Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.12.2015., 11:04   #1
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,544
PayPal donate dugme

Pozdrav svima,

uvazavajuci cinjenicu limitirane inteligencije koju posjedujem, ima li netko ziv ovdje da je uspjesno implementirao preko svojeg PayPal racuna donate dugme i uspjesno primio uplatu?

Jer meni to unatoc verificiranom racunu nikako ne uspijeva... A svi sluzbeni PayPal linkovi koje nadjem na Googletu me vode na 404, a uz to nisam nesto blagoslovljen viskom vremena...

TIA!
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2015., 11:09   #2
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,364
Za Hrvatsku nije dostupan donate gumb.
Bar je tako bilo prije godinu-dvije mislim, sumnjam da se u međuvremenu što promijenilo.
Juice je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.12.2015., 15:09   #3
robert7
Premium
Moj komp
 
robert7's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,688
https://www.paypal.com/za/cgi-bin/we...ry_type=donate

to je link, sad ovisi o accountu, neki imaju, neki ne, neznam kakav tip usera moras biti, ali u hr postoje ljudi koji primaju donacije.

Ako imas preko 10000$ godisnje, moras im izdat potvrdu da si neprofitna organizacija.

Takoder, ovisi koja je namjena, jer postoji vise servisa koji obraduju donacije pa salju na ppal, uz jako mizernu proviziju, jedini minus toga je sto lova nije odma na racunu vec mislim da se 1 mjesecno vrse uplate.
__________________
http://eu.prepsafe.com
robert7 je offline   Reply With Quote
Staro 10.12.2015., 15:40   #4
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,544
Zato mi i nije bilo jasno, postoje neki koji se kunu u tu kombinaciju da im donacije rade, a ja to nisam pronasao. Jedino sto ima je da su neki napravili varijantu da su "proizvod" nazvali "Donacija - n €" i onda tako furaju.

A koji su to servisi? Gledam par nekih opcija i nisam nasao nista s podrskom Hrvatske...
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 15.12.2015., 21:26   #5
Razgor
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Varaždin
Postovi: 4
Citiraj:
Autor robert7 Pregled postova
https://www.paypal.com/za/cgi-bin/we...ry_type=donate

to je link, sad ovisi o accountu, neki imaju, neki ne, neznam kakav tip usera moras biti, ali u hr postoje ljudi koji primaju donacije.

Ako imas preko 10000$ godisnje, moras im izdat potvrdu da si neprofitna organizacija.

Takoder, ovisi koja je namjena, jer postoji vise servisa koji obraduju donacije pa salju na ppal, uz jako mizernu proviziju, jedini minus toga je sto lova nije odma na racunu vec mislim da se 1 mjesecno vrse uplate.

Točno tako !

I ako imaš veći promet godišnje, moraš biti spreman objasniti policiji odakle ti lova.
Nedavno neki splitski pirat nahebo jer je prodavao ilegalne IPTV streamove, a skuzuili ga zato jer je preko paypala dobivao veće količine para....
Razgor je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na