Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 16.09.2018., 15:37   #2101
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Uz monaco, uzasna staze i obje bi ih izbacio...usput i madarsku isto
__________________
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2018., 15:38   #2102
draksa
Premium
 
draksa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 333
Znaš da svi naprijed krstare kad Alonso radi najbrže krugove minutu iza vodećih
draksa je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2018., 15:39   #2103
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Hungaroring nebi dirao jer je tamo bilo epskih utrka kad malo kišica začini. Ali ovaj Singapur je užas jedan. Prvi 6 je onako kako je startalo, svako o svakoga na sigurnoj udaljenosti i čekaju da netko ili rikne ili popuste gume.

Nisu oni krivi jasno. Staza je.

A Stric Alonso best of the rest sa sudoperom
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2018., 16:02   #2104
gil
Member
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Kutina
Postovi: 979
F1 je postala teško sran.e. To je kruženje a ne utrkivanje.
gil je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2018., 16:04   #2105
vedranzeman
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Kloštar Podravski
Postovi: 1,019
Vrhunac utrke krš za 13. mjesto, plus ova dosada se vozi skoro dva sata.
vedranzeman je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2018., 16:08   #2106
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Bez obzira na rezultat, najgora utrka ikada koju sam gledao.
Ne pamtim nešto ovako loše. Skoro im je isteklo vrijeme za utrku. Ostalo je još valjda 5 min. Strava.
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2018., 16:13   #2107
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
Bez obzira na rezultat, najgora utrka ikada koju sam gledao.
Ne pamtim nešto ovako loše. Skoro im je isteklo vrijeme za utrku. Ostalo je još valjda 5 min. Strava.
+1
Potpis. Ne sjećam se kad sam zadnji puta gledao ovakvu dosadu...
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2018., 16:25   #2108
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,941
Da bas je bilo "napeto" geldati kao Bottas cvili da nemoze preci backmakera. Uzas. I dalje tvrdim da ako nema zabave 10 krugova treba upalit prskalice .

Ali on the bright side kako je Lojzek uspio napraviti 27 sekundi nad Sainzom. Kad su izasli iz bokosva Alonso je bio svega 3 sec ispred, bas mu je legla ova staza i ne osjeti se tolko los bolid. Dok na drugu stranu ruku Hass totalni fail na ovoj stazi.
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2018., 16:28   #2109
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Soči je drugačija staza, puno brža sa 2 superbrza i dugačka pravca. Nadamo se da će biti malo bolje.

BTW, sad veli Allison što se napravilo na bolidu. Izvukli su ono gdje su pušili lani na Hungaroringu i ovdje te ove godine u Spa. Low speed corners, tu su bazirali aero upgrade. Zato su i preskočili Ferrari opet što se tiče aero paketa na sporijoj stazi.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2018., 16:33   #2110
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Jedino ČUDO može preokrenuti prvenstvo.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2018., 17:01   #2111
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
6 utrka do kraja, a i Ham i Vettel su na motoru broj 3. Dakle, svaki idući kvar je start iz boksa ili sa začelja, tako da bude tu još svašta. Bottara je već na 4. motoru. 150 bodova je u igri, 40 je razlika.

Ali fascinantno je da je zadnjih 6 utrka od 150 bodova, Hamilton dignuo 136 (2-1-1-2-1-1), dakle samo 14 je zdimio (Silverstone i Spa - druga mjesta), a Vettel je od 150 osvojio 113. Netko će reći ništa strašno, samo 23 boda razlike (niti jedna pobjeda), ali ziceri koji su to bili za Vettela, posebice Njemačka, to se prelomilo.

Gledajući ovo, iduća staza je Soči, gdje je prvo slovo S, a na Silvestonu i Spa je Hamilton bio drugi iza Vettela A i ako se gleda sezona, Hamilton je 3x vezao po 2 pobjede, samo u Francuskoj pobjedio bez vezivanja, dok je Vettel zadnje 3 pobjede uzimao svaku treću utrku između Hamiltonovih pobjeda. Dakle, u Rusiji kantu diže Vettel.

Kimija su upravo pitali "osjećate li da vas je Mercedes stignuo u brzini bolida" čak je dao konkretan odgovor "oboje smo tu negdje, na svakoj stazi je netko malo bolji".
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2018., 17:05   #2112
draksa
Premium
 
draksa's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 333
Palmer komentira Kimijev prijelaz u Sauber


A ovaj Singapur treba skratit na 270km ko Monaco, em je najdosadnija em traje najduže u kalendaru
draksa je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2018., 17:33   #2113
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Palmer je najveci antitalent unatrag 20 godina. Mislim da je losiji od njega bio samo Alex Yoong u Minardiju tamo negdje 2002.

Cini se da je Mecka nesto ispred, ali ovo danas nije pravi pokazatelj brzine. Staza je ocajna i prevuce je bilo pa bi svaki napad bio ugl bezuspjesan i rezultat bi bile pojedene gume.

Sent from my GM 5 Plus d using Tapatalk
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2018., 17:45   #2114
vex
Premium
Moj komp
 
vex's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: sl. brod
Postovi: 1,288


who t fuck is palmer ???

Kimi je najvoljenija osoba u f1 poslije senne, svjetski prvak samo jednom , berač bodova , i ima je povratak ravan čudu. nuff said lol
vex je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2018., 17:55   #2115
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Čudo jedno Drug koliko si ti optimističan. Da mi je malo tvoga optimizma u životu. Ali sve stoji što si rekao. Moglo bi se tu i tamo nešto pokvariti kod srebrnih ili crvenih. Dobro govoriš.

Osvojiti 113 od mogućih 150 bodova je stvarno odlično ali Ham je ove godine bolji nego ikada.

I sam Vettel kaže da je strašno pogriješio u njemačkoj i da će ga to koštati prvenstva. Ali šta je tu je. Nema nazad.
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2018., 17:59   #2116
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Lol na palmerov komentar. Koja šaka jada kao vozač i osoba
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2018., 21:15   #2117
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
Čudo jedno Drug koliko si ti optimističan. Da mi je malo tvoga optimizma u životu.
Prijatelju vidi, pazi, gledaj, slušaj... da nisam takav, nebi mi baš bilo ugodno u životu kao što mi je sada, da sam mnoge prilike koje su imale minimalne šanse rekao kako neki sad vele za Vettela "A nema šanse jer eto mogućnost je jako jako mala, sigurno je netko drugi u boljoj poziciji". Da, bilo je padova, razočarenja u ljude i sve, ali... na kraju se uspjelo u mnogo stvari, bez politike, veza, vezica, kumstava i poznanstava

Zato borba do kraja i optimizam je jedini cilj za uspjeh. U glavi je sve. It ain't over until the fat lady sings

Citiraj:
.Ali sve stoji što si rekao. Moglo bi se tu i tamo nešto pokvariti kod srebrnih ili crvenih.

Dobro govoriš.Osvojiti 113 od mogućih 150 bodova je stvarno odlično ali Ham je ove godine bolji nego ikada.
Sad ću izbaciti skroz emocije i zejebanciju, biti ću potpuno iskren i bez smajlića.


To je. U sezonu je ušao nekako mlitavo, ali nakon Austrije, u 11 godina ga nisam vidio sa većom motivacijom. Jasno je da Vettel jako jako teško može do naslova nadigravanjem sa Hamiltonom. Preostaje nada u mehaničke kvarove i kakve sudare. Dolaze brze staze gdje čak i neka startanja iz boksa ili sa začelja za Mercedes (ili Ferrari) ne igraju neku ulogu.

Citiraj:
I sam Vettel kaže da je strašno pogriješio u njemačkoj i da će ga to koštati prvenstva. Ali šta je tu je. Nema nazad.
Sad je teško pinpointat gdje je točno otišlo krivo. Po meni, on je u prve 4 utrke imao idealnu poziciju za 4 od 4, 100 bodova pa bi i Lujo bio nervozniji. Mečka je kukala oko guma i praktički na samom početku su bili skoro u rasulu, pogotovo nakon Australije i Bahraina gdje Bottara nije uspio overtake napraviti Vettelu koji se vozio na platnu.

Kina i promašena taktika (OK, i nesretni sudar sa Maxom), Azerbejdžan i nestrpljenje i u toj situaciji je dozvolio Hamiltonu da ode u vodstvo, a imao je pobjedu više. U Kanadi je sve dobro napravio, poveo u prvenstvu i onda sve usro u Francuskoj gdje je opet bio nestrpljiv, zapeo za Bottaru i vratio bodovnu razliku natrag.

U Austriji nije iskoristio odustajanje obje Mečke jer je bio tek 3, iza Kimija i Maxa.

Tako da sam mišljenja da Njemačka nebi ništa značila da je u Kini, Azerbejdžanu i Austriji bilo drugačije, tj samo onako kako bi rutiner i čovjek s toliko utrka, pobjeda i naslova trebao odvoziti.

Psihološki mi je čudan, izgledao je jučer nakon Qualy i danas nakon utrke kao da se predao. OK, možda je malo razočaran i zbunjen jer su na svim FP-ovima ubijali Mečke i onda Lujo iz bunara izvuče za 0,6s bolji krug. Počeo je voziti toplo-hladno i na parove razbrojz'. Osobno sam mislio da mu se nakon Spa vratilo samopouzdanje i vjerovao sam da će u Monzi zasjati ali onako... na kraju, usro i Monzu, a imao je upper hand, samo da je bio strpljiv pola kruga.

Znam, lako je sad pametovati. Njemu je najgore sada, zna i on to sve "could have, should have". Čak ni to nebi bilo sve strašno, da ovaj manijak Lujo ne vozi svoje najbolje utrke u svojoj 11. sezoni u F1. To je najbolesnije od svega.

A što se Hamiltona tiče, on kao da je popizdio. U Austriji su ga sjebali u boksu sa onim VSC-om što ga nisu zvali u boks pa su ga svi undercutali, a onda su odvrnuli motor u utrci i bolid je riknuo. Par dana kasnije, domaća utrka i Kimi ga izvrtio, i još su ga svi izjebali da je bahata pizda što je pobjegao od novinara. I od tada 1-1-2-1-1. Protiv takve motivacije, moraš bit luđi. A Vettelova psiha nažalost svih nas i pratitelja F1 je na dnu kace.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2018., 21:40   #2118
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
BTW, Fors Indijanci su upravo zabranili svojim vozačima da se utrkuju kakva komedija je taj Perez. Da se mene pita, odavno njega nebi bilo u F1.
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2018., 22:23   #2119
dean225
DD9512
Moj komp
 
dean225's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2009
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 1,869
Odličan komentar Drug.

Čini mi se da je Vettel gotov za ovu godinu. Pukao je totalno.
Danas je bio mrtav na podiju.

A ne mogu se odlučiti tko je gori Perez ili Sirotkin.
__________________
dean225 je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2018., 22:41   #2120
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
Odličan komentar Drug.

Čini mi se da je Vettel gotov za ovu godinu. Pukao je totalno.
Danas je bio mrtav na podiju.

A ne mogu se odlučiti tko je gori Perez ili Sirotkin.
Vetel je samo svjestan da je sezona finito. Pa ga je to sad udarilo. Ham vozi ko nikad a oni su izgubili ono malo prednosti što su imali pred mercom.
6 trka. Hamilton doslovno treba imati dva DNF-a, i onda nijednu više pobjedu da bi ga vetel dobio.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2018., 22:49   #2121
TomG
®
 
TomG's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Munich
Postovi: 2,203
Kolike su cijene ulaznica za recimo abu dhabi? Mislim da sam nasao za 400$ ( ako se ne varam.) Slucajno bih trebao biti ondje u vrijeme F1 pa sto ne naletjeti, iako mi je ovo malo visoka cijena za ne tolikog fana formule, cisto once in a life time
Kakve su onda cijene za utrke u europi?
Hvala na info
TomG je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2018., 22:56   #2122
Gigi1
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,138
Ferkanima bi bolje bilo da do kraja sezone zabrane taktike boksova sa pit walla, nek vozaci odlucuju...vise bodova ce osvojiti.

Potpuno su mi nejasni potezi sa kimiem na monzi i sad vet na singapuru.
Imas manju potrosnju guma od merca i dve utrke za redom guras voje vozace ranije u boks+ kad se vrate na stazu zapnu u prometu instant, anbilivabl.

Merc i ham u odlicnoj formi. Sad ovo ste se prica tko ima bolji bolid, ova sezona pokazuje da nije sve u bolidu vec da je tu bitna cijela momcad, od takticara, inzinjeraca, vozaca i bolida, i merc je tu def. bolji.
Ferkan ima puno bolji bolid naspram prosle sezone ali u ostalom vise kaskaju nego lani i to se vidi na tablici.

Sirotkin driver of the day, jedino je oko njega bilo zanimljivo i ovi papci ga jos kazne, a lik im spasava gledanost
__________________
Gigi1 je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2018., 23:17   #2123
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Ferarri pod hitno mora zaposlit par švaba za taktiku. Pa ovo je kriminal zadnjih 2-3 godine. Toliko spušenih bodova zbog taktike.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2018., 23:26   #2124
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor TomG Pregled postova
Kolike su cijene ulaznica za recimo abu dhabi? Mislim da sam nasao za 400$ ( ako se ne varam.) Slucajno bih trebao biti ondje u vrijeme F1 pa sto ne naletjeti, iako mi je ovo malo visoka cijena za ne tolikog fana formule, cisto once in a life time
Kakve su onda cijene za utrke u europi?
Hvala na info
Ako ih moš za tu cijenu uzeti za dan trke, uzimaj odmah!

F1 je ovdje u Kanadi kad je bila trka ulaznica bila od početnih 500ak$ pa do 20000$ za nekakav poseban pass i ne znam što sve ukljuceno

Tako da sam se ohladio skroz, a i poklopilo mi se na kćerima nastup pa ne bih ni onako mogao ic.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2018., 00:08   #2125
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor dean225 Pregled postova
Odličan komentar Drug.

Čini mi se da je Vettel gotov za ovu godinu. Pukao je totalno.
Danas je bio mrtav na podiju.

A ne mogu se odlučiti tko je gori Perez ili Sirotkin.
Da. Bio je ukomiran. Ok, ni Hamilton nije bolje izgledao, ni Max. Kao da su izašli iz oktogona samo bez ozlijeda. Jebena utrka i staza, dabogda propala i ona i one pare onih šupaka koji joj osiguravaju mjesto u kalendaru, dok jedna Mozna svake godine visi...

Odgovor na tvoje pitanje: Perez. Sirotkin je ipak rookie i bio je dobar danas. Rekao bi da je em napravio show, em zaradio plaću danas tj barem da ne mora on platiti njima jednu ratu za svoje sjedalo
Citiraj:
Autor Pupo Pregled postova
Ferarri pod hitno mora zaposlit par švaba za taktiku. Pa ovo je kriminal zadnjih 2-3 godine. Toliko spušenih bodova zbog taktike.
Sve kaj je u Ferrariju valjalo nakon Montezemolo/Brawn/Todt ere (inženjerija, taktika, utrka) ti je sad u Mercedesu. Ferrari se skoro u potpunosti poitalijanijo i da stvar bude još gora, takav je bio u onih 21 godinu suše od 79 do 2000. Sa Šumaherom su povukli kompletan Benettonov pitwall za 1996 pa nadalje a tamo je bilo svega samo ne talijana Sad su na pola puta od tog ačivmenta.
Doduše u nekim pogledima nije taktika bila loša, nego je od konkurencije bezprijekorna. Dok opet i Mečka usere. Sjebali su tako Luju u Austriji i na Silverstonu kad su mogli zbog SCa imati free pitstop.

Recimo, motor, aero, softver pogotovo ova "stvar" što "glumi" da bolid ima 2 baterije je nenadjebiva (ono što je Dejo rekao da je Ferrari nešto našao, to je to). Može se vidjeti zadnjih nekoliko utrka kakvo Ferrari ima ubrzanje iz sporog zavoja. Na kraju i nova podnica za bolji meh.grip. U svemu tome su se dokazali ove godine, u skoro svim tim stvarima prepišali Mercedes.

Jedino di su usrali su je prvi vozač i taktika. Kad nije Vettel sam usro, usrali su oni. I danas je Vettel u jednoj rečenici sve rekao sa Singapur i tu se sa njime slažem: "We beat ourselves".

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2018., 01:24   #2126
hooligan.no1
matori
Moj komp
 
hooligan.no1's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2011
Lokacija: ZADAR
Postovi: 141



hooligan.no1 je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2018., 04:39   #2127
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Bilo bi im pametnije da ga zovnu nazad iz penzije za 2 godine kad vetel ode. Lik dan danas vozi nabrijano ko prije 15 godina.

Danas uzeo P7, lik iskoristi svaku i najmanju priliku.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2018., 06:56   #2128
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor hooligan.no1 Pregled postova



Bome. Da je on danas u tom Ferrariju, mislim da bi Lujo sad bio taj sa 40 bodova zaostatka.

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2018., 09:10   #2129
nub
PREMIUM
Moj komp
 
nub's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2014
Lokacija: zg
Postovi: 2,068
Citiraj:
Autor aski Pregled postova
Palmer je najveci antitalent unatrag 20 godina. Mislim da je losiji od njega bio samo Alex Yoong u Minardiju tamo negdje 2002.
Citiraj:
Autor vex Pregled postova


who t fuck is palmer ???

Kimi je najvoljenija osoba u f1 poslije senne, svjetski prvak samo jednom , berač bodova , i ima je povratak ravan čudu. nuff said lol
Podsjetimo se

nub je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2018., 10:17   #2130
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Ahahahaha kakva maestralna budala on ide nešto Kimiju i o Kimiju pričat pa lik je gori on Katayame, Yamamota i Yoonga zajedno.

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na