Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > Iskustva s IT trgovinama
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 08.12.2010., 03:50   #901
Computer_Modder
Premium
Moj komp
 
Computer_Modder's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 607
Jedno pitanje, imam Samsung T260HD monitor, kupljen prije cca. 1 godinu.
Garancija je, koliko znam, 2 godine.
Vec dulje vrijeme imam 1 mrtvi piksel. Kad sam kupovao, netko mi je rekao da samsung ima zero pixel toleranciju.

Zanima me, da li ja mogu monitor zamijeniti/traziti povrat novca (sto mislim da ce teze ic u Protisu) ili ipak samsung vise nema zero pixel toleranciju?
Computer_Modder je offline   Reply With Quote
Staro 08.12.2010., 10:07   #902
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Computer_Modder Pregled postova
Jedno pitanje, imam Samsung T260HD monitor, kupljen prije cca. 1 godinu.
Garancija je, koliko znam, 2 godine.
Vec dulje vrijeme imam 1 mrtvi piksel. Kad sam kupovao, netko mi je rekao da samsung ima zero pixel toleranciju.

Zanima me, da li ja mogu monitor zamijeniti/traziti povrat novca (sto mislim da ce teze ic u Protisu) ili ipak samsung vise nema zero pixel toleranciju?
Prvo, riješi ovu nedoumicu "netko mi je rekao da ima zero pixel toleranciju".
Ako je to točno, odeš prodavaču ili u ovlašteni servis i tražiš novi jer vrijede uvjeti onakvi pod kojima si uzeo opremu. Povrat novca zaboravi, dužni su ti riješiti problem.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.12.2010., 13:22   #903
StBobi
Premium
Moj komp
 
StBobi's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Split
Postovi: 151
Ja sam kupovao u protisu,par puta i nisam imao negativnih iskustava
StBobi je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2010., 15:48   #904
Big Guy
RPG player
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 1,574
naručio TV kod njih prije 3 dana, još nisu nikakvu ponudu poslali ni odgovorili
__________________
I hate to see you leave, but I love to watch you go
Big Guy je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2010., 18:29   #905
GLAVATAR
Banned
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Pula
Postovi: 21
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Čitam i čitam i mogu samo reć da nisam niti jednom imao problema u Protisu, zasad su jedina zamjerka prekratki odgovori na mail, pa su potrebna 2-3 maila da se dobije puna i prava informacija.
Nedavno sam uzimao djelove za HTPC i bilo je točno prema dogovoru, čak su djelovi došli ranije od planiranog.
Moram dodat da sam jednom dobio odgovor u 21h a poznato je da rade do 20, i zato, palac gore.


nisu dijelovi stigli ranije od planiranog, nego si ti dobio tuđe dijelove, netko drugi je zato svoje rezervirane dijelove čekao puuuno duže od planiranog

[QUOTE=Protis;1794473]

Citiraj:
imamo memoriju samo nemamo 20 vrsta vec par koje se najbolje prodaju, ostale idu po narudzbi
a zasto mi onda nije ponuđena niti jedna od tih 20? zasto sam svoju novu, nekoristenu i neispravnu memoriju morao slati na servis?!
Citiraj:
Trudimo se imati najjeftinije cijene koje mozemo i nekakav nivo usluge, ne da budemo najbolji vec dovoljno dobri, uz takvu marzu ne mozemo imati prostor od 600 kvadrata i hostese i 10 milijuna eura robe na lageru..
niko nije ni rekao da morate imati 600 kvadrata, hostese, milione eura i ostala sranja.......ovo nisu nikakvi argumenti, nego bezvezno lupetanje, jer ne znate sta bi drugo rekli, a da zvuči suvislo.

ako je istina da imate samo 0,5% nezadovoljnih kupaca, kao sto tvrdite, zasto onda toj nekolicini "nezadovoljnika" na neki način ne nadoknadite štetu, bar simbolično? razlozi tipa "događa se" i "imamo brdo zadovoljnih kupaca" su neprihvatljivi

sta meni znaci sto 100 ljudi prije mene s vama nije imalo problema? sta ja imam konkretno od toga? apsolutno nista!
bili krivi vi, vas dobavljač, uvoznik, serviser, neko peti, ako kupac nije kriv, u duhu dobre poslovne suradnje trebali bi mu bar simbolično pokusati nadoknaditi štetu kao znak isprike, meni se niko nije niti usmeno ispricao.

primjera radi, dok sam kupovao proteine u trgovini još manjoj od vase, gdje radi samo 1 djelatnik, na svako pitanje sam dobio odgovor i bas se vidilo da covjek radi posao koji voli, nista mu nije bilo tesko za objasniti, u par navrata sam tamo dobivao besplatne proteinske cokoladice, energetske napitke samo zato jer sam kod njih ostavio dosta novaca, a nije bila u pitanju nikakva isprika, niti sam imao s njima ikakvih problema...
druga trgovina, ako se to uopce i moglo zvat trgovinom, rijec je o uredu gdje se roba dizala nakon telefonske narudžbe (onda još nije bilo web shopova) naručio sam proteine s okusom čokolade, a lik mi je donio s okusom jagode, koje mi je zamijenio 2 dana poslije i u znak isprike mi dao bočicu vitamina
treća firma, isto je riječ o proteinima, isto sam ostavio par tisuca kn u trgovini, lik mi je dao malo jači popust i malo pakiranje proteina s novim okusima da probam, jer sam im vjeran kupac
ovo govorim iz razloga da vidite kakv je njihov odnos prema kupcima - tako da vam razlog "male firme" pada u vodu, ovo su isto jako male firme, još manje od protisa pa vode računa o klijentima.

vi se ponašate ko da kupcima radite uslugu sto su dosli nesto kupiti od vas, ko da bi klijenti trebali biti vama zahvalni, a ne obrnuto!

kad vec userete stvar, mogli bi kao znak isprike (sad govorim napamet) dati CD-e, podlogu za miša, markere i tako neke jeftinije sitnice ili nekom gestom se ispričati, cisto da kupac dobije dojam da vam je stalo, firma ne bi propala za tako male stvari, koje se po vama jako rijetko dešavaju(samo 0,5% nezadovoljnih) - ali toga kod vas nema, propali bi u roku tjedan dana da tako radite, jer je postotak daleko veći od spomenutog i zajebi su puuuuuuno učestaliji

Zadnje izmijenjeno od: Jelc. 18.12.2010. u 22:08.
GLAVATAR je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2010., 19:33   #906
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,669
Nije uzeto u obzir koliko ljudi ne zna za ovaj forum da podjele loša iskustva....
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2010., 20:55   #907
borny
Too much busy
Moj komp
 
borny's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,536
Citiraj:
Autor Ati freak Pregled postova
Nije uzeto u obzir koliko ljudi ne zna za ovaj forum da podjele loša iskustva....
Pa to barem nije problem. Siguran sam da veći dio PCEkspertovaca ima acc na forum.hr koji je forum za mase i ima bitno veću posjećenost.
__________________

It's nice to be important, but it's more important to be nice!

borny je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2010., 21:06   #908
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor GLAVATAR Pregled postova
kad vec userete stvar, mogli bi kao znak isprike (sad govorim napamet) dati CD-e, podlogu za miša, markere i tako neke jeftinije sitnice ili nekom gestom se ispričati, cisto da kupac dobije dojam da vam je stalo, ....

Kad protis zajebe - zajebe tako da bolje da ti daju bocicu apaurina, prozaca ili neceg slicnog nego podlogu za miša
Alfa_R je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2010., 21:07   #909
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Citiraj:
Autor GLAVATAR Pregled postova
nisu dijelovi stigli ranije od planiranog, nego si ti dobio tuđe dijelove, netko drugi je zato svoje rezervirane dijelove čekao puuuno duže od planiranog
Nemoj se ljutiti, ali nagađaš. Sad ispada da su svi koji su dobili ranije naručeno, dobili tuđe.
Citiraj:
Autor GLAVATAR Pregled postova
...primjera radi, dok sam kupovao proteine u trgovini još manjoj od vase...

...treća firma, isto je riječ o proteinima, isto sam ostavio par tisuca kn u trgovini...
U ovome slučaju, uspoređuješ kruške i jabuke. Ne zato jer se radi o 2 različite branše, već zato što trgovine suplementima imaju ne 50% marže, već i preko 300-400%. To što si ti dobio vitamine koji dođu 30kn je lijepa stvar, no ti si debelo preplatio ono prije.
Tako je i nedavno aktualno i kupovina guma u SLO, bicikla i djelova u SLO, hardvera iz Italije i tako...

No slažem se sa tobom da bi odnos prema kupcima trebao svugdje biti jednak i na visokoj razini.
Ja sam kupovao u Protisu, imao 1-2 zamjene (jer su krivi artikal dali starome), no nikada nisam imao ikakvih problema. Ako je bilo žurno nešta, onda sam dao više novaca gdje sam odmah na ruke dobio predmet koji sam htio i tako se riješio neugodnosti. Ukoliko stvar nije bila hitna, onda sam išao na jeftiniju verziju (Protis ili neki drugi web shop, najčešće Protis jer mi je blizu) onda sam uzeo u obzir da će možda doći do kašnjenja iako kažem - to se još u mome slučaju nije dogodilo.

Isti odnos bi trebale sve trgovine imati, no kako nisu niti svi kupci jednaki - tako nisu niti sve trgovine.
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2010., 23:15   #910
Thundercool
Plebium
Moj komp
 
Thundercool's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 156
Citiraj:
Autor Computer_Modder Pregled postova
Jedno pitanje, imam Samsung T260HD monitor, kupljen prije cca. 1 godinu.
Garancija je, koliko znam, 2 godine.
Vec dulje vrijeme imam 1 mrtvi piksel. Kad sam kupovao, netko mi je rekao da samsung ima zero pixel toleranciju.

Zanima me, da li ja mogu monitor zamijeniti/traziti povrat novca (sto mislim da ce teze ic u Protisu) ili ipak samsung vise nema zero pixel toleranciju?
Ako protis odbije suradnju ili tvrdi da oni ne produzuju Samsung-ovu "Zero Pixel Garanciju" javi se na 062 7267864 iliti 062 SAMSUNG od ponedjeljka do petka u vremenu od 8 do 18 sati.
Mozda oni pritisnu Protis.
LP
Thundercool je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.12.2010., 23:19   #911
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Onda se registrirajte i ocijenite ih na onoj njihovoj stranici.

Inače, volio bi da se član Protis predstavi imenom i prezimenom ovdje na forumu da znamo s kim razgovaramo (Vemilovi i HG-Spotovi P.R.-ovci su se ovdje predstavljali s imenom), ipak je ovo vrsta reklame. I da, volio bi znati što je s ovim kupcima koji se javljaju ovdje da ne dobijaju ponude mailom. Nije mi jasno kako se uspiju nečiji zahtjevi preskočit.
tutix je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2010., 21:24   #912
GLAVATAR
Banned
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Pula
Postovi: 21
[QUOTE=Vuco;1797241]
Citiraj:
Nemoj se ljutiti, ali nagađaš. Sad ispada da su svi koji su dobili ranije naručeno, dobili tuđe.
sumnjam da nagađam, i ovaj iz protisa je rekao da znaju prodati vec rezervirane komponentne
Citiraj:
U ovome slučaju, uspoređuješ kruške i jabuke. Ne zato jer se radi o 2 različite branše, već zato što trgovine suplementima imaju ne 50% marže, već i preko 300-400%. To što si ti dobio vitamine koji dođu 30kn je lijepa stvar, no ti si debelo preplatio ono prije.
Tako je i nedavno aktualno i kupovina guma u SLO, bicikla i djelova u SLO, hardvera iz Italije i tako...
nisi shvatio sta zelim reci, nisam tu govorio o marži, nego o poslovnoj politici malih tvrtki, obzirom da u protisu tvrde da je usluga losa zbog male zarade i kao mali su i sl...
ove firme su također male, ali je odnos prema kupcu totalnio drugaciji.

kad vec pricas o cijenama, taj lik sto je imao ured je bio cca. 30% jeftiniji od regularnih cijena u trgovinama, znaci cijene su mu bile kao sto su danas u sloveniji (o proteinima pricam), kod nas je to skuplje nekih 50-60%, a ne 300-400%, provjeri cijene na netu u americi na sluzbenim stranicama prozvođača pa ćeš vidit...al to je vec offtopic

P.S. mjesecna zaliha multivitamina kosta malo vise od 30 kn

Zadnje izmijenjeno od: Jelc. 18.12.2010. u 22:09.
GLAVATAR je offline   Reply With Quote
Staro 16.12.2010., 21:41   #913
Zebran
Premium
Moj komp
 
Zebran's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Bedekovčina
Postovi: 146
Evo...10.12.2010. uplatio sam narudžbu putem internet bankarstava. 13.12.2010. dolazi mi e-mail da je uplata vidljiva na njihovom računu.
15.12.2010. paket je bio kod mene. Volan koji sam naručio radi, pržilicu još nisam ugradio... Sa ostalim naručenim artiklima je sve O.K. Back to the Need for speed...
__________________
Zebran je offline   Reply With Quote
Staro 17.12.2010., 22:07   #914
Hrc555
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: th
Postovi: 12
[QUOTE=Protis;1794473]Evo kako smo dobili odgovor iz inspektorata. Kupnja na daljinu je kada se ugovor sklopi izvan poslovnice firme. U ovom slucaju ugovorom se smatra racun. Racun izdajemo kada izdajemo robu ili saljemo postom. Ako uplatite virmanom ponudu i dodete kod nas po robu dobijete racun i robu i nama potpisete jednu kopiju racuna da ste preuzeli robu, ako saljemo overseasom dobijete robu i racun i "postaru" potpisete da ste preuzeli. Ako ste kod nas preuzeli robu i racun to se smatra kupnjom u maloprodaji jer ste imali priliku pogledati sta preuzimate, ako vam postar donese onda niste mogli pogledati sta preuzimate dok ne otvorite paket i u tom slucaju imate pravo vratiti robu nazad i dobiti povrat sredstava po zakonu i kao sta sam vec pisao za to ne naplacujemo nikakvu proviziju.

Citiraj:
Autor GLAVATAR Pregled postova

imamo memoriju samo nemamo 20 vrsta vec par koje se najbolje prodaju, ostale idu po narudzbi
da nam se ne isplati ne bi ni radili ali usluga ce sigurno biti losija nego u hg spotu jer kod nas trgovci nemaju vremena pola sata pricati sa kupcem i objasnjavati mu specifikacije i sta ja znam sta jer dnevno imamo oko 400 kupaca sto je oko 36 na sat, dakle oko 3 min po kupcu kod dva trgovca
postoje ljudi koji su spremni izdvojiti vise novaca u trgovini gdje ce dobiti bolju uslugu za 20% vecu cijenu i postoje kupci koji ce se radije informirati na internetu i kupiti kod nas po 20% jeftinijoj cijeni uz uslugu kakvu imamo
i takodjer smo svjesni da ce uvijek biti kupaca koji nece biti zadovoljni jer koliko se mi trudili uvijek ce se desavati greske i svaki dan od 400 kupaca 2 budu nezadovoljna ali posto je to 0,5% zadovoljni smo rezultatima
Po forumima uglavnom pisu nezadovoljni kupci jer ovi zadovoljni nemaju razloga pisati, ako kupim salamu u konzumu i sve je ok necu pisati na forumu da je salama bila super ali ako kupim pokvarenu onda ce biti prevaranti u konzumu prodaju pokvarenu salamu
Za sada su nas ocjenila 424 kupca i prosjecna ocjena je 4.0 sa cime smo vrlo zadovoljni i sto je jos bitnije zadovoljstvo kupaca je u rastu (prije par mjeseci je bila 3.6) tako da smatramo da dobro radimo
Tko radi taj i grijesi pa tako i mi, svaki dan nam se dogodi da nesto krivo narucimo ili zaboravimo ili ponekad kriva stvar dode ili drugi kolega proda nesto sta je rezervirano i slicne stvari i zbog toga imamo ta dva nezadovoljna kupca ali opet sa druge strane tu je tih 398 zadovoljnih
Ponekad su se dogodile neke stvari koje nisu trebale ali to nastojimo reducirati sto je moguce manje
Trudimo se imati najjeftinije cijene koje mozemo i nekakav nivo usluge, ne da budemo najbolji vec dovoljno dobri, uz takvu marzu ne mozemo imati prostor od 600 kvadrata i hostese i 10 milijuna eura robe na lageru...
Molim da ne kakate previše jer ne govorite istinu. Kod Vas kupujem samo tinte za 15 kuna ali ako mi još jedan put ne vratite mojih 50 lipa, 80ak lipa ili slično, moglo bi Vam se nešto slučajno zaletiti u glavu Ipak su to moje pare i ako na računu piše 51,13 kn, onda to nije 52 kune kako kažete da košta Boli me đon za tih par lipa ali ne želim da mi rastu rogovi jer se ne radi o tih par lipa nego o podcjenjivanju jer niti ne želite vratiti tih "par" lipa ali Vas jako svrbi ako netko slučajno nema 50 lipa ili kunu koje vi zanemarujete.

Kako sam se u nekoliko navrata morao svađati sa raznim trgovcima i detaljno proučavati ZOO i ZZP, već sam se usavršio u pisanju raznih pismena, prigovora i zahtjeva da mi se vrati moj novac makar mi se više ne sviđala boja stvari koju sam kupio. Mogli bi se svi malo opametiti pa Vam malo zagorčati život jer npr. nema adekvatnog prijevoda manuala kako kaže članak 13, stavak 2 i 3.

Znate li da je "U slučaja spora ... teret dokaza je na trgovcu." ? ? ? Pa se vi dokazujte i sudite sa mnom da li je komponenta ispravna ili ne i plaćajte vještačenje koje ću tražiti i za koje sam 100% siguran da će biti u moju korist jer svaku komponentu mogu isprobati u nekoliko različitih računala. A vi ćete mi još i platiti kamatu, te sve troškove koji proizađu iz parnice

Znaš li koliko u samo zadnjih nekoliko stranica ima "Postupci koji predstavljaju zavaravajuću poslovnu praksu" ?

Znaš li da su mi i ekipa iz Europatrade-a koja slovi kao tvrd orah, vratili pare bez problema iako sam im platio na 12 rata American Express karticom? A ja dobio keš na ruke

Pročitajte si članak 424 ZOO! ! ! "
ima pravo na naknadu štete koju je pretrpio zbog toga što je bio lišen uporabe stvari od trenutka traženja popravka ili zamjene do njihova izvršenja."

Ne znam više koji je članak ali piše da se može vratiti i do mjesec, pa čak i do 6 mjeseci od dana kupovine ako ima nekakav nedostatak i da kupljeno morate zamjeniti identičnom stvari, ako je moguće naravno ili istih karakteristika. Informirajte se malo kod onih koji su prije bili u Ilici a sada su se preselili...ako ne znate koga treba pitati, pitajte u Društvu za zaštitu potrošača

Samo se Vi i dalje nastavite tako ponašati pa ćete imati sve više i više kupaca. Ja sam ih već toliko odgovorio da sam Vam napravio dosta veliki manjak u blagajni a sve zbog arogancije, bahaćenja, totalne neljubaznosti i nekulture, neuvažavanja sasvim opravdanih reklamacija i sličnih ispada. A ja i sam potrošim znatne količine novaca na informatičku opremu. Izračunajte si koliki gubitak si radite sa tom svojom politikom prema kupcima.

Pogledajte kako radi ekipa u Magazin RS-u, kako se sve može odmah testirati, odmah se zamjeni makar i na njihovu štetu itd, a sve jer žele privući kupce, i žele da im kupci budu zadovoljni a to je jedini put prema uspjehu.


Hrc555 je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2010., 12:03   #915
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,357
Koji likovi. Zovem ih, zauzeto, par sekundi poslije zovem-zvoni i nitko se ne javlja.
I tako u nekoliko navrata.
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2010., 12:20   #916
Rain Man
Premium
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: x
Postovi: 1,447
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
Koji likovi. Zovem ih, zauzeto, par sekundi poslije zovem-zvoni i nitko se ne javlja.
I tako u nekoliko navrata.
Hehe, i ja ih zvao maloprije, isti slucaj.
Rain Man je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2010., 13:48   #917
Rebbit
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 650
Citiraj:
Autor Juice Pregled postova
Koji likovi. Zovem ih, zauzeto, par sekundi poslije zovem-zvoni i nitko se ne javlja.
I tako u nekoliko navrata.
Citiraj:
Autor Rain Man Pregled postova
Hehe, i ja ih zvao maloprije, isti slucaj.
daj se dogovorite, mislis da oni mogu obraditi toliku kolicinu poziva u tako kratkom roku
__________________
nek sam isti kao on, ma nek sam isti ko stari moj, dok zivot juri, ja cu lagano....


Lenovo Thinkpad T14
Logitech MX Master 2S
Logitech MX Keys

Galaxy S23+

Rebbit je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2010., 13:52   #918
fishkal
Premium
Moj komp
 
fishkal's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,110
Kaj ste se namjerili toliko na taj protis? Ok, nezadovoljni ste, napisali ste da niš ne valjaju, nemojte više ići tamo i bok.

Ako ste ikad bili tamo onda znate da su obično u smjeni 2 radnika. Jedan redovito daje HW kupcima koji dođu podignuti, drugi rješava online narudžbe, i nemaju ni jedan vremena se javljati baš na telefon.
Za to im treba još jedan radnik minimalno, a da uzmu tog radnika morali bi dignuti marže = više cijene.

Dakle ukoliko znate kaj kupujete, ne trebate savjet, želite proći kaj jeftinije uzmite u Protisu, a ako želite popričati s prodavačem, savjet i za to ste spremni izdvojiti koju stoticu više u cijeni HW na kraju, odite u Links, ADM ili slične trgovine.

Sve je stvar izbora, ako ćeš odabrati Protis radi niske cijene, onda ne očekuj da će oni imati puno vremena za tebe jer treba nešto zaraditi po toj marži.

I da se razumijemo, bahatost, nesrdačnost, bezobrazluk ni u kojem slučaju nema opravdanja, i to im ne može nitko opravdati.

Ja samo razumijem da s takvim cijenama se oni moraju naraditi ko konji da bi nešto zaradili, i ja kao kupac sam tog svjesan ako izabirem njih.
__________________
Gledam, čitam, kad ne znam pitam!
fishkal je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2010., 14:10   #919
faal
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: ZG
Postovi: 197
Citiraj:
Autor Rain Man Pregled postova
Hehe, i ja ih zvao maloprije, isti slucaj.
kupovao sam laptop prije par dana. zovem od 9 do pola 10 skoro svaku minutu. na oba dva telefona. nitko se ne javlja, a jednom je bilo zauzeto. nista.

nazovem magazin rs, oko 100-200kn skuplji a kupujem za 7000kn, odmah se jave, ljubazni, narucim, platim, dodjem, uzmem, jos mi se zahvaljuju
faal je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2010., 14:34   #920
Rain Man
Premium
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: x
Postovi: 1,447
Interesirala me raspolozivost jednog artikla. Inace nisam pratio temu jer nisam ni poslovao s Protisom. No sudeci po onome sto ljudi ovdje pisu ni necu pokusat poslovat s njima.
Rain Man je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2010., 14:34   #921
Big Guy
RPG player
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 1,574
samo da javim da su mi u protisu nakon 8 dana javili da ne mogu nabaviti TV koji sam naručio

čekao sam par dana da odgovore i nije bilo odgovora, naručio drugi TV iz adm.hr i poslali su ponudu za 1 sat, drugi dan platio (ajde, TV će doći drugi tjedan jer je sad vikend, ali su puno bolji nego protis)

prije se isto trebalo potruditi malo da se nešto kupi preko protisa, ali ovo je već glupo
nek uzmu nove ljude koji će raditi svoj posao ili pa nek ih uzmu više ako ih je sada premalo
__________________
I hate to see you leave, but I love to watch you go
Big Guy je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2010., 17:45   #922
GLAVATAR
Banned
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Pula
Postovi: 21
@ Hrc555 nisam ja autor tog citata u tvom postu, nego Protis...malo si se zabunio...

Citiraj:
Autor fishkal Pregled postova
Kaj ste se namjerili toliko na taj protis? Ok, nezadovoljni ste, napisali ste da niš ne valjaju, nemojte više ići tamo i bok.

Ako ste ikad bili tamo onda znate da su obično u smjeni 2 radnika. Jedan redovito daje HW kupcima koji dođu podignuti, drugi rješava online narudžbe, i nemaju ni jedan vremena se javljati baš na telefon.
Za to im treba još jedan radnik minimalno, a da uzmu tog radnika morali bi dignuti marže = više cijene.

Dakle ukoliko znate kaj kupujete, ne trebate savjet, želite proći kaj jeftinije uzmite u Protisu, a ako želite popričati s prodavačem, savjet i za to ste spremni izdvojiti koju stoticu više u cijeni HW na kraju, odite u Links, ADM ili slične trgovine.

Sve je stvar izbora, ako ćeš odabrati Protis radi niske cijene, onda ne očekuj da će oni imati puno vremena za tebe jer treba nešto zaraditi po toj marži.

I da se razumijemo, bahatost, nesrdačnost, bezobrazluk ni u kojem slučaju nema opravdanja, i to im ne može nitko opravdati.

Ja samo razumijem da s takvim cijenama se oni moraju naraditi ko konji da bi nešto zaradili, i ja kao kupac sam tog svjesan ako izabirem njih.

namjerili smo se jer smo zakinuti i imamo pravo reći šta mislimo, uostalom za to i služi ovaj forum...vidit ću tebe kad popušiš kod protisa da li ćeš reći da nema veze ili ćeš se isto kao i mi sad "namjeriti" na protis

nema smisla ovo što govoriš, slažem se s tobom da je besmisleno žaliti se onome ko je popušio kod njih, a i dalje tamo kupuje, ali neko ko s njima nema iskustva ima puno pravo žaliti se

njihove marže i njihova zarada se mene ne tiču - to je njihov problem! isto kao što se njih ne tiče da li ja imam novaca za najskuplji komp ili za onaj najjeftiniji - ako im se ne isplati, onda neka ne rade, jedino što mene zanima je šta dobijam za novce koje dajem

Zadnje izmijenjeno od: Jelc. 18.12.2010. u 22:08.
GLAVATAR je offline   Reply With Quote
Staro 18.12.2010., 18:03   #923
MT44137
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: oo
Postovi: 10
Dobar dan,

odmah se ispricavam jer nemam vremena sada citati ostatak rasprave u ovoj temi, a i kao sto se vidi nisam bas aktivan na forumu. No preko danasnjeg zivotnog iskustva, nazalost loseg, nikako ne mogu prijeci i šuteći se okrenuti.

Da prijedem na stvar, student sam ovdje u Zg i u srijedu putujem doma na blagdane - htio sam kupiti burazu za poklon novi HDD i rame, on si je sam od svojih novaca kupio maticnu i kako je tek na pocetku ulaska u ovo podrucje(13g) zelim da pocne oko svega toga sam pomalo iscitavati novosti.

Ulazim tako ja danas oko 10.30h u Protis i pristupam trgovcu s unaprijed sinoc isprintanim papirom dijela konfiguracije kompa kojeg imam kod kuce i dajem mu papir :



na kojem sam kao sto se vidi isprintao svoju konfiguraciju kako bih dobio povratnu informaciju direktno na mjestu hoce li stvari koje kupujem biti kompatabilne. Pri cemu sam vodio racuna da odmah u pocetku skratim vrijeme i sebi i trgovcu te ispod isprintao tocne nazive harda i rama s njihove web.stranice.
Trgovac(koji mi nije htio reci svoje ime) uzima papir i odmah govori da mi ne garantira kompatabilnost rama. Odgovaram s "u redu" i objasnjavam situaciju da nisam iz Zagreba i da ukoliko bude trebalo zamjeniti rame mogu li se vratiti. On mi odgavara s "NE" te sjeda nezainteresirano nazad za radni stol. U pocetku sam pomislio da jednostavno ima los dan te sam odlucio postaviti pitanje drugacije s "mozete li mi Vi onda provjeriti s obzirom da sam isprintao konfiguraciju, hoce li rami odgovarati mojoj maticnoj?". Trgovac mi odbrusi da to treba pogledati na web stranici tvrtke koja proizvodi tu maticnu te vidjeti da li prihvaca ove nove rame jer maticna je kao zastarjela. Ja ga na to zamolim da pogleda ako moze jer ne stignem sada ici kuci pa opet se vracat zbog te sitnice. On na to jednostavo opet bezobrazno odgovara s "nemogu TI pogledat to(da on je presao sa mnom na ti, dok sam ja pristojno ostajao na Vi )"

Sada vec u cudu ostajem bez rijeci i ne znam sta da kazem, a on jednostavno gleda u monitor i vjerojatno ocekuje da cu izaci van. Nakon toga se priberem i shvatim da uopce nije komentirao HDD te ga pitam dobro kao uzeti cu onda hard disk, a rame kupiti drugdje. I sada vidim da se i on cudi sto nisam otisao vec van i odgovara s ne znam hoce ti taj hard disk odgovarat jer on je SATA ||, a nisam siguran da to tvoja maticna prima. Ja odgovaram pa u njoj je vec sad SATA || hard! I sada, covjek bi pomislio "ajde bar cu uspjeti kupiti hard ako nista drugo", no trgovac opet baca pogled tupo prema monitoru i nesto promumlja:S ja sad vec .
I pitam oprostite, ali mogu li pricati s Vasim sefom. Odgovor je naravno bio "ja sam voditelj ove poslovnice". Pitam ga preoblikovano : " Vi ste sef ? ". On odgovara s "NE" i ja opet zatrazim sefa na sto je on rekao da sef nije tu. Pitam ga za kontakt broj sefa ili vizitku na sto me bljedo pogledao i rekao nesto tipa " alen...."tu ga nisam razumio, a on nije ponovio, zatrazim ponovno vizitku firme i onda opet odbrusuje s "nemamo vizitku". Na sto ja sada vec ljutito zahtjevam nesto preko cega cu moci kontaktirati bilo koga samo da nije on. Na sto on meni, zamislite!!! daje ovo :

OBICNI pecat na komadu papira bez ikakvog broja i mailom kojem vjerojatno on ima pristup i racuna na to kako ce ga hladno obrisat ako ista posaljem.
E tu je sada sprdanju njega sa mnom dosao kraj i kupim se iz prodavaonice s komentarom kako je bio "exstra bezobrazan" prema meni i idem prema vratima. On nista ne cini i dalje gleda u svoj monitor. Rekoh sebi "u redu, no ovome definitvno nije tu kraj."

Srecom mama mi radi u drzavnom inspektoratu te cim dodjem kuci u srijedu sastavljam mail koji saljem sefu trgovine, a onda ovisno o odgovoru javljam se potrsackom kodu. Jedostavno nikada u zivotu se nitko sa mnom nije bezobraznije ponasao i ne mogu to tolerirati.

Srdacan pozdrav svima,
savjetujem Vam da ne tripite od nikog da od vas pravi budalu. Mozda ce moja slova na ovome forumu nekome biti samo gluposti napisane iz ljutnje. No tu se sigurno ne radi o nikakoj mrznji prema ikome, vec o potpunom ne shvacanju kako je nekome cilj izbaciti kupca iz trgovine u ova teška vremena!!!

NEVIDJENO
MT44137 je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2010., 01:07   #924
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,099
Citiraj:
Autor buljo Pregled postova
Čitam i čitam i mogu samo reć da nisam niti jednom imao problema u Protisu, zasad su jedina zamjerka prekratki odgovori na mail,

Ne znam stvarno dal je pitanja stava ili nastupa kod nekih ljudi? Pricam iskljucivo u slucaju direktne kupovine u ducanu, te bez ikakve primisli da umanjim moguce potpuno objektivne kritike u slucaju kupovine na daljinu. Ne znam, mogu samo pricati o solarnom placanju i direktnoj visiti.

Brojevima i slovima : Nikad nisam imao nikakvih problema. Meni na email odgovaraju, dapace, cak i nedjeljom dobijem odgovor. Izgleda da dugo cuvaju poruke, jer iznenadio me zabuno poslani duplika. Naime, uz svaku stavim i potvrdu o citanju i tako mi dodje potvrda da su odradjeni duplikat procitali nekoliko tjedana kasnije

Kritika koju sam naveo za prostor i dalje ostaje. To je pitanje stava i svaki defanzivni odgovor, ili djidjimidji isprika, iskljucivo je pitanje krivog stava prema poslu. Putnici namjernici, koji su pohodili mahovno Triesteriju krajem 70-ih i 80-tih, itekako pamte valjda najmanje A/V minijature od ducana koji su bile stare brijacnice ili brzo prenamijenjeni prostori. Ducani su izgledali kao pecina kod Alibabe po nabijenosti stvari, ali vecini je bilo uredno kao u apoteci. Prica o izgledu ducana i komunikaciji prostora prema kupcima je nazalost bez isprike. Jednostavno vam fali pravi osjecaj i svjesnost kako to ruzno izgleda.

Sto se tice iskustva kupovina, zao mi je, ali stvarno ne mogu reci da sam ikad imao problema. Kupih jedno (bas brojim) dvadesetak ili vise artikala do danas.
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2010., 01:32   #925
BSA<AK-47>
Napokon dočekao DNF :)
Moj komp
 
BSA<AK-47>'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,453
mogu se nadovezati na Vizaža,
kupljeno poprilično artikala u Protisu i nikada nisam imao ikakvih problema,bilo je i par reklamacija koje su riješene u kratkom roku -zadnje je bila ddr2 memorija 2gb,koja je zafrkavala,riješeno u par dana.

na prostor (koji može a i nemora bit bolji) nemam kaj za reć,iskreno briga me.
ak se ko od vas starijih sjeća bivšeg prostora/skladišta za preuzimanje robe od HG spota u Utrinama nekad davno,
daje onaj sentimentalni štih, bitno je "da ne gazim po mrtvim štakorima i žoharima" dok idem po svoj novi cpu...

a ni stari links nije bio ništa bolji.

svi danas postali fine guzice,te mora biti hrpa izloga sa hardverajem,te djelatnici koji vas oblijeću ko šaneri i šverceri cigaretama...
jednostavan sam -daj mi da kupim ono kaj treba,daj račun,evo lova/kartica ,vrati kusur i doviđenja...

razmazili vas vemulj i hgspot sa velikim staklenim zgradurinama

dodatak- ali zamjeram bezobraznost prodavača/trgovca ,mora se znati kultura i način razgovora
,iako nisam imao nekih neugodnih iskustava ,bar ne sa protisom.
__________________
I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
BSA<AK-47> je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2010., 01:51   #926
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,099
Citiraj:
Autor BSA<AK-47> Pregled postova
dodatak- ali zamjeram bezobraznost prodavača/trgovca ,mora se znati kultura i način razgovora ,iako nisam imao nekih neugodnih iskustava ,bar ne sa protisom.
U pocetku su ako se sjecas bili samo Bernard i kako li se zvao onaj drugi sutljiviji? Tad su najbolje radili. Problemi nastaju kad su doveli ispomoc koja komunikacijski nije na visini zadatka. Sto ce reci i dalje se moze uz ozbiljan nastup s njima razgovarati, ali neupitno ostaje prostora za spustanje kriterija ako pred sobom imaju nekog puno mladjeg, ili, mladjeg od sebe. Nisam imao problema ni uz te decke, ali, daleko sam sluzbeniji u nastupu nego sa prvobitnim dvojcem.
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2010., 02:46   #927
BSA<AK-47>
Napokon dočekao DNF :)
Moj komp
 
BSA<AK-47>'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,453
ako se ne varam ,mislim da se onaj šutljivi zove Vlado ,on je od početka 2009 u kardovskoj,zadužan za zapošljavanje novih "prodavača"
iskreno,čini mi se da su svi dučani bili malo "društveniji,ugodniji" do pred koju godinu,sad dali je to trend nastao zbog masovnog konzumerizma i dostupnosti ili se struka srozala ,ali to ne viđam samo po IT trgovinama,primjera je svugdje.

meni je više Konikom u Cityju kao trn u oku,svaki put moram čekat pol vure da se netko udostoji doć uopće do mene i pitati što trebam,i onda me otkanta k drugom kolegi,kojeg opet čekam ko ozebao sunca ,a da ne velim da ih se milijun prešetava uokolo ali baš ko za vraga nitko nije zadužen za taj odjel...
a tek naruđbe i rezervacije putem telefona, bolje da ni ne počnem...

Konkretno ,kao šef skladišta ,nemogu zamisliti da zbog mog lošeg dana ili mojeg kolege,stranka mora otići ko da su ju lupili nogom u dupe...nedopustivo

izgleda da je možda mnogima nastup najbitniji,iako ne odobravam očito ignoriranje stranke i buljenje u monitor ko da je sam u lokalu.
a edukaciju i/ili zapošljavanje kompetentnih prodavača,ostavljam njima ,jer ja kupujem po principu -ako me nešto zanima ,provjerim prvo (na našem vrlom forumu) ili malo zguglam,nađem par opcija ,pa tek onda nabavka. bar to nije teško.

u većini situacija se vodim time da ,koliko god trgovac može biti dobar i potkovan,nemože i nemora *baš sve znati* , olakšavam izbor i kupnju i sebi i njemu.bez nepotrebnih drama i komplikacija.
iako je razgovor prvo u formalnom tonu,pa ako se procijeni da je čovjek ok,ma možemo ne samo na TI ,nego i na pivu ak treba
__________________
I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.

Zadnje izmijenjeno od: BSA<AK-47>. 19.12.2010. u 02:54.
BSA<AK-47> je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2010., 02:35   #928
GLAVATAR
Banned
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Pula
Postovi: 21
@ MT44137

pa da to ti je u protisu normalno, da se ponasaju ko da si zadnje smeće....samnom nisu bili nekulturni i iskreno čudi me da si tako mirno reagirao, ja bi mu nabio glavu u monitor! koja je to bagra bože sačuvaj!

nema veze sto nisi aktivan - ja uopće nisam nikad bio ni na kojem forumu, bas zbog protisa sam se vamo učlanio da podijelim svoje loše iskustvo
GLAVATAR je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2010., 02:47   #929
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,099
Citiraj:
Autor BSA<AK-47> Pregled postova
ako se ne varam ,mislim da se onaj šutljivi zove Vlado
Da, dobro si ime rekao. Malo vuce izgledom na Petka iz mladjih dana.

I dapce, uopce ne patim na velike kvadrature. Taj "rast" je skoro pa primjer puke suprotnosti nase ponude. Nekoc sposobna imena, koja su prije prodavala od "igle do lokomotive" danas dizu do nebesa katove, ali ponudom su tek preprodavaci bijele tehnike.

Odrastao sam na haustor dilerima i meni je takva kupovina najmilija. Samo sto Protis taj prostor moze za 2h srediti, bez jedne potrosene lipe. Ali oni jednostavno ne kapiraju kakav dojam ostavlja takva slampavost.

Citiraj:
Autor BSA<AK-47> Pregled postova
meni je više Konikom u Cityju
Nikad vidio ili primiriso. Jedino sam ime ulovio u razgovoru.
Visage je offline   Reply With Quote
Staro 20.12.2010., 08:54   #930
BSA<AK-47>
Napokon dočekao DNF :)
Moj komp
 
BSA<AK-47>'s Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,453
ma di ga samo nađeš
sličnosti ima,iako ga ja pamtim sa kraćom kosom,al nebitno...

njih valjda nije briga za dojam jer smatraju ,da zato što su jeftiniji, da ljudima to nije niti bitno , što i je zapravo žalosno.
ili jednostavno nemaju ambicija za napredovati i (vidim po mnogima) popraviti odnose na relaciji kupac/trgovac.
takve stvari se s vremenom počnu obijati o glavu,i naravno,nakon nekog vremena neće više ni biti bitno dal su jeftini ili ne ,kad su bezobrazni i bahati.

čisti balkanski primjer -
daj vamo samo pare ,a kupci - ko vas hebe, platili ste manje,ergo nemate se pravo žaliti...
__________________
I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
BSA<AK-47> je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na