Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Periferija > Ostalo
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.10.2014., 05:36   #1
dIRECT0R
Registered User
 
dIRECT0R's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2014
Lokacija: Split
Postovi: 6
Komp nikako ne prepoznaje USB sluse

Novi komp jednostavno odbija prepoznati Razer Megalodon USB slusalice, iako nije bilo problema na starom stroju (i jedan i drugi koriste Windows 8.1)

Device Manager ga spominje kao "Unknown USB Device", na properties pise slijedece:
"Windows has stopped this device because it has reported problems. (Code 43) A request for the USB device descriptor failed."

Pokusao sam instalirati Razerov firmware za Megalodon preko Megalodon Firmware Updatera, koji ili ne nalazi Megalodon (no device found) ili samo crasha. Razerov Synapse program takoder ne prepoznaje slusalice.

Naravno pokusao sam druge USB portove i restartao komp.

Interesantno uspio sam ga prepoznati jedanput-dvaput tako da drzim centralno dugme na uredaju i nekoliko puta ga stavim i izvadim iz USB-a. Komp ga je tada prepoznao sasvim uredu kao Razer Megalodon, medutim - zvuk malo pucketa, i kada se komp restartira, sve je opet isto. A taj je "uspjeh" tesko reproducirati, kao da se slucajno dogodi.

Molim pomoc! Vec danima razbijam glavu oko ovoga: te proklete sluse su preskupe a zamjenu nemam! I znam da je Razer antipaticna marka, ali koristim taj njihov "Megalodon" vec godinama i jako je dobar.

Zadnje izmijenjeno od: dIRECT0R. 05.10.2014. u 06:05.
dIRECT0R je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na