Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Prijenosnici
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.01.2010., 12:50   #1
Rebbit
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 651
Problem: Asus f5v - smrzavanje i resetanje

U nekoj temi ispod sam trazio servis, ali da probamo i ovak rijesiti problem,
pa da pocnem s opisom,
u zadnje vrijeme je laptop poceo zezati, tipa, smrzava se ekran i slijedi moje vadjenje baterije i napajanja, ili samo crkne koda je kratki spoj i opet slijedi vadjenje baterije i napajanja...
onda se npr upali, pa mozda malo zeza, malo ne. simptomi kod paljenja su: ledice mal svijetle malo ne, ne prepoznaje periferiju (s tipkovnicom eksternom ne mogu nista, laptop tipkovnica je pokidana da se zna, zato koristim usb tipkulju).. nema zvuka kod paljenja. (welcome sounds i to)...

kada se upale winsi, pali se i tipkovnica i mis i sve radi ko po loju (osim zvuka naravno)... i sad lutrija, nekad bude upaljen 10 min i crkne il se zblesa, nekad 20 min, a evo kao i sad cak je 14h upaljuen (ne gasim ga jer mi opako treba pa bolje da je upaljn i donekle valja neg nikako)..
i sad, u cemu skuzit da tak radi nekad sitno, nekad uopce nece, a nekad po cijeli dan...

rekli su mi da je mozda os, koristim win7 7229 release..

mislio sam snimit nove winse, ali problem je u tome sto mi na pocetku tipkovnicu ne prepoznaje, pa nisam ni pokusavao nista nasnimavat...


ako ima netko nekakve ideje neka kaze.. ja stvarno vise ne znam sto je :/
__________________
nek sam isti kao on, ma nek sam isti ko stari moj, dok zivot juri, ja cu lagano....


Lenovo Thinkpad T14
Logitech MX Master 2S
Logitech MX Keys

Galaxy S23+

Rebbit je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na