Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.06.2010., 18:20   #31
Vejita
Hurr durr
Moj komp
 
Vejita's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Stančić
Postovi: 1,449
Nakon par pocetnih misija s sniperom vidis koliko je igrica losa kada dobijes automatsku pusku i kada ciljas i gađas lika s 3m udaljenosti i nemres ga pogoditi. Sve u svemu ide uninstal.
__________________





' alt='' border=0>
Vejita je offline   Reply With Quote
Staro 27.06.2010., 18:23   #32
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor Vejita Pregled postova
Nakon par pocetnih misija s sniperom vidis koliko je igrica losa kada dobijes automatsku pusku i kada ciljas i gađas lika s 3m udaljenosti i nemres ga pogoditi. Sve u svemu ide uninstal.
I to su baš jebeno napravili. Pa nije ovo CS di sniper / automat stoji ka prikova.


Uglavnom jutros nakon partija iden ja malo igra, baš ona sneak misija, uglavnom dosta stvari koje nisu sneak ekipa ne detektira, a kad san bio u velikom raslinju vide me kao da svijetlin

Uglavnom malo sam povata šeme pa mi je zanimljiva, iako očekivam 1GB patch
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.06.2010., 12:16   #33
RSV Factory
Premium
Moj komp
 
RSV Factory's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: ČK
Postovi: 77
Bok ekipa. Evo mali revjuič i od mene...

Meni je igra dobra jer sam jako tolerantan! hehehe...

Čuj, očito je da igra ima mrlje, i to je prokletstvo malih studija nemoguće je to izbjeći. Al svejedno dok stavim stvari sastrane, snajpanje je super napravljeno i setting je dobar. Grafa je prosječna, srednja, no, moram primjetiti da je voda baš jako loša. Ko Far Cry 1.

Očekival sam da se drže teme (snajpanje i bok) kak u prve tri misije, al dok sam dobil šmajsera, mislim... uh, uh... loše... točno tak kak Vejita veli...

I još k tome najgore je kaj ne vidiš di je neprijatelj, a metki samo lete... Pitam se... Kak me vidi... bla bla...

dok se podvuče crta, igra mi je ok, znači ok, al moglo je bolje...

p.s. otišel sam malo sastrane mape i videl sam kvadar kamen i falil je dio teksture! haha!

edit: AI je loš i često se vidi da enemy se "spotakne" u kamen/ogradu/jeep/drvo i onak kak spec, sam trčkara na mjestu kak na steperu.
__________________
May the Funk be with you...

Peace.

Zadnje izmijenjeno od: RSV Factory. 28.06.2010. u 12:20. Razlog: dodatak
RSV Factory je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2010., 13:38   #34
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Je li priša neko A Simple Rendezvous? Kad bižim iz kampa sve san ih rješio, međutim kad idem do LZa, nešta me gađa ali nemogu locirat lika. Puca doslovno kroz sve, zidove kamenja, u zaklnu nebitno.

Još jedan lik ima isti problem link
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2010., 13:53   #35
georgy
Premium
 
georgy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 406
Ja sam najnormalnije prešao- ako je to ta na koju mislim (ono kada dođe gumenjak po tebe i spottera, pa ti moraš ostati).
Skini patch.
georgy je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2010., 13:55   #36
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor georgy Pregled postova
Ja sam najnormalnije prešao- ako je to ta na koju mislim (ono kada dođe gumenjak po tebe i spottera, pa ti moraš ostati).
Skini patch.
Ne. To je misija na kojoj sa Alpah timom razbijaš one plantaže, tebe ostave i sada si morao se extractat do landing zonea, ali prije očistit neprijatelje.

EDIT:

Odakle tebi patch????
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2010., 14:52   #37
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
Je li priša neko A Simple Rendezvous? Kad bižim iz kampa sve san ih rješio, međutim kad idem do LZa, nešta me gađa ali nemogu locirat lika. Puca doslovno kroz sve, zidove kamenja, u zaklnu nebitno.

Još jedan lik ima isti problem link
Našao sam rješenje
  1. Kad budete na misiji, svu ekipu počistite
  2. Napunite health na 100, zovite helihopter.
  3. Bježite iz kampa "100 na sat" do LZa
  4. Tamo se branite, napad prestaje
Počeo sam ponovo, i sada sam uspio. Problem je bio jer sam pozvao heli (ETA 4 min), i ostao ubijate ekipu. I koliko su developeri glupi i retardirani, stavili su countdown od prolaska kroz mrežu (bar ja mislim) i onda ako ne ideš na LZ, kralj te ubija kroz kamen i sve ostalo šta je jako jako morbidno. Na LZu nema tog božanskog snajperiste
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2010., 17:09   #38
perich
I hate mondays..........
 
perich's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Zagreb - Zaprešić
Postovi: 1,524
Citiraj:
Autor Baja 001 Pregled postova
Je li priša neko A Simple Rendezvous? Kad bižim iz kampa sve san ih rješio, međutim kad idem do LZa, nešta me gađa ali nemogu locirat lika. Puca doslovno kroz sve, zidove kamenja, u zaklnu nebitno.

Još jedan lik ima isti problem link
ja sam to prosel tak da sam se zatrcal samo ravno gore do onog mitraljezkog gnjezda...stal sam se 5-10 m iza tog smajsera, lego fino dolje, napunio health i skidao ih... malo su dolazili s jedne malo s druge strane... al sve u svemu, kad iscuri 4 minute, samo prestanu napadat tak da si miran...
perich je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2010., 19:32   #39
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor perich Pregled postova
ja sam to prosel tak da sam se zatrcal samo ravno gore do onog mitraljezkog gnjezda...stal sam se 5-10 m iza tog smajsera, lego fino dolje, napunio health i skidao ih... malo su dolazili s jedne malo s druge strane... al sve u svemu, kad iscuri 4 minute, samo prestanu napadat tak da si miran...
To san i ja napisa. Uglavnom sada lika pogodim, sa cca 200 metara. I ekipa mene ubije u sekundu, a ja na brdu u grmu, nema teorije da me vide
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2010., 19:38   #40
perich
I hate mondays..........
 
perich's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Zagreb - Zaprešić
Postovi: 1,524
A jesi rjesio ono nesto Under Their Noses 2, kad pocinjes sa pistoljem i penjes se po onim skalama... na mislim 4. skalama je jedan frajer gore, njega skines bez problema, onda dodjes na krov di kao glas predlaze da markiras neprijatelja sa dalekozorom... i ja dalje od toga ne mogu jer mi nakon manje od minutu zena kaze da je taj neki glavni pobjegao... probao sam skocit tamo prema svom snajperistu ali ne mogu skociti, ko da je nevidljivi zid tamo....
perich je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.06.2010., 20:20   #41
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor perich Pregled postova
A jesi rjesio ono nesto Under Their Noses 2, kad pocinjes sa pistoljem i penjes se po onim skalama... na mislim 4. skalama je jedan frajer gore, njega skines bez problema, onda dodjes na krov di kao glas predlaze da markiras neprijatelja sa dalekozorom... i ja dalje od toga ne mogu jer mi nakon manje od minutu zena kaze da je taj neki glavni pobjegao... probao sam skocit tamo prema svom snajperistu ali ne mogu skociti, ko da je nevidljivi zid tamo....
Mislin da san to priša, tj. siguran san da san priša. Daj SS, da vidin, jer mi po opisu na zvuči poznato.
EDIT:

Taman san na toj misiji i ne zove se Under Their Noses

Ja san priša sve do šume ne znan u čemu je problem. Samo rješavaš najprije likove koji vide likove, pa onda ove druge.

Zadnje izmijenjeno od: Baja 001. 28.06.2010. u 20:28.
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2010., 20:29   #42
RaWeN
Premium
 
RaWeN's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2009
Lokacija: Croatia
Postovi: 637
Citiraj:
Autor perich Pregled postova
A jesi rjesio ono nesto Under Their Noses 2, kad pocinjes sa pistoljem i penjes se po onim skalama... na mislim 4. skalama je jedan frajer gore, njega skines bez problema, onda dodjes na krov di kao glas predlaze da markiras neprijatelja sa dalekozorom... i ja dalje od toga ne mogu jer mi nakon manje od minutu zena kaze da je taj neki glavni pobjegao... probao sam skocit tamo prema svom snajperistu ali ne mogu skociti, ko da je nevidljivi zid tamo....
Taj lik ti se nalazi u džipu koji prolazi cestom.
Nemožeš falit, odma nasuprot onog drveta di se nalaziš...
Kad se pojavi označi ga sa dalekozorom i samo klikći jer ga meni nije markalo prvih par sekundi.
RaWeN je offline   Reply With Quote
Staro 29.06.2010., 00:01   #43
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Iman za kraj reć, vrlo kratka igra. Pored svih BUGova, jednostavno sam je obožava igrat. Za kraj shoot sa ~350m distance, iz prve na HARD

Mogu samo reći da čekam patch pa da je ponovo odigram, i neka nastavak bi dobro doša
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2010., 03:12   #44
mitra
Premium
 
mitra's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Rijeka
Postovi: 665
Meni i nije nešto baš legla, očigledno nisam sniper igrač =) obrisao sam igru nakon prvog lvl ali sve u svemu igra je ok za taj žanr.
mitra je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2010., 10:02   #45
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor mitra Pregled postova
Meni i nije nešto baš legla, očigledno nisam sniper igrač =) obrisao sam igru nakon prvog lvl ali sve u svemu igra je ok za taj žanr.
Meni ja baš draga zbog snipa, inače da nije tu bila egzotična grafika odma bi je uninstalira, jer ima dosta gluposti koje su mi digle tlak.

Ali kažem, snip je zakon pa san bar tu uživao. Pokretne mete + long shoot
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 30.06.2010., 10:09