Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.05.2016., 21:14   #91
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
OnePlus 3 Leaks In Its Full Glory

kakav remix samsung/htc.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 17.05.2016., 03:54   #92
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Sto napravise jao, od onako linepa prva dva, ovo je incest izmedju ipjonea 6plus (zaobljeni rubovi) htc 10 (straznja strana pljunuta) i samsunga (prednja strana pljunuta, pogotovo home tipka sa kromiranim obrubom)

Meni ovo ko losa sala izgleda. I po veliciji bih rekao da je cak 5.7"
Gabre je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.06.2016., 20:19   #93
Corporal Clegg
Outlaw Torn
Moj komp
 
Corporal Clegg's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 402
Drustvo, imam problem, trebam pomoc.

Naime, One mi se okupao danas kad je bio prolom oblaka. Bio je u kejsu u torbici oko pasa, iskljucio sam ga cim sam uspio.
Ispocetka nije reagirao na touch - jest kad sam ga obrisao. Imao je samo dvije tamne mrlje na rubu ekrana, apsolutno sve je funkcioniralo.

Sat i pol kasnije, druga prica :-/ ekran se raspada, restartiram ga - kraj price, ekran kao kad pukne graficka. Sve prekriveno pikselima, reagira na lock/unlock gumb, ali nista na ekranu ne vidim. Spojim ga na komp, komp ga ne vidi (jer ne vidim sto odabrati na ekranu).

Postoji li nacin da barem spasim podatke s njega? Pretpostavljam da je mob kao takav za otpad? :-/
__________________
The sun sets forever over Blackwater Park
Corporal Clegg je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2016., 20:30   #94
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,322
Citiraj:
Autor Corporal Clegg Pregled postova
Drustvo, imam problem, trebam pomoc.

Naime, One mi se okupao danas kad je bio prolom oblaka. Bio je u kejsu u torbici oko pasa, iskljucio sam ga cim sam uspio.
Ispocetka nije reagirao na touch - jest kad sam ga obrisao. Imao je samo dvije tamne mrlje na rubu ekrana, apsolutno sve je funkcioniralo.

Sat i pol kasnije, druga prica :-/ ekran se raspada, restartiram ga - kraj price, ekran kao kad pukne graficka. Sve prekriveno pikselima, reagira na lock/unlock gumb, ali nista na ekranu ne vidim. Spojim ga na komp, komp ga ne vidi (jer ne vidim sto odabrati na ekranu).

Postoji li nacin da barem spasim podatke s njega? Pretpostavljam da je mob kao takav za otpad? :-/
Za početak:

https://www.youtube.com/watch?v=o6HlM1ULMzQ

gin.tonic je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2016., 20:54   #95
schetz
Premium
 
schetz's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,554
Ako oneplus podržava usb otg možeš prikopčati mišonju pa uz malo trial and error i neki jutjub vid da vidiš kako bi to trebalo izgledati,promjeniti mod u željeni i spasiti podatke. Ili neki oneplus / universal bekap sw.
schetz je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2016., 21:28   #96
Corporal Clegg
Outlaw Torn
Moj komp
 
Corporal Clegg's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 402
Mislim da je za rizu kasno... Ili? Nisam odmah stigao iskljuciti ga, kazem, radio je par sati bez greske.

Sto se OTG-a tice, podrzava ga, ali je problem u tome sto je ekran potpuno necitljiv - snijeg je na njemu.
Da bude jos zanimljivije, uspio sam ga spojiti na komp, prepozna ga, ali uopce ne ocitava nista, kliknem na device i folder je skroz prazan.
__________________
The sun sets forever over Blackwater Park
Corporal Clegg je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2016., 21:58   #97
kvaju
Registered User
 
kvaju's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Cirkus
Postovi: 633
Možda da skines zadnji cover i pusti ga u rižu dan dva i drži fige

Sent from my A0001 using Tapatalk
kvaju je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2016., 21:59   #98
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,791
Citiraj:
Autor Corporal Clegg Pregled postova
.
Da bude jos zanimljivije, uspio sam ga spojiti na komp, prepozna ga, ali uopce ne ocitava nista, kliknem na device i folder je skroz prazan.
Imas na njemu MM? Po defaultu ako nisi otkljucao mob i spojis ga na usb ukljucen je charging only mod (komp kao prepozna mob, ali device je prazan). Trebas rucno prebaciti na file transfer preko status bar notifikacije
http://trendblog.net/android-file-transfer-not-working/

Inace ovi simptomi koje spominjes su bas hardcore, meni to zvuci dosta ozbiljno.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2016., 22:01   #99
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Corporal Clegg Pregled postova
Mislim da je za rizu kasno... Ili? Nisam odmah stigao iskljuciti ga, kazem, radio je par sati bez greske.

Sto se OTG-a tice, podrzava ga, ali je problem u tome sto je ekran potpuno necitljiv - snijeg je na njemu.
Da bude jos zanimljivije, uspio sam ga spojiti na komp, prepozna ga, ali uopce ne ocitava nista, kliknem na device i folder je skroz prazan.
Folder ti je prazan jer je mob zaključan. Kad bi otključao preko ekrana, storage bi ti se pojavio.
Ništa, gasi, raskopaj koliko možeš i u rižu ili silica gel nad 48 sati.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 06.06.2016., 22:12   #100
Corporal Clegg
Outlaw Torn
Moj komp
 
Corporal Clegg's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 402
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Folder ti je prazan jer je mob zaključan. Kad bi otključao preko ekrana, storage bi ti se pojavio.
Ništa, gasi, raskopaj koliko možeš i u rižu ili silica gel nad 48 sati.
Da stvar bude jos zanimljivija, kad kliznem prstom po tom ekranu, cini se kao da se otkljuca, reagira i na tap to wake, dakle, touch je OK.

Nista, ide u rizu, javim napredak.
__________________
The sun sets forever over Blackwater Park
Corporal Clegg je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.06.2016., 23:28   #101
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Ne želim pametovat niti solit pamet, ali bi zaključio da je ipak taj IP68 certifikat na mobitelima koristan. Ne za kupanje u bazenu sa njime ili uranjanje u pivu u birtiji iz fore, nego čisto iz ovakvih nepodopština kad te uvati pljusak negdje i opere te do gole kože.

Sad što je tu je. Držimo fige i nadamo se najboljemu.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 08.06.2016., 23:00   #102
Corporal Clegg
Outlaw Torn
Moj komp
 
Corporal Clegg's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 402