Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.07.2012., 17:22   #1
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Dead Space 3



Developer: Visceral Games
Publisher: Electronic Arts
Žanr: Horor avantura
Datum izlaska: TBA 2013
Platforme: PC, PS3, X360
Oficijalna stranica: Link

Sada već davne 2008. godine, EA Redwood Shores razvojni studio u sušno razdoblje kvalitetnih horor igara unio je dašak osvježenja i nade sa svojom igrom Dead Space. Primarno rađena za konzole, te 10-15 dana kasnije izdana i za PC, ispala je na iznenađenje svih jedna od najboljih igara dotične godine. Da bi bilo sve još bolje, port za PC je bio odrađen na vrlo visokom noviu kvalitete, osim možda kontrola na koje se trebalo malo priviknuti, ali to nije predstavljalo poveći problem. S obzirom da je igra pokupila brojne pohvale i vrlo visoke ocjene u recenzijam, bilo je za očekivati da EA neće propustiti tu zlatnu priliku za punjenjem džepa. Slabih godinu dana kasnije najavljen je nastavak igre koji je izašao 2011., ali od strane Visceral Games developera. Igra uspjeva iznenaditi još jednom i dobivamo više nego dostojan nastavak prvog dijela.
Uvedeno je više akcije u sam gameplay, ali taman toliko da nije previše da bi narušilo atmosferu igre.


Nakon kratkog povijesnog uvoda, na red dolazi treći dio i nadam se posljednji jer svi znamo sto se dogodi iz franšiza kada EA počinje niza nastvak iza nastavka. U nadolazećoj igri i dalje smo u ulozi dosadašnjeg protagonista Isaac Clarkea, koji se sa svemirskim brodom sruši na zaleđeni planet Tau Volantis. Društvo će mu praviti Ellie Langford iz drugog dijela, pa se iz ove dvije informacije lako zaključuje da se priča nadovezuje direktno na prethodni nastavak, kao što se i spomenuti na prvi dio, te time na svu sreću postižu fluidonost same priče i nema neobjašnjenih "rupa" između. Za sada jedini novi poznat lik je Sgt. John Carver, koji će najvjerojatnije biti budući protagonist nastavaka ako ih bude i sa kojime ćemo igrati Coop mod.


To je to što se priče tiće, a sada na onaj tehnički dio i dio sa promjenama koje će najvjerojatnije uništiti Dead Space. Prema riječima developera i dosadašnjem viđenome, igre će puno više naginjati prema akciji, nego samome preživljavanju, dakle survival horror igri. Sljedeća stvar koju će uvest, je mogućnost korištenja zaklona, što dovoljno govori da se igra razvija s ciljem da zadovolji što širu publiku. Više akcije i zaklon nikako ne idu u korist pridjeva "dostojan" nastavak. Igra se time odmakla od svog, do sada uspješnog recepta i pretvorila se u generičku pucačinu. Sljedeća velika novost je co-op mod, koji po mišljenjima fanova igre, uključujući i mene, nema što tražiti u takvoj igri. Jedino objašnjenje, ako se to tako može nazvati, koje su developeri dali braneći tu odluku je sljedeće: "when you go to see a horror movie it's always more fun to go with somebody else. It's more fun to be scared together than by yourself. "
Dovoljno je pogledati gameplay video i jasno se vidi smjer u kojem igra ide, municija na svakih 5 metara dovoljno priča kakav će ovo survival horror biti, osim možda ako je viđeno igrano na Easy težini igre.

U nastavku imate trailer i gameplay prezentaciju (i nutshell), pa bacite oko što je EA uspio učini od igre:


Dead Space™ 3 Official Announce Trailer - E3 2012
Dead Space 3 - 20 min gameplay


Dead Space 3 in a Nutshell

Zadnje izmijenjeno od: xGAME. 12.07.2012. u 18:57.
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2012., 19:29   #2
Vendetta
Premium
Moj komp
 
Vendetta's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Split
Postovi: 919
Dead black space ops mass modern battlefield effect 3 COOP
Vendetta je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.07.2012., 20:03   #3
RaWeN
Premium
 
RaWeN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Croatia
Postovi: 637
Co-op u horor survivalu. Wait, wut?
RaWeN je offline   Reply With Quote
Staro 14.07.2012., 09:37   #4
d0magoj_OS
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2011
Lokacija: Internet
Postovi: 782


prvi i drugi dio su napravili super,nadam se da ovo neće usrati :S
d0magoj_OS je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2013., 00:56   #5
doky
Premium
Moj komp
 
doky's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,942
Odigrao par chaptera, ona atmosfera koja je krasila prvi dio i nešto slabije drugi dio sada je još lošija no ima dosta više akcije koja je bolja nego prije. Malo razočaran zbog toga no ipak dajem i više nego prolaznu ocjenu.
doky je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2013., 01:41   #6
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Hm, isto sam malo igrao, i ne znam da li sam lud, ali izgleda da na mom sistemu igra koristi samo 1 jezgru. Svih 5 ostalih odmara. Valjda joj ne treba više
Lijepo i izgleda...Igra, jel
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2013., 06:39   #7
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Citiraj:
Autor RaWeN Pregled postova
Co-op u horor survivalu. Wait, wut?
>> Da <<

Gledao jučer prvi dojam TB-ov o DS3, ispao je dosta dobar PC port i igra općenito, ak se ne gleda kao survival horror, bar na default težini.

__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2013., 10:51   #8
Deathwish
overpowered
Moj komp
 
Deathwish's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 901
Preporuka, stavite na max tezinu isprve, igram na hardu u imam 30 medipackova u roku pol sata
__________________
@Work HP Zbook15
@Home Acer 5020
Deathwish je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2013., 11:03   #9
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Opcenito su usrali igru. Sad stize objasnjenje zasto.

Radnja i povjest covjecanstva i markera je nedoradjena, tko dodje do kraja ce vidjeti mindfuck. I nakon 15 min creditsa ima bonus. Otkrio slucajno jer sam sjedio i cca 15min skidao sve zivo sa neba idiotima.

Sistem oruzja je los, prije smo imali oruzja i nodeove za upgrade, pa se znalo preci igru i po par puta za sve upgradeati i onda trc na impossible tezini, sad je samo pitanje materijala.
U startu ga je malo, nakon par chaptera sam samo gomilao matse jer sam sve kupio sa poda i prodavao..e da, nema novca nego se sve pretvara u materijal.

Sad nazad na oruzja, posto je upgrade sistem smece, sistem 2 oruzja na jedan frame je jos gluplja, tako chaingun sa flamethrowerom ili ripper + purple dildo je sasvim normalna kombinacija, al se nemoze koristit 2 oruzja istovremeno.
Tako da pulse rifle + pulse rifle ne daje duplo veci dmg ili rate of fire, nego 2 riflea koji pucaju zasebno, ili primarni ili sekundarni.
Jos bolja stvar je sta se lako nadje i sastavi weapon kojeg se moze do kraja igre koristit, tako da milijarda kombinacija weapona ne dolazi do izrazaja. Em je primarni pistolj toliko oslabljen da je sa favorite weapona u DS1 i 2 postao tek smece za prvu pomoc.
Iskreno mi je drazi bio weapon dio od DS1 & 2, sa previse kombinacija se izgubio survival dio sa onim sta imas. Hint, chaingun/pulse rifle + flamethrower = win, vatra iz blizine razleti regeneratore ili bilo kojeg moba u djelic sec.
Probao rocket launcher full upgradean, dmg do maxa, 2-3 rakete za ubit necroe...ono zar ga raketa nebi trebala rastavit na proste faktore? Mrsavi padaju od 1 rakete, al njih bilo sta itako ubija. Vise sam dismembermenta radio sa flamethrowerom, go figure.

Rigovi, prije se rig unapredjivao, neki su bili bolji a neki losiji.
Sad upgradeas rig A i 10 chaptera poslije uskocis u rig D, koji ima ama bas sve upgradeove od riga A.
Tj, unaprijedis jedan, automatski su svi unaprijedjeni. WTF? Ocito se hardwareski upgrade sa jednog suita magijom prebacuje na drugi.

Lokacije, ocaj. Iskreno dojam je da vise nema straha u DSu. U Ds1 na Ishimuri u malim hodnicima gdje stalno cujes zvukove, svaki kutak je bio strava. Svaka ventilacija je bila sumnjiva. Klaustrofobija na kvadrat.

DS2, stanica na pocetku je bila dobra, povratak na Ishimuru je bio pogodak samo takvi, vise sam se bojao 15 min na tome brodu ponovo nego igdje. Cista uzivancija.

DS3, nema vise tako dobrog level designa, previse prostora za manevriranje.
Primjer, u DS1 onaj regenerator mob bi utjerao strah u kosti. U DS3, pojava 2 regeneratora me prestravila, dok nisam shvatio da prodjem najobicnija vrata i sljedeci put ih ugledam na kraju levela i uopce se ne moram ni mucit mislit kako ih ubit.
Mob je izgubio efekt.... kasnije se naleti na 3 ta daveza, samo stazu na njih ili rafal u noge i ja odsetam dalje... potpuno pointless.
To je mob kojeg se treba bojat, kojeg treba nadmudrit i prezivit dovoljno dugo da otkrijes gdje i kako ga ubit a ne samo odsetat od njega.

Sto nas vodi na mobove, upropasteni. Prije je svaki necromorph u uskom prolazu bio izazov, useres se kad iskoci.
U DS3 posto ima prostora na bacanje, mozes bjezat oko stupa dovoljno dugo da ce ovi umrijet od starosti.
Em se pojave na kraju sobe tako da imas vise nego dosta vremena za zabit guzicu u jedan kut, i streljat sve sta dodje.
Posto ovo vise nije survival nego akcija, oni dolaze, i dolaze, nerijetko po 10-15+ zaredom. Nisu teski za ubit, a 10+ leseva je potencijalno 10+ itema za prodat. U okolici ima dovoljno materijala za gadjat ih itemima i kutijama ako netko hoce stedit ammo, nisam stedio ammo ni najmanje, volim sve komadat na djelice, i imao sam pun inventorij municije.

Boss fights, losi. 3 puta isti boss kojeg na isti nacin otjeras da bi ga na kraju ubio na vise-manje blesav nacin. Poginio sam par puta jer je ogroman prostor borbe a ne vidis u daljini gdje trebas odvuc daveza.
Zadnji boss u igri sam samo stajao na mjestu i mislio se zasto sam ubio 10ak sati igre za ovaj susret jer je lagan do suza.

Radnja, da ne spoilam previse pricu, al svodi se na Issaca da dodje do grupe ljudi, padne/propadne/odleti/whatever i razdvoji se od njih. I standardna fora je ajde dodji do nas, al usput donesi to i to. I ne jednom, nego svaki prokleti put. I onda trcim dublje u komplex da se sastanem sa njima, ubijem tone necroa da se probijem a oni sjede i piju kaficu i cekaju duboko u komplexu ispred mene...kako ste vi dosli do tamo jebemu?
Na kraju igre se popenjem tamo gdje ljudska noga nije nikad krocila, okrenem se i ugledam lika, reflexno opalim u njega...nece da puca...WTF. A da, to je Carver... majku ti cokoladnu, kako si ti dosao gore? Samo se stvorio ispred radi price...screw that.

Overall, Dead Space 3 nije survival horror kao prva 2 djela, nego shooter. Klaustrofobija je nestala, a rigovi osim izgleda su potpuno isti, oruzja nemaju uzitka. Puno sam vise uzivao u Ds1 i 2.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me


Zadnje izmijenjeno od: BladeRy. 08.02.2013. u 11:10.
BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2013., 14:33   #10
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
/ cut
s tobom kad prvi put procitam i odigram par levela ne slazem,ali kasnije kako mi se u glavi vrti sve sto si naveo,progledam i vidim da imas pravo hehe
stvarno je DS2 bio vise survival,ovo vise akcija i nema onih trenutaka kad se us*erem,recimo kao u DS2 onom djecjem kazalistu kad cujes kretanje i iskoci ti onaj klaun,tada sam ispucao 2 magazina
blava je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 08.02.2013., 15:26   #11
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
s tobom kad prvi put procitam i odigram par levela ne slazem,ali kasnije kako mi se u glavi vrti sve sto si naveo,progledam i vidim da imas pravo hehe
stvarno je DS2 bio vise survival,ovo vise akcija i nema onih trenutaka kad se us*erem,recimo kao u DS2 onom djecjem kazalistu kad cujes kretanje i iskoci ti onaj klaun,tada sam ispucao 2 magazina
Na kraju dodjes na moje. Jest da je tesko ponovit atmosferu DS1 i 2, al sa toliko prostora i pojednostavljivanja igre, izgubila se car. One scavenge botove sam mozda 2 puta iskoristio ingame, kao il se zajebaji sa njima ili daj 5$ za materijale pa craftaj... da craftam sta?
Ako mi treba matsa odigram level na chapter select i farmam, ispada da diabla igram a ne DS.

A za momente na DS2 stanici, ono sa bebama i klaunom, useres se ziv.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2013., 18:49   #12
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Na kraju dodjes na moje. Jest da je tesko ponovit atmosferu DS1 i 2, al sa toliko prostora i pojednostavljivanja igre, izgubila se car. One scavenge botove sam mozda 2 puta iskoristio ingame, kao il se zajebaji sa njima ili daj 5$ za materijale pa craftaj... da craftam sta?
Ako mi treba matsa odigram level na chapter select i farmam, ispada da diabla igram a ne DS.

A za momente na DS2 stanici, ono sa bebama i klaunom, useres se ziv.
upravo to,ima previse municije tako da ne moras ni stedjeti niti paziti na to,sto se opet gubi dio onog "survival" u opisu igre,imas previse prostora za bjezanje kada te krenu ganjati...
kad se samo sjetim onog regenaration monster,to je bio pravi pain in the ass pobjeci,gada rastavis do subatomske razine i on se ponovno sastavi,eh...
to je dijete bilo bas kako onaj vic ide nostalgicni fetus

ti si presao,sta kazes isplati se odigrati do kraja ? jel ima nekih dobrih scary trenutaka ili nekih pamtljivih scena kao ona beba sto se vuce itd. ?
blava je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2013., 19:26   #13
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
Pa vise-manje je sve predvidivo, cak i koji ce lik krepat. Za scary trenutke, ugasi svjetlo igraj po mraku i stavi impossible tezinu, mozda te netko preplasi.
Al cijeli sistem igre je postao predvidiv, cim vidim chest high walls znam sta sljedi, gears of war shema (eventualno i Mass effect).

Pojma nemam dokle si dosao, al od chaptera 16 do kraja 19 je meni igra vec bila posteno dosadila, pa sam igrao samo da vidim pricu i predjem. Previse je onog planeta u igri, scavenging po olupinama brodova je puno bolja atmosfera.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 09.02.2013., 00:52   #14
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020



tek sam na dijelu kad nalete na one mine i moram doci do onog broda nekog sto "pluta" u svemiru,valjda su mislili gameplay produziti retardiranim letenjem po svemiru


-->
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Pa vise-manje je sve predvidivo, cak i koji ce lik krepat. Za scary trenutke, ugasi svjetlo igraj po mraku i stavi impossible tezinu, mozda te netko preplasi.
Al cijeli sistem igre je postao predvidiv, cim vidim chest high walls znam sta sljedi, gears of war shema (eventualno i Mass effect).

Pojma nemam dokle si dosao, al od chaptera 16 do kraja 19 je meni igra vec bila posteno dosadila, pa sam igrao samo da vidim pricu i predjem. Previse je onog planeta u igri, scavenging po olupinama brodova je puno bolja atmosfera.



tek sam na dijelu kad nalete na one mine i moram doci do onog broda nekog sto "pluta" u svemiru,valjda su mislili gameplay produziti retardiranim letenjem po svemiru


blava je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2013., 19:51   #15
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,728
kolko vidim popravio se kut kamere zbog kojih nisam igro 1 i 2,tj da mi lik stoji skoro u ljevom kutu ekrana tako da vdiim samo svoju desnu stranu ne i ljevu kad dolaze protivnici.
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 11.02.2013., 22:03   #16
Mirrim
Registered User
Moj komp
 
Mirrim's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 120
Fali ono nešto što je imao prvi i drugi dio i to jako, ali odigrat će se
Mirrim je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2013., 01:27   #17
Gamer73
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Varazdin
Postovi: 2
Angry Pomoc

Molim pomoc u igri DS 3!!!
Dosao sam do chapter-a 13 i onog ogavnog pauka boss-a i nikako da ga prodem,a radim sve kako treba.Uhvatim ga harpunima i stiscem F ko lud,ali nista ma koliko se god trudio,vec po malo iritira.Zato molim nekog za pomoc ko se je susreo sa ovim problemom i kako ga rjesiti.Inace igra je Dead Space Limited Edition dobio na poklon.Inace sam veliki fan prethodnih verzija i mogu rec da ova nije losa,ali sve jedno nije to to,ali ipak ne mogu da prodem,Zato molim nekog da mi pomogne.Hvala!!!
Gamer73 je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2013., 02:31   #18
Zraka
Katolik
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5
Citiraj:
Autor Gamer73 Pregled postova
Molim pomoc u igri DS 3!!!
Dosao sam do chapter-a 13 i onog ogavnog pauka boss-a i nikako da ga prodem,a radim sve kako treba.Uhvatim ga harpunima i stiscem F
kad stiščeš f i okrečeš nesmiješ prejako nego malo popustiš pa zategneš,
stišći f s kratkim pauzama
Zraka je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2013., 17:15   #19
Gamer73
Registered User
 
Datum registracije: Mar 2013
Lokacija: Varazdin
Postovi: 2
Citiraj:
Autor Zraka Pregled postova
kad stiščeš f i okrečeš nesmiješ prejako nego malo popustiš pa zategneš,
stišći f s kratkim pauzama
Hvala na pomoci,ali nista od toga.Izgleda da je neki bug,jer kad ga pogode harpuni on se oslobodi,a harpuni ostanu na tom mjestu i sta god pokusao nejde.Ima li mozda koja druga solucija za prolazak tog chaptera ili da nekako popravim to.Probao sam sa svim razinama i nista.Hvala.
Gamer73 je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2013., 19:45   #20
Zraka
Katolik
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5
Citiraj:
Autor Gamer73 Pregled postova
Hvala na pomoci,ali nista od toga.Izgleda da je neki bug,jer kad ga pogode harpuni on se oslobodi,a harpuni ostanu na tom mjestu i sta god pokusao nejde.Ima li mozda koja druga solucija za prolazak tog chaptera ili da nekako popravim to.Probao sam sa svim razinama i nista.Hvala.
nisam čuo da je nekome štekalo na tom mjestu, možeš još probat restart cijelog chaptera. http://www.youtube.com/watch?v=wngcx6lcDrg
Zraka je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2013., 23:59   #21
BladeRy
Premium
Moj komp
 
BladeRy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,981
http://www.ggmania.com/?smsid=dead-s...ancelled-34749

As odd as it may sound, coming only a few days after Dead Space 3. The fourth installment, which has been in pre-production, has been nipped in the bud and cancelled. Dead Space 3 failed to reach a certain sales target, this was taken as an indication that the series 4th installment might not do so well. In fact, Dead Space 3 was almost cancelled mid-production. We all know how important sales targets are, especially for a corporation like EA.

A lolcine, prvo su ubili fransizu igre, od survival horora napravili glupi action shooter. Pa mikrotransakcije, pa losa oruzja, pa mehanika losija nego prije. I naravno da nije prodaja bila kako su ocekivali.

I jos ce zatvorit studio, restruktuirat ih u neko totalno sranje i jos jedan je pao.
__________________




"If I had a gun with 2 bullets, and I was in a room with Hitler, BinLaden and Casey Hudson, I would shoot Casey twice." - me

BladeRy je offline   Reply With Quote
Staro 03.08.2013., 14:12   #22
ante2
Premium
Moj komp
 
ante2's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,300
Jek ko imao problema sa izvođenjem igre, tipa da sve radi kako treba a onda odjenom i bez nekog razloga pocne stekat ko da je komp preslab za takve postavke grafike.
Je li moguce da je porijedi problem USB tipkovnice i miša posto se za ciljnje mora drzat ljevi gumb pa u kombinaciji sa puno kretanja to dovodi do USB preopterecenja zbog puno stisnutih tipki odjednom.
Mislim moze bit i grafa ali npr. Far Cray 3 radi ko beba satima na max.

Problem se manifestira tako da igra odjednom stane (ko da štucne) i nakon toga sve kasni ko da imam komp iz 1999, dok tako stuca ujdem u postavke (ne gasim igru), promjenim nesto, spremim promjenu, vrtatim se u igru i opet (neko vrije) sve radi kao treba.
Jel neko ima imao takve probleme?
__________________
MSI Z77 MPower
Intel i5 3570K @4,2GHz, NOCTUA NH-U12S
Gigabyte GTX 1070
DDR3 16GB (4x4GB) 1600Hz Corsair Vengeance
Carbide Series Air 540, Corsair RM750i
CREATIVE LABS X-Fi Titanium-Kingston HyperX Cloud
DELL U2515H
Synology DS413
ante2 je offline   Reply With Quote
Staro 03.08.2013., 19:12   #23
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
To se meni događalo. Inače postavke su bile u kombinacije high i medium (medium neke blesavo performance hungry postavke) i radilo je sve bez problema; u borbama nikada nije štekalo ili nešto, ali je znalo tako random zaštekati kao i tebi. Onak u potpuno zatvorenim prostorima, gdje nije bilo nikog osim mene, igra je znala štekat bez razloga. Igru sam prošao, ali rješenja za to nisam našao.
Stisni zube i pretrpi to, drugo ne znam što da ti kažem :/
xGAME je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na