Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.08.2019., 12:52   #1
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,028
Oslikane šalice

Dragi forumaši, u potrazi sam za oslikanim šalicama s motivima iz trenutno popularnih stvari poput marvelovih i DC stripova, raznih igara, star wars i star trek teme isl. koje će biti poklon.

Da li u Zagrebu postoji neka trgovina s većim izborom u kojoj su takve šalice dostupne, jer većina trgovina koje nalazim rade po narudžbi ili u poslovnici imaju jako malo primjeraka (mnogo manje nego što ih oglašavaju na webu), pa uzalud trošim vrijeme na fizičko traženje. Nažalost advent je još daleko, a za vrijeme adventa ima gomila štandova s takvim šalicama.

Uglavnom, ako mi netko može preporučiti trgovinu u koju mogu fizički doći, pogledati što mi se sviđa i odmah uzeti sve odjednom bio bih zahvalan. Nemam volje ni vremena ovo rješavati online, pa slati slike za dizajn, pa čekati da oni to naprave i ona pošalju poštom. I ovako sam izgubio previše vremena tražeći po trgovinama tipa carta magica, dirty old shop isl. koji imaju jedno 10 puta manje stvari u trgovini nego na neažuriranom webu.
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2019., 13:29   #2
borny
Too much busy
Moj komp
 
borny's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,536
Vidio sam na Hreliću, zadnji red do ograde. Čovjek je imao poveći štand sa svim i svačim, baš ovo što opisuješ. Cijene i količine ne znam.
__________________

It's nice to be important, but it's more important to be nice!

borny je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 22.08.2019., 13:40   #3
GoGzS
Premium
 
GoGzS's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Novi Zagreb
Postovi: 979
Here Be Dragons u Tkalcicevoj, i ono sto je nekad bilo Algoritam (sada Manart ili tako nesto), bas sam nedavno bio u Avenue Mall-u pa sam vidio salice. Ali Here Be Dragons vrlo vjerovatno veci izbor.
GoGzS je offline   Reply With Quote
Staro 22.08.2019., 13:43   #4
Morpheous
Premium
Moj komp
 
Morpheous's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: zg
Postovi: 1,028
Hvala obojici na infu
__________________
Free your mind and open your eyes
Morpheous je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na