________


Case: ThermalTake Shark VA7000BWA -> ulaz: 1x120mm BlueLed izlaz: 1x120mm BlueLed

PSU: Corsair CX-750M Modular @ Blazer UPS 600VA

MBO: Gigabyte GA990FXA-D3

CPU: AMD FX 6100 Black Edition @ 3300 MHz -> cooler: Scythe Zipang 2

RAM: 4x 4GB Corsair XMS3 1600MHz

VGA: Sapphire HD7870 2GB GDDR5 GHz Edition

HDD: Patriot Pyro SSD 120GB

HDD: Seagate 1TB SGT-ST1000DM003 SATA 6

DVD±RW: LD DVDRW

DVD±RW: LG BlueRay BE06LU10

I/O units

Monitor: LG 25UM58-P 21:9 IPS LED

Keyboard & Mouse: Logitech MK710

Sound: Vivax HT-100 5.1

Headphones: Trust 640-U

Printer: Canon Pixma MX475


Racker_CRO je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2011., 19:23   #1199
Thorax
Doomster
Moj komp
 
Thorax's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2008
Lokacija: Kraj Donji
Postovi: 396
Ispričavam se na OT-u, ali zna li netko kolike su plaće prodavačima tamo?
__________________


CPU: AMD Athlon 640 under TX3
MBO: Asrock 870 Extreme3
RAM: 8 GB DDR3 Mushkin @ 1333, CL8
VGA: XFX HD4830
HDD: WD 6400AAKS
Monitor: Samsung 2470H
PSU: Fortron PNF 400W
OS: Win 7 Enterprise x64 SP1
Net: 12 Mbit/1,25 Mbit
Sound: Logitech X-530




CPU: Intel Celeron T3100
MBO: HP 1526
RAM: 2 GB DDR3
VGA: GMA 4500MHD
HDD: WD3200BEVT
Monitor: 15,6“ LCD
PSU: HP 65 W
OS: Win 7 Enterprise x86 SP1
Sound: Arctic Sound P281




CPU: AMD Athlon M320 undervolt @ 0.975 V
MBO: AMD 785
RAM: 2 GB DDR2 800
VGA: Integrated HD4200
HDD: Hitachi 250 GB
Monitor: LCD 15,6“
PSU: Delta Electronics 65 W
OS: Win 7 Ultimate x86
Net: 8 Mbit/768 kbit
Sound: integrated
Thorax je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2011., 20:19   #1200
housel
aka Sizif
Moj komp
 
housel's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: požega
Postovi: 581
Ne no ako je ovo bilo pitanje sa poantom, odmah u startu se ne slažem.
__________________
housel je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na