Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Internet i mrežne tehnologije > ISP
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.10.2019., 15:24   #5371
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
Mailom, dopisivali smo se nešto oko uvođenja optike, pa je nešto kasnilo, pa sam bio uvređen i povređen Pa sam onda solio i drobi opreko maila, klasika, stari klijent, sad to sve kasni, mogu li bar izaći u susret i ponuditi neki popust itd. Ali ide, i bez kašnjenja i slično, preko maila kulturan dopis, ništa ne košta pitati
tor je offline   Reply With Quote
Staro 17.10.2019., 15:48   #5372
martin999
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2011
Lokacija: Varaždin
Postovi: 35
Hehe, znaci treba spiku sloziti
Moram si zapamtiti za sljedeci put. A i dobri argumenti se cesto lako nađu jer kad god nekaj mijenjam, uvijek na neki problem naletim.

S tim da im zadnji put bas ne mogu previse zamjeriti jer mi je dosao serviser nekaj srediti u pol 12 navecer na praznik jer prije toga me nije bilo doma, nisam mogao vjerovati. Jos mi veli serviser da je moral doci jer bi se on "strelil" da mora biti bez interneta za produzeni vikend
s tim da koliko se sjecam, iskon outsourcea popravke ht servisu jer oni nemaju svoj servis.
martin999 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.10.2019., 20:45   #5373
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
jes, ht ekipa izlazi, meni su bili u 2-3 navrata unazad mjesec dana, što zbog optike, što zbog toga jer sam tražio novi stb za telku (stari uredno radi, htio sam novi, jer stari nisam mogao upariti s onim smart daljincem od tv-a), uredno mi dofurali novi model bez riječi - a ekipa iz ht-a koja je izašla na teren, odavno nisam imao tako ok iskustvo, sve sam u šoku ostao. Stvarno su i više nego korektni i fer, lik mi je dofurao stb tipa u petak navečer, nazvao me, pitao ako je moguće, da je u prolazu privatno kroz moj kvart...ono, zazujao skorz Dolazi, sjeli, popili pivu, zamijenili uređaj, da bi riječ rekao
A o ekipi koja mi je optiku spajala, visila s krova, bušili kanalice postavljali - imao sam osjećaj da je skrivena kamera, na kraju dobio nekekav upitnik o urednosti, čistoći, načinu ophođenja - podijelio im ocjene kakve im valjda rođena majka ne bi dala Zaslužili skroz...
tor je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2019., 11:31   #5374
C128
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 199
Uz Iskon VDSL, Innbox V45 podesio sam u uredu da mi kopirka skenira direktno na PC, da se na WiFI po MAC adresi dodjeljuje fiksna IP adresa, promijenio defaultne passworde routera i Wifi, te je sve uredno radilo.

Pred nekoliko dana ništa ne radi, zove se Iskon SZK i nakon par sati natezanja opet rade telefoni I internet, ali više ne radi skeniranje, Wifi…

Idem gledati kaj se dogodilo, ne pušta me u router... sve su resetirali na default, router password, wifi password, obrisali MAC, IP...
Kako spriječiti da mi se to ponovi? Nemam volje, ni vremena sve podešavati svaki put kad njima nešto ne radi.
C128 je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2019., 12:14   #5375
Alister
Premium
Moj komp
 
Alister's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Dugo Selo
Postovi: 1,448
Jedino da kupiš svoj router i sve postavi na njemu
Alister je online   Reply With Quote
Staro 18.10.2019., 12:28   #5376
Exomaniac
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 746
Citiraj:
Autor C128 Pregled postova
Uz Iskon VDSL, Innbox V45 podesio sam u uredu da mi kopirka skenira direktno na PC, da se na WiFI po MAC adresi dodjeljuje fiksna IP adresa, promijenio defaultne passworde routera i Wifi, te je sve uredno radilo.

Pred nekoliko dana ništa ne radi, zove se Iskon SZK i nakon par sati natezanja opet rade telefoni I internet, ali više ne radi skeniranje, Wifi…

Idem gledati kaj se dogodilo, ne pušta me u router... sve su resetirali na default, router password, wifi password, obrisali MAC, IP...
Kako spriječiti da mi se to ponovi? Nemam volje, ni vremena sve podešavati svaki put kad njima nešto ne radi.
Teško ćeš to spriječiti ikako osim da kupiš vlastiti router koji bi išao nakon njihovog. Često će dogodi da Iskonov sustav ažurira router firmware, možda resetira postavke zbog nečega u mreži ili slično.
Exomaniac je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2019., 13:07   #5377
jp_rv
Premium
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: istra
Postovi: 3,014
Logiraj se kao admin i ugasi tr069 i management konekciju
jp_rv je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2019., 15:37   #5378
okarm
Premium
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 754
Ak ugasi tr069, telefon mu nece raditi
okarm je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2019., 18:28   #5379
jp_rv
Premium
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: istra
Postovi: 3,014
Zašto misliš? Šta to tr069 radi da bi onesposobio telefon?
Neće raditi onog trena kad iskon nešto promijeni kod sebe. Za daily upotrebu, neće bit problema. 2 godine sam imao telefoniju na iskonu sa izbrisanom management konekcijom i nikakvih problema.
jp_rv je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2019., 19:14   #5380
okarm
Premium
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 754
Ja na vmg-u kad ga ugasim istog trena nestane voice. Probao prije dvije godine i evo maloprije.
okarm je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 18.10.2019., 21:14   #5381
jp_rv
Premium
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: istra
Postovi: 3,014
to je onda "uvedeno" s nekim novijim firmware-om? na starom zyxelu sam ubio management još na prvoj verziji firmware-a i telefon mi je radio dok god sam imao telefoniju na usluzi. nakon 2 godine sam se prebacio na net only, pa se više nisam interesirao.

innbox je druga marka, tako da uvijek može probati. ima skroz drugačiju pamet pa treba probati.
naravno - i dalje je najbolja opcija imati svoj router iza njihovog, odnosno skroz izbaciti njihov router ako ne treba telefonija.
jp_rv je offline   Reply With Quote
Staro 18.10.2019., 22:50   #5382
okarm
Premium
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 754
Citiraj:
Autor jp_rv Pregled postova
to je onda "uvedeno" s nekim novijim firmware-om?
Ne bih rekao, isprobao sam na nekoliko komada prije dvije godine, a i tada kao i danas sam se logirao kao supervisor, tak da je fw stariji.

No slazem se s napisanim sto se tice teme, tko ima bilo kakvu lokalnu mrezu doma napravljenu nema smisla da je postavlja na modemu od ISP-a. Pa barem su danas routeri jeftini.
okarm je offline   Reply With Quote
Staro 03.11.2019., 19:18   #5383
Darac13
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2019
Lokacija: Osijek
Postovi: 13
Pozdrav,


Zanima me jel netko od kolega sa foruma radi u Iskonu?


Trebao bih informciju u vezi fiskalne blagajne "Star Pro" na koju se vrši predbilježba.


Kontaktirao sam Iskon u vezi istog i dobio sam odgovor da bi fiskalna blagajna mogla biti dostupna do kraja godine i ponudili su mi da uzmem "Star Lite" fiskalnu dok ne stigne navedeni model.



Dali netko može potvrditi da če fiskalna biti dostupna do kraja godine pa da uzmem malu fiskalnu( koja mi ne odgovara) dok ne stigne navedena, pošto mi preko telefona nisu sa sigurnošču rekli da če biti 100% dostupna do kraja godine. ILi da uzmem dalje i ne riskiram dugo čekanje iste.


Nadam se da ste skontali što sam gore napisaoi hvala unaprijed svima sa korisnim informacijama.
Darac13 je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2019., 15:55   #5384
BlackDwarf
BIND SOFT d.o.o.
Moj komp
 
BlackDwarf's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Novska
Postovi: 2,270
Jos netko ima problem s netom?



Sent from my WAS-LX1A using Tapatalk
BlackDwarf je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2019., 19:46   #5385
viper
super user
Moj komp
 
viper's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Houston, TX
Postovi: 1,805
Radi normalno bar na optici.
__________________
viper je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2019., 19:58   #5386
BlackDwarf
BIND SOFT d.o.o.
Moj komp
 
BlackDwarf's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Novska
Postovi: 2,270
Od 11:50 ne radi, a dobiti u SZK je lutrija.

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
BlackDwarf je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2019., 14:02   #5387
Moshus
Premium
Moj komp
 
Moshus's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 140
jel ima ko iskustva sa iskonom i popustom u elipsu, kak to funkcionira?
da li je to vezano samo za neke pakete ili je samo bitno da je 24 mjeseca ugovorna obveza? npr. mogu li uzeti samo internet (bez TV-a i telefona) na 24 mjeseci?
da li mogu to obaviti bilo gdje pa naglasiti da želim bon za elipso ili moram to ići ugovarati baš u elipso?
Moshus je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2019., 09:35   #5388
the chosen one
Premium
Moj komp
 
the chosen one's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 614
Kakvo je stanje sa Iskon.TV nacionalnim HD programima?
Da li oni to misle pustiti ili ne?

A1 odavno umjesto SD pušta HD signal za npr. HRT1, HRT2... pa bi bio red da i ovi puste ekipi koja ima uvjete za to
the chosen one je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2019., 12:35   #5389
GLUPAN
Premium
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Pula
Postovi: 223
Pozdrav svima,

Trebao bih pomoć..heh..

Naime, proteklog vikenda sam ostao bez interneta i tv-a, skroz -.-

Problem sam "namirisao" već 26.11. i prijavio kvar koji je "navodno" procesuiran prema tehnici (HTa ako se ne varam s obzirom da ovi nemaju svoje ljude?) i zaprimljen 27.11. s time da je do sada uvijek ispoštovan rok od 1 do 3 dana za otklanjanje bilo kakvog kvara.

Ovaj put je negdje "zapelo" i kažu mi da sada čekaju odobrenje grada da izađu na teren..a kao krajnji rok naveden je 27.12. no iz podrške nisu znali ili htjeli odgovoriti što u slučaju da taj rok ne bude ispoštovan,heh..

Tragično je to što ja živim u samom centru grada, doslovce 50 metera od pošte/centrale i to pješke a ne zračne linije i do sada..nikada nije bilo problema s otklanjanjem kvara koji se nalazi izvan mojeg stana (inače živim u stambenoj zgradi a svi kablovi se nalaze na pročelju iste..).

Živjeti u srednjem vijeku mjesec ili više dana mi se nikako ne sviđa pa me zanima mogu li ja išta učiniti npr. kontaktirati nekoga da mi objasni o čemu se radi ili slično?

Zadnja varijanta mi je otkupiti 6 mjeseci preostalog ugovora i preseliti se drugdje,heh..

Molim bilo kakvu pomoć/savjet i unaprijed se zahvaljujem!
__________________
Nikola
GLUPAN je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2019., 12:49   #5390
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,275
Preseljenje kod nekog drugog ISP-a ti neće donijeti nikakve prednosti osim ako isti ima vlastitu infrastrukturu. U priči mi je malo čudno da Grad treba dati odobrenje za intervenciju jer ne vidim kakve veze imaju oni sa TF kabelima.

Na tvom mjestu, ja bi se obratio HAKOM-u.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2019., 13:46   #5391
calypso
Premium
Moj komp
 
calypso's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: Zagreb/Rijeka
Postovi: 1,517
Citiraj:
Autor GLUPAN Pregled postova
Pozdrav svima,

Trebao bih pomoć..heh..

Naime, proteklog vikenda sam ostao bez interneta i tv-a, skroz -.-

Problem sam "namirisao" već 26.11. i prijavio kvar koji je "navodno" procesuiran prema tehnici (HTa ako se ne varam s obzirom da ovi nemaju svoje ljude?) i zaprimljen 27.11. s time da je do sada uvijek ispoštovan rok od 1 do 3 dana za otklanjanje bilo kakvog kvara.

Ovaj put je negdje "zapelo" i kažu mi da sada čekaju odobrenje grada da izađu na teren..a kao krajnji rok naveden je 27.12. no iz podrške nisu znali ili htjeli odgovoriti što u slučaju da taj rok ne bude ispoštovan,heh..

Tragično je to što ja živim u samom centru grada, doslovce 50 metera od pošte/centrale i to pješke a ne zračne linije i do sada..nikada nije bilo problema s otklanjanjem kvara koji se nalazi izvan mojeg stana (inače živim u stambenoj zgradi a svi kablovi se nalaze na pročelju iste..).

Živjeti u srednjem vijeku mjesec ili više dana mi se nikako ne sviđa pa me zanima mogu li ja išta učiniti npr. kontaktirati nekoga da mi objasni o čemu se radi ili slično?

Zadnja varijanta mi je otkupiti 6 mjeseci preostalog ugovora i preseliti se drugdje,heh..

Molim bilo kakvu pomoć/savjet i unaprijed se zahvaljujem!
Kako ti je kolega vec objasnio, posalji dopis HAKOMu i objasni situaciju... Jel imas ista napismeno od Iskon podrske?
__________________

Lenovo ThinkPad P15v Gen3 AMD
AMD Ryzen 7 PRO 6850H, 4.7GHz 8-core
32GB DDR5-4800 (2x16GB), quad-channel
NVMe1 - 512GB Micron 3400, PCI-E 4.0 x4
NVMe2 - 512GB Samsung PM981, PCI-E 3.0 x4
AMD Rembrandt integrirana grafika (Radeon)
nVidia Quadro T1200 diskretna grafika
15.6" 600nits 4K LCD
Lenovo 170W PSU
Lenovo 40AY docking station + 90W PSU


2x EIZO EV2336WFS3-BK
23" 1920x1080 IPS


Lenovo T14s Gen1 AMD
AMD Ryzen 7 PRO 4750U, 1.7GHz 8-core
16GB DDR4
512GB NVMe x4 (Micron)
AMD Radeon Vega
14" FullHD IPS



Thinkpad - Nikad ne umiru, samo postanu obsolete... (c)FujiLim
calypso je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2019., 19:52   #5392
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,508
Nisi naveo jeli u pitanju tel. parica ili optika ?
Pretpostavljamo da je crkla (prekid) tel. parice.

Izvuci na pismeno (mail) kad je prijavljena greška,
kontaktiraj / pitaj HAKOM kako su ti rekli,
poanta papira je da imaš napismeno osnovu za raskid ugovora bez penala zbog ne isporuke (nemogućnosti isporuke) usluge.

Alternativa ti je (ako je dostupno na tvojoj lokaciji) prelaz na:
- optika HT / Iskon
- optika A1 (ovisno koja je "ušla" u zgradu, ako uopće je)
- coax A1
- ako baš "gori" neki od 3G/4G kao Pokućni
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 03.12.2019., 20:39   #5393
BlackDwarf
BIND SOFT d.o.o.
Moj komp
 
BlackDwarf's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Novska
Postovi: 2,270
Pa nije iskljuceno ako si na parici da je u spojnicu usla vlaga, a da se ista nalazi negdje u asfaltu ili kockicama za sto treba suglasnost grada za izvrsenje sanacije.
Za izdavanje suglasnosti moze potrajati, a i dok dodes izvodacu na red.

Sent from my Huawei P10 Lite using Tapatalk
BlackDwarf je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2019., 01:15   #5394
GLUPAN
Premium
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Pula
Postovi: 223
Eh..

Full kasnim s odgovorima, sorry svima :/

U pitanju je "parica", optike tu u Puli u starom gradu nema..a pitaj Boga hoće li je ikada i biti radi fantastičnih konzervatora -.-

Što se tiče mogućnosti da se nalazi parica u asfaltu (kockica nemamo na potezu od centrale do moje zgrade) ne vjerujem..ali ne mogu 100% niti isključiti tu mogućnost.

Mene najviše intrigira činjenica da susjed dva kata niže od mene (ja sam u potkrovlju a on na prvom katu i između nas je još samo jedan stan..) ima istu uslugu kao i ja (net + tv) i kad je prije nekih mjesec do mjesec i pol imao problema, doduše unutar stana jer su mu mjenjali i ruter i tv prijamnik, sve je bilo riješeno u roku..ono.. 2 dana

Misterija broj 2 je da njemu sve "dela" kako treba u što sam se osobno uvjerio danas popodne..a meni gore ne radi..

E sad..

Tko tu koga jel

U svakom slučaju budem ja njih zvao sutra ponovno pa prijavio putem maila pa onda na HAKOM a za dalje ćemo vidjeti..

Pokušao sam se "ožicati" za njihov mobilni al ne ide (kao)..

Mislim..ne gori..imam posla preko glave i net preko mob-a ali nije to to..fali TV,heh..Antenu sam odavno "srušio"..još kad su nam siciljanci ometali signal

Hvala na svim sugestijama (svima) pa ću javiti napredak i kako sam to uspio riješiti (kad riješim) ako možda nekom se dogodi isto/slično...
__________________
Nikola
GLUPAN je offline   Reply With Quote
Staro 04.12.2019., 08:45   #5395
okarm
Premium
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 754
jedino sto mi pada na pamet je da je riknula parica, a na dolaznom kablu u zgradi vise nema slobodnih/ispravnih pa se mora vuci novi kabel

ne bi bezveze toliko trajalo da ne treba.
okarm je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2019., 15:19   #5396
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,472
Da li je ko primjetio da su digli cijene Interenta za 20kuna sto je i VIP digao?
Vidim kartel lijepo radi.
Prije 6mjeseci sam na jednoj lokaciji potpisao ugovor i cijena je sa Internetom i flat telefonom prema nacionalnim mrezama bila: 144,95kn, a sad ista stvar na ugovor od 24 mjeseci kosta 174.90kn, znaci cak 30 kuna skuplje.
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”
Bono je offline   Reply With Quote
Staro 05.12.2019., 20:22   #5397
jp_rv
Premium
 
Datum registracije: May 2014
Lokacija: istra
Postovi: 3,014
točno, redovna cijena dsl-a je ranije bila 160kn, sad je 190.
šta je ovo, iz tekoma izdali naređenje iskonu da poskupi?

vidjet ću iduće godine šta će mi ponuditi za produljenje ugovora, ako ih ne otkantam čim mi optika uleti. sad je po tome t-com jeftiniji od iskona, iako imaju nebulnozne odnose cijena, optika 200/100 je jeftinija od optike 80/40npr. koji su pak skuplji od t-comove optike 100/20.
jp_rv je offline   Reply With Quote
Staro 19.12.2019., 22:24   #5398
snorky_vk
Premium
Moj komp
 
snorky_vk's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: u mraku
Postovi: 832
Zasto nema ovih "novih" hd programa tipa hrt hd na iskon tv?

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Zadnje izmijenjeno od: snorky_vk. 27.12.2019. u 00:23.
snorky_vk je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2019., 20:14   #5399
Psycho
Master Of Disaster
Moj komp
 
Psycho's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,252
Zvali iz Iskona i sada paket od 50Mbit dl i TV koji me kostao 189kn mjesecno dizu na 210.. Ima li neka bolja opcija? Da li mogu bez potpisivanja novog ugovora samo nastaviti koristiti uslugu?

Nisam pametan, kako sad monopol ovako dize cijene za iste usluge...

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
__________________
Psycho je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2019., 21:17   #5400
calypso
Premium
Moj komp
 
calypso's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: Zagreb/Rijeka
Postovi: 1,517
Citiraj:
Autor Psycho Pregled postova
Zvali iz Iskona i sada paket od 50Mbit dl i TV koji me kostao 189kn mjesecno dizu na 210.. Ima li neka bolja opcija? Da li mogu bez potpisivanja novog ugovora samo nastaviti koristiti uslugu?

Nisam pametan, kako sad monopol ovako dize cijene za iste usluge...
Morat ces malo pregovarati... Kreni u pregovore sa A1 ili sa nekim drugim i vidi sto mozes dobiti pa ocijeni da li ti se isplati prelaziti... I onda nazovi Iskon i reci da imas ponudu od tog i tog za tolko i tolko i ako ne mogu pratiti tu cijenu, prelazis kod konkurencije...

Kod njih svih ti je princip isti - APP, odn., ako prodje prodje... Da privuku korisnike ce gace skinut, a za postojece ih nije briga i njih deru i muzu kolko ide... Valjda ima je metrika u tim prodajnim timovima bazirana na broju novih korisnika tako da ih postojeci ne zanimaju...
__________________

Lenovo ThinkPad P15v Gen3 AMD
AMD Ryzen 7 PRO 6850H, 4.7GHz 8-core
32GB DDR5-4800 (2x16GB), quad-channel
NVMe1 - 512GB Micron 3400, PCI-E 4.0 x4
NVMe2 - 512GB Samsung PM981, PCI-E 3.0 x4
AMD Rembrandt integrirana grafika (Radeon)
nVidia Quadro T1200 diskretna grafika
15.6" 600nits 4K LCD
Lenovo 170W PSU
Lenovo 40AY docking station + 90W PSU


2x EIZO EV2336WFS3-BK
23" 1920x1080 IPS


Lenovo T14s Gen1 AMD
AMD Ryzen 7 PRO 4750U, 1.7GHz 8-core
16GB DDR4
512GB NVMe x4 (Micron)
AMD Radeon Vega
14" FullHD IPS



Thinkpad - Nikad ne umiru, samo postanu obsolete... (c)FujiLim
calypso je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na