Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 02.08.2018., 11:48   #2251
riceburner
SCSI Freak, deda :P
Moj komp
 
riceburner's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: ZEGEIZABREGE
Postovi: 861
a kolko sam vidio ovako jedino crni ili plavo/crveni, meni treba bas bijeli...
__________________
don't use ATA/SATA, it's bad for your health
use SCSI/SAS and live longer!


riceburner je offline   Reply With Quote
Staro 02.08.2018., 11:57   #2252
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
Naruči preko neta. Valjda ga ima na npr. Amazonu.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.08.2018., 12:55   #2253
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,461
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Imam SOH 46mm, ali crni. Čak mi je možda i ljepši nego ovaj SOH II sa slike. Kazaljka sata mi je nekako prirodnije izgleda iz jednog dijela, a kazaljka minuta je duža i nije toliko špičasta.
Ovaj metal super izgleda i lako se nosi.


Daj malo slika

Ova mesh narukvica mi je lijepa, iako sam fan klasicnih metalnih kao na recimo subu, trebalo bi se priviknut
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 12.08.2018., 16:31   #2254
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
ovih dana vracam se na na g-shock, jedan od g-steel linije https://www.gshock.com/watches/g-steel do 350$, treba imati analogne sekunde, bez metalnog remena

neki od ovih 5, molim mislljenja

najvjerojatnije 4 ili 5 ce biti, mada na 5. ne znam kako se stoperica koristi i koliko je funkcionalna, nema digitalno a stoperica je MUST


1

2

3






4







5
  Reply With Quote
Staro 12.08.2018., 16:48   #2255
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,333
Nijedan. Uzas modeli.
Uzmi oldskul seriju 6900 i vozi
Halos je offline   Reply With Quote
Staro 12.08.2018., 17:10   #2256
trpi
Guest
 
Postovi: n/a
ovo https://www.google.hr/search?q=casio...w=1100&bih=480 ? ma ne, za moj ukus su to uzas modeli

nosio sam godinama kockicu 5600 https://www.google.hr/search?q=casio...w=1100&bih=480 i mada je g-shock daleko od ozbiljnog sata, sada bih zelio nesto ipak mrvicu ozbiljnijeg izgleda a opet sa digitalnim funkcijama koje mi trebaju, stoperica se gotovo svakodnevno koristi i alarm dobro posluzi, g-steel linija je za sada izbor
  Reply With Quote
Staro 13.08.2018., 21:33   #2257
2 die 4
Premium
Moj komp
 
2 die 4's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,112
Citiraj:
Autor trpi Pregled postova
ovih dana vracam se na na g-shock, jedan od g-steel linije

molim mislljenja
Ovaj
https://www.g-shock.eu/euro/watches/mr-g/

Citiraj:
Autor Halos Pregled postova
Nijedan. Uzas modeli.
Uzmi oldskul seriju 6900 i vozi
Nemoj tako, svatko ima svoje veselje.

Ali ako baš ideš na ove koje si naveo onda zadnji.
__________________


RedGreenBlue
2 die 4 je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2018., 23:00   #2258
jurica_m
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: Stubičke Toplice
Postovi: 207
Dobra večer. Zanima me ovaj sat: https://www.casio-europe.com/euro/pr...em-111d-1avef/ .
Nosio bih ga duže vrijeme pa me zanima je li to dobra kupnja? Nemam pretjeranih iskustva sa satovima. Kupio bih Swatch koji sam do sada imao, ali nemam trenutno novaca za tako nešto pa bih možda uzeo ovaj Casio. Hvala
jurica_m je offline   Reply With Quote
Staro 15.08.2018., 06:52   #2259
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Kupovina sata je čisto individualan proces. Sat koji se tebi sviđa, meni može bit ružan, i obratno. Tebi je zapeo za oko taj Casio, klasičnog izgleda, dok ja recimo takvog nebi nikad kupio nego nosim ovaj. Pokazivat će ti vrijeme isto kao i Breitling (plus/minus koja sekunda ). Dakle, ako je tebi izgledom dobar i financijski ti je prihvatljiv, ma vozi Miško...
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 15.08.2018., 12:02   #2260
jurica_m
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: Stubičke Toplice
Postovi: 207
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Kupovina sata je čisto individualan proces. Sat koji se tebi sviđa, meni može bit ružan, i obratno. Tebi je zapeo za oko taj Casio, klasičnog izgleda, dok ja recimo takvog nebi nikad kupio nego nosim ovaj. Pokazivat će ti vrijeme isto kao i Breitling (plus/minus koja sekunda ). Dakle, ako je tebi izgledom dobar i financijski ti je prihvatljiv, ma vozi Miško...
Ja više volim klasiku, tako da mi se više ovaj sviđa. Ovaj tvoj sat isto nije loš. Što si mislio pod “plus/minus koja sekunda”? Kako si zadovoljan sa satom i općenito sa Casiom? Jel to stvarno takav materijal nehrđajući čelik? Mislim na sutuacije kad se ispod sata sad ljeti nakuplja znoj, da neće sat zahrđati? Prije godinu dana sam kupio neki “no name” brand s Ebay-a i nosio sat godinu dana i sat je na jednom dijelu počeo hrđati (oksidirati) od nakupine znoja sad ljeti i tak, pa me zanima hoće li se u to ponavljati s tim Casiom koji bi trebao ipak biti malo bolji sat, ako sam u pravu?
jurica_m je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.08.2018., 12:12   #2261
crotorious
Premium
 
Datum registracije: Aug 2016
Lokacija: osijek
Postovi: 43

Najbolji sat koji sam imao. Zao mi sto sam ga se rijesio.
crotorious je offline   Reply With Quote
Staro 15.08.2018., 12:19   #2262
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Citiraj:
Autor jurica_m Pregled postova
Ja više volim klasiku, tako da mi se više ovaj sviđa. Ovaj tvoj sat isto nije loš. Što si mislio pod “plus/minus koja sekunda”? Kako si zadovoljan sa satom i općenito sa Casiom? Jel to stvarno takav materijal nehrđajući čelik? Mislim na sutuacije kad se ispod sata sad ljeti nakuplja znoj, da neće sat zahrđati? Prije godinu dana sam kupio neki “no name” brand s Ebay-a i nosio sat godinu dana i sat je na jednom dijelu počeo hrđati (oksidirati) od nakupine znoja sad ljeti i tak, pa me zanima hoće li se u to ponavljati s tim Casiom koji bi trebao ipak biti malo bolji sat, ako sam u pravu?
Plus/minus koja sekunda znači da može kasnit/brzat koju sekundu mjesečno (kao i svaki sat nižeg cjenovnog ranga), to ti i piše u uputama. Jbg, ak ti to predstavlja problem, ganjaš one radio controlled koji su uvijek točni, ili keširaš Breitlinga ii nešto iz tog društva . Sa satom sam prezadovoljan. Ne hrđa, ne propušta vodu. Tuširam se s njim i kupam svake godine u moru i ništa mu nije. No ovaj tvoj je 50m water resist pa ti nebi preporučio tuširanje i kupanje s njim.
Realno, bilo koji sat neke normalne marke (kinez s ebaya to nije) ti ne smije prohrđat.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 15.08.2018., 12:52   #2263
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,461
+/- koju sekundu DNEVNO imaju cosc cerfificirani satovi, tak da se neće usrećit breitlingom itd, ako na ''mjesečnoj bazi'' smeta +/- par sekundi
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 15.08.2018., 13:37   #2264
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Citiraj:
Autor jurica_m Pregled postova
Ja više volim klasiku, tako da mi se više ovaj sviđa. Ovaj tvoj sat isto nije loš. Što si mislio pod “plus/minus koja sekunda”? Kako si zadovoljan sa satom i općenito sa Casiom? Jel to stvarno takav materijal nehrđajući čelik? Mislim na sutuacije kad se ispod sata sad ljeti nakuplja znoj, da neće sat zahrđati? Prije godinu dana sam kupio neki “no name” brand s Ebay-a i nosio sat godinu dana i sat je na jednom dijelu počeo hrđati (oksidirati) od nakupine znoja sad ljeti i tak, pa me zanima hoće li se u to ponavljati s tim Casiom koji bi trebao ipak biti malo bolji sat, ako sam u pravu?
Našao si što ćeš uspoređivat
Pupo je offline   Reply With Quote
Staro 15.08.2018., 15:33   #2265
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
+/- koju sekundu DNEVNO imaju cosc cerfificirani satovi, tak da se neće usrećit breitlingom itd, ako na ''mjesečnoj bazi'' smeta +/- par sekundi
To mi je prvi glas. Čovjek bi očekivao da za te pare kasni par sekundi u 10 godina...
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10