Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 28.12.2017., 11:41   #451
celavicro
Guest
 
Postovi: n/a
et samo da vam daj moj osvrt na igru

odigrao nekih 10h sati do sad..dugo nisam igrao fps i slicne igra pa mi malo treba vremena(refleksi ko kod mrtve macke)...uglavom skacem di znamd a nebu nikoga i nadam se da bum se nakupio opreme pa da tu i tamo nekog ubijem.
.
igrica na pocetku partije mi dosta laga..prvih minutu..
imam gtx 1050ti i sve mi je uglanvom na medium i solidnih 60 fpsa imam..tu i tamo padne al tu je na 50-60 konstantnih.

sve u svemu zanimljiva mi je do sad...vidjet cemo do kad
  Reply With Quote
Staro 28.12.2017., 13:25   #452
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Neće biti tog laga navodno više.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.12.2017., 21:07   #453
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,617
Nema laga vise.
Nakon patch-a odigrao 11 partija i nisam imao laga.

Nakon 93h u igri prvi put bio prvi
Par puta sam bio u top 5 al nikak da se potrefi da imam OK oruzje i da sam na dobroj poziciji.
I sa time usao u top 0.69% igraca
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2017., 21:11   #454
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Super je to, biti u top 0,7%.

Kako su ti bile mape u tih 11 mečeva? Omjer 50:50 ili još uvijek Miramar u većini?

Čudno mi je da nikad nisi bio prvio ali si u top 0.7%. Ja sam 5 puta bio prvi, i tek sam u top 5%.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2017., 21:40   #455
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,617
I dalje je Miramar u vecini. Mislim da mi je bilo jedno 4x Erangel samo.
Nije mi sada nit taj miramar los, znam mjesta gdje je ok loot, znam koje zgrade trazit kaj imaju dobar loot pa mi je ok.

Samo ak ne nadjes sniper rifle nebus bas puno mogao napravit posto je mapa dosta otvorena.

Kaj se tice statsa, ne patim na njih tak da nemam pojma kak sam tak visoko al u zadnjih 20 matcheva mi je prosjek ranka 40. k/d mi je i dalje ispod 1 , igram pasivno i u borbu ulazim samo ako moram, inace izbjegavam ak procjenim da se ne isplati.
Ovi rankovi di sam dosta visoko je da sam skocio na mjesta gdje i hrpa ekipe, a nisam nasao nista bolje od pistolja.

Koliko sam skuzio oni svakih mjesec dana resetiraju statatse i kreces od 0.
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2017., 21:41   #456
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Nema i dalje smisla. Ja sam uvijek u top 20, i nikad unutar 4% ušao. Ali nema veze, moguće. Koji ti je rating? Meni 1.515
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2017., 21:50   #457
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,617
Rating mi je 1,652.
Vise bi volio da ne jurcam okolo u mid stageu igre nego da pazljivije igram. Tu dosta cesto naletim na nekoga, a posto trcim cijelo vrijeme ekipa se zna pripremit.

Dosta su mi pomogli guide-ovi od WackyJacky101
Pogledao sam sve njegove filmice pa primjenjujem njegovu taktiku. Kad sam u borbi ne cekam nego rusham na protivnika. Uglavnom sam skuzio da mi je to bolje jer se onda protivnik zbuni i preplasi, naravno, ak nije neki bolji igrac
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2017., 22:44   #458
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Samo da naprave još mapa, pogotovo neke koje nisu raj za snajpere.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 28.12.2017., 22:50   #459
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Meni je i jedna maap dosta iskreno.

Evo mene i u top 3%.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2017., 09:49   #460
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Meni je i jedna maap dosta iskreno.

Evo mene i u top 3%.
Je al sad imaš dvije dosta otvorene mape. Fale drugi tipovi mapa...npr. urban, jungle, itd...
Nego, nije novost da je većinu igara zabavnije igrat u teamu..al ovdje je to poseban gušt koliko vidim po streamovima...
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 29.12.2017., 09:57   #461
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Pa je. Igrati duo ili quad je puno bolje, zajebancija + dobar teamwork zna jebene playove odigrati.

Meni fali noć iskreno na mapama. To bi bilo super. Magla i noć
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2017., 10:01   #462
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Pa je. Igrati duo ili quad je puno bolje, zajebancija + dobar teamwork zna jebene playove odigrati.

Meni fali noć iskreno na mapama. To bi bilo super. Magla i noć
Brijem da bu to dodali kao i nove mape.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2017., 10:56   #463
Snowrider
Premium
Moj komp
 
Snowrider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 859
Navodno da je sljedeca mapa sa snijegom...iako su i ove dvi trenutno dosta. Jer za prvu mapu mi je trebalo 100h da je pohvatam, dok ovu novu cisto sumljam da ce se tako lako pohvatati zbog hrpe kuca i nisu kao na staroj da imas 3 tipa kuce i kad naucis to je to....


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
Snowrider je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2017., 11:29   #464
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor Snowrider Pregled postova
Navodno da je sljedeca mapa sa snijegom...iako su i ove dvi trenutno dosta. Jer za prvu mapu mi je trebalo 100h da je pohvatam, dok ovu novu cisto sumljam da ce se tako lako pohvatati zbog hrpe kuca i nisu kao na staroj da imas 3 tipa kuce i kad naucis to je to....


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
Ako mi se išta gadilo u onim klasičnim shooterima to su male nezanimljive mape koje svi brzo nauče i onda exploitaju zbagirane spotove. Što veće mape to bolje, što više raznih kuća to bolje. A ne da mi pamtiš mjesta. Zapravo gotovo sam siguran da bi Chernarus mapa iz ARME 2 super pristajala PUBGu. Ima i šume dosta.

Zadnje izmijenjeno od: Tvrdi. 29.12.2017. u 11:44.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2017., 14:28   #465
dekky
Premium
Moj komp
 
dekky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: pula
Postovi: 637
Kad ćemo neki PC ekspert squad nabacit?

Steam : yakamachi
dekky je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2017., 20:02   #466
tpm4
Premium
Moj komp
 
tpm4's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Split
Postovi: 315
Od ovog zadnjeg patcha igra odlicno radi, prije tog je bilo katastrofa prvih 5min.

Rating mi je 1,568 u solo, k/d 2.45.
Iako je to iz 20 gameova solo, tako da ce vjerovatno ici na losije.
Duo je jos losije od ovog 1,429, k/d 0.99
Ne ciljam top 10, uvik trazim akciju, moram to malo pametnije/sporije.

Dobio sam neki dan kaput u kutiji, cistog 27,80€

Inace igram samo fpp. Zivcira me sto nakon svake partije moram minjat mod. U duo zapamti.
tpm4 je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2017., 20:28   #467
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Ja sam igrao nekih 3 mjeseca samo tpp, onda jedno 2 mjeseca fpp, i sada krenuo tpp ponovo, mada mi je fpp puno draži.

Mislim da se vraćam fpp.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 29.12.2017., 20:36   #468
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
E da...kad hrpa ljudi exploita tpp pa kad ih baciš u fpp pune su im gaće..
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 30.12.2017., 22:29   #469
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
1.576 rating, 2.2%.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 31.12.2017., 08:04   #470
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,617
Jucer mi nije bio bas dan za igranje.
Ginuo radi gluposti koje sam radio.
Rating 1735 i 0.5%
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2018., 00:10   #471
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Uzeo sam igru na cdkeys.com s kuponom ispalo 22.79 dolara. Nisam se htio zezat sa kupovinom steam accounta jel je to riskantno (osim ak nije od frenda). I ovak je dobra cijena. Key mi je stigao instantno. Vidim da imaju hrpu dobrih dealova pa preporučujem store.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2018., 17:33   #472
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Od zadnjeg patcha, mogu s sigurnošu reći da je ovo sada napokon igra.

Nema laga, nema DC-a, igriva, grafika ok, optimizirana, zanimljiva.

Nema više laga na početku, nema više da je Miramar u većini, omjer je nekih 50:50.

Ja sam sada unutar 1.4% igrača s ratingom 1.675.
EDIT: 1.685, 1.1%.

Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 01.01.2018. u 18:37.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2018., 18:53   #473
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Ja sam tek počeo i u banani sam al nema veze. Volio bi da svi ne iskaču na isto područje. Ovak me često roknu odma u startu dok lootam.
Nego probao sam teamplay i odmah me smaknuli moji..namjerno, radi loota. Sad navodno se takvi kreteni mogu prijavit pa dobiju ban. Bilo bi fakat dobro da se takvi baniraju na duže vrijeme...Btw igra u prvom licu mi je bolja..
Nego ak neko hoće može nick na pm pa odigramo koju timsku...samo, noob alert
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 01.01.2018., 19:30   #474
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Stigneš, ja imam preko 150h.

EDIT: 1.04%, 1.7 rating Sve bolje i bolje.

Zadnje izmijenjeno od: Mommistake. 01.01.2018. u 20:50.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2018., 00:08   #475
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Ovo je jebeno fast paced igra ma što rekli....jednostavno je previše ekipe na mapi. Sad gledam novije filmove od escape from Tarkov i vidim da bi mi ta igra puno bolje sjela. A nema povrata ya PUBG jel nije prek steama uzeto. arghh
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2018., 00:29   #476
Snowrider
Premium
Moj komp
 
Snowrider's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Lika
Postovi: 859
Danas sam odigrao 20+ matcheva, na staroj mapi uvjek u military idem...ako uspijem izaci ziv ubijem barem 3 igraca i budem medu top 10. Malo koji gejm vidim vise od 5-6 ljudi...
Isto tako danas na novoj mapi iskocim u onaj najveci grad Los L. u njemu ubijem trojicu , i malo dalje od mjesta gdje sam skocio je zavrsio gejm...5 killova ukupno i winnao sam.


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
Snowrider je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2018., 08:04   #477
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Citiraj:
Autor Tvrdi Pregled postova
Ovo je jebeno fast paced igra ma što rekli....jednostavno je previše ekipe na mapi. Sad gledam novije filmove od escape from Tarkov i vidim da bi mi ta igra puno bolje sjela. A nema povrata ya PUBG jel nije prek steama uzeto. arghh
Previše ekipe na mapi? Ne vidim više od 10 ljudi (u najgorem slučaju) cijeli meč... Većinu vidim 2-3 ljudi cijeli meč. Tebi je ta igra trn u oku od početka. Meni je igra taman.
Ako idem u top 10 onda vidim još dodatnih 3-4 ljudi, ali već onda postaje napeto pa me to ne smeta. Ne skažem u velika mjesta, skačem na svakoj mapi na 3-4 lokacije uvijek, većinom dobijem dobar loot i progress dalje.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2018., 10:55   #478
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Previše ekipe na mapi? Ne vidim više od 10 ljudi (u najgorem slučaju) cijeli meč... Većinu vidim 2-3 ljudi cijeli meč. Tebi je ta igra trn u oku od početka. Meni je igra taman.
Ako idem u top 10 onda vidim još dodatnih 3-4 ljudi, ali već onda postaje napeto pa me to ne smeta. Ne skažem u velika mjesta, skačem na svakoj mapi na 3-4 lokacije uvijek, većinom dobijem dobar loot i progress dalje.
Pa da ima valjda 100 ljudi na mapi. Di god iskočim (a imamo ograničenio područje na koje možemo plus onaj debilni krug) oko mene bar 3-4 padobrana. Dok idem prema sljedećem krugu rokaju me snajperi koji ima svugdje a ako uzmem auto tek sam onda meta. Igra je čista pucačina s primjesama BR moda i na većoj mapi koja to nije jel se shrinka svako malo s onim krugom. Na micu (kojeg sam kasnije ugasio) čujem da ima hrpa djece (doslovno 12 godišnjaci) što nije slučaj kod EFTa i ARME. Zašto me to ne čudi. Ova igra veze nema sa punokrvnim open world survival i battel royale igrama. To je neki hibrid u stilu ajmo napravit shooter sa primjesama survival broyala.
Tvrdi je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2018., 11:01   #479
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Ponavljam, nemam takva iskustva. Po meni je ovo čisti battle royale proizvod. Ne gledam kao pucačinu, nego kao čisti survival. Probaj iskočiti negdje dalje i probaj preživjeti. Nemoj ići u nikakve fightove osim one koje moraš i probaj preživjeti. Uvijek se nađe loot, killovi su sporedni, bar meni.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 02.01.2018., 11:40   #480
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Citiraj:
Autor Tvrdi Pregled postova
Pa da ima valjda 100 ljudi na mapi. Di god iskočim (a imamo ograničenio područje na koje možemo plus onaj debilni krug) oko mene bar 3-4 padobrana. Dok idem prema sljedećem krugu rokaju me snajperi koji ima svugdje a ako uzmem auto tek sam onda meta. Igra je čista pucačina s primjesama BR moda i na većoj mapi koja to nije jel se shrinka svako malo s onim krugom. Na micu (kojeg sam kasnije ugasio) čujem da ima hrpa djece (doslovno 12 godišnjaci) što nije slučaj kod EFTa i ARME. Zašto me to ne čudi. Ova igra veze nema sa punokrvnim open world survival i battel royale igrama. To je neki hibrid u stilu ajmo napravit shooter sa primjesama survival broyala.
Wow Baš mi djeluješ da si kupio igru unatoč stotinama pregledanih gameplay videa

Igra nije ARMA niti to pokušava biti. Napravio ju je lik sa svojom ekipom koji je napravio isti taj mod za ARMA-u.

Ima djece, to sigurno, ali realno kakve veze ima? Nije da komuniciraš s nekime u igri. Spojiš se, odigraš i gotovo. Voice chat zgasiš i uopće nije bitno tko je s druge strane ciljnika. Nađi si ekipu i igraj s njima. Ja sam solo igrao samo prvih 20-ak sati dok si moji nisu pokupovali pa sad ni ne pomišljam solirati u igri. I tako je sa skoro svim MP igrama. Za soliranje imam SP igre.

100 ljudi je, da, ali nema apsolutno nikakve šanse da ćeš ti na sve njih naletjeti. Ako sletiš u neko mirnije područje i da ih 10 vidiš po gejmu to je već velika brojka. Gledaj i prati gdje ljudi iskaču i u većini slučajeva je samo na tebi samome da li želiš akciju odmah od početka, umjereno ili solirat neko vrijeme dok ne skupiš opremu.

Ovo da se mapa shrinka je super jer tjera ljude prema da se pomaknu i da se na kraju krajeva igra i završi u neko pristojno vrijeme, a ne da ostane 5 ljudi razbacanih po cijeloj mapi.

Ovo za auto i snipera, to je stvar map awarenessa i naravno sreće da ne naletiš na nekog. Osobno nemam nikakvih problema sa sniperima u igri i ti izgovori ne pale. Ubiju me u daleko manje slučajeva nego netko na close - mid range. To je jednostavno igra gdje u svakom trenutku moraš biti svjestan da ti može metak doletjeti sa svih strana i svih udaljenosti, ali isto tako i ti i ostalih 99 igrača na mapi imate potpuno iste uvjete za igru i najviše je stvar snalaženja.

Koliko god PUBG imao mana i dalje je najbolja i najpristupačnija battle royale igra na tržištu i koliko god žalosno bilo, sada s 1.0 verzijom radi bolje nego bilo koja konkurencija. ARMA ima svoje servere s tim modom i super je to tamo i naravno ozbiljnije, ali više nisam mogao podnjeti igrati tu igru na 30-45 fpsa. Dan danas engine joj je kompletno neoptimizirano sranje i ako igra ne radi donekle kako spada nema je smisla igrati u MP-u.

Što se Escape from Tarkov igre tiče, e to ti je tek u jako ranoj fazi razvoja sa ogromnim tehničkim problemima. I do neke mjere veoma sumnjivim pristupom developera. EFT je nešto sporija igra overall, ali dosta teža pa ne vidim kako bi ti to više odgovaralo ako te PUBG toliko smeta Ali definitivno probaj pa vidi.
xGAME je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na