Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.01.2011., 12:35   #1081
borny
Too much busy
Moj komp
 
borny's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,536
Pošto si sigurno platio web ponudu, a nije istekao rok od 7 dana, napravis se grbav i vrati im oboje ili samo tipkušu ako baš moraš.

Inače, Alfa_R u sigu ima upute kako im vratiti kupljeni proizvod
__________________

It's nice to be important, but it's more important to be nice!

borny je offline   Reply With Quote
Staro 24.01.2011., 13:13   #1082
neuroteek
Registrirani ovisnik
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 106
Citiraj:
Autor borny Pregled postova
Pošto si sigurno platio web ponudu, a nije istekao rok od 7 dana, napravis se grbav i vrati im oboje ili samo tipkušu ako baš moraš.

Inače, Alfa_R u sigu ima upute kako im vratiti kupljeni proizvod
Ma platio jesam prek weba, ali sam osobno preuzeo i oni imaju na dnu računa sitnim tiskom, font 0,5, otisnute svoje uvjete, gdje piše da zamje njuju robu samo uz 20% umanjenje cijene ili minimalno 100 kuna naknade, i to uz prethodni dogovor, s tim da od dogovora nikaj, budući da me tip poslao na oglasnik, ma ako će me ta manjkavost matrice dovoljno iritirat, prodat ću je tu na forumu....

Pogledao sam link iz Alfa_R-ovog siga, i odmah je tu bio i Protis, nažalost šugava poslovna politika nije protuzakonita, a kod nas je, moglo bi se reći, tržišni standard...
neuroteek je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 24.01.2011., 13:18   #1083
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor neuroteek Pregled postova
Ma platio jesam prek weba, ali sam osobno preuzeo i oni imaju na dnu računa sitnim tiskom, font 0,5, otisnute svoje uvjete, gdje piše da zamje njuju robu samo uz 20% umanjenje cijene ili minimalno 100 kuna naknade, i to uz prethodni dogovor, s tim da od dogovora nikaj, budući da me tip poslao na oglasnik, ma ako će me ta manjkavost matrice dovoljno iritirat, prodat ću je tu na forumu....

Pogledao sam link iz Alfa_R-ovog siga, i odmah je tu bio i Protis, nažalost šugava poslovna politika nije protuzakonita, a kod nas je, moglo bi se reći, tržišni standard...

Njihovi uvjeti ne znače ništa ako se pozoveš na članak 45. zakona o zaštiti potrošača. Ne smiju ti naplatiti nikakve troškove i štetu koju su time pretrpili. Također preuzimanje u trgovini ne utječe ninašto - imaš odgovor ministarstva da to isto spada pod kupnjom na daljinu dok god je ponuda predana i plačena daljinskim putem.


Pogledaj moj post opet, sad sam ga updejtao i dodao relevantne članke u zakonu. (i podcrtao najbitnije - među tome i kako ti nesmiju ništa naplatiti)
Par korisnika mi je prijavilo da su koristili taj način i bez problema dobili povrat novaca tako da samo slijedi upute ako ti nije prošao rok od 7 dana (od primitka do predaje tvog dopisa na poštu)...



I evo ti post Protisa kojemu potvrđuju - ako si kupio na daljinu i otkazao ne naplačuju nikakve troškove: Klikni!
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...

Zadnje izmijenjeno od: Alfa_R. 24.01.2011. u 13:39.
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 16.02.2011., 12:43   #1084
Mr.Ex.President
Torrent freek
 
Mr.Ex.President's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Split
Postovi: 3,912
Evo još jednog primjera njihove neozbiljnosti i neprofesionalnosti, u najmanju ruku rečeno...

Imali su jedan zanimljiv artikal u ponudi koji je koštao preko 100 kn manje nego igdje drugdje i to sa uračunatom poštarinom. A to nije mala razlika pošto je to cirka 25% ukupne cijene artikla. Ali kako sam imao nekih nedoumica oko layouta istog (dakle nije neko glupo pitanje tipa može li core i5 na AM3 ploču koje mogu proguglat u 3 sekunde), nego konkretno pitanje koje ne piše na sajtu, a meni je jako bitno pošto nisam u mogućnosti preuzet artikal osobno, poslao sam mail
Doduše sve i da je najgluplje moguće pitanje ikad, mislim da je njihova "obveza" na to odgovorit, ako mogu ADM, Links i ostali, mogli bi i oni.

Ali ne, mail je poslan 24.1. odgovor još nije stigao...a više nije ni bitno, proizvod je nabavljen... Mislim ne bi ih čekao 20 dana ni da mi ga daruju, znam da im je gužva, znam da ih je malo zaposlenih, znam da im je marža 20, 30 kn, ali brate 20 dana je cirka 30 iljada minuta, a za poslat meni odgovor treba jedna minuta od tih 30 iljada... Neprofesionalno i neozbiljno, jako
__________________

CPU: AMD Ryzen 5 1600X MHz - cooling: Corsair H100x
MBO: MSI B450 Gaming Plus
RAM: 2x 8 GB DDR4 G.SKILL 3000 MHz (Aegis F4-3000C16D-16GISB)
VGA: Asus GeForce 970 4 GB STRIX
HDD: SSD Kingston 256 GB [KC400] || Toshiba 3 TB [DT01ACA300]
Case: NZXT S340 - Rear exhaust 120mm - 7V
PSU: Corsair RM550X 550W


Periferija

LCD: HP ZR24w
Keyboard: Logitech Illuminated Keyboard
Mouse: Logitech G400
Gaming Wheel: Driving Force™ Pro
Sound: Genius SP-HF1201A
Printer: HP LaserJet 1020
Scanner: HP ScanJet 4300
Headphones: Philips SHC 2000
ADSL: Siemens Gigaset SX763 router [T-com Flat - 10/640]
Switch: D-Link DGS-1005A 5-port giga
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1



CPU: AMD X2 A4-5300 cooling: BOX
MBO: Gigabyte GA-F2A85XM-HD3
RAM: Kingmax 1x4GB DDR3, 1600 MHz CL9 [FLGF]
HDD: WD Green 2TB [WD20EZRX]
PSU: Antec SU380
Case: Antec NSK2400 (ispuh: 120mm - 5V)

TV: Samsung 43E450 @HDMI
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1
Remote: Logitech K230 + Logitech M180 mouse

LINK

Mr.Ex.President je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2011., 21:06   #1085
Paske
Ekspert iz sjene ...
Moj komp
 
Paske's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: New Eden
Postovi: 3,801
Čitam, čitam, smijem se, čitam, na glas se smijem, žena me zamoli da se smirim jerbo Onur je uhićen, a to je vrlo bitno ...

Do dana današnjeg nisam čuo dobru riječ o Protisu. Samo drvlje i kamenje. Juda ima veći fan club u crkvi od Protisa.

Međutim ekipa i dalje tamo kupuje i žali se. Nisu mi ovo, nisu mi ono, uzeli pare pa odugovlače.

Dragu moji prijatelji i forumaši, manite se ćorava posla. Iako je zakon kod reklamacija isl. na vašoj strani, dali stvarno želite zbog 50-100 Kn uštede čupati si kosu i gubiti živce ?

Zaboravite Protis i kupujte kod normalnih trgovaca ...
Paske je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2011., 16:17   #1086
HCS
Premijum
Moj komp
 
HCS's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,359
Kakva je procedura ako nemogu nabaviti proizvod za koji je vec placena kapara?
__________________
Neke od mojih trgovina: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
HCS je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2011., 19:01   #1087
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Procedura je da ti vrate sav uplaćeni iznos.

No, ako su tražili kaparu - ona je obvezujuća - kako za kupca, tako i za trgovca i u najmanju ruku imaš pravo na naknadu dvostruke kapare. U najgorem slučaju tražiti kaparu + nadoknadu štete. Dali ćeš ići na to - odluči sam.

Što mislite, zašto su sve normalne trgovine odustale od uzimanje kapare?....


Citiraj:
XI. KAPARA I ODUSTATNINA

1. Kapara

Vraćanje i uračunavanje kapare

Članak 303.

(1) Ako je u trenutku sklapanja ugovora jedna strana dala drugoj stanovit iznos novca ili stanovitu količinu drugih zamjenljivih stvari kao znak da je ugovor sklopljen (kapara), ugovor se smatra sklopljenim kad je kapara dana, ako nije što drugo ugovoreno.

(2) U slučaju ispunjenja ugovora kapara se mora vratiti ili uračunati u ispunjenje obveze.

(3) Ako što drugo nije ugovoreno, strana koja je dala kaparu ne može odustati od ugovora ostavljajući kaparu drugoj strani, niti to može učiniti druga strana vraćanjem dvostruke kapare.

Neispunjenje ugovora

Članak 304.

(1) Ako je za neispunjenje ugovora odgovorna strana koja je dala kaparu, druga strana može po svojem izboru zahtijevati ispunjenje ugovora, ako je to još moguće, ili tražiti naknadu štete, a kaparu uračunati u naknadu ili vratiti ili se zadovoljiti primljenom kaparom.

(2) Ako je za neispunjenje ugovora odgovorna strana koja je primila kaparu, druga strana može, po svojem izboru zahtijevati ispunjenje ugovora, ako je to još moguće, ili tražiti naknadu štete i vraćanje kapare, ili tražiti vraćanje dvostruke kapare.

(3) U svakom slučaju, kad druga strana zahtijeva ispunjenje ugovora, ona ima pravo i na naknadu štete koju trpi zbog zakašnjenja.

(4) Sud može, u slučajevima iz stavka 1. i 2. ovoga članka, na zahtjev zainteresirane strane smanjiti pretjerano veliku kaparu.
__________________
Kako vratiti robu u webshop (protis, adm) u roku od 7 dana -> Link...
Plaćeno preko neta, podignuto u trgovini je isto kupovina na daljinu -> Link...
Poslali vam stvar sa reklamacije o vašem trošku? -> Link...
Kupnja na daljinu- povrat unutar 14 dana? -> Link...

Zadnje izmijenjeno od: Alfa_R. 18.02.2011. u 19:15.
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2011., 00:44   #1088
HCS
Premijum
Moj komp
 
HCS's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,359
Ok, super, imat cu to na umu, jer sam danas zakapario proizvod, i sad na njihovoj stranici vidim pise da je uopce nedobavljiv Pa me bas zanima kak ce bit u ponedjeljak kod njih
__________________
Neke od mojih trgovina: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
HCS je offline   Reply With Quote
Staro 19.02.2011., 06:24   #1089
borny
Too much busy
Moj komp
 
borny's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,536
Citiraj:
Autor HCS Pregled postova
Ok, super, imat cu to na umu, jer sam danas zakapario proizvod, i sad na njihovoj stranici vidim pise da je uopce nedobavljiv Pa me bas zanima kak ce bit u ponedjeljak kod njih
Naravno, u pon očekujemo da se javiš i sve ispričaš u detalje
__________________

It's nice to be important, but it's more important to be nice!

borny je offline   Reply With Quote
Staro 22.02.2011., 22:26   #1090
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,865
Uzeo bi u Protisu Logitech K800 tipkovnicu jer kotiraju dosta visoko cijenom zanemarujuci one ŽNJ firme za koje nikad cuo.
Zvao sam ih, kazu da je dobavljiva, a na upit kojeg je layout-a, tip kaze nemam pojma i nemoze saznati je dobavljac ne pruza te informacije
Mislim ono, jasno mi je da necu dobiti nasa slova svjetleca, al valjda bi trebao znati kakvu tipkovnicu u po Hrvatske prodaje! Ima li odstampana nase znakove ili ne

Sad sta da radim, dal da narucim od ovih iznad koji su jeftiniji, a prodaju ih sa rh znakovima ... mada me frka da me ne zavuku kao sto imam priliku ovdje citata da im je to nerijetka praksa.
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom
Ziiky je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.02.2011., 22:49   #1091
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
Citiraj:
Autor Ziiky Pregled postova
Uzeo bi u Protisu Logitech K800 tipkovnicu jer kotiraju dosta visoko cijenom zanemarujuci one ŽNJ firme za koje nikad cuo.
Zvao sam ih, kazu da je dobavljiva, a na upit kojeg je layout-a, tip kaze nemam pojma i nemoze saznati je dobavljac ne pruza te informacije
Mislim ono, jasno mi je da necu dobiti nasa slova svjetleca, al valjda bi trebao znati kakvu tipkovnicu u po Hrvatske prodaje! Ima li odstampana nase znakove ili ne

Sad sta da radim, dal da narucim od ovih iznad koji su jeftiniji, a prodaju ih sa rh znakovima ... mada me frka da me ne zavuku kao sto imam priliku ovdje citata da im je to nerijetka praksa.
Nije mi jasna ta opsesija za HR slovima.. Ionako vecina vas zna raspored svake tipkice...
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2011., 00:09   #1092
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,865
Citiraj:
Autor Ati freak Pregled postova
Nije mi jasna ta opsesija za HR slovima.. Ionako vecina vas zna raspored svake tipkice...
Spameru ti zasuti

Nije opsesija nego prakticnost. Kad cijeli zivot pisem na hr tipkusi, znaci negdje 17 godina koristim hr layout. I na poslu i privatno!
Sta sad treba, mjenjat cijeli mentalni sklop zbog tamo nekog balavandera kojem je tesko provjeriti kakvu tipkovnicu prodaje???
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom
Ziiky je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2011., 00:14   #1093
borny
Too much busy
Moj komp
 
borny's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,536
Citiraj:
Autor Ati freak Pregled postova
Nije mi jasna ta opsesija za HR slovima.. Ionako vecina vas zna raspored svake tipkice...
Većina zna, ali to je prividno jer ih vidiš pod prstima
Na poslu imamo Dell-ova računala iz Njemačke/Švicarske koja nemaju HR layout, već DE. Zbog toga me svako malo netko od "majstora" pita gdje je "š" i slično.

@ Ziiky: jel ti možda rekao tko je dobavljač? Pa da njih direktno pitaš. Nije tajna da su Protisovci na nivou ovećeg panja
__________________

It's nice to be important, but it's more important to be nice!

borny je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2011., 00:37   #1094
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,865
@ Borny
Ne znam pricao sam s njima preko telefona. Sutra cu ih bas nazvati i pitati pa cu probati kontaktirati njihovog dobavljaca.

Citiraj:
Autor Ati freak Pregled postova
Nije mi jasna ta opsesija za HR slovima.. Ionako vecina vas zna raspored svake tipkice...
Nije tu rijec samo o tih 5 slovima, imas i drugacije rasporedjeno hrpu znakova na koje sam naviknut i ne moram razmisljati gdje su mi.
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom
Ziiky je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2011., 01:26   #1095
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
Citiraj:
Autor Ziiky Pregled postova
Spameru ti zasuti

Nije opsesija nego prakticnost. Kad cijeli zivot pisem na hr tipkusi, znaci negdje 17 godina koristim hr layout. I na poslu i privatno!
Sta sad treba, mjenjat cijeli mentalni sklop zbog tamo nekog balavandera kojem je tesko provjeriti kakvu tipkovnicu prodaje???
Po cem sam spamer i kojim pravom imas govoriti da zasutim?
On topic: da pogledas na logitech stranici dobavljace za Hr?
( nisam na kompu trenutno ,no vjerojatno ima neki info, pa ih cimnes)
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2011., 09:16   #1096
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,865
Nazvao sam prvoga s nabava.net ponude za Logi K800; Adria computers. Znaci i najjeftinijeg.
Prodavac mi sve fino provjerio i potvrdio dostupnost.
Salje odmah danas, a placam pouzecem, sto mi odgovara posto sam nevjerni Toma u zadnje vrijeme. Dostava 35 kn.
`ko se o mlijeko opece taj i u jogurt puse

Pravo sam iznenadjen jer obicno bjezim od tih povoljnom cijenom, visoko rangiranih firmi koje mi izvaci nabava.net
Samo da mi ne stigne cigla
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom
Ziiky je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2011., 12:28   #1097
borny
Too much busy
Moj komp
 
borny's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,536
Ma sigurno će biti sve u redu. Mislim da nino ima neke veze sa tom firmom, ili nekom sličnom
__________________

It's nice to be important, but it's more important to be nice!

borny je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2011., 14:11   #1098
Paske
Ekspert iz sjene ...
Moj komp
 
Paske's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: New Eden
Postovi: 3,801
Nije vezano uz Protis ali ...

Logitech "lijepi" HR slova na tipkovnice. Tako da kod svjetlećih tipkovnica se izgubi "wow" efekt.

Znam iz prve ruke jer u firmi imam većinu ponude Logitecha, a kaj nemam mogu nanaviti. Sve imaju naljepljene HR znakove.
Paske je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2011., 14:08   #1099
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,865
Citiraj:
Autor Ziiky Pregled postova
Nazvao sam prvoga s nabava.net ponude za Logi K800; Adria computers. Znaci i najjeftinijeg.
Prodavac mi sve fino provjerio i potvrdio dostupnost.
Salje odmah danas, a placam pouzecem, sto mi odgovara posto sam nevjerni Toma u zadnje vrijeme. Dostava 35 kn.
`ko se o mlijeko opece taj i u jogurt puse

Pravo sam iznenadjen jer obicno bjezim od tih povoljnom cijenom, visoko rangiranih firmi koje mi izvaci nabava.net
Samo da mi ne stigne cigla
Citiraj:
Autor borny Pregled postova
Ma sigurno će biti sve u redu. Mislim da nino ima neke veze sa tom firmom, ili nekom sličnom
Maunu ce biti uredu

Danas prijepodne dosla tipkovnica. Nisam ju odmah probavao reko da se malo adaptira, ipak je zima vani. Probam ju sada i ne radi
Tipkovnica svijetli, punjenje radi, ali ne komunicira sa usb prijemnikom
Prijemnik kad ubodem u usb inicira se uredno i driver ga prepozna i sve 5 ali ne registrira tipkanje
Do sada probao na 3 kompa i svagdje ista prica. Ne radi!
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom
Ziiky je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2011., 14:33   #1100
GrGaKC
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: ZG/KC
Postovi: 88
A jel si ih upario?
GrGaKC je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2011., 14:42   #1101
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,865
Citiraj:
Autor GrGaKC Pregled postova
A jel si ih upario?
Naviknut na standardne receivere ni na kraj pameti mi nije bilo da zavirim u driver :lol:

THNX
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom

Zadnje izmijenjeno od: Ziiky. 26.02.2011. u 14:58.
Ziiky je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2011., 20:59   #1102
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Pozitivno iskustvo: otišao reklamirat nedavno kupljenu wireless USB dongle Airliveov. Nije bio skroz crko, ali prijem je skroz oslabio. Primili bez problema, opisao problem, zamjenjeno nakon 6 dana. +
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2011., 22:44   #1103
borny
Too much busy
Moj komp
 
borny's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,536
Citiraj:
Autor Paske Pregled postova
Nije vezano uz Protis ali ...

Logitech "lijepi" HR slova na tipkovnice. Tako da kod svjetlećih tipkovnica se izgubi "wow" efekt.

Znam iz prve ruke jer u firmi imam većinu ponude Logitecha, a kaj nemam mogu nanaviti. Sve imaju naljepljene HR znakove.
Otkrio si toplu vodu
Pa tko god ima Logi tipkovnicu, vidi da je hrvatsko znakovlje zakeljeno uz postojeće, US ili koje već.
Istina, više bih volio da imam svjetleći HR layout, ali što sad...
__________________

It's nice to be important, but it's more important to be nice!

borny je offline   Reply With Quote
Staro 26.02.2011., 23:12   #1104
Ziiky
Premium
Moj komp
 
Ziiky's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,865
Citiraj:
Autor borny Pregled postova
Otkrio si toplu vodu
Pa tko god ima Logi tipkovnicu, vidi da je hrvatsko znakovlje zakeljeno uz postojeće, US ili koje već.
Istina, više bih volio da imam svjetleći HR layout, ali što sad...
Potpisujem, al to ne mozemo promjeniti.
Mogu pizditi na Logitech, ali necu posto znam kako dobar support imaju, a to je neprocjenjivo.
__________________




CPU: Intel™ i5@3,0GHz & CM Hyper EVO 212+
MBO: MSI Mortal
RAM: Crucial DDR4 8gb
GPU: Gigabyte GF GTX 1050 ti
HDD: SSD 128gb + WD blue 1TB
RW: LG
MON: Acer 24"
CASE: Antec Fusion Remote Max
PS: Fortron 550w modular
KB+MICE: Logitech™ K800 illuminated & G500
NAS: Synology 210j WDred4TB
HEADPHONES:Bluedio t3 plus BT





TV: Philips 55pus7805
REC: DENON x1600H
ZVUČNICI: Q Acoustics = QA3050i, QA3010i, QA3090i
SUB: SVS PB1000
MEDIAPLAYER: CoreELEC @ BeeLink GT King

Ziiky`s HTPC (some kind of it) ... LINK na topic






Trenutno ništa ...






Moje njuškalo



Ne svađaj se sa budalom jer će te spustiti na svoju razinu i pobijediti iskustvom
Ziiky je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2011., 08:40   #1105
RAUL
Registered User
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Worldwide
Postovi: 2,547
Na mojoj 660 nisu ljepljene vec ugravirane.
RAUL je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2011., 12:52   #1106
nathan.fake
Premium
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: n/a
Postovi: 1,258
Citiraj:
Autor RAUL Pregled postova
Na mojoj 660 nisu ljepljene vec ugravirane.
samo na tipkovnice s pozadinskim osvjetljenjem ljepe "nasa slova" preko eng simbola...

tipkovnice bez pozadinskog osvjetljenja imaju nas orginalni layout

Citiraj:
Autor Mr.Ex.President Pregled postova
do engleskih
Šta zna izazvat problem po noći, ne toliko kod š, ž, ć koliko kod specijalnih znakova koji su na shift+brojka, jer nije isti layoput nama i englezima. Njima je recimo "&" na shift+7, nama na shift+6 i sl. Al dobro, strvar navike više-manje
znam sta oces rec... mene zagrade ubijaju uvijek krivu lupim tj. onu po engleskom layoutu

ja sam se krivo izrazio... RAUL je reko da njegova 660 nema ljepljne nego gravirane simbole... a to je zato sto nema osvjetljenja nego je potpuni hrv layaut

Zadnje izmijenjeno od: nathan.fake. 28.02.2011. u 15:24.
nathan.fake je offline   Reply With Quote
Staro 28.02.2011., 13:16   #1107
Mr.Ex.President
Torrent freek
 
Mr.Ex.President's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Split
Postovi: 3,912
Citiraj:
Autor nathan.fake Pregled postova
samo na tipkovnice s pozadinskim osvjetljenjem ljepe "nasa slova" preko eng simbola... ostale graviraju...
do engleskih
Šta zna izazvat problem po noći, ne toliko kod š, ž, ć koliko kod specijalnih znakova koji su na shift+brojka, jer nije isti layoput nama i englezima. Njima je recimo "&" na shift+7, nama na shift+6 i sl. Al dobro, strvar navike više-manje
__________________

CPU: AMD Ryzen 5 1600X MHz - cooling: Corsair H100x
MBO: MSI B450 Gaming Plus
RAM: 2x 8 GB DDR4 G.SKILL 3000 MHz (Aegis F4-3000C16D-16GISB)
VGA: Asus GeForce 970 4 GB STRIX
HDD: SSD Kingston 256 GB [KC400] || Toshiba 3 TB [DT01ACA300]
Case: NZXT S340 - Rear exhaust 120mm - 7V
PSU: Corsair RM550X 550W


Periferija

LCD: HP ZR24w
Keyboard: Logitech Illuminated Keyboard
Mouse: Logitech G400
Gaming Wheel: Driving Force™ Pro
Sound: Genius SP-HF1201A
Printer: HP LaserJet 1020
Scanner: HP ScanJet 4300
Headphones: Philips SHC 2000
ADSL: Siemens Gigaset SX763 router [T-com Flat - 10/640]
Switch: D-Link DGS-1005A 5-port giga
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1



CPU: AMD X2 A4-5300 cooling: BOX
MBO: Gigabyte GA-F2A85XM-HD3
RAM: Kingmax 1x4GB DDR3, 1600 MHz CL9 [FLGF]
HDD: WD Green 2TB [WD20EZRX]
PSU: Antec SU380
Case: Antec NSK2400 (ispuh: 120mm - 5V)

TV: Samsung 43E450 @HDMI
OS: Window 7 PRO x64 edition + SP1
Remote: Logitech K230 + Logitech M180 mouse

LINK

Mr.Ex.President je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2011., 11:34   #1108
Darac24
Premium
Moj komp
 
Darac24's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 31
Negativno iskustvo: zovem telefonski da li imaju corasir 400W napajanje da ne dolazim bezveze iz Varaždina, kaze prodavac da imaju. Dođem tamo napajanja nema. Sva sreca da to nije bio jedini razlog mog dolaska u Zg. Cijene su im ok, ali odnos prema kupcima nije bas nesto.
Darac24 je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2011., 18:41   #1109
cic
Premium
 
cic's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Podravina
Postovi: 1,015
zanima me da li je ko njih ikad uspio dobit na telefon???
na jedan broj su stalno zauzeti, a na drugi se niko ne javlja
cic je offline   Reply With Quote
Staro 13.03.2011., 17:00   #1110
lespaulg
Premium
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Varaždin
Postovi: 25
Nikad više neću u protisu kupovat

Evo da se i ja malo pojadam:
Do sad sam imao 6-7 narudžbi u Protisu i sve korektno i u roku. U ponedjeljak naručio komponente i došao mail da sve imaju osim writera, da li mogu staviti neki drugi umjesto toga. Odgovorim na mail i još nazovem, čovjek potvrdi da sve imaju u Zg-u i da će zamijeniti writer te da dođem sutra po to da naprave novu naruđbu u slučaju garancije za taj writer. Dođem ja iz Varaždina u Zagreb, kad veli prodavač da nema ploče i procesora. Poludio sam, a večer ranije pred kraj radnog vremena me čovjek uvjerava da je sve spremno da si mogu doći po naruđbu. I kažem, izađite mi u susret pa pošaljite poštom na vaš trošak, pa počeli srati da nemogu ovo ono. Tražim šefa, nema ga, tražim broj, ne daju. Da će oni obavijestiti šefa za taj problem. I onda sam rekao pošaljite to poštom. Sad ako mi dođe račun za dostavu, zvat ću im upravu i nikad više k njima kupovat !!
lespaulg je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na