Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 21.06.2023., 16:06   #541
ansha
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
ansha's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Sibenik
Postovi: 1,042
Citiraj:
Autor Lun Pregled postova
Ček, šta nije WT4 od levela 70+?


Trenutno sam na 60 sa barbom, a neda mi se patit još 10 levela na WT3
Nitko ti ne brani ni na lvl-u 55 ici u T4 ako mozes proc capstone dungeon. Boss dungeona je zajeban...
ansha je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2023., 12:46   #542
Flegma
Premium
Moj komp
 
Flegma's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb/Šibenik
Postovi: 764
Citiraj:
Autor Lun Pregled postova
Ček, šta nije WT4 od levela 70+?


Trenutno sam na 60 sa barbom, a neda mi se patit još 10 levela na WT3
Mozes ici ti i ranije, ja sam cekao 60 da mi u WT4 bude lakse. Al cim dodes u WT4, dropovi su brutalniji, i bit ce ti puno lakse.

Citiraj:
Autor ansha Pregled postova
Nitko ti ne brani ni na lvl-u 55 ici u T4 ako mozes proc capstone dungeon. Boss dungeona je zajeban...
Joj Elias, gadi mi se.
__________________
Bila je toliko lijepa da sam poželio da nikad ne otvori usta. A onda mi je nekako objasnila da je nijema. Oženio sam ju Las Vegasu, tjedan dana kasnije. I sad napokon živim sa ženom koju razumijem.
Moj PC - https://www.twitch.tv/flegmoar
Flegma je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2023., 13:06   #543
ansha
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
ansha's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Sibenik
Postovi: 1,042
Citiraj:
Autor Flegma Pregled postova


Joj Elias, gadi mi se.
Vjerojatno najbolji fight u igri, vrlo je zajebano i trazi skill jer se sav dmg moze izbjeci...
ansha je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2023., 13:55   #544
Necto
♪☺☼☻♫
Moj komp
 
Necto's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Šibenik
Postovi: 736
Citiraj:
Autor Flegma Pregled postova
Mozes ici ti i ranije, ja sam cekao 60 da mi u WT4 bude lakse. Al cim dodes u WT4, dropovi su brutalniji, i bit ce ti puno lakse.

Najbolja stvar je ako mos normalno cistit mobove u WT3, lipo odes na Helltide, skupis 350 onih cindera i pribacis se na WT4 i tamo otvoris dva Mystery chesta.
Jer ti sacuva cindere izmedju tezina.

I ako Helltide ne zapocne na puni sat, npr 14:00, nego krene u 14:20 to je jos bolje.
Jer chestovi resetiraju poziciju na pune satove, pa mozes otvorit dva chesta u prvom valu i dva nakon sta resetiraju poziciju u 15:00
https://helltides.com/
Necto je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2023., 14:21   #545
ansha
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
ansha's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Sibenik
Postovi: 1,042
Citiraj:
Autor Necto Pregled postova
Najbolja stvar je ako mos normalno cistit mobove u WT3, lipo odes na Helltide, skupis 350 onih cindera i pribacis se na WT4[/URL]
Ako mozes proc WT3 capstone dungeon, onda mozes i cistit WT4. Puno brze ide exp, ne isplati se igrat WT3...
ansha je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2023., 15:43   #546
fler
These go to 11
Moj komp
 
fler's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Czarnia
Postovi: 1,786
Trenutno WT3, lvl 57 -
kako se dođe do Sigila Tier 2+?
Palo mi je par, ali svi su Tier 1.

Vidim opciju kod onog mistika,
no ne mogu joj još pristupiti -
to je jedini način, ili ih se kasnije može i pokupiti?

EDIT:
nebitno, otkrio sam -
upao nekom tipu u grupu pa mi se otvorio
Tier 10 Nightmare.
Uspio sam se izboriti, bilo je veselo s Lvl 63 gamadi,
i sad imam craftanje iako sam i dalje 57. level
__________________
Split your lungs with Blood and Thunder



Zadnje izmijenjeno od: fler. 22.06.2023. u 23:21.
fler je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2023., 21:46   #547
Flegma
Premium
Moj komp
 
Flegma's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb/Šibenik
Postovi: 764
Citiraj:
Autor ansha Pregled postova
Ako mozes proc WT3 capstone dungeon, onda mozes i cistit WT4. Puno brze ide exp, ne isplati se igrat WT3...
Mislim da nije cilja na exp, nego ovo sta abjuzaju da "lakse" pociste helltide wt3, i onda na wt4 odu otvorit kutije da dobiju bolje dropove.

Nadam se da ce to fixat na sljedecem updateu, jer mi tako nema smisla. ))
__________________
Bila je toliko lijepa da sam poželio da nikad ne otvori usta. A onda mi je nekako objasnila da je nijema. Oženio sam ju Las Vegasu, tjedan dana kasnije. I sad napokon živim sa ženom koju razumijem.
Moj PC - https://www.twitch.tv/flegmoar
Flegma je offline   Reply With Quote
Staro 23.06.2023., 00:50   #548
Necto
♪☺☼☻♫
Moj komp
 
Necto's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Šibenik
Postovi: 736
Citiraj:
Autor Flegma Pregled postova
Mislim da nije cilja na exp, nego ovo sta abjuzaju da "lakse" pociste helltide wt3, i onda na wt4 odu otvorit kutije da dobiju bolje dropove.

Nadam se da ce to fixat na sljedecem updateu, jer mi tako nema smisla. ))
Yup, to dobro dodje za altove ili evo san frenda boosta na 47 lvl i odma mu otkljucali WT4 pa mu sad odlicno kad moze vamo nabrat a tamo dobit ancestral.
Vjerovatno ce fixat jer npr tree of whispers za svaki WT broji zasebno kolko si onih crvenih kvadratica skupia.
Necto je offline   Reply With Quote
Staro 25.06.2023., 10:21   #549
Firecracker
Premium
Moj komp
 
Firecracker's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2003
Lokacija: Split
Postovi: 565
Firecracker je offline   Reply With Quote
Staro 25.06.2023., 10:30   #550
Silthrax
Premium
Moj komp
 
Silthrax's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Gračac
Postovi: 453
Da javlja mi da nemam licencu.
Silthrax je offline   Reply With Quote
Staro 25.06.2023., 14:10   #551
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Pozdrav.

Evo ja sam level 55, pa da pomognem ljudima koji još nisu na 50 ili se bore što raditi nakon 50, jer sam ja prošao to isto.

Ovako:
1. Odraditi kampanju do kraja, sve actove.
2. Otključati III. tier što prije (napomena, zadnji boss je onako, zanimljiv, cijeli dungeon je dosta teži nego prosječni dungeoni kroz 1-50. Nije nemoguć, ali nije lagan. Pogotovo jer traje i traje).
3. S Tierom 3 se tek otključava nova razina igranja.
4. Napraviti prvi Tree of Wispers (dobiti ćete i Nigthamre Tier 1 sigil).
5. Gurati Helltide čim se pojavi - skupljati Helltide soulse, skupiti 75, 125 ili 175. S time otključavate chestove koje ćete naći razbacane po Helltide-u i s soulsima otvarate chestove (najbolje je ići na 175 ako imate vremena), gdje se dobiva garantirani Legendary.
6. Nigthare dungeoni kada nema Helltide.
7. Doći do Renowna 3. u svakoj zoni (9/9 potion slota otključati). 4. i 5. renown je onako, dobrodošao, ali ništa posebno, ima dosta posla za njih.
8. Pogledati koji build mislite gurati i za to ići tražiti Glyphove po dungeonima
9. Tree of Wispers u slobodno vrijeme kada vam je dosadno (gear + xp + lova).
10. Vratiti se na Renown i gledati što fali i otključavati Strongholdove, Teleportove, mapu itd.

Ovo sam nekako sastavio po vlastitom nahođenju, jer sve ovo je meni bilo nepoznanica kada sam levelao. Nisam gledao puno videa, nisam puno igrao betu, nisam puno čitao.
Kada sam došao na 50, skužio sam da ništa se nije novoga otključalo. Onda tek kada sam došao na Tier 3, druga priča.
Helltide, naći nekoga i pratiti ga, pogotovo ako je 60+. Sam kao fresh 50, zna biti problema.
Nightmare dungeoni Tier 1 i 2 su smiješno lagani. Bossovi svi lagani, instanca tu i tamo zna zagustiti, ali ide to bez brige.
Na sve ovo, level i Paragon će dolaziti sami, nemojte se fokusirati na sam xp, to će doći samo.

Moram priznati, malo je zanimljivije nego sam leveling, ali i dalje je to za mene igra koju ja mogu igrati 30-60min dnevno.

Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 25.06.2023. u 14:16.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 25.06.2023., 17:51   #552
IGoR_2803
Premium
Moj komp
 
IGoR_2803's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: N/A
Postovi: 721
Nakon cca. 10 dana igranja neki dojam je, da mi se generalno sviđa, setting mi je super. Sve ono što su internetovi srali da je D3 bio prešaren i slično je sada riješeno. Vidi se da je više "gory" i "mračna" igra. Tek sam počeo ACT III, lvl. 40 sorc pa ne mogu do kraja suditi, ali - neke stvari mi izrazito idu na kurac. Kao prvo, sejvovi: često imam npr. samo 30 min za igranje i hoću završiti barem jedan quest. Prođem faking dungeon, najebem se dobrih 20ak minuta, dođem do nečeg što bi po svakoj logici trebao biti checkpoint, kažem: "OK, dosta za danas", izađem van i drugi dan sve ispočetka. Pa jebem ti mater. Znam, zeleni font: "Quest progress saved", sve mi je jasno. Ali koji idiot je to tako napravio je, well - idiot. Druga stvar - Imam osjećaj da mobovi preteško padaju. Nema one fluidnosti. Pratim neki guide za chain lightning sorc, imam osjećaj da klikam više nego u D2 i D3 zajedno. I zadnja stvar - faking always online. Da, to je današnja realnost, ali evo, malo prije nađem sat vremena, dogovorim se sa ženom da preuzme klince, malo da odigram. Faking DDoS attack. I mogu se jebat.

Ne znam, ni nekad nisam baš imao živce za takve stvari, ali sa skoro 4 banke, fak of Blizzard.
IGoR_2803 je offline   Reply With Quote
Staro 25.06.2023., 18:46   #553
gunther
Premium
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,340
Ako trebate klan, a trebate, dodjite u BUG TROLLS

Domaci klan, ima nas trenutno 45, lakse se dogovoriti za farmanje u grupi!
__________________
AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
gunther je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2023., 15:23   #554
Flegma
Premium
Moj komp
 
Flegma's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb/Šibenik
Postovi: 764
I dodatno - ako igrate vecinom sami, a zelite tih 5% exp-a gore, ne zaboravite piti potione.
__________________
Bila je toliko lijepa da sam poželio da nikad ne otvori usta. A onda mi je nekako objasnila da je nijema. Oženio sam ju Las Vegasu, tjedan dana kasnije. I sad napokon živim sa ženom koju razumijem.
Moj PC - https://www.twitch.tv/flegmoar
Flegma je offline   Reply With Quote
Staro 27.06.2023., 20:15   #555
IGoR_2803
Premium
Moj komp
 
IGoR_2803's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: N/A
Postovi: 721
Evo, faking opet. Jebem ti blizzard i sve po spisku. Ne mogu se ulogirati. govnari
IGoR_2803 je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2023., 02:37   #556
fler
These go to 11
Moj komp
 
fler's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Czarnia
Postovi: 1,786
Ovaj puta su patch stavljali, najavljeno
Nije dugo trajalo, za razliku od onoga neki dan.

Evo što je novo:
https://news.blizzard.com/en-us/diab...iv-patch-notes
__________________
Split your lungs with Blood and Thunder


fler je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2023., 10:24   #557
IGoR_2803
Premium
Moj komp
 
IGoR_2803's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: N/A
Postovi: 721
Završio kampanju sa lightning sorcom. Uglavnom, kaj se ne može kampanja ispočetka igrati s istim charom? Kakva glupost, pa u svakom diablu do sad je tak bilo. Ili se ja krivo sjećam.
IGoR_2803 je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2023., 10:31   #558
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
S istim?

Je sjećam se toga, mislim da ne.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2023., 14:05   #559
ansha
¯\_(ツ)_/¯
Moj komp
 
ansha's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: Sibenik
Postovi: 1,042
Citiraj:
Autor IGoR_2803 Pregled postova
Završio kampanju sa lightning sorcom. Uglavnom, kaj se ne može kampanja ispočetka igrati s istim charom? Kakva glupost, pa u svakom diablu do sad je tak bilo. Ili se ja krivo sjećam.
Mozes se opet borit s Lilith nesto kasnije, malo je jaca - par tisuca puta
ansha je offline   Reply With Quote
Staro 04.07.2023., 14:31   #560
IGoR_2803
Premium
Moj komp
 
IGoR_2803's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: N/A
Postovi: 721
Ma jasno mi je to, nego u prijašnjim nastavcima, barem se sad sjećam za trojku, mogao si završiti na normal pa krenuti s istim likom kampanju na nightmare. a bio je i drugi mod, "adventure" di si ganjao ove riftove i pizde matere.

U četvorci, koliko vidim, nema mogućnosti igranja kampanje s istim likom na većoj težini. Što je glupo po meni jer mi se ne da uvijek samo randomly ganjati side questove i eventove po mapi.
IGoR_2803 je offline   Reply With Quote
Staro 05.07.2023., 08:56   #561
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Citiraj:
Autor IGoR_2803 Pregled postova
Ma jasno mi je to, nego u prijašnjim nastavcima, barem se sad sjećam za trojku, mogao si završiti na normal pa krenuti s istim likom kampanju na nightmare. a bio je i drugi mod, "adventure" di si ganjao ove riftove i pizde matere.

U četvorci, koliko vidim, nema mogućnosti igranja kampanje s istim likom na većoj težini. Što je glupo po meni jer mi se ne da uvijek samo randomly ganjati side questove i eventove po mapi.
Da, sad sam se i ja sjetio.

Mogl