Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.01.2014., 16:14   #36961
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Koristiš li išta spacera oko lulice? Ako je odgovor da, neće biti nikakav problem.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2014., 16:25   #36962
riceburner
SCSI Freak, deda :P
Moj komp
 
riceburner's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: ZEGEIZABREGE
Postovi: 861
Talking

evo i ja danas unatoc strogoj zabrani tezih fizickih aktivnosti nisam mogao odoliti i otisao napravit jedan krug po sumi pa makar rikno
predobro vreme, u mojoj sumi zemlja taman mokra da ima gripa na izvoz


Pohrani.com
__________________
don't use ATA/SATA, it's bad for your health
use SCSI/SAS and live longer!


riceburner je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2014., 16:46   #36963
Shoshy
Gear breaker!
 
Shoshy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 9
Sasa i ja danas roknuli dupli spust. S irwinom i brojem 1 na kombinaciju pa onda nas dva na bus pa na 9tku. Kakva kardinalna greska...

Mislim da su nam planinari skidali sve po spisku..
__________________
Baraba style!
Shoshy je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2014., 18:07   #36964
jed2i
Premium
Moj komp
 
jed2i's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,771
Ovo je masakr kaj mi je jubito napravio od snimke.... -.-

snimka - http://www.youtube.com/watch?v=n0qbw...eature=mh_lolz
i usporedba renderiranog videa i jutub masakra
http://imageshack.com/a/img845/6062/y0an.jpg
jed2i je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2014., 18:43   #36965
night_rider
Registered User
 
night_rider's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 0
Citiraj:
Autor riceburner Pregled postova
evo i ja danas unatoc strogoj zabrani tezih fizickih aktivnosti nisam mogao odoliti i otisao napravit jedan krug po sumi
to deda, nema predaje!!
night_rider je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2014., 19:00   #36966
Irvin
Registered User
 
Irvin's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1
5tenke

elem raja,

...već neko vreme škicam 5tenke, imam doma flat VP59 pedale (koje su mi kolor-match eXtra) ali nisam imao odgovarajuću patiku da ih oprobam, tj. probo oko kuće sa NB patikama i nije mi se svidjelo i ček'o i ček'o i naletio na dropu na šminku pa hajd reko da oprobam i to čudo (nije mi bio vakat uzimat nove jer sam hteo odvest jednu vožnju pa da vidim kako radi) a cena od 350 kn je prihvatljiva za ovakvo stanje (znam da idu k'o halva i lako ih prodat, uvek ne'ko grize).
I tako danas hajd test vožnja: 4 mušketira skočili do brega, na usponu ništa posebno mi nije teže nego spd, a što se tiče spusta...e to mi je pjesma u usporedbi sa spd. Ovo je vrlo individualno što pišem i nije objektivno. Ja imam u spd pedalama cca 20000 km i malko više koje sam natukao na 3 bicikla u 2,5 god (HT, treKKing i FS), s tim da sam prešao na spd nakon 3 tjedna kako sam kupio prvo biciklo.

Pinovi kako veli Sale su neki nabildani i patika se bukvalno lepi za pedale, k'o da ima magnete , s tim da su mi 2 puta skliznule na usponu i to pripisujem još vremenu privikavanja (prva vožnja). Pinovi su takvi da možete bukvalno ako ispadne branik na kolima s njima učvrstit.

Na onom korjenju 57-ice (mislim) gdje je novi drop tj. skok prošo sam k'o beba, i u tome vidim da sam dobio cca 17% level up-a sa ovim tenama.

Ukratko: puno sam slobodniji sa flat systemom, i vidim da upareno sa dobrom patikom, nema puno razlike ako se uporedi sa spd, bar zasada ne primećujem...a što se tiče umora čekam da odradim 3 dana za redom Sljemena pa ću moći malko objektivnije promislit dali ima spd toliko plusa...

što se mene tiče, eXtra tena i vredi svake pare
na prvu su mi izgledale glomazno i teško, no robustne jesu ali nisu teške i u njima noga spava, dok mi se u uskim spdjkama pretvara u koplje

EDIT: o ovim barabama sam pričo dns
__________________
B-tension crew, pomičemo granice, kosti...sve
---
Biciklo je najbolji izum, odma posle toalet papira

Zadnje izmijenjeno od: Irvin. 12.01.2014. u 19:50.
Irvin je offline   Reply With Quote
Staro 12.01.2014., 20:00   #36967
SileTzar
Registered User
Moj komp
 
SileTzar's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2011
Lokacija: Zgb
Postovi: 0
Citiraj:
Autor Shoshy Pregled postova
Sasa i ja danas roknuli dupli spust. S irwinom i brojem 1 na kombinaciju pa onda nas dva na bus pa na 9tku. Kakva kardinalna greska...

Mislim da su nam planinari skidali sve po spisku..
Ne vidim zašto bi vam bilo šta govorili, usporiš, pozdraviš i produžiš, recimo pogledaj Jed2iev video

Citiraj:
Autor jed2i Pregled postova
Ovo je masakr kaj mi je jubito napravio od snimke.... -.-

snimka - http://www.youtube.com/watch?v=n0qbw...eature=mh_lolz
i usporedba renderiranog videa i jutub masakra
http://imageshack.com/a/img845/6062/y0an.jpg
Na čelu je bio Cuks, pa ja, Vuco, Onyx, Pope i Jed2i. Cuks i ja pozdravimo, kažemo kolko nas ima, planinari odzdrave i zahvale se, njima super nama super. Meni Max posudio kameru pa ću stavit i ja video iz svoje perspektive.

Citiraj:
Autor Irvin Pregled postova
elem raja,

...već neko vreme škicam 5tenke, imam doma flat VP59 pedale (koje su mi kolor-match eXtra) ali nisam imao odgovarajuću patiku da ih oprobam, tj. probo oko kuće sa NB patikama i nije mi se svidjelo i ček'o i ček'o i naletio na dropu na šminku pa hajd reko da oprobam i to čudo (nije mi bio vakat uzimat nove jer sam hteo odvest jednu vožnju pa da vidim kako radi) a cena od 350 kn je prihvatljiva za ovakvo stanje (znam da idu k'o halva i lako ih prodat, uvek ne'ko grize).
I tako danas hajd test vožnja: 4 mušketira skočili do brega, na usponu ništa posebno mi nije teže nego spd, a što se tiče spusta...e to mi je pjesma u usporedbi sa spd. Ovo je vrlo individualno što pišem i nije objektivno. Ja imam u spd pedalama cca 20000 km i malko više koje sam natukao na 3 bicikla u 2,5 god (HT, treKKing i FS), s tim da sam prešao na spd nakon 3 tjedna kako sam kupio prvo biciklo.

Pinovi kako veli Sale su neki nabildani i patika se bukvalno lepi za pedale, k'o da ima magnete , s tim da su mi 2 puta skliznule na usponu i to pripisujem još vremenu privikavanja (prva vožnja). Pinovi su takvi da možete bukvalno ako ispadne branik na kolima s njima učvrstit.

Na onom korjenju 57-ice (mislim) gdje je novi drop tj. skok prošo sam k'o beba, i u tome vidim da sam dobio cca 17% level up-a sa ovim tenama.

Ukratko: puno sam slobodniji sa flat systemom, i vidim da upareno sa dobrom patikom, nema puno razlike ako se uporedi sa spd, bar zasada ne primećujem...a što se tiče umora čekam da odradim 3 dana za redom Sljemena pa ću moći malko objektivnije promislit dali ima spd toliko plusa...

što se mene tiče, eXtra tena i vredi svake pare
na prvu su mi izgledale glomazno i teško, no robustne jesu ali nisu teške i u njima noga spava, dok mi se u uskim spdjkama pretvara u koplje

EDIT: o ovim barabama sam pričo dns
Malo su glomazne, povišena zaštita zgloba i glomaznost su tu za zaštitu kod eXtremne vožnje. Ali svejedno, 5.10 su najbolje flat tenisice na tržištu, nisi pogriješio. Budi samo oprezan na spustu da ne kreneš "čupati" ko na SPD-u jer bi ti moglo biti veselo
Meni je prelazak na SPD prošao bezbolno, osim ponekog hejtanja blata koje napuni đon. Zasad nisam zažalio, fora je.
Five ten ima relativno povoljno ovdje u deželi, ove VXi nisu dobile najpovoljnije review-e (kao nisu dobre kad guraš bajk khhm Max khhm) ali s dobrom pedalom mislim da jedu malu djecu.
__________________

Zadnje izmijenjeno od: SileTzar. 12.01.2014. u 20:07.
SileTzar je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2014., 00:09   #36968
Shoshy
Gear breaker!
 
Shoshy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: zagreb
Postovi: 9
Citiraj:
Autor SileTzar Pregled postova
Ne vidim zašto bi vam bilo šta govorili, usporiš, pozdraviš i produžiš, recimo pogledaj Jed2iev video
Znam bon-ton, ali ne pomaze uvijek biti pristojan. Em ima supaka koji ti se namjerno nezele maknuti em cujes kreativne psovke nekog koga si s "oprostite" scimao, em uplasene babe koje se deru da ce nam policiju zvat da se tu nesmijemo voziti (true story!).

Ugl, meni je nakon danas 9tka vikendom = spustanje Leustekom
__________________
Baraba style!
Shoshy je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2014., 08:26   #36969
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Je, ima ekipe - što količinski što karakterom. A nedjelja je bio dan kad su svi išli na Sljeme jer je bilo jako lijepo vrijeme. Čak sam i na 52jci na kojoj inače valjda nikad nije bilo ekipe, počeo sretati planinare.

Što je tu je. Ako se ne želimo gužvati, bolje izbjegavati neke staze u udarnom terminu. Ne radi ekipe, već radi same vožnje i flow-a.
__________________
"Everything with a heartbeat can knock you down"
Vuco je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2014., 08:50   #36970
riceburner
SCSI Freak, deda :P
Moj komp
 
riceburner's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: ZEGEIZABREGE
Postovi: 861
Talking

Citiraj:
Autor night_rider Pregled postova
to deda, nema predaje!!
nego kaj, dojadile su mi lagane cardio setnjice dok pila spava u sobi...
imal sam sve sa sobom, dva moba, blutut slusku u uhu, live gps tracker, tablete
__________________
don't use ATA/SATA, it's bad for your health
use SCSI/SAS and live longer!


riceburner je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2014., 09:49   #36971
Mitsuoka
Samsung Mob!ler
Moj komp
 
Mitsuoka's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2012
Lokacija: Split
Postovi: 162
Čak i duple kočnice
Mitsuoka je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2014., 09:50   #36972
riceburner
SCSI Freak, deda :P
Moj komp
 
riceburner's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: ZEGEIZABREGE
Postovi: 861
Citiraj:
Autor Mitsuoka Pregled postova
Čak i duple kočnice
hahah, sigurnosti nikad dovoljno navuko sam se na rigid i niski tlak
__________________
don't use ATA/SATA, it's bad for your health
use SCSI/SAS and live longer!


riceburner je offline   Reply With Quote
Staro 13.01.2014., 10:07   #36973
Cuky
jedan i jedini :D
Moj komp
 
Cuky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: novi zagreb
Postovi: 4,938
Video od subotnje voznje

Zadnje izmijenjeno od: Cuky. 13.01.2014. u 10:14.
Cuky je offline   Reply With Quote