Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > PC Ekspert > Članci
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.02.2008., 16:59   #121
dzajko
Premium
Moj komp
 
dzajko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2007
Lokacija: Ehhhh
Postovi: 458
Ja mislim da je to samo za Kosooke i Amere
dzajko je offline   Reply With Quote
Staro 12.02.2008., 17:57   #122
----
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: u selu
Postovi: 4
hmmm!!ne znam,ja da sam glavni za europu za te plejke ja bi to metio i kod nas.treba njih
---- je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 20.04.2008., 00:28   #123
The Lord
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Livno
Postovi: 2
http://www.youtube.com/watch?v=y3Bv3...eature=related

ovo je ipak Prolouge, dakle, finalna će verzija izgledat još ljepše.

http://www.youtube.com/watch?v=THbM_...eature=related

ovo je E3 filmić iz 2007, a igra izlazi za odoka manje od pol godine, a moram li napomenit da će sve ovo višestruko ljepše izgledat kad izađe? mislim, Crysis, sakrij se
The Lord je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2008., 01:46   #124
Matth€w
Premium
Moj komp
 
Matth€w's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: NaN
Postovi: 3,438
omfg kako realno zgleda, pogledajte si i onaj filmić od F40 kaj traje 7min replay kruga.
Matth€w je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2008., 02:08   #125
greg SE
Premium
Moj komp
 
greg SE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 5,231
je....super realno...ali kada se kamera ne bi udaljavala od bolida, onda izgleda ocajno. i to samo zato sto su valjda 80% raspolozivih resursa konzole utukli u bolid pa im ona nije za drugo puno ostalo
no nist novo, to je boljka svih voznji i na PCu i na konzolama.....

edit, sad pogledah i ovo drugo....sve ok ali....i crysis koji se spominje je daleko bolje izgledao u trailerima nego sto je to na kraju ispao. malo su svi bili ionako zadivljeni grafikom i pritisnuti hardverskim zahtjevima u staru ali nije trebalo dugo da se i po sluzbenom forumu to pitanje pocme provlaciti, usporedjivati screenove itd. naravno, na to developeri nisu nikada odgovorili.
tako da ocjenjivati grafiku po nekom sajamskom (vrlo vjerovatno CGI) filmicu je prilicno naivno.
greg SE je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2008., 02:19   #126
Mar
Suit up!
Moj komp
 
Mar's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Šibenik
Postovi: 5,927
Kad će više doći jeftine igre za PS3
__________________
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story."
- Barney Stinson
Mar je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2008., 02:34   #127
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Citiraj:
Autor greg SE Pregled postova
je....super realno...ali kada se kamera ne bi udaljavala od bolida, onda izgleda ocajno. i to samo zato sto su valjda 80% raspolozivih resursa konzole utukli u bolid pa im ona nije za drugo puno ostalo
no nist novo, to je boljka svih voznji i na PCu i na konzolama.....

edit, sad pogledah i ovo drugo....sve ok ali....i crysis koji se spominje je daleko bolje izgledao u trailerima nego sto je to na kraju ispao. malo su svi bili ionako zadivljeni grafikom i pritisnuti hardverskim zahtjevima u staru ali nije trebalo dugo da se i po sluzbenom forumu to pitanje pocme provlaciti, usporedjivati screenove itd. naravno, na to developeri nisu nikada odgovorili.
tako da ocjenjivati grafiku po nekom sajamskom (vrlo vjerovatno CGI) filmicu je prilicno naivno.

Evo ti pa se zabavljaj:

http://www.gametrailers.com/game/5158.html

Mislim da se lijepo vidi sto se moze ocekivati bas od GT5 nastavka

BTW: jedna od ocekivanijih igara po mome misljenju:
Little Big Planet - http://www.gametrailers.com/player/22033.html
I naravno neizbjezni (po meni i dan danas NEPOSTOJI igra koja u prici moze ovu nadici) MGS 4 - http://www.gametrailers.com/player/21612.html
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 20.04.2008., 13:35   #128
Omega
Premium
Moj komp
 
Omega's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Sibenik
Postovi: 1,224
Citiraj:
Autor greg SE Pregled postova
sve ok ali....i crysis koji se spominje je daleko bolje izgledao u trailerima nego sto je to na kraju ispao. malo su svi bili ionako zadivljeni grafikom i pritisnuti hardverskim zahtjevima u staru ali nije trebalo dugo da se i po sluzbenom forumu to pitanje pocme provlaciti, usporedjivati screenove itd. naravno, na to developeri nisu nikada odgovorili.
tako da ocjenjivati grafiku po nekom sajamskom (vrlo vjerovatno CGI) filmicu je prilicno naivno.

sva sreca sta kod igara za playstation grafika ne ovisi o tome koliki budget imas da uz novu igru kupis i 2-3 komada novog hardwarea da bi mogao igrat to uopce
__________________
Casemodd logs : Dragon Storm, Kali, Entourage


Complete Case Painting Guide
Omega je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2008., 10:15   #129
CIS
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Požega
Postovi: 84
Po meni je GT5 najbolja igra ikad izasla i kada je god izasla nije nikada razocarala grafikom bar po mome misljenju!
A molim boga da je se prebaci i na PC jer igra je stvarno.....
A sto se tice crysisa pa mene bas i nije razocarala u odnosu na trilere cak i suprotno!!!
Igre sada izgledaju dobro a izgledati ce jos i bolje tako bar govore u sony-u
CIS je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2008., 10:36   #130
Milentije
Adrenaline junkie
Moj komp
 
Milentije's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Doboj - Banja Luka / Republika Srpska
Postovi: 3,575
Citiraj:
Autor CIS Pregled postova
Po meni je GT5 najbolja igra ikad izasla i kada je god izasla nije nikada razocarala grafikom bar po mome misljenju!
A molim boga da je se prebaci i na PC jer igra je stvarno.....
A sto se tice crysisa pa mene bas i nije razocarala u odnosu na trilere cak i suprotno!!!
Igre sada izgledaju dobro a izgledati ce jos i bolje tako bar govore u sony-u
Nazalost to nikada necemo docekati. Jedino sto se moze je pomocu nekog emulatora zaigrati, ali to je sve.
__________________
Lenovo ThinkPad W530 - Core i7 3840QM, 32 GB RAM, SSD Samsung 512 GB, nVidia Quadro K1000M 2 GB, 15.6" 1920x1080 IPS, baterija 9 ćelija
Milentije je online   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.04.2008., 16:56   #131
greg SE
Premium
Moj komp
 
greg SE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 5,231
Citiraj:
Autor Gjurovski Pregled postova
s obzirom na dio koji si podebljao u qouteu ocito nisi shvatio na cega sam mislio, dakle da pojasnim - na drugi video (koji btw uopce nema veze s GT5
greg SE je offline   Reply With Quote
Staro 21.04.2008., 19:14   #132
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Citiraj:
Autor greg SE Pregled postova
s obzirom na dio koji si podebljao u qouteu ocito nisi shvatio na cega sam mislio, dakle da pojasnim - na drugi video (koji btw uopce nema veze s GT5

Da istina pardon... zaboravio sam nadodati ove filmice
Prvi je taj zvanicni CGI filmic kako ti kazes a drugi potvrduje da nije

http://www.gametrailers.com/player/21637.html
http://www.gametrailers.com/player/24242.html

Evo pa se zabavljaj, uglavnom filmic je do onoga dijela kada slete sa transporterom poslije toga je gameplay...
Btw: meni osobno neizgleda ljepse od crysisa (osim mozda kada mesari protivnike iz blizine, krv poprilicno lijep dojam ostavlja ) recimo dim i vatra su katastrofalni.... svi filmici su iz 2007 ali sumnjam da ce biti nekih znatnijih pomaka od ovoga sada tj. 2007 predstavljenoga... mozda malo oko sjena i nekih sitnica...
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2008., 00:37   #133
greg SE
Premium
Moj komp
 
greg SE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 5,231
nisam ja nista tvrdio, napisao vjerovatno. bas imas problema s vidom

nego da, ne izgleda bolje od crysisa osim te krvi sto nije toliko cudno jer iste u crysisu nije bas ni bilo
no tesko je ista drugo reci jer igre po grafici ovdje ocjenjuje samo gordon freeman, mislim da je nama ostalima bitnije ono ispod sarenila a ima li toga ili ne nece se moci reci dok igra ne izadje.
greg SE je offline   Reply With Quote
Staro 22.04.2008., 01:06   #134
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Dobro sudenje po grafickome prikazu u to neulazim.... osobno sam odigrao prvi nastavak Killzone-a pa zato i mogu povjerovati koliko toliko u ovu famu koja se stvorila oko toga nastavka....
Prvi nastavak je bio vrijedan utrosenoga vremena (koliko se to uopce moze za igre reci da je vrijedno )
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2008., 10:52   #135
CIS
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Požega
Postovi: 84
Ma nisam ja ocjenio Crysis nego sam samo rekao da me nije razocarala grafika u odnosu na trilere!
Osobno sam ga presao ali mi je igra onako cisto pristojna nemogu reci da je sranje!
CIS je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2008., 11:07   #136
Razer
.
 
Razer's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 11,642
Citiraj:
Autor CIS Pregled postova
Ma nisam ja ocjenio Crysis nego sam samo rekao da me nije razocarala grafika u odnosu na trilere!
Trilere?
Razer je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2008., 23:14   #137
CIS
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Požega
Postovi: 84
Moj bed TRAILER
CIS je offline   Reply With Quote
Staro 24.04.2008., 23:16   #138
CIS
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Požega
Postovi: 84
Moj bed TRAILERE
CIS je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na