Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.08.2012., 13:30   #1
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Remember Me



Proizvođač: DONTNOD Entertainment
Izdavač: Capcom
Žanr: Akcijska avantura
Datum izlaska: Svibanj, 2013.
Platforme: PC, X360, PS3

Jedna od zanimljivijih igara predstavljenih na ovogodišnjem GamesComu je Remember Me od Capcoma,
poznatija kao Adrift sa prošlogodišnjeg GamesComa. Prema viđenome izgleda kao mješavina ideja i svijeta
iz igre Deus Ex: Human Revolution i filma Inception, što je definitivno veliki plus.



Preuzet ćemo kontrolu nad lovkinjom na memorije imena Nilin, čiji je posao vidjeti, promijeniti ili izbrisati
sjećanja svojih meta (od tuda poveznica sa filomom Inception). Iz neznanih rezloga, njezini nadređeni
isto to učinili su njoj, izbrisali joj sjećanje te je naš zadatak otkriti tko smo mi zapravo te zašto nam je
formatirano sjećanje. Igra će nas smjestiti u futuristički Neo-Pariz, 2084. godinu gdje pojam privatnosti
više ne postoji, već gdje su umovi, misli i sjećanja digitalizirani te su laka meta zloupotrebe i prodaje.



Gameplay se sastoji od stealth elemenata te platformskih u stilu Assassin's Creeda, bliske borbe i
poprilično zanimljivog hakiranja u sjećanja ljudi te manipuliranje njima. Izgleda da će biti prisutno i
više načina postizanja određenog cilja, pošto dijelovi grada izgledaju slobodni za kretanje i parkour
te je moguće ući svim osobama u misli i na taj način saznati dodatne informacije o meti.

Kako to sve izgleda, ukratko možete vidjeti u sljedećem videu:



Nekoliko screenshotova:


xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 03.06.2013., 16:54   #2
fler
These go to 11
Moj komp
 
fler's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Czarnia
Postovi: 1,786
I, eto prvih recenzija:

Videogamer
Eurogamer
Destructoid

Šteta, ideja je imala potencijala.
Al ajd, bar sad znam što očekivati .. svejedno mi djeluje donekle zanimljivo pa ću odigrati kad ne budem imao ništa pametnije u planu.
__________________
Split your lungs with Blood and Thunder


fler je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na