Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 01.09.2019., 16:59   #2371
gil
Member
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Kutina
Postovi: 979
Brki je bitno samo da nije Vettel, oladi malo čovječe
Meni je bitno da pobjedi Ferrari može i Hamilton u njemu ili Verstapen.
gil je offline  
Staro 01.09.2019., 17:01   #2372
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
A u ***** da ti crkne bolid u zadnjem krugu.
SRV je offline  
Staro 01.09.2019., 17:01   #2373
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,066
Leclerc je bio bolji ovaj vikend, to nitko ne spori. Vettel je isto odradio kolko je mogao i ok je da su ih tako posložili, rijetko dobra strategija od njih.

Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	KWtt0iH.jpg‎
Views:	137
Size:	94.5 kB
ID:	21461  
nub je offline  
Staro 01.09.2019., 17:02   #2374
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Drug nebi bio Drug da ne spomene Vettela u svakom svom postu ovamo.

Uopće nije potrebno pročitati tko je pisao, tvoj post se lako prepozna.

Čestitke Charliu na prvoj pobjedi u karijeri. I neka ih bude još 100.

Do idućeg vikenda.
__________________
dean225 je offline  
Staro 01.09.2019., 17:03   #2375
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,998
No further investigation needed za njih dvojicu.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline  
Staro 01.09.2019., 17:03   #2376
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
@gil

Brki je bitno da Čarli pobjeđuje kao što sam i najavio krajem prošle sezone. Napisao sam to više puta. Do danas je imao podređenu ulogu, ali bit će da su određeni ljudi shvatili tko je prvi a tko drugi vozač.

Nadam se da će vas crvene i mene Čarli na isti način razveseliti i za tjedan dana u hramu Formule 1

GG

@dean

Kad čovjek vidi tvoje jadikovke i kukavelj zadnjih godina, razboli se od toga. Iza mojih postova stoji činjenice, iza tvojih subjektivno tumačenje istih
Uživaj do Monze

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Brko je offline  
Staro 01.09.2019., 17:14   #2377
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Bravo za Carlija, neka je uzeo pobjedu, sad ce mu biti lakše i s manje pritiska ce voziti, inace Ferkani danas po prvi put djelovali kao momcad, jbg sjebali su Vettlu tajtiku, ali ajde bar nisu oboici kao inace do sada :P

Lako je biti general nakon utrke, od 3 moguce opcije oni su vettlu izabrali najgoru, no dobro kad su to skužili su rekli da vett pokuša blokirati ham.
Inace mislim da su ga za 1 - 2 pozicije zrebali ili kasnije dati u orvi boks ili od starta planirati 3 stopa(cijeli vikend su se mucili sa potrošnjom soft guma kad ih se stisnulo).

Lcl je pobjedu odnio primarno jer je zadnjih 7/8 krugova bio izuzetno nježan na gumama(ono na što je on mogao utjecati) i jer je vet uzeo ham par dragocjenih sekundi.

Inace ferkan i dalje ima najveci problem sa potrošnjom softa kad stiscu bolid, ista stvar je bila u austriji kad je max prešao carlija.

Bravo za Albona, start koji ce mu podici samopouzdanje.
Šteta za Norrisa on bi mi inace bio driver of the day da nije prerano završio.

Sto se tice maxa i kimia, nevjerojatno da Kimi s toliko god. iskustva ne pogleda u retrovizor, kazem šteta jer bi on danas imao odlicnu utrku(spa mu je malom prstu).
Inace bi taj sudar kategorizirao pod racing incident, maxa ne krivim jer ni ja ne bi ocekivao da ce netko tak agresivno zatvoriti vrata, opet ne mogu ni kimija okriviti jer se on vjerojatno bojao da bi njemu netko tak s vanjske strane mogao rezat pa si je išao raditi prostor, ali bez da je gledao u retrovizor.
__________________
Gigi1 je offline  
Staro 01.09.2019., 17:28   #2378
SRV
Premium
Moj komp
 
SRV's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: n/a
Postovi: 6,128
Vozaci utrke: Leclerc, Norris i Albon. Albon je zasad dobro krenuo.
SRV je offline  
Staro 01.09.2019., 17:32   #2379
draksa
Premium
 
draksa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 333
Max je (opet) imao loš start. Kimi je na kočenju bio cijeli auto ispred Maxa (za dužinu Pereza) i ovaj je odlučio divebombat prvi zavoj da nadoknadi loš start. Da stvarno je Kimi kriv što ne očekuje da netko pokuša u prvom zavoju u utrci nadoknadit 2 mjesta tako da koči 50m kasnije od svih i uđe u zavoj 20kmh prebrzo tako da bi ga jedva prošao i da mu je Kimi ostavio mjesta. Po meni je ovo isto ko ono što je Vettel napravio Bottasu u Rusiji il Francuskoj prošle god.
draksa je offline  
Staro 01.09.2019., 17:36   #2380
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Činjenice kažeš Drug? Hahahaha.. tvoje činjenice da. Ti si jako objektivan i kada je Vettel upitanju uopće nisi subjektivan.

Pusti Vettela, čovjeku se štuca od tebe..

Uživaj do Idućeg GPa
__________________
dean225 je offline  
Staro 01.09.2019., 17:52   #2381
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Ne bih rekao da je max divebombao, mislim da cak nije niti blokirao kotac kod kocenja, kimi je vjerojatno nesto ranije morao pustiti gas zbog bolida ispred, ali trebao bi vidjeti snimku još jednom, ovo govorim iz sjecanja.
__________________
Gigi1 je offline  
Staro 01.09.2019., 18:49   #2382
begi
Premium
Moj komp
 
begi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: BiH Bihać
Postovi: 628
Ja i moj drug danas najveći gubitnici. Meclaren osvojio ništa bodova, a RB nešto sitno. Inače sam očekivao Maxs oko 3. mjesta. Ali ipak sam zadovoljan situacijom. Albon ima mu*a, odmah nakon 2-3 utrke sam govorio da Gasli nije za RB.
Iz moje perspektive, bez obzira na veća ulaganja (Ferari), RB do godine ide na 1-2
mjesto. Danas Honda pustila po jedan novi motor u RB i TR i oba odradila uspješno.
Za iduću utrku takođe unapređenje vezano za gorivo (Mecedes ima min 0,5 sec prednosti po krugu u odnosu na korisnike svojih motora). Tako da od RB do kraja ove i iduće sezone očekujem "svijetlu budućnost". Znači imaju vozača među 3 najbolja, stabilnu pogonsku jedinicu sa stalnim napretkom u performansama, stabilan, stručan i uigran tim. Da ne dužim više sa hvalom, ako netko ima kontra argument , neka me osvijesti.
Da zaboravio sam, ja nisam onaj tip, neka komsiji izgori stala. Čestitke Lec. na prvoj pobjedi, neka je konkurencija veća.
__________________
duty demagogue
begi je offline  
Staro 01.09.2019., 18:52   #2383
FerrZG
Premium
 
FerrZG's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 167
Ferrari +28 bodova u odnosu na RedBull ovu utrku. Za tjedan dana u Monzi jos nabildat tu prednost i onda mirno u nastavak prvenstva

Novi motor dolazi u Monzi, bit ce tijesna borba s Hamiltonom jer je Mercedesov race pace, odnosno cuvanje guma, maestralan.

Prvenstva su rijesena, jedino zanimljivo sto preostaje je vidjeti koliko moze Renault u konstruktorskom poretku se podici i pratiti borbu f1.5 u ostatku sezone.
FerrZG je offline  
Staro 01.09.2019., 19:12   #2384
begi
Premium
Moj komp
 
begi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: BiH Bihać
Postovi: 628
Citiraj:
Autor FerrZG Pregled postova
Ferrari +28 bodova u odnosu na RedBull ovu utrku. Za tjedan dana u Monzi jos nabildat tu prednost i onda mirno u nastavak prvenstva

Novi motor dolazi u Monzi, bit ce tijesna borba s Hamiltonom jer je Mercedesov race pace, odnosno cuvanje guma, maestralan.

Prvenstva su rijesena, jedino zanimljivo sto preostaje je vidjeti koliko moze Renault u konstruktorskom poretku se podici i pratiti borbu f1.5 u ostatku sezone.

Od Renaulta se ove godine nema šta očekivati. Već su počele kazne timovima koji koriste iste motore, a i prvi su po otkazivanju pogonski jedinica. Imam osjećaj da će
Honda iduće sezone snabdijevati tri tima. Mclr da ima sadašnji Hondin Motor, bio bi iza RB u 10-20 bodova. Što se tiče RB i Ferarija, da je RB imao npr. Ferstapena i Alonsa ove sezone bili bi egal s Ferarijem, ali bez obzira kako završi biti će manja razlika nego prošle godine (Ferrari-RB).
__________________
duty demagogue
begi je offline  
Staro 01.09.2019., 19:33   #2385
tizhu
Premium
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: zagreb
Postovi: 722
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Čekamo i dalhe report šta se dogodilo sa MSI Afterburner sliderima kod Mečke. Možda nisu imali binnani motor za utrku pa je manje boostao.
najgore od svega je što bi se MSI kod mečke opet "pokazao" da nije vettel zaštopao prvi napad od lewisa i tako oslobodio 2 sekunde za čarlija. doslovce bi bio jebeni afterburner jer su ovi pojeli gume trunčicu brže od mečke i počeli su gubiti pola sekunde do sekundu po krugu
tizhu je offline  
Staro 01.09.2019., 19:50   #2386
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
Činjenice kažeš Drug? Hahahaha.. tvoje činjenice da. Ti si jako objektivan i kada je Vettel upitanju uopće nisi subjektivan.

Pusti Vettela, čovjeku se štuca od tebe..

Uživaj do Idućeg GPa
Ono što ja pričam se vidi na stazi i na bodovnoj tablici

Hvala, uživam, svaki dan preplivam 5km i Monzu ću dočekati na istom mjestu

@begi

Je, Honda je nakon 5 godina konačno napravila pošten motor. E sad što bi bilo kad bi bilo. McLaren je napravio dobar posao kako god bilo, a da imaju bilo koji motor bili bi tu gdje jesu.
I oni znaju i čekaju 2021.

Nego, ko je treći Hondin customer nagodinu?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Zadnje izmijenjeno od: Brko. 01.09.2019. u 20:21.
Brko je offline  
Staro 01.09.2019., 20:03   #2387
begi
Premium
Moj komp
 
begi's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: BiH Bihać
Postovi: 628
Nego, ko je treći Hondin customer nagodinu?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk[/QUOTE]


90% Wilijams.
__________________
duty demagogue
begi je offline  
Staro 01.09.2019., 20:13   #2388
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
I mislio sam si da misliš na njih, ali nije li ćerka rekla da su zadovoljni sa Mečkom i da će ostati na Mečki?
Ali tim bolje ako i Williams pređe na Hondu.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Brko je offline  
Staro 01.09.2019., 21:04   #2389
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,937
Cestike Čarliu, zasluzeno, Mercedes se pokazalo opet puno jaci u utrci nego Qualama ali ono sto me iznenadilo je koji race pace je imao McLaren s obzira da na kvalma su bili skoro poa zadnji (neracunajuci Williams) a u utrci opet odlicni dok Renault nije odlucio prdnuti u fenjer.

U biti ovaj vikend smo imali 2 Mercedes motora koji su krepali (i to novi), jedan Ferrari motor i 2 Renault motora, doduse i Max se nesto zalio cjeli vikend da ima neki problem s motorom 2-3 put ali uspjeli su ga skrpat bar za pocetak (ko zna jel bi izdrzo do kraja a za Monzu ce dobit novi pa nije ni bitno).

Nego sta kazete na Romana the Groznog i one kukavice/glamu prkeo radia ? Ja sam samo ceko Ghuntera da se ukljuci i opet kaze adj dosta, vozi i suti..
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline  
Staro 01.09.2019., 22:09   #2390
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Dobit ce Roman pedalu, Hulk bi ga trebao zamjeniti iduce sezone
__________________
Gigi1 je offline  
Staro 01.09.2019., 22:16   #2391
draksa
Premium
 
draksa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 333
Brijem da je rekao Gunther dok se ukljucio na Sky da ga razumije i da moraju poradit na bolidu.
Bolid im je napravljen za kvali sa puno downforcea ,al bez DRSa u utrci su prespori na pravcu i gube tu neku sitnu prednost koju imaju nad ostatkom midfielda u kvalama (ako i imaju neku prednost)
draksa je offline  
Staro 01.09.2019., 22:28   #2392
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
https://www.gpblog.com/en/videos/446...rand-prix.html

Puj mamu ti francusku... biće i Reno drek od motora

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Brko je offline  
Staro 01.09.2019., 22:31   #2393
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Svi se popravljaju, samo Renault ide nagore. I Williams. 😄

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline  
Staro 01.09.2019., 22:39   #2394
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Odavno sam rekao da McLaren ima šanse samo ako sami naprave motor. Oni ne znaju biti customer team jer to nisu bili od 1994.godine. Preko 20 godina su bili works i što god da stave u bolid, po sadašnjim pravilima su tu di jesu.

Nego malo zanimljivosti:
1992 - Spa - Šumaher - prva pobjeda u karijeri u drugoj sezoni u F1
2019 - Spa - Čarli - prva pobjeda u karijeri u drugoj sezoni u F1

Znamo što je ostvario Šumaher, no može li i Čarli kad se Hamilton kao najbolji u povijesti povuče iz F1 ili 2021 puhne na stranu Ferrarija? Svesrdno se nadam da može. I sa druge strane tu je Max. Nećemo isključiti ni ostale Red Bull asove (osim Gaslya za sada), a tu su i Norris, Sainz Jr., Russell i Ocon.

Samo nek im daju barem približno jake aute. Imamo se veseliti raznim vozačima.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Brko je offline  
Staro 01.09.2019., 22:52   #2395
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Gledam ponovno snimku, nema govora o tome da je max divebombao, max je mogao ili u reklame ili u kimia, kimi je potpuno zatvorio vrata
__________________
Gigi1 je offline  
Staro 01.09.2019., 23:11   #2396
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Odavno sam rekao da McLaren ima šanse samo ako sami naprave motor. Oni ne znaju biti customer team jer to nisu bili od 1994.godine. Preko 20 godina su bili works i što god da stave u bolid, po sadašnjim pravilima su tu di jesu.

Nego malo zanimljivosti:
1992 - Spa - Šumaher - prva pobjeda u karijeri u drugoj sezoni u F1
2019 - Spa - Čarli - prva pobjeda u karijeri u drugoj sezoni u F1

Znamo što je ostvario Šumaher, no može li i Čarli kad se Hamilton kao najbolji u povijesti povuče iz F1 ili 2021 puhne na stranu Ferrarija? Svesrdno se nadam da može. I sa druge strane tu je Max. Nećemo isključiti ni ostale Red Bull asove (osim Gaslya za sada), a tu su i Norris, Sainz Jr., Russell i Ocon.

Samo nek im daju barem približno jake aute. Imamo se veseliti raznim vozačima.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Nije nemoguce.

Zanimljivo je i to da kad ode jedna velicina, dodje nova, ali bas velicina, ne Button. Tako je bilo i s 2006. na 2007.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline  
Staro 01.09.2019., 23:58   #2397
hooligan.no1
matori
Moj komp
 
hooligan.no1's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: ZADAR
Postovi: 141
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Odavno sam rekao da McLaren ima šanse samo ako sami naprave motor. Oni ne znaju biti customer team jer to nisu bili od 1994.godine. Preko 20 godina su bili works i što god da stave u bolid, po sadašnjim pravilima su tu di jesu.

Nego malo zanimljivosti:
1992 - Spa - Šumaher - prva pobjeda u karijeri u drugoj sezoni u F1
2019 - Spa - Čarli - prva pobjeda u karijeri u drugoj sezoni u F1

Znamo što je ostvario Šumaher, no može li i Čarli kad se Hamilton kao najbolji u povijesti povuče iz F1 ili 2021 puhne na stranu Ferrarija? Svesrdno se nadam da može. I sa druge strane tu je Max. Nećemo isključiti ni ostale Red Bull asove (osim Gaslya za sada), a tu su i Norris, Sainz Jr., Russell i Ocon.

Samo nek im daju barem približno jake aute. Imamo se veseliti raznim vozačima.
Ajuu, objektivno i subjektivno "A kad je to McLaren sam napravio motor?"


Usporedba Šumahera i Čarlija baš i ne ide, pogotovo ne danas, kad svaki papak pored toliko izletnog asfalta može raditi greške koje se praštaju.
Glupo mi napisati, ali ni one tragedija u F2 nebi bilo da je izletna zona šljunak, i da se vozi po stazi.
hooligan.no1 je offline  
Staro 02.09.2019., 07:50   #2398
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
Činjenice kažeš Drug? Hahahaha.. tvoje činjenice da. Ti si jako objektivan i kada je Vettel upitanju uopće nisi subjektivan.

Pusti Vettela, čovjeku se štuca od tebe..

Uživaj do Idućeg GPa
Ma lik je postao iritantan tim svrsavanjem po vetelu ko da mu je kruh od usta uzeo

Carli samo moze reci hvala Sebu danas sto je drzao hama iza jer je hamiltonu trebao jos jedan krug da preskoci leclerca.

Leclerc zasluzeno pobijedio uz malu no dovoljnu pomoc tima i Seba.

Max klasika, divebomb u prvi zavoj, a idiot jos ne moze shvatiti da ima treci bolid na gridu, i da vec do iduceg kruga ce biti nazad na poziciji.

Ali on to ne kuzi jer je ogranicen u glavi. I to je za njega racing. Uvijek. Nikad ništa pametno i smisleno nema rec nego, to je racing.
Pa, kako se drugi ne rejsaju tako na silu po stazi.

A ona panjina od giovinazia, jao ako taj bude vozio i dogodine u alfi onda ga mos jebat

Albon fantastican, osobno meni driver of the day.
Krenuo je sa zacelja, i nasamarao sviju na stazi. Jedno 3 puta bolji vozac od gaslya koji bi mogao i pedalu dobit iz Toro rosa.
Gabre je offline  
Staro 02.09.2019., 07:54   #2399
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,632
Citiraj:
Autor Gigi1 Pregled postova
Gledam ponovno snimku, nema govora o tome da je max divebombao, max je mogao ili u reklame ili u kimia, kimi je potpuno zatvorio vrata
Da, pa mogao je ostaviti mjesta Maxu i pokupiti Hamiltona...
Zna se kako se prolazi La Source. Ne sjećam se kad je netko išao ovako glup potez raditi u prvom krugu. I da ga je Kimi pustio, Max bi izgurao još 3-4 bolida van staze, jer ne bi mogao skrenuti. Glup potez kojim je uništio utrku i sebi i Kimiju. Kazna bi bila zaslužena. Max očito misli da mu se svi moraju micati, kakav god potez odlučio napraviti.



I ideja da se spusti prema Eau Rougeu s bolidom u onakvom stanju, gdje je još i Kimija opet skoro pokupio kod izlijetanja...fali tu par daski u glavi.
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64

Zadnje izmijenjeno od: 1v@n. 02.09.2019. u 08:09.
1v@n je offline  
Staro 02.09.2019., 08:50   #2400
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
Ma lik je postao iritantan tim svrsavanjem po vetelu ko da mu je kruh od usta uzeo

Carli samo moze reci hvala Sebu danas sto je drzao hama iza jer je hamiltonu trebao jos jedan krug da preskoci leclerca.

Leclerc zasluzeno pobijedio uz malu no dovoljnu pomoc tima i Seba.

Max klasika, divebomb u prvi zavoj, a idiot jos ne moze shvatiti da ima treci bolid na gridu, i da vec do iduceg kruga ce biti nazad na poziciji.

Ali on to ne kuzi jer je ogranicen u glavi. I to je za njega racing. Uvijek. Nikad ništa pametno i smisleno nema rec nego, to je racing.
Pa, kako se drugi ne rejsaju tako na silu po stazi.

A ona panjina od giovinazia, jao ako taj bude vozio i dogodine u alfi onda ga mos jebat

Albon fantastican, osobno meni driver of the day.
Krenuo je sa zacelja, i nasamarao sviju na stazi. Jedno 3 puta bolji vozac od gaslya koji bi mogao i pedalu dobit iz Toro rosa.
Ono kad ti "najomiljenija" osoba na forumu kaže da si iritantan, to mora da ima posebnu težinu

Nego, kako Renault i Ricciardo za koje "navijaš"? Nisi ih spomenuo od pretsezone

Znam da si razočaran jer ti je omraženi Čarli uzeo pobjedu tvom miljeniku, koji je i žrtvovan za pobjedu Čarlija, ali počni se privikavati jer Vettel konačno zauzima poziciju u timu koju treba i imati.

A ono što te ipak najviše peče (i još neke), Ferrari je napravio ono što sam prognozirao još prije početka sezone fokus na drugog vozača ako "prvi" ne napravi ništa. Ilitiga po naši - bio sam OPET u pravu.

A ti i dalje pričaj da sam iritantan.

Prijatno.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Brko je offline  
Zaključane teme


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na