Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.12.2020., 18:04   #15781
smirnoff
Premium
Moj komp
 
smirnoff's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: nisam u ZG!!!!!!!!
Postovi: 1,171
hm..ovdje na froumu u temi "garnacije,povrati i reklamacije" više puta se reklo da se ne ide na servis nego isključivo u trgovinu gdje je kupljen i da je to njihova briga..

baš me zanima kak buju forumaši reagirali na ovo i kak bu to završilo..

http://forum.pcekspert.com/showpost....postcount=8666

http://forum.pcekspert.com/showpost....postcount=8667
smirnoff je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2020., 19:05   #15782
Bruno_Rv
Premium
Moj komp
 
Bruno_Rv's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Rovinj
Postovi: 7,928
Citiraj:
Autor webstartm Pregled postova
Inače SD je prodajom tog OLEDa bila u minusu...nabavna je malo iznad prodajne cijene (5500kn).
Zato su digli na 12500kn/6250kn da budu u blagom plusu, al ih prijatnje inspekcijom sjebale
Nije loša marža u HR na TV uređaje kad je nabavna malo iznad 5500 a prodaje se za 11000 kn
Bruno_Rv je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2020., 19:23   #15783
M.Vlahovic
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 869
Citiraj:
Autor Munjara Pregled postova
slažem se vezano uz sliku i to je glavni plus

međutim kada ti je red mrtvih piksela, kad ti lan ne radi, kad ti youtube šteka, kad je sučelje užas.... još na račun slike možeš preživjeti

ali brate kad ti nakon operacije skidanja mrcine sa zida i vraćanja na zid još govno i krepa za par sati i moraš to sve ponoviti malo sam ozlojađen

dat ću ga na servis u nadi da neće ići sa povratom, jer ipak pare su takve kakve jesu pa ću sažvakati govno
Kako to da ti jos stoji na njuski pod novo zapakirano?
Jesi 2 uzeo ili?
M.Vlahovic je offline   Reply With Quote
Staro 27.12.2020., 19:28   #15784
Munjara
Beerman
 
Munjara's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Sisak- grad hrvatskih po/b(i)jeda
Postovi: 1,525
2 komada- nakon ovog prvog iskustva drugi definitivno ne ostaje i ne otvaram ga.

yup- može se reklamirati trgovcu, samo jednako tako trgovac može i reći evo povrata para jer im je to lakše i isplativije dok će servis vjerojatno biti skloniji nekakvom popravku a u ovom slučaju vjerojatno nam je većini cilj zadržati 65" oleda od 5500kn čak i ako je servisiran čim je postavljen.

Zadnje izmijenjeno od: Munjara. 27.12.2020. u 19:47.
Munjara je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2020., 00:49   #15785
M.Vlahovic
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 869
Neko je spominjao da bi se rjesavao tva, jel nudi mozda jos neko po cijeni bliže kupovnoj
Moze na pm ponuda
Mozda nekog zanima pod racun u zamjenu raritet pioneer 60" kuro plazma lx6090

Kakav je taj grundig sa 24p filmovima?
Jel ima juddera/trzanja kad je ugasen skroz smoothing?
M.Vlahovic je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2020., 02:05   #15786
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,178
Citiraj:
Autor smirnoff Pregled postova
hm..ovdje na froumu u temi "garnacije,povrati i reklamacije" više puta se reklo da se ne ide na servis nego isključivo u trgovinu gdje je kupljen i da je to njihova briga..

baš me zanima kak buju forumaši reagirali na ovo i kak bu to završilo..

http://forum.pcekspert.com/showpost....postcount=8666

http://forum.pcekspert.com/showpost....postcount=8667
Mene je tako davno ADM ganjao za grafu oni mene na ovlašteni ovlašteni na njih, i u mome cekanju odgovora kome trebam poslat, propala garancija, naivcina

Ugl salji bilokome samo šalji
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2020., 08:59   #15787
SPLiFF
Premium
Moj komp
 
SPLiFF's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,020
OuttaControl, već samim time što si obavijestio trgovca o kvaru na vrijeme jamstvo ti ne može propasti.
Ako se ne varam zakon ne uvjetuje dostavu neispravnog proizvoda prije zadnjeg dana jamstva, već obavijest o kvaru "što je prije moguće". Ovo pišem iz nekog mutnog sjećanja jer nisam dugo čitao taj tekst.

Tako da, čak i nakon zadnjeg dana jamstva možeš obavijestiti trgovca da je se proizvod pokvario unutar jamstva, naravno ovo je nategnuto ali mogu postojati opravdani razlozi zašto nisi mogao obavijestiti trgovca ranije.

http://ecc-croatia.hr/materijalni-nedostaci-i-garancija
E sad, prijava materijalnog nedostatka nije isto što i prijava kvara u jamstvenom roku. Baš su ga zakomplicirali.

Trgovcu uvijek možeš poslati neispravan proizvod unutar jamstvenog roka, a servisu direktno šalji samo ako to tebi bolje odgovara.
I sretno sa slanjem te mrcine!

Zadnje izmijenjeno od: SPLiFF. 28.12.2020. u 09:25.
SPLiFF je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2020., 11:25   #15788
Cadus
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5
Citiraj:
Autor Redline Pregled postova
Jel još netko ima na Grundingu na vrhu odma prva linija mrtve pixele? Zna to obično tako biti na TVima po rubovima, al tu mi se čini nekak puno slika1 slika2
I na HDMI1 portu mi titraju nekakve zelene linije video dok na HDMI2 i HDMI3 je sve ok.
Citiraj:
Autor Cadus Pregled postova
Iskreno – mislio sam da sam jedini koji je nabasao na „robu s greškom“ kakve sam inače sreće prilikom kupnje bilokakve elektronike.

Da, na mom Grundingu također u prvom redu rezolucije postoje cca 1000 mrtvih pixela. Osim što se vide ovako pojedinačno, na jednom segmentu započinje „stepenica“ mrtvog pixela te slijedi čitav jedan niz uzastopnih mrtvih pixela, jedan za drugim.
VIDEO 1

Osim problema s prvim redom, naizmjenično mi se znaju ugasiti prvih par redova, prvih par te zadnjih par stupaca pixela, tj. rezolucije.
Ovo „naizmjenično“ će najbolje prikazati slike 1 i 2 koje sam okinuo u vremenskom razmaku od 5 sec (TV je tada prikazivao 4k sadržaj – točnije Grundingov UI, odjel aplikacija).
SLIKA 1
SLIKA 2

Nadalje, SLIKA 3 prikazuje gore spomenutu grešku u slučaju kada su se na random ugasili prvih par redova te zadnjih par stupaca prilikom gledanja A1 prijamnika.

Zar nije ovo LG-ijev panel? Čovjek bi naprosto, ako već očekuje, očekivao kvar neke od Grundingovih komponenta budući da nije neka high end marka televizora. Eh, što sada?

Za zadržati sigurno nije budući da je roba s ogromnom greškom i s potencijalnim prestankom rada u bliskoj budućnosti.
Pretpostavljam da SD televizora ovog modela više niti nema za ponuditi u zamjenu te će vjerojatno ponuditi povrat love i cao kako je svaki TV u tom rangu (OLED i 65“) debelo iznad 10k. Da je TV dobar ulov za 5500, budimo realni je - savršen, pod naznakom naravno da sve radi ispravno. Postrani sve, slika me zaista oduševila.

Većina ljudi je i dobila ispravan TV za tu lovu. Zato pitam što sada? Ima li tko kakav dobar savjet, i jel se itko od vas susreo s ovlaštenim servisom za taj i taj model glede zamjene samog panela? Jel bi se bilo bolje jednostavno javiti Grunding ovlašenom servisu pa ići preko njih?

Inače, poslao sam mail prema SD-u još u petak upućujući ih na spomenute probleme i još čekam odgovor.
Citiraj:
Autor spaceman Pregled postova
Evo i meni se posrećilo s ovim Grundig oledom, s desne strane ekrana dobio bijelu vertikalnu liniju i u gornjem dijelu je presijeca po par centimetara sa svake strane horizontalna linija. Ova vertikalna je od ruba do ruba. Kvar prijavljujem pretpostavljam trgovini, bolje mail ili poziv?
Citiraj:
Autor GreenLife Pregled postova
E jbg

Kao što reče kolega - piši SD-u, vidi što i kak dalje.

Kod mene je također problem s mrtvim pikselima u gornjem dijelu panela, ali nije strašno kao kod nekih. Svakako imam 2 godine garancije, tamo 3-4mj pred istek vjerojatno bude još koji pa ću onda na reklamaciju poslat.
Citiraj:
Autor Munjara Pregled postova
obzirom da nisam stigao prije danas namontirao:
grundig oled korisnik:

tv je govno...

za: oled

protiv: baš sve jebeno ostalo (ima i na vrhu mrtvih piksela )


sučelje tva je iz prethistorije.... užas

mreža... tek nakon updejta preko wifija detektira mrežni kabel

šlag na tortu: trenutno tj. nakon par sati rada više ne pali: čuje se zvuk u telki kao da se sklopka prebacuje kad se tipka pristisne ali ekran ne pali...
Citiraj:
Autor spaceman Pregled postova
Jel nekome uopće stigao odgovor iz SD u vezi problema s tim oledom?
Ja sam jučer poslao mail pa se nadam da će odovoriti ovaj tjedan da znam jel ide tv njima na popravak ili sta već. Inače za taj novac mislim da nema alternative pa bi bilo šteta da se ne može popraviti. Slika je ok, zvuk isto tako, youtube radi bez ikakvih problema a sučelje mi je ionako najmanje bitno.

Edit:upravo dobio mail, mislio sam da šaljem tv njima a oni prebacuju na ovlašteni servis...

27. pro 2020. 14:23 CET
Poštovani,
hvala na upitu za koji molimo da kontaktirate ovlašteni Grundig servis za pregled uređaja:

https://www.grundig.com/hr-hr/podrska
Lijepi pozdrav,
SD web podrška
Evo i mog odgovora kojeg sam dobio od Sancte (10 dana od moje prijave problema):

Poštovani g.,

zahvaljujemo na upitu, žao nam je što imate problema sa svojim uređajem.

S obzirom na sve navedeno, ovim putem Vas obavještavamo da ćemo uređaj uzeti u povrat te Vam potom izvršiti povrat plaćenih sredstava, budući da navedenog modela više nema u ponudi (EOL) - molimo Vas Vaš IBAN račun na koju možemo izvršiti uplatau povrata?

Ljubazno Vas molimo da nam pošaljete sliku na kojoj se nalazi naziv modela i serijski broj uređaja?

Također, molimo Vas da uređaj zapakirate u njegovu ambalažu, sa svim pripadajućim priborom kako bi ga preuzela dostavna služba.
Lijepi pozdrav,
SD web podrška


Nisam im ništa odgovarao.
Sada nas je već 6 koji imamo problem s navedenim televizorom: @Redline, @spaceman, @Greenlife, @Minjara, moj buraz i ja.
To je uistinu lijep uzorak - a gdje su još ostali koji nisu pripadnici ovog foruma, niti su iznijeli svoj mogući problem.


Zakon o zaštiti potrošača
Proizvod s greškom
Članak 22.
Ako trgovac prodaje proizvod koji ima grešku, mora jasno, vidljivo i čitljivo označiti na proizvodu ili na prodajnom mjestu da je riječ o prodaji proizvoda s greškom te upoznati potrošača u čemu se sastoji greška na proizvodu.

SD je prodavao proizvod s greškom, na sniženju! I mislim da su toga bili svjesni. Mislim da su bili svjesni da je barem 50% televizora skršeno.


Čekajući odgovor SD, obratio sam se i Grundingu na njihov info mail: info@grundig.hr
Odgovor:
Poštovani,

zamolit ćemo vas da se javite kolegama u Grundig centralni servis, oni će vjerojatno znati što je moglo uzrokovati problem, odnosno kako ga riješiti. Pripremite račun i jamstveni list u slučaju reklamacije ili popravka uređaja.

Njihov kontakt je:
ATV electronic service
B. Stipčić 5a
51000 RIJEKA
TEL.: (051) 412-136
MAIL: info@atvelectronic.hr

Slobodno ih kontaktirajte!

Srdačan pozdrav,
Vaš Grundig team
Grundig Intermedia GmbH Hrvatska


Obratio sam se potom i njima, slijedi njihov odgovor:
Poštovani,

Najbolje je da se uređaj dostavi u ovlašteni servis na pregled.

Popis ovlaštenih servisa :
http://www.grundig.com/hr-hr/podrska

Ako nemate servis u mjestu u kojem ste, a imate jamstveni list, račun i originalnu ambalažu, možete narucčti prijevoz kurirskom službom putem linka za naručivanje prijevoza https://atvelectronic.hr/prijevoz/

Ukoliko nemate ambalažu, predajte uređaj na prodajno mjesto.

Lijep pozdrav


I tu sam stao.
Cadus je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2020., 11:38   #15789
tiki66
tiki
Moj komp
 
tiki66's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,525
Na vašem mjestu bih gledao tv godinu, godinu i pol a onda aktivirao servis, jer izgleda da ćete dobit povrat sredstava
tiki66 je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2020., 12:09   #15790
tomov
Premium
Moj komp
 
tomov's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: Zagreb
Postovi: 586
Citiraj:
Autor tiki66 Pregled postova
Na vašem mjestu bih gledao tv godinu, godinu i pol a onda aktivirao servis, jer izgleda da ćete dobit povrat sredstava

Evo ovo je po meni najpametnije što možete napraviti obzirom da je riječ o EOL odronu...
tomov je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2020., 12:22   #15791
Kruno M
Premium
Moj komp
 
Kruno M's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: VKCI
Postovi: 1,202
Citiraj:
Autor tiki66 Pregled postova
Na vašem mjestu bih gledao tv godinu, godinu i pol a onda aktivirao servis, jer izgleda da ćete dobit povrat sredstava
Moj šljaka za sada. Nadam se da ce tako biti god dana makar. Pa onda padne cijena OLEDa ili novi crni petak vec nesta bude 😉

Pa ubosti philipsa kao sto sam planirao, al nisu mu bile neke akcije ove sezone.
__________________
Pošteni trgovci: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Kruno M je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2020., 14:25   #15792
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,453
@Cadus
Jesam padobranac, ali nisam shvatio smisao prijave inspekciji. Ljudi ti uzimaju TV u povrat jer je neispravan i vraćaju korektno novce. Imao sam kod njih jednom povrat novaca, i stvarno su vratili ekspresno, nekoliko sati nakon telefonskog poziva.

Ti ih prijavljuješ zato jer misliš da su oni smisleno išli tebe i ostale prevariti i uvaliti vam robu s greškom? Prvo sumnjam da oni uopće kutije otvaraju. Pretpostavljam da su dobili prijedlog akcije od Grundinga i prihvatili isto, i da tu otprilike završava priča.
Možeš ti slobodno prijaviti sve to, ali isto nije dokazivo i ukoliko uopće izađu inspektori iz ureda, vjerojatno će popiti kavu u uredima SD-a i to je to.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2020., 15:04   #15793
Cadus
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2020
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5
Citiraj:
Autor Libertus Pregled postova
@Cadus
Jesam padobranac, ali nisam shvatio smisao prijave inspekciji. Ljudi ti uzimaju TV u povrat jer je neispravan i vraćaju korektno novce. Imao sam kod njih jednom povrat novaca, i stvarno su vratili ekspresno, nekoliko sati nakon telefonskog poziva.

Ti ih prijavljuješ zato jer misliš da su oni smisleno išli tebe i ostale prevariti i uvaliti vam robu s greškom? Prvo sumnjam da oni uopće kutije otvaraju. Pretpostavljam da su dobili prijedlog akcije od Grundinga i prihvatili isto, i da tu otprilike završava priča.
Možeš ti slobodno prijaviti sve to, ali isto nije dokazivo i ukoliko uopće izađu inspektori iz ureda, vjerojatno će popiti kavu u uredima SD-a i to je to.
Nisam apsolutno nigdje napisao da sam ih prijavio. Samo sam citirao zakon, a koji glasi da se ne smije prodavati roba s greškom bez da se ista obilježi.

Naprotiv, oni su je prodavali po turbo niskoj, akcijskoj cijeni da narod navali.
A vjeruj mi da su znali da je ovo roba s potencijalnom greškom, inače nebi uslijedio takav popust. I da, uvalili su ih sve.

Ovdje nije stvar ovoga što si napisao "Ljudi ti uzimaju TV u povrat jer je neispravan i vraćaju korektno novce.", nego je stvar da su ga nekorektno prodali.
Previše nas je s skršenim modelima, na ovom forumu čini mi se i više od 50% - slučajnost? I don't think so.
Cadus je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2020., 15:16   #15794
rak21
COD2 expert
Moj komp
 
rak21's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,881
Meni ovo smrdi na muljazu. Preniska je cijena, mislim da su znali i išli app. Ako se žališ, vrate novac ili ponude nešto drugo u toj cijeni pa će neki možda uzeti neki drugi Tv (koji je u nedavnim akcijama bio 1500kn jeftiniji). Ljudima ostaju gnjavaza i troskovi..
rak21 je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2020., 15:54   #15795
emilblomsky
Premium
Moj komp
 
emilblomsky's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: karlovac
Postovi: 2,036
Imam pitanje u vezi tva.Radi se o Philips 43pus7304!
Vidim u specs da ima 2x usb 2.0.
Jel mi može vrtiti 4k sadržaj preko ,usb sticka ili vanjskog harda,jer usb 2.0 ima ograničeni bitrate?
Ako ne da ne bacam lovu na stick!
Ps:
Sad vidim da u nekima piše usb 3.0 ,u nekima 2.0.Al na bočnoj strani mi je onaj plavi,pa je valjda usb 3.0!
__________________
Phil of the future!

Zadnje izmijenjeno od: emilblomsky. 28.12.2020. u 16:01.
emilblomsky je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2020., 16:11   #15796
Rista
Premium
 
Rista's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Ri
Postovi: 1,920
Citiraj:
Autor rak21 Pregled postova
Meni ovo smrdi na muljazu. Preniska je cijena, mislim da su znali i išli app. Ako se žališ, vrate novac ili ponude nešto drugo u toj cijeni pa će neki možda uzeti neki drugi Tv (koji je u nedavnim akcijama bio 1500kn jeftiniji). Ljudima ostaju gnjavaza i troskovi..
Pa bio je i onaj Sony na pravih 50% popusta u to vrijeme i nije bio roba s greskom. Treba uzeti u obzir ipak i da je to Grundig, ovakve stvari nisu neuobicajene. Realna cijena tog TVa ionako nije 10k kn.
Rista je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2020., 16:30   #15797
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,847
Iskreno meni je ta akcijska cijena normalna cijena za Grundig. Nisam imao iskustva sa njihovim oled modelima ali ove sve serije ispod su smeće koliko god tu netko vikao da nisu.

Smart funkcije su na svima očajne. Sporo do bola, meni očajan, slika srednja žalost, ali iznad Vivax i sličnih. Samo 5 godina garancije ih je i prodavalo.

Nije mi realno da jedan Grundig oled košta kao LG koji je tu car. Dakle ova cijena na akciji je realna

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2020., 16:49   #15798
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Philips 2018 modeli, Netflix 4k issue (i YT).

8.12. je izašao update (za koji meni piše da je od 1 Dec, ali nema veze) koji sam sada uspješno instalirao. Patch info kaže:
TPM171E_107.001.136.003(Date published:2020-12-08)
Fix for UHD playback on specific VOD services.
[Wifi] support 802.11r mesh WiFi network.

a neki na drugim forumima kažu da im je to rješilo problem. Meni nije.

Kako mi daljinski nema "i" tipku, a nisam još uzeo BT tipkovnicu, išao sam jednostavnije provjeriti.

Korak 1: Piše li mi za 4k serije i filmove Ultra HD 4k? NE!, piše samo HDR
Korak 1b: Piše li to na Panasonic 4k TV-u za istu seriju (Our planet)? Piše!

Korak 2: Pogledat Our Planet i pokušat skužiti dal je 4k... na oko se vidi da nije. Npr scena na početku kad mali polarni medo i veliki polarni medo hodaju... planina iza je zamuljana.
Na Panasonic 4k TV-u (puno lošije kvalitete nego Philips OLED) se jasno vidi snijeg na toj planini, oštro ko papir, nema zamuljavanja.

Tako da mogu reći da meni nije rješilo problem, i uskoro mi ističe onih tvorničkih 2g godine garancije (nisam siguran dal je do 5 po nekom osiguranju or what, ali prijavit ću problem unutar 2 originalne godine), i vidjeti ću kako će to završiti... Lova nazad bi bila super, a da mi ponude 805 model isto tak odlično... ako me odjebu, najmanje dobro, ali ne smiju me odjebati ako moj TV se reklamira kao 4K, a jedine izvore gdje ima 4K materijala on ne može puštati bez nekih hackova...
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2020., 19:35   #15799
Redline
Premium
Moj komp
 
Redline's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Vž-Mb
Postovi: 375
Citiraj:
Autor Cadus Pregled postova
S obzirom na sve navedeno, ovim putem Vas obavještavamo da ćemo uređaj uzeti u povrat te Vam potom izvršiti povrat plaćenih sredstava, budući da navedenog modela više nema u ponudi (EOL) - molimo Vas Vaš IBAN račun na koju možemo izvršiti uplatau povrata?


Nisam im ništa odgovarao.
Sada nas je već 6 koji imamo problem s navedenim televizorom: @Redline, @spaceman, @Greenlife, @Minjara, moj buraz i ja.
To je uistinu lijep uzorak - a gdje su još ostali koji nisu pripadnici ovog foruma, niti su iznijeli svoj mogući problem.
Zaboravio si i @daki, on je prijavio da mu HDMI1 port ne radi, a meni HDMI1 port ne radi dobro na 4K@60Hz.

Kaj znači termin EOL?

Ujedno dal vam Grunding daje baš crn ekran u nekim situacijama kao na početku filma kad je samo crna podloga i na kraju kad idu slova? Kod mene postoji lagani backlight leakage u takvim situacijama, zar se nebi pixel trebal ugasiti? Isto kada stavim popuno crnu sliku
Redline je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2020., 19:46   #15800
Kruno M
Premium
Moj komp
 
Kruno M's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: VKCI
Postovi: 1,202
Citiraj:
Autor Redline Pregled postova
Zaboravio si i @daki, on je prijavio da mu HDMI1 port ne radi, a meni HDMI1 port ne radi dobro na 4K@60Hz.

Kaj znači termin EOL?

Ujedno dal vam Grunding daje baš crn ekran u nekim situacijama kao na početku filma kad je samo crna podloga i na kraju kad idu slova? Kod mene postoji lagani backlight leakage u takvim situacijama, zar se nebi pixel trebal ugasiti? Isto kada stavim popuno crnu sliku
End Of Line - u ovom slučaju

Kod mene nisam primjetio tako šta, crna uvijek crna. Eventualno na nekim filmovima webripovi da crna ne bude crna neg se vidi razlika.

Ja što sam primjetio kod sebe je da gubi network konekciju recimo, ne koristim ju za smart funkcije niti išta slično. Nego čisto pingam TV kako bih mogao odraditi neke ostale funkcije vezane uz TV. Tak da sam skontao da ping ne prolazi najednom. Kada odem u network settings, tamo samo stoji Network settings are loading - Please wait, makar je kulturan ali možeš čekati 3 dana tako

Pa sam odustao od pinganja i vratio se na pračenje potrošnje na UPS-u pa po tome odrađujem šta mi je potrebno.

Uglavnom nije Grundig neko veselje, al eto OLED i 65" pa sam zadovoljan, slika mi je stvarno super.


BTW da li se negdje može provjeriti online, ili skinuti FW za taj TV?
__________________
Pošteni trgovci: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Kruno M je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2020., 20:12   #15801
Munjara
Beerman
 
Munjara's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Sisak- grad hrvatskih po/b(i)jeda
Postovi: 1,525
EOL end of life - proizvod pri kraju životnog ciklusa tj proizvodnje i distrubucije, model na zalasku
Munjara je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2020., 22:27   #15802
Redline
Premium
Moj komp
 
Redline's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Vž-Mb
Postovi: 375
Citiraj:
Autor Kruno M Pregled postova
End Of Line - u ovom slučaju

Kod mene nisam primjetio tako šta, crna uvijek crna. Eventualno na nekim filmovima webripovi da crna ne bude crna neg se vidi razlika.

Ja što sam primjetio kod sebe je da gubi network konekciju recimo, ne koristim ju za smart funkcije niti išta slično. Nego čisto pingam TV kako bih mogao odraditi neke ostale funkcije vezane uz TV. Tak da sam skontao da ping ne prolazi najednom. Kada odem u network settings, tamo samo stoji Network settings are loading - Please wait, makar je kulturan ali možeš čekati 3 dana tako

Pa sam odustao od pinganja i vratio se na pračenje potrošnje na UPS-u pa po tome odrađujem šta mi je potrebno.

Uglavnom nije Grundig neko veselje, al eto OLED i 65" pa sam zadovoljan, slika mi je stvarno super.


BTW da li se negdje može provjeriti online, ili skinuti FW za taj TV?
Mah definitnivno nije ovaj Grundig neka sreća, sad si me sjetio da sam i ja imao problema sa gubljenjem net konekcije, primjetio par puta kad Cast za youtube nije očital, a sad više YT Cast za taj TV uopće ne očitava nekolko dana makar je konekcija ok.

Crnu sliku (gašenje pixela) sam popravil tak da sam resetiral postavke slike. Nakon tog vratim natrag svoje postavke slike indentičko kako je bilo prije i onda je ok sve dok se ne počne prčkati po Picture formatu. Znači svaki put kad mjenjam Picture format (tipa sa Auto ili full frame na 16:9) on pokvari sliku, dobim Bleed na crnoj (jer se pixeli ne gase) pa opet reset slike i vraćanje mojih. Nestabilno do zla boga.
Redline je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2020., 22:42   #15803
buljaka
Premium
 
Datum registracije: Aug 2014
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,847
Ovo zvuči gore od kakvog TV-a sa aliexpress...

Btw svi Grundig smart gube konekciju s vremena na vrijeme. Barem ovih par sa kojima sam nažalost okružen

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
buljaka je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2020., 22:45   #15804
Kruno M
Premium
Moj komp
 
Kruno M's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: VKCI
Postovi: 1,202
Citiraj:
Autor buljaka Pregled postova
Ovo zvuči gore od kakvog TV-a sa aliexpress...

Btw svi Grundig smart gube konekciju s vremena na vrijeme. Barem ovih par sa kojima sam nažalost okružen

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
Ja evo svojega na tvorničke lupio. Ponovno postavio sve, skuži mrežu bez beda, sve radi. Ugasim TV upalim 10min kasnije, konekcije nema niti nadolazi. Please wait još uvijek u network settings.

Na kraju balade živciranje zbog ničega, zamisli dati 10kkn

Dodje mi da ga vratim zbog takih gluposti, ali opet mi žao. Il nek baš crkne pa šta mu bu.
__________________
Pošteni trgovci: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Kruno M je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2020., 23:56   #15805
daki
amigo
Moj komp
 
daki's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: VG
Postovi: 241
Da, kod mene ne radi HDMI1. Mozda jos probam vratiti na tvornicke postavke pa proradi. Al ako ne diram, mogao bi mi to ostati i adut za reklamaciju za jedno godinu i pol. Pa mozda dobim povrat love.

Kod sebe nisam primjetio nestajanje wifi konekcije, al mi nekad prekine BT konekciju s daljinskim a uparit ga je cista sreca. Zbog velicine je dost zafrkancija s reklamacijama, pa mi se ne da zezat s tim a i steta mi ga je sad vracati. Btw jeste li vi dobili ispunjeni jamstveni list sa serijskim brojem itd? Dobio sam samo racun, a kod reklamacije servis trazi i ispunjeni jamstveni list. Po tome pretpostavljam da se reklamira Sancti a onda oni dalje salju na servis.


EDIT: I cisto da pitam, jeste li vama Grundig dosao s nekom zastitnom folijom na ekranu? Kod mene je samo bila spuzva, pa mi je bilo neobicno da nisu stavili neku foliju. Bar sam te folije viđao na unboxingu drugih TV-ova. A zanima me zato jer sam pomislio da nisam mozda dobio vec vraćeni TV (kad je bila ona ljetna akcija).

Zadnje izmijenjeno od: daki. 29.12.2020. u 00:04. Razlog: dodatak
daki je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2020., 00:25   #15806
Redline
Premium
Moj komp
 
Redline's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Vž-Mb
Postovi: 375
Baš provjeil, ja sam isto dobio samo račun i uputstva, garanti list nemam.

Spužvu je i moj imal i foliju po donjem rubu televizora. Ako ti je kutija došla stisnuta sa onim bjelim trakama onda ga nisu otvarali
Redline je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2020., 00:47   #15807
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,178
Citiraj:
Autor Redline Pregled postova
Mah definitnivno nije ovaj Grundig neka sreća, sad si me sjetio da sam i ja imao problema sa gubljenjem net konekcije, primjetio par puta kad Cast za youtube nije očital, a sad više YT Cast za taj TV uopće ne očitava nekolko dana makar je konekcija ok.

Kod mene na LG C9 isti problem... i to ne par puta nego ga uopce nema, nada... kolega je par postova unazad predložio rješenje ali ga ni LG aplikacija ne nalazi... kao da tv ne postoji... Pricamo. o. LG C9 koji me u 55" verziji kostao skoro duplo

Citiraj:
Autor buljaka Pregled postova
Ovo zvuči gore od kakvog TV-a sa aliexpress...

Btw svi Grundig smart gube konekciju s vremena na vrijeme. Barem ovih par sa kojima sam nažalost okružen
Kod mene isti problem na Sony KE7005 a na LGu se napuni cache valjda pa prekine radit netflix i ostalo - buffering svakih 10 sec. LG se rjesava takonda ga isključis iz struje rucno... Sony ručno pretraga mreže.

Citiraj:
Autor Kruno M Pregled postova
Ja evo svojega na tvorničke lupio. Ponovno postavio sve, skuži mrežu bez beda, sve radi. Ugasim TV upalim 10min kasnije, konekcije nema niti nadolazi. Please wait još uvijek u network settings.

Na kraju balade živciranje zbog ničega, zamisli dati 10kkn

Dodje mi da ga vratim zbog takih gluposti, ali opet mi žao. Il nek baš crkne pa šta mu bu.
I ja imam svakakvih problema na LG C9 koji je kao "premium" i kao "najbolji tv OS" Zato je firestick uvjek prikopcan i kad se LG zblesi.

I jos problema da LGjem: kad komp ugasi ekran nakon 5 min neaktivnosti ako sam na drugom izvoru kad ga aktiviram i kad se vratim LG ne kuzi da se upalio ekran i moram stavit komp u sleep i opet ga aktivirati da skuzi. Ko TV sa ali expressa?

OS od grundiga je katastrofa, to se znalo od početka i rješenje kosta cca 30tak eura.

Jedini pravi problemi koje priznajem su ekipi sa losim panelima i mrtvim pikselima i naravno hdmi ne radi i slično. Software probleme i bugove ima doti jedan tv koji imam ili sam koristio.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2020., 02:36   #15808
Bruno_Rv
Premium
Moj komp
 
Bruno_Rv's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Rovinj
Postovi: 7,928
Da li taj firestick 4k rijesava u potpunosti probleme s castom,netflixom,wifijem itd? Ili ima i on musica kao te Grundig telke.
Bruno_Rv je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2020., 07:35   #15809
Kruno M
Premium
Moj komp
 
Kruno M's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: VKCI
Postovi: 1,202
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Da li taj firestick 4k rijesava u potpunosti probleme s castom,netflixom,wifijem itd? Ili ima i on musica kao te Grundig telke.
Ma firestick zakon za te stvari, zato me i ne pati previše Grundig os.

Kod mene na tvu isto samo spuzva, ali vidi se da je sve orig zapakirano, pratio sam to. Na kutiji one trake, jedan sloj selotejp trake 😉
__________________
Pošteni trgovci: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Kruno M je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2020., 07:41   #15810
Titištajn
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2010
Lokacija: PGŽ
Postovi: 36
Samo vi pričajte da je Grundig oled smeće i da ga štapom ne bi dirnuli, neću ga vratiti taman da su svi pikseli u prvom redu mrtvi i da ne radi HDMI1.
Za tu lovu, čak i za malo više tv je ubod godine, ma šta godine desetljeća.
Titištajn je offline   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na