Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Ostalo
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.06.2018., 15:03   #961
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Pa koliko love misliš dati?
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2018., 15:20   #962
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,702
Samo cu ti reci da, ako trazis nesto lakse i sto stabilnije stoji na glavi, zaobidji G933 (a mozda i ove slabije varijante). Udobne su iako imaju mase, nedaj boze da zaboravis da su na glavi i nagnes se - pad je neizbjezan. Zivim u garsonjeri i cesto hodam sa slusalicama (citaj: zaboravim na njih pa odem na wc) pa nišanim skoljku bez gledanja dolje
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2018., 15:26   #963
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Moje G930 su prilično čvrste. Imam poveću glavu, ali nemam problema s tim.

Ali lagano i gaming ne ide u istu rečenicu.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2018., 15:29   #964
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,424
mislim da stabilnost na glavi više ovisi o glavi nego sluškama

moje G933 ne padaju a radim sve dok su na tintari

čak sam neki jutub rivju gledo di lik luduje s njima i ne spadaju
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 05.06.2018., 15:48   #965
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,702
Vidis, moje bi krenule klizati s glave cim nagnem glavu naprijed, imam filing da ne drze dovoljno cvrsto. Vise na stalku/vjesalici, ne koristim onaj stalak koji ih drzi rasirenim.

Al udobne su s obzirom na masu, nema primjedbi.
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 05.06.2018., 23:48   #966
boris1408
Premium
Moj komp
 
boris1408's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Petrinja
Postovi: 190
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Pa koliko love misliš dati?
Hm... Da ih probam u trgovini i da me oduševe, jako puno. Ovako na blef naručiti s neta do 150e.

Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Moje G930 su prilično čvrste. Imam poveću glavu, ali nemam problema s tim.

Ali lagano i gaming ne ide u istu rečenicu.
Obožavam Logitech, ali nisu mi njihovi headsetovi nikako sjeli. Neznam jel oblik glave ili slušalice, ali jednostavno ne sjede dobro.

Mislim da ću uzeti hyperX cloud 2 ili cloud Alpha. Nadam se da su super lagane i da imaju solidan zvuk, jel po meni imaju dosta nedostataka.
Prvo, ono što nitko ne želi reći već svi vuku istu priču "ah... mic nije baš nešto, ali je ok". Vjerujem da je sam mic kvalitetan, ali zbog "noise cancellation-a" to na kraju ispadne loše. Pretiho, preiskrivljen zvuk što se stvarno osjeti kad netko priča na TS-u recimo. Od nekih 10 ljudi s kojima razgovaram preko TS-a, mogu reći da definitivno imaju najlošiji mic (svi imaju headsete od 80-250e).
Drugo, kontrole za glasnoću su u kablu iliti "zvučnoj kartici" koja je na kablu. Puno draže i praktičnije mi je kad je to na samom headsetu kao kod recimo Logitech-a, a i stvara dodatnu težinu na kablu pa zna više smetati.
Treće, ako mi se šta svidjelo na Corsair VOID to je opcija da se savinu na 90 stupnjeva kad ih staviš na vrat . Možeš lakše protegnuti vrat, manje smetaju kad stoje, milina. S ovima ne možeš .

Zvuk, težina, udobnost vs. kontrole na headsetu, bolji mic, savijanje za 90 stupnjeva......
boris1408 je offline   Reply With Quote
Staro 21.06.2018., 16:27   #967
Dr. Gogo
aka GOGZ
Moj komp
 
Dr. Gogo's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Makarska
Postovi: 174
Poz trebao bi pomoc oko gaming headseta bacio san oko na ovaj.
https://www.instar-informatika.hr/sl...0.015/product/
planiram tako do nekih cca 600kn potrosit.
__________________


Dr. Gogo je offline   Reply With Quote
Staro 22.06.2018., 13:13   #968
axo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Pula
Postovi: 1,349
Trebam headset za ps4 pa dajte neke preporuke. Treba mi za osnovnoškolce tako da ništa skupo.
axo je offline   Reply With Quote
Staro 23.06.2018., 16:02   #969
boris1408
Premium
Moj komp
 
boris1408's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Petrinja
Postovi: 190
Citiraj:
Autor Dr. Gogo Pregled postova
Poz trebao bi pomoc oko gaming headseta bacio san oko na ovaj.
https://www.instar-informatika.hr/sl...0.015/product/
planiram tako do nekih cca 600kn potrosit.
Nekakav "Best buy" oko 100e su ti hyperx cloud 2, Sennheiser GSP 300 i SteelSeries Arctis 5 (+- neki modeli od logitech-a koje obavezno moras probati prije kupnje jel dosta ljudi ne stoje stabilno na glavi). Najbolje bi bilo da se zaletis u neki centar gdje se daju isprobati i da dobro razmislis za sta ces ih tocno koristiti. Ako ces igrati nesto tipa pubg-a i slicnih igara moja preporuka bi ti bila cloud ili cloud 2, a ako ces se fokusirati na igre tipa fortnitea, pucacina tipa doom ili strategija i slicno mozda bi odabrao nesto drugo (ispod cu napisati kratki osvrt na cloud 2 i obrazloziti zasto).
Duplo jeftinije su aktivni Corsair HS50, HyperX Cloud Stinger i ASTRO Gaming A10 od kojih bi ja definitivno odabrao HyperX Cloud Stinger. U toj cjenovnoj klasi definitivno najvise nudi.

E sad malo o Hyperx cloud 2.

Pakiranje je wow. Cvrsta kutija, slusalice su dobro zasticene, a unutra su:
-slusalice, velour earpads, mic, adapter za avion, vrecica za slusalice i 7.1 zvucna kartica.
Slike:
https://ibb.co/exCzpo
https://ibb.co/hx8HaT
https://ibb.co/giSzpo
https://ibb.co/kSUepo
https://ibb.co/dTxM28

Kvaliteta izrade je jako dobra. Usudio bi se reci da je ovo najkvalitetnije izraden proizvod u zadnjih par godina koji sam kupio. Takoder su jako lagane i udobne. Kozni earpads-i blokiraju apsolutno sve izvana sto je super, ali mozete se naci u situaciji da vicete na mikrofon u pola noci . Velour earpads su isto jako udobne, ali zbog nepoznatog razloga mene svrbe. Radije bi njih odabrao jel ne blokiraju toliko buke i drazi mi je takav ugodaj tj. ne osjecam se toliko napeto kad igram, ali jednostavno me ubijaju kad ih nosim. Stvar osobnog izbora.
Mikrofon i nije toliko los koliko sam mislio da ce biti. Mozda su ga zamijenili nakon negativnih osvrta prvih serija, tko ce znati ? Cak sam gledao i par streamera i zvucali su mi ok.

E sad smo dosli do zvuka. Moram napomenuti da sam zadnji gaming headset kupio prije dosta godina i da je u ono vrijeme bilo bolje sloziti sam svoj (uzeti slusalice i mikrofon odvojeno). Sad je to otislo dosta u svim smjerovima, a nisam bas bio u toku i probavao razlicite modele (tj. nisam igrao nista 10 g. ). Ranije sam napomenuo da ne bi htio "slusalice za studijsku upotrebu" koristiti za gaming, ali izgleda da sam nesto jako slicno dobio . Prvo sto sam napravio da ih probam je da sam upalio Fortnite . Kad predes misom preko gumba cujes zvuk, ali i poslije tog zvuka neki "otpadak" sto me strasno smeta. I u jednom pubG-u takoder znam se uhvatiti kako cujem svoje "otpadke" od hodanja, vjetar i slicno. Netko tko ima sluha, svirao je nesto ili se bavio audio obradom mogao bi imati problema da se navikne na ove slusalice za gaming, no to je stvar osobnog odabira. Frendovi su recimo odusevljeni sa slusalicama i vec je jedan narucio svoje , ali ja bi mozda nesto ne toliko "predobro" za gaming.
Virtual 7.1 zvuk isto tako ne bi odabrao umjesto stereo zvuka. Recimo u jednom pubG-u je to bitno, ali kad ga upalis cujes jedan vjetar previse i u pojedinim trenutcima primas toliku kolicinu zvukova da te vise zbunjuje nego pomaze, a isto tako ekipa sa TS ili gledanje videa dok cekas u lobby-u zvuci puno losije.

Zakljucak

Kvalitetne, udobne slusalice sa mozda "prekvalitetnim" zvukom za casual gaming. Za naprednije razine gaminga definitivno preporucujem jel se daju nositi na glavi satima, lagane se i mozda bas taj neki "otpadak" kojeg cujete bude neki kamper zvani "Miki" cije ubijstvo ce vam donijeti postovanje i vjecnu slavu online zajednice. Ako mislite koristiti slusalice za glazbu i slicno, onako, nece to biti iskustvo za pamcenje te takoder valja napomenuti da se dosta slabije cuju kad su ukopcane u jedan mobitel te nece raditi sa starijim modelima mobitela (neznam tocno kako su se razvijali ti utikaci, ali na starijima ne rade).
boris1408 je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2018., 08:36   #970
Dr. Gogo
aka GOGZ
Moj komp
 
Dr. Gogo's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Makarska
Postovi: 174
@boris1408
Hvala na opsirnom postu, evo ovako cita san malo reviewove po netu jos i bas te alpha sta si naveo kazu da su odlicne za tu cijenu. One su u biti iste ko tvoje samo su tvoje usb?
Trebaju mi iskljucivo za gaming, jer igran cs go competiv
https://www.instar-informatika.hr/sl...RD-EM/product/
__________________


Dr. Gogo je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2018., 09:06   #971
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Hyper je uvijek bio sigurna kupnja. Tako da s njima ne možeš fulat.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 26.06.2018., 10:57   #972
Silthrax
Premium
Moj komp
 
Silthrax's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Gračac
Postovi: 450
Ako ces ici na Arctis liniju, idi na Arctis 3 jer surround sound je glupost a isti su driveri i u jednoj i u drugoj verziji. Isto jako dobre slusalice.



Koliko sam ja citao i dalje je Hyperx Cloud bolji od Alpha. Nema veze sto ej Alpha novi proizvod ali Cloud je raden po Takstar pro80 slsualicama koje su i dalje vrh. I opet bolje uzeti cloud 1 a ne 2 cist jer je surround sound glupost.
Silthrax je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2018., 13:57   #973
exer1212
IM
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: tu
Postovi: 180
Da li se za malo para (citaj do 200 kn) mogu nabaviti ok slusalice?

Vidim da ima dosta izbora po ducanima, ali sve je to na blef, ne znas dok ne uzmes

A prije sam znao za te pare uzeti dobre slusalice, s kvalitetnim zvukom
exer1212 je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2018., 23:58   #974
Dr. Gogo
aka GOGZ
Moj komp
 
Dr. Gogo's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Makarska
Postovi: 174
Citiraj:
Autor Silthrax Pregled postova
Ako ces ici na Arctis liniju, idi na Arctis 3 jer surround sound je glupost a isti su driveri i u jednoj i u drugoj verziji. Isto jako dobre slusalice.



Koliko sam ja citao i dalje je Hyperx Cloud bolji od Alpha. Nema veze sto ej Alpha novi proizvod ali Cloud je raden po Takstar pro80 slsualicama koje su i dalje vrh. I opet bolje uzeti cloud 1 a ne 2 cist jer je surround sound glupost.

Mislio san na Alphu ic jer nije usb to mi se nesvidja neman bas iskustva na usb slusalice, ili ss arctis 3. Po reviewovima mi to sve izgleda li la, ovo mi je najgore kad imas za izabrat pa se moran mislit koje i sta uzet.
__________________


Dr. Gogo je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2018., 00:04   #975
DiRT
► Play ▌▌ Pause ■ Stop
Moj komp
 
DiRT's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,167
Onda uštedi još koju kunu i uzmi Alphu ovdje. KLIK
__________________


KOMP:
CPU: Intel Core i7-7700
COOLER: SCYTHE Mugen 3 rev. B
MBO: MSI B250 GAMING M3
GPU: ASUS Dual Radeon RX 6650 XT OC Edition 8GB GDDR6
RAM: Kingston HyperX Fury (2x8GB) 2133MHz@2400MHz CL16 DDR4
SSD: Samsung 840 Pro (128GB),
Samsung 970 EVO Plus (2TB)
HDD: WD1003FZEX (1TB), WD20EZRZ (2TB)
externi HDD/SSD: Transcend StoreJet 25D3 (500GB), Seagate Basic Portable Drive (1TB), WD My Passport (1TB), WD My Passport (2TB), WD Elements (2TB), Verbatim Vx500 external SSD (240GB), Kingston XS1000 external SSD (1TB)
PSU: Corsair 650W RM650, 2019, 80 PLUS Gold
MONITOR (TV): Dell G2724D + Dell U2414H, Samsung UE55NU8002TXXH
Samsung QE43Q60AAUXXH
Philips 43PUS8506/12
OS: Windows 10 Pro 64-bit
KUĆIŠTE: Antec 300, 2xSCYTHE Slip Stream 120mm (500rpm, 7.5 dB)

TIPKOVNICA: Logitech K800 Illuminated Wireless
MIŠ: Logitech G502 Proteus Spectrum RGB + SteelSeries QcK Edge - Medium, Logitech MX Master 3 Wireless Black, Logitech M590 Silent Wireless
ZVUČNICI: Logitech Z-5500 (S/PDIF) + Logitech Bluetooth Audio Receiver, MAGNAT Monitor Supreme 202 Black 2-way bass reflex bookshelf speakers, MAGNAT Monitor Supreme Center 252 Mocca
SLUŠALICE: Xiaomi Redmi Buds 5 Pro, Mi True Wireless Earbuds Basic 2, Sennheiser CX 3.00, AKG Samsung Galaxy Earbuds, AKG Y500 Wireless
MOB: Samsung Galaxy S10e Black, 6/128GB + Samsung microSDXC 256GB EVO+ / Samsung Galaxy S7 Black, 4/32GB + Samsung microSDXC 64GB EVO+ / OnePlus Nord 2 5G Gray Sierra, 8/128GB

LAPTOP:
(Lenovo ThinkPad E560)
CPU: Intel Core i3-6100U
MBO: -
GPU: Intel HD Graphics 520
RAM: 2x4GB DDR3L 1600MHz
SSD: Kingston A400 480GB
OSTALO: 15.6-inch HD TN

PC POSAO:
(HP Z2 Tower G4 Workstation)
CPU: Intel Core i7-8700K
MBO: HP 8455
GPU: Nvidia Quadro P2200 5GB
RAM: 1x16GB DDR4
SSD: Samsung 512GB
HDD: WD 1TB
MONITORI: 2 komada HP Z27 27-inch 4K UHD
PERIFERIJA: Logitech K750 Solar Wireless, Logitech MX Master 3 Wireless Graphite

LAPTOP POSAO:
(Apple MacBook Air 13.6-inch M2 8/256GB MLXY3CR/A Silver)

(HP ProBook 450 G7)
CPU: Intel Core i5-10210U
MBO: HP 86A0 (U3E1)
GPU: Nvidia GeForce MX250
RAM: 1x8GB DDR4
SSD: 512GB
OSTALO: 15.6-inch FHD IPS, Backlit Keyboard
DiRT je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2018., 00:27   #976
Rogue92
Premium
Moj komp
 
Rogue92's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2017
Lokacija: Našice
Postovi: 275
Citiraj:
Autor exer1212 Pregled postova
Da li se za malo para (citaj do 200 kn) mogu nabaviti ok slusalice?

Vidim da ima dosta izbora po ducanima, ali sve je to na blef, ne znas dok ne uzmes

A prije sam znao za te pare uzeti dobre slusalice, s kvalitetnim zvukom
Ja sam kupio MS Shark Pro Gaming, i za cijenu koju sam platio (189 kn) su odlične.
Rogue92 je offline   Reply With Quote
Staro 02.07.2018., 23:59   #977
exer1212
IM
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: tu
Postovi: 180
uzeo sam neke slusalice ali sam se izgleda zajebao

uzeo philips shp 2000 ..

ali su dosta tihe, nemaju volume kotacic na sebi, itd..

da li se moze tu ista uraditi softverski?
exer1212 je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2018., 00:00   #978
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Ja uzo neke Fury Wildcat za 85 kuna. Vrhunski sound. Dobio oči i uši u Counteru te digo rank u 2 dana pr0.

http://fury-zone.com/en/fury-wildcat/

U Counteru mi je master volume na 0.6 i sve jasno i glasno čujem. Na 1.0 AK47 probije uši

Sent from Usreo Mobara
Brko je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2018., 00:10   #979
exer1212
IM
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: tu
Postovi: 180
ma ja sam idiot.. u tom ducanu nije bilo nekog izbora, uglavnom ili MS,ili neke yenkee yankee kako vec, i jedino philips od poznatijih marki, i bas se sjebem bolje da sam uzeo neku ZNJ.
exer1212 je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2018., 00:12   #980
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Pa nisu to loše slušalice.

Pojačaj malo u windowsima i to je to.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2018., 02:41   #981
exer1212
IM
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: tu
Postovi: 180
pa jesam, ok je tada

nego kako najbolje podesiti slusalice u windows postavkama? Staviti samo na stereo ili 5.1 ili sta vec? da bude sto realnije
exer1212 je offline   Reply With Quote
Staro 03.07.2018., 09:33   #982
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Ma to su sve sitnice. Default i gotovo.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 07.07.2018., 17:48   #983
Yoman
Premium
Moj komp
 
Yoman's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 706
Pozdrav,
Na poslu koristim Sharkoon Rush ER2 headset već godinu dana. Bez veze idem vidjeti koliko koštaju kad ono 230 kn, a dosta sam zadovoljan i kvalitetom zvuka i kvalitetom mikrofona i kvalitetom izrade.

Uglavnom kupio sam nove iste takve za doma i primijetio da im je mikrofon dosta tiši. Postavke u svim voice programima tipa diskord, team speak i slično sam morao dignuti za dodatnih 10 dB. Obadva para slušalica su mi doma. Kad ih uspoređujem, novi mikrofon na istoj buci snima cca 10 dB manje.

Da li se mikrofon s vremenom razradi (poglasni) ili da nosim slušalice na reklamaciju? Ljudi s kojima pričam na voice-u mi kažu da je jako tiho kad pričam na ove nove slušalice.

Da li uopće imam osnova za neku reklamaciju? Slušalice kupljene jučer.

Zadnje izmijenjeno od: Yoman. 07.07.2018. u 18:27.
Yoman je offline   Reply With Quote
Staro 08.07.2018., 10:54   #984
Xiaomi
Premium
 
Datum registracije: May 2018
Lokacija: EU
Postovi: 285
Pokušaj reklamirati, kaži situaciju da imaš iste i da je drugačija priča. Da nisi zadovoljan i da bi ih vratio i htio novce nazad. Ako će biti problema, bar tražiti da uzmeš neke druge.
Xiaomi je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2018., 14:18   #985
Elder
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Krapina
Postovi: 165
Ovako trebao bi savjet. Kupujem slusalice za PS4 Pro i iskreno neznam kaj se isplati uzeti kad je tolko toga. Isao bi do kojih 1500kn ali uvjet je da ih mogu spojiti preko optike te da su wireless

Hvala
Elder je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2018., 14:43   #986
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,424
g933 ja koristim PC i PS4 pa eto kreni s tim na razmatranje
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Staro 14.07.2018., 11:53   #987
Elder
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Krapina
Postovi: 165
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
g933 ja koristim PC i PS4 pa eto kreni s tim na razmatranje
Hvala ti na preporuci ali na kraju sam ipak uzeo steelseries arctis pro wireless, potrosio sam malo vise od planiranog ali mi nije zao slusalice su bomba
Elder je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2018., 11:39   #988
viper
super user
Moj komp
 
viper's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Houston, TX
Postovi: 1,805
Beyerdynamic DT 770 PRO 80Ω + Antlion ModMic 5
i nema boljeg headseta
(naravno uz pristojnu zvucnu karticu s headphone amp. ili DAC)

Slusalice se mogu kod nas kupiti ali nema modmica a i to nije problem jer preko casekinga dodje za 3 dana(DHL opcija ali kod nas ide preko HP-a).
Samo je pitanje jel se ima para za to

Kod mod mic-a se moze dogoditi da cujete EMšum ako koristite neku losu zvucnu karticu pa bi bilo bolje da je ili neka kvalitetnija s noise reduction-om ili da je van kucista/eksterna.

Ali ovaj combo je super.
Jastucici rade veliku razliku naspram recimo logitech G230 ili plantronics 780...a i same sluske na glavi nisu teske.

Ipak Made in Germany nesto znaci
__________________

Zadnje izmijenjeno od: viper. 19.07.2018. u 11:51.
viper je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2018., 12:18   #989
sti
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Lawl
Postovi: 1,327
Eh, tko ne bi volio Modmic 5...

Baš sam u procesu traženje mikrofona za navedene slušalice, ali ponuda u HR je toliko loša da ni obični Speedlink clip-on mikrofon od 50kn nije raspoloživ u dućanima.

Čak sam u momentu očaja zbog nemogućnosti voice chata u PUBG-u došao na ideju da prodam slušalice i kupim headset. Na sreću, prošla me ta izrazito glupa ideja.

Postoji na Njuškalu oglas za Massdrop Minimic, koji je budget verzija Modmica, frajer traži 200 kn, što bi i pregrizao, da nisam pročitao bezbroj Reddit postova o (ne)kvaliteti mikrofona; ljudi se osjećaju prevarenima.

S druge strane, ne dam 600kn+dostavu za Modmic 5, WTF

Zadnja opcija je kupovina nekog stolnog mikrofona, ali to zahtjeva približavanje stolu svaki put kad idem pričati, a ja volim biti zavaljen u stolac.

Uglavnom, potraga se nastavlja, a Modmic 5 ostaje mokri san
sti je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2018., 21:48   #990
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,424
Konacno bi logi hedseti trebali imat bolje miceve

https://youtu.be/mw4F7Zy6fzI
__________________
mamutarka je online   Reply With Quote
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na