Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 10.11.2012., 09:02   #10531
iNoob
Game Collector
Moj komp
 
iNoob's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2010
Lokacija: Viškovo (Rijeka)
Postovi: 366
Ja se baš veselim. Meni nikad dosta zombija.
__________________
Trust me - I know what I'm doing!
iNoob je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2012., 12:18   #10532
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573
Pogledao novog Bonda. Meni osobno razocaranje. Nisam neki fan Bondova, ali premalo je stvari sto Bonda cini Bondom. A kad vec toga nema, film niti pricom niti likovima nije kompenzirao nedostatak istog. Tako da ono, ako pricamo o broju nekakvih 6/10
Fatal je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 10.11.2012., 12:26   #10533
Omerta
Premium
Moj komp
 
Omerta's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Grobnik - Rijeka
Postovi: 3,243
Recimo, Bond prije ovog mi je bio posve obični akcijski film. Upravo ono što si rekao, premalo toga Bond-ovskog, tipa raznih điđa miđa..
Zandnji nisam gledao, znači isti je po tom pitanju? "Običan" akcijski film?
__________________
We are the best, *uck all the rest.. MiR
Odgovoran trgovac:1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Omerta je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2012., 12:28   #10534
veve
woot!!!
Moj komp
 
veve's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,473


Zombiji koji postaju ponovno zivi, jer su se "zarazili" ali cini se ok.
veve je offline   Reply With Quote
Staro 10.11.2012., 14:10   #10535
Fatal
kenova?
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Čilipi
Postovi: 573



Početak jako dobar, uvodni krediti isto. Dobra akcija, podsjetila me malo na Uncharted Lokacije snimanja i samo snimanje filma je odlicno. Ali sto vise film odmice, nekako se razvodnjava. Nema geđeta, premalo dobrih treba, a i ona glavna mi osobno nije nesto, ima overacting dio u kojem mi je bezveze, glavni negativac me takodjer razocarao. Ima i dobrih dijelova koji su osim uvoda na kraju filma, Skyfall i homage starom Bondu na samom kraju filma

-->
Citiraj:
Autor Omerta Pregled postova
Recimo, Bond prije ovog mi je bio posve obični akcijski film. Upravo ono što si rekao, premalo toga Bond-ovskog, tipa raznih điđa miđa..
Zandnji nisam gledao, znači isti je po tom pitanju? "Običan" akcijski film?



Početak jako dobar, uvodni krediti isto. Dobra akcija, podsjetila me malo na Uncharted Lokacije snimanja i samo snimanje filma je odlicno. Ali sto vise film odmice, nekako se razvodnjava. Nema geđeta, premalo dobrih treba, a i ona glavna mi osobno nije nesto, ima overacting dio u kojem mi je bezveze, glavni negativac me takodjer razocarao. Ima i dobrih dijelova koji su osim uvoda na kraju filma, Skyfall i homage starom Bondu na samom kraju filma

Fatal je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2012., 00:46   #10536
Sa_Stilom
Premium
 
Sa_Stilom's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 2,706
Pogledao:
Ted (2012) - 7-8/10, super komedija
__________________
MC
Sa_Stilom je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2012., 08:17   #10537
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Citiraj:
Autor Nick7 Pregled postova
Yay!
Jos jedan novi i inovativan film, sa dosad nevidjenom temom - zombijima
Pa o čemu bi trebalo snimat filmove po tvom?
Zombiji - viđeno.
Pljačka banke - viđeno.
Ubojstvo - viđeno.
Monstrumi - viđeno.
Napucavanje po svemiru - viđeno.
Ljubavna priča - viđeno.
Superheroji - viđeno.

Mislim da još nitko nije napravio akcijski megaspektakl o interakciji kisika s atomima željeza iliti hrđanju.


Citiraj:
Autor veve Pregled postova


Zombiji koji postaju ponovno zivi, jer su se "zarazili" ali cini se ok.
Neloše izgleda.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2012., 08:43   #10538
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Pa o čemu bi trebalo snimat filmove po tvom?
zaista treba trositi tipkovnicu na razlog? ja covjeka apsolutno razumijem sto je htio reci i podrzavam, jer su "danas" aktualni zombiji za siroke mase, i upravo radi toga imamo toliko serija / filmova na doticnu tematiku. a prije 10 godina, koliko ih je bilo?

da, mjenjaju se ukusi, mjenjaju se prohtjevi, samim time ce konzumentu uvijek biti udovoljeno. ali i meni je glupo i jadno - nesto prolazi, onda pumpaj to do kraja i iskoristavaj (citaj: zombiji). slicno je bilo sa vampirima............

samo cekam kada ce poceti zombiji imati romaticne veceri, ljubav, razumjevanje, djecu........ kao ono, po noci. dok je po danu knjigovoda recimo. ode u klinac sve.........
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2012., 09:16   #10539
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Ajd i ti ga sad... Kritiziraš tu a pratiš The Walking Dead. Koji ne da ima nelogičnosti u sebi nego je ono, brain damage. Što si i sam rekao u drugoj temi.
I prije 10 godina su se snimali filmovi o zobijima. Baci oko. http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_zombie_films
Meni je glup bio sarkastičan komentar o novom i nevidjenom, jebote, film o zombijima. Film ili valja ili ne valja, samo je to bitno.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2012., 10:44   #10540
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,113
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Ajd i ti ga sad... Kritiziraš tu a pratiš The Walking Dead. Koji ne da ima nelogičnosti u sebi nego je ono, brain damage. Što si i sam rekao u drugoj temi.
I prije 10 godina su se snimali filmovi o zobijima. Baci oko. http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_zombie_films
Meni je glup bio sarkastičan komentar o novom i nevidjenom, jebote, film o zombijima. Film ili valja ili ne valja, samo je to bitno.
Slažem se totalno.. Ne zanima me da li pogledam zadnjih 10 filmova, 8 o zombijima i 2, neznam, o gay populaciji. Ako je film dobar, dobar je. Mogu pogledati 15 filmova koji su dobri, nevažno o temi.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.11.2012., 11:23   #10541
Lud76
Leteći medvjedić
Moj komp
 
Lud76's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,197
Citiraj:
Autor Burko Pregled postova
samo cekam kada ce poceti zombiji imati romaticne veceri, ljubav, razumjevanje, djecu
Ide u tom smjeru, eto ti gore trailer za Warm Bodies
Lud76 je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2012., 12:22   #10542
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
Citiraj:
Autor fanATIk Pregled postova
Ajd i ti ga sad... Kritiziraš tu a pratiš The Walking Dead. Koji ne da ima nelogičnosti u sebi nego je ono, brain damage. Što si i sam rekao u drugoj temi.
I prije 10 godina su se snimali filmovi o zobijima. Baci oko. http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_zombie_films
Meni je glup bio sarkastičan komentar o novom i nevidjenom, jebote, film o zombijima. Film ili valja ili ne valja, samo je to bitno.
ne, ne. nisam ja uopce na ovo aludirao. cisto sam i napisao, imamo masu zombi materijala jer je to danas aktualno. vecina je smece, mali postotak je uber smece i mali postotak je kvaliteta. samo to sam htio reci, da razumijem sto je prvobitno pokrenulo raspravu ( Jos jedan novi i inovativan film, sa dosad nevidjenom temom - zombijima ).


naravno da cu ga pogledati i ja, ali necu svrsavati na trailer ili cekati na film napaljen ko' gladan komad kruha. i iskreno se uopce ne nadam necemu WAU, sto vec vidim da se ovdje vec svrsava na trailer (i to me iskreno malo smeta, jer su ljudi sposobni izdic na nevidene visine realno - sranje). no odlazimo od tematike, svatko neka gleda sto zeli pobogu, samo sam htio reci da razumijem sto je covjek napisao gore sa "jos jedan "novi i inovativan" film"), i covjek je rekao istinu. that all........


EDIT.
Citiraj:
Autor Lud76 Pregled postova
Ide u tom smjeru, eto ti gore trailer za Warm Bodies
a, sad sam tek pogledao trailer. apsolutno ce film biti bla, ali bas bas nista posebno. jedino sto me zanima hoce li film vuci na komediju/parodiju, ili ce to biti kakti za ozbiljno to pretvaranje, i ljubav i ostatak........ jer ako ovo drugo bude i ako bude vuklo na tu nekakvu romaticno orijentiranu publiku, onda ultra fuj. onda ce ovaj film biti jedan od rijetkih koji ce dozivjeti STOP, a da ne ide odjavna spica.
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!


Zadnje izmijenjeno od: Burko. 11.11.2012. u 12:28.
Burko je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2012., 17:04   #10543
Sa_Stilom
Premium
 
Sa_Stilom's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Croatia
Postovi: 2,706
Pogledao:
Total Recall (2012) - 5-6/10, solidan
__________________
MC
Sa_Stilom je offline   Reply With Quote
Staro 11.11.2012., 17:20   #10544
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,159