Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Monitori, tipkovnice i miševi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.02.2010., 11:24   #31
viper
super user
Moj komp
 
viper's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Houston, TX
Postovi: 1,805
Citiraj:
Autor Codiac Pregled postova
kupis preko webshopa trazis dostavu i ako ti se nesvidi u tjedan dana ga vratis i sve je po zakonu
a ako ga kupis ovako uzivo ,kaj ga onda nemres vratit?
__________________
viper je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2010., 11:26   #32
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Tako je, samo kod kupovine na daljinu/neviđeno imaš pravo na povrat proizvoda u roku 7 ili 8 dana.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.02.2010., 14:14   #33
Buger
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Osijek
Postovi: 4,342
a proizvod ne smije biti otvaran?
Buger je offline   Reply With Quote
Staro 25.02.2010., 14:58   #34
Gilbert5
Agent 0
Moj komp
 
Gilbert5's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Kutina - ZG
Postovi: 4,307
Citiraj:
Autor Buger Pregled postova
a proizvod ne smije biti otvaran?


Normalno da smije biti otvoren, ali ne smije biti tragova korištenja i moraš ga vratiti u istom stanju kao kada je došao. Poštarinu plaća kupac, naravno.

Jedino što će redovito biti natezanja s trgovinom.
Gilbert5 je offline   Reply With Quote
Staro 01.03.2010., 01:12   #35
dafa
Premium
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 28
Citiraj:
Autor Buger Pregled postova
a proizvod ne smije biti otvaran?
hehe da dodje ti u kutiji pa ak ti se ne svidja kak je zapakirano onda ga posaljes nazad

Citiraj:
Autor Codiac Pregled postova
kupis preko webshopa trazis dostavu i ako ti se nesvidi u tjedan dana ga vratis i sve je po zakonu
e da htjedoh pitat...webshop koje firme?

Citiraj:
Poštovani,

Rasprave oko isprobavanja su suvišne i gubljenje vremena..
Molim držite se načina na koji mi poslujemo: Ne odobravamo isprobavanje nove robe. Ono što zatečete kod nas u poslovnici je kriterij po kojem radimo i tu priča završava..
iss kakav bahatluk. brijem da cu taj optimum zbog ovog zaobilazit u širokom luku, osim ak bas necu bit prisiljen kupit tam nes (ko ovaj monitor kojeg nigdje drugdje nema
)..smradovi.

Zadnje izmijenjeno od: Mar. 02.03.2010. u 01:11. Razlog: mrđ
dafa je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2010., 11:41   #36
viper
super user
Moj komp
 
viper's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Houston, TX
Postovi: 1,805
evo jedan komentar o monitoru..
Citiraj:
Pros: Great color, no dead pixels, looked great right out of the box. Screen brightness is fine (contrary to what I had read elsewhere). Won't be visible from the ISS (International Space Station) but it'll do for me. Good adjustment software. Bought from another online vendor based solely on price.
hahahah..
p.s. ja cu uzet monitor za jedno mjesec dana ..sad jos nemam para..recesija -.-
__________________
viper je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2010., 12:03   #37
gnomisa
Registered User
Moj komp
 
gnomisa's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,556
http://reviews.cnet.com/lcd-monitors...-33877885.html

osim loših kuteva kod TN-a su me smetala nekvalitetna i nestabilna postolja....a baš takvo postolje ima ovaj (inače povoljan) IPS monitor...2209WA ima kvalitetno i čvrsto postolje (teži metalni dijelovi i kvalitetna plastika) i samim time je monitor dosta stabilan na stolu iako bi i to moglo biti bolje....
osim toga, IMHO, full hd reza bi trebala ići na minimalno 24".....
kažem šteta što nema 24" verzije 2209-ke....
gnomisa je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2010., 12:06   #38
viper
super user
Moj komp
 
viper's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Houston, TX
Postovi: 1,805
Citiraj:
Autor gnomisa Pregled postova
http://reviews.cnet.com/lcd-monitors...-33877885.html

osim loših kuteva kod TN-a su me smetala nekvalitetna i nestabilna postolja....a baš takvo postolje ima ovaj (inače povoljan) IPS monitor...2209WA ima kvalitetno i čvrsto postolje (teži metalni dijelovi i kvalitetna plastika) i samim time je monitor dosta stabilan na stolu iako bi i to moglo biti bolje....
osim toga, IMHO, full hd reza bi trebala ići na minimalno 24".....
kažem šteta što nema 24" verzije 2209-ke....
reviewi sa cneta su za mene drek ..tak nist se nebu znalo do pravog user reivewa s naseg foruma
p.s. sve su stranice koje google izbaci pune copy pejsta sa cneta lool..ocito niko nezna napravit normalan review
__________________
viper je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2010., 16:48   #39
gnomisa
Registered User
Moj komp
 
gnomisa's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,556
Citiraj:
Autor viper Pregled postova
reviewi sa cneta su za mene drek ..tak nist se nebu znalo do pravog user reivewa s naseg foruma
p.s. sve su stranice koje google izbaci pune copy pejsta sa cneta lool..ocito niko nezna napravit normalan review
pa da..ali znaš, snimljeno je kamerom i lik ga je kvrcnuo a on se zateturao....a i moje iskustvo govori da osim nekih modela Della, HP-a pogotovo i još pokojeg modela - LCD monitori imaju jako nestabilna postolja...pa ako nekome nije bitno...i kao što rekoh, guranje full HD reze u monitore manje od 24" nema smisla....
gnomisa je offline   Reply With Quote
Staro 02.03.2010., 18:26   #40
viper
super user
Moj komp
 
viper's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Houston, TX
Postovi: 1,805
Citiraj:
Autor gnomisa Pregled postova
pa da..ali znaš, snimljeno je kamerom i lik ga je kvrcnuo a on se zateturao....a i moje iskustvo govori da osim nekih modela Della, HP-a pogotovo i još pokojeg modela - LCD monitori imaju jako nestabilna postolja...pa ako nekome nije bitno...i kao što rekoh, guranje full HD reze u monitore manje od 24" nema smisla....
ljepo ako ti to neodgovara ,kupis čavle i fino ga pribijes na stol ili jednostavno ga stavis na vesa mount ...uostalom sta ti je tolko to bitno,kaj ti se okolo stola sve trese ??
__________________
viper je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas