Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.05.2010., 19:52   #61
Red Dwarf
Bajker s AMD-om na dresu
Moj komp
 
Red Dwarf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Zg
Postovi: 959
Imam problem : igra mi na laptopu radi normalno (c2d 2.2GHz, Quadro nvs 320 m, 3GB rama) a na kompjuteru mi odvrti animacije, dođe onaj crni ekran s tri točkice koje se vrte i to je to je može pomoć?

konfa je iz siga i 10.4 su driveri...
Red Dwarf je offline   Reply With Quote
Staro 05.05.2010., 20:17   #62
slavonac90
Premium
Moj komp
 
slavonac90's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,399
Citiraj:
Autor TheBEaST Pregled postova
Nema ti neke pametno za optimizaciju igre još. Jednostavno je neoptimizirana kao GTA 4 i nekima radi loše, nekima tak-tak, drugima ok.
Rekao si i sam da promjena video postavki praktički nema utjecaja na broj fps-a, to ti sve govori.
Meni se uglavnom drži na 30-40 fps-a koje god da postavke stavim, a filmići između nivoa nekad padnu i na 20 fps-a.
Po netu vidim da se na performanse žale i ljudi sa i7 procevima + gtx295 ili 5850 i slično. Novi driveri ili patch budu valjda popravili situaciju.
a ništa onda ću pričekat neki patch koji će nadam se popraviti performanse....izgleda da je u zadnje vrijeme postalo fora napravit neoptimizaranu igru pa poslije toga izbacit 10 zakrpi,a na kraju je opet upitno hoće li išta popravit
slavonac90 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.05.2010., 23:13   #63
TheBEaST
Premium
Moj komp
 
TheBEaST's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 666
Evo, izašel je patch 1.02 i malo je popravil situaciju sa framerate-om. Iako ima još mjesta za napredak. Al eto, barem nešto.
TheBEaST je offline   Reply With Quote
Staro 06.05.2010., 23:57   #64
Minox
Premium
Moj komp
 
Minox's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 565
eto dns sam je poceo igrat
nikad do sada nisam igrao njihov serial
al ovo mi se sviđa kad ovo prođem idem na ranijie naslove
pa ak moze neka preporuka

p.s

swe max out kaj se može podesit mi ide 55-60 fps -a
uglavnom zadovoljan za sada
Minox je offline   Reply With Quote
Staro 07.05.2010., 00:19   #65
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor Minox Pregled postova
eto dns sam je poceo igrat
nikad do sada nisam igrao njihov serial
al ovo mi se sviđa kad ovo prođem idem na ranijie naslove
pa ak moze neka preporuka

p.s

swe max out kaj se može podesit mi ide 55-60 fps -a
uglavnom zadovoljan za sada
Pa počmeš po redu, i onda do Convictiona

Meni osobno Pandora Tomorow je najbolji, iako ovi drugi su isto ok.
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2010., 18:46   #66
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,573
de da mi neko objasni kako da dobijem execution points ja ih ubijam sa C a nista
jurbAs je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2010., 18:50   #67
veve
woot!!!
Moj komp
 
veve's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Varaždin
Postovi: 2,473
Citiraj:
Autor jurbAs Pregled postova
de da mi neko objasni kako da dobijem execution points ja ih ubijam sa C a nista
Oznacis ih sa Q (sa upgrejdima mozes i vise meta) i onda sa E upalis execution


Anyway igra je ok, ali jednostavno nije to dobar stari Splinter cell...
veve je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2010., 18:59   #68
dejanbinladen
konjpjukter
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 934
eo preso jucer i svidja mi se inace neigram igre nikakve, al ovu sam moramo jer sam presao sva 4 djela dosada
jedina vea zamjerka je kao sto je neko vec reko manje stealth akcije sto je bilo glavno obiljezje serijala al sve u svemu odlicna igra, radnja dobra
dejanbinladen je offline   Reply With Quote
Staro 08.05.2010., 19:42   #69
BeroVK
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 780
Prosao igru na xboxu i nemam neke velike zamjerke samo je jako kratka
BeroVK je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2010., 00:24   #70
Big Guy
RPG player
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Čakovec
Postovi: 1,574
vidio kod frenda nekih pol sata
izgleda dobro, ali je pola igre automatski, nadam se da se slijedeći Splinter neće sam igrati
__________________
I hate to see you leave, but I love to watch you go
Big Guy je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 09.05.2010., 03:13   #71
jurbAs
Premium
Moj komp
 
jurbAs's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,573
okey igra po mom misljenju makar mi fali stealth dio koji je bio vise izrazen kod starijih nastavaka
jurbAs je offline   Reply With Quote
Staro 09.05.2010., 10:08   #72
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Što se zaštite tiče, toliki hype su dignuli a sad se čak i MP može igrat kao da original imaš...epic fail
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2010., 09:34   #73
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
Evo i ja zaigrao jučer, stavio odma patch 1.2.
Glede igre, radi super bez ikakvih zastajkivanja, doduše grafika jest malo nazadna....čudno mi je kretanje Sama nekako, nije fluidno i prirodno kao u prijašnjim nastavcima....nešto je tu drugačije ali ne mogu uprijeti prstom.
A to što ljudi mijauču da više nije stealth akcija....ha čuj, svaki nivo se može gotovo cijeli prijeć skrivanjem po sjenama za onoga tko ima živaca i vremena, samo što je ovaj put jednostavnije izletit na svjetlo i rokat sve redom pa valjda svi tako i rade.
Onaj interrogation je fora, ali prva dva-tri puta. Poslije je repetabilan dosadan. Nabij glavom u klavir, nabij glavom u sudoper etc....
Mislim da je glavni problem što sam netom prije ovoga odigrao Assassins Creed 2 pa je ovaj Conviction malo trapav u usporedbi sa AC2 grafikom, slobodom kretanja, maštovitim killovima i borbama, animacijama, pričom etc...
Da nisam igrao Creed ovo bi mi vjerojatno puno bolje sjelo. Neću sad rastavljat Conviction na proste faktore i analizirat svaki dio posebno, ali u cjelini mi jednostavno nije "baš nešto", niti ono što je bio...čekam ja AC3 ili barem neke DLC-ove za duju hehehe
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Staro 10.05.2010., 13:32   #74
ShebY
Premium
Moj komp
 
ShebY's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Velika / Osijek
Postovi: 1,441
Citiraj:
Autor TheProfiler Pregled postova
Evo i ja zaigrao jučer, stavio odma patch 1.2.
Glede igre, radi super bez ikakvih zastajkivanja, doduše grafika jest malo nazadna....čudno mi je kretanje Sama nekako, nije fluidno i prirodno kao u prijašnjim nastavcima....nešto je tu drugačije ali ne mogu uprijeti prstom.
A to što ljudi mijauču da više nije stealth akcija....ha čuj, svaki nivo se može gotovo cijeli prijeć skrivanjem po sjenama za onoga tko ima živaca i vremena, samo što je ovaj put jednostavnije izletit na svjetlo i rokat sve redom pa valjda svi tako i rade.
Onaj interrogation je fora, ali prva dva-tri puta. Poslije je repetabilan dosadan. Nabij glavom u klavir, nabij glavom u sudoper etc....
Mislim da je glavni problem što sam netom prije ovoga odigrao Assassins Creed 2 pa je ovaj Conviction malo trapav u usporedbi sa AC2 grafikom, slobodom kretanja, maštovitim killovima i borbama, animacijama, pričom etc...
Da nisam igrao Creed ovo bi mi vjerojatno puno bolje sjelo. Neću sad rastavljat Conviction na proste faktore i analizirat svaki dio posebno, ali u cjelini mi jednostavno nije "baš nešto", niti ono što je bio...čekam ja AC3 ili barem neke DLC-ove za duju hehehe
Pff pa di je još ac3 sad se čeka navi PoP koji je za mjesec dana ;D

Inače nije bed odigrat skoro sve stelth, napočetku do radi jedan metak za hedšot ubješ jenog lika i čekaš u sjeni iza šoka da dođu drugi ono "omg wtf happend here" a ti onak sav sretan "me happend" i ubješ i njega i tak redom
__________________

ShebY je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2010., 09:21   #75
LMamone
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Eire
Postovi: 22
Meni je igra one'n'done, replay value nula bodova.Puno stvari je pojednostavljeno ili preuveličano, zgodno za dva poslijepodneva i ćao.
M&E je overpowered, priča je meh, dosta je korisnih stvari stvari izbačeno, općenito supersexy Sam Fisher bi mi bio preiritantan za više od jednog prohoda.
Iako nisam zagriženi SC fan, očekivao sam više od igre na koju se čekalo skoro 5 godina.
Osobno mislim da će Red Dead Redemption, Kane&Lynch 2,L.A Noir, pa i novi Hitman(tko zna kada) brzo baciti u zaborav ovu igru.
__________________
It's a league game, Smokey.
LMamone je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2010., 09:33   #76
TheProfiler
Gamer 2 the Bone
Moj komp
 
TheProfiler's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb, oko centra...
Postovi: 1,640
Red Dead Redemption mi se čini prebolseno dobar, ali koliko ja znam u planu je samo za konzole, kao i dosta dobrih igara u zadnje vrijeme
__________________
- Nothing in this world is certain.
That's the only certain thing I know. -
TheProfiler je offline   Reply With Quote
Staro 11.05.2010., 09:41   #77
LMamone
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Eire
Postovi: 22
Da, Redemption je ekskluziva za PS3 i X360.Kontam da će biti najbolja Wild West igra, jedva čekam da izađe.Definitivno vrijedna kupovine, ukoliko se ima konzola naravno.
__________________
It's a league game, Smokey.
LMamone je offline   Reply With Quote
Staro 15.05.2010., 18:31   #78
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Evo taman priša prvu misiju, i zasada samo wooow. Igra mi je prejebena, možda zato što generalno volim sve SC nastavke, Sam je brutalan pogotov kod ispitivanja. Sneaka nema toliko koliko i prije, ali mi se definitivno sviđa stil hitman povratnika koji nema šta izgubit

Iako sam mislio da je samo napucavanje, može se dosta stealth proć s HSovima
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 16.05.2010., 22:21   #79
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Okus gorčine mi je u ustima, igra preprekratko traje

Inače san je prošao na Hard, i stvarno ima zeznutih misija, prvenstveno jer više nema onoliko sneak poteza. Uglavnom nisam ispunio sve chalange, ali se nadam da ću u drugom prolazu uspit

Uglavnom igra mi je brutala, i stvarno poslje Double Agenta sam očekivao ovakav "zaplet". Ljubitelj sam SC serijala, i stvarno ko voli SC neka ovo odigra bez obzira šta više nema onog sneak/stelth duha, jer je stvarno dobro napravljena.
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2010., 15:07   #80
Drift_King
Never Forgetti
 
Drift_King's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: .
Postovi: 1,640
Citiraj:
Autor veve Pregled postova
Oznacis ih sa Q (sa upgrejdima mozes i vise meta) i onda sa E upalis execution


Anyway igra je ok, ali jednostavno nije to dobar stari Splinter cell...
Slazem se igra kao igra nije losa, ali to nije SC vise na koji su likovi (uzivljenici) kao ja navikli,....stealth i samo stealth....prođem po mapi da me nitko ne vidi i ne cuje, zelim ostati anoniman...to se trazi.
__________________
Drift_King je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2010., 16:51   #81
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor Drift_King Pregled postova
Slazem se igra kao igra nije losa, ali to nije SC vise na koji su likovi (uzivljenici) kao ja navikli,....stealth i samo stealth....prođem po mapi da me nitko ne vidi i ne cuje, zelim ostati anoniman...to se trazi.
Baci oko na Chalenge, imaš Stealth
  • Ne ispaljeni niti jedan metak
  • Neopaženo proć level
  • Niti jedan put ponovit
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2010., 16:39   #82
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Naravno da je igru i Ben Yahtzee provozao

Zero Punctuation review

http://www.escapistmagazine.com/vide...ell-Conviction

__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2010., 11:32   #83
crocro25
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 589
Meni je igra onak prosjecna, nije losa
7/10
crocro25 je offline   Reply With Quote
Staro 28.07.2010., 13:07   #84
Demigod
Premium
 
Demigod's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Wonderland
Postovi: 118
imam problem sa teksturama...odmah na pocetku...na izborniku "new game , options...." pola mi se vidi, pola ne....kao da su teksture izbornika izmjesane sa pozadinom....
Demigod je offline   Reply With Quote
Staro 14.08.2010., 10:24   #85
BlackZ0r
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: Poreč
Postovi: 57
Citiraj:
Autor crocro25 Pregled postova
Meni je igra onak prosjecna, nije losa
7/10
Igra je po meni predobra,ima dobru priču.

Citiraj:
Autor Demigod Pregled postova
imam problem sa teksturama...odmah na pocetku...na izborniku "new game , options...." pola mi se vidi, pola ne....kao da su teksture izbornika izmjesane sa pozadinom....
probaj reinstallirati
BlackZ0r je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2010., 22:58   #86
jonyb
Registered User
Moj komp
 
jonyb's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: zg
Postovi: 887
nešto nevjerojatno kako su ukenjali igru, ovo nije slično Splinter Cellu, odigrao sam početni nivo i mogu reči koma.

da slučajno nisam odigrao sve prijašnje nastavke, i da imam 13-14, onda bi igra bila super, ovako samo bezvezno ubijanje vremena....

i čemu te sve điđe miđe, neznam kakva priča, pa automatizirani gameplay kad ubijaju igrivost i ono što nas je privuklo k Splinter Cellu.
jonyb je offline   Reply With Quote
Staro 17.08.2010., 23:18   #87
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Citiraj:
Autor jonyb Pregled postova
nešto nevjerojatno kako su ukenjali igru, ovo nije slično Splinter Cellu, odigrao sam početni nivo i mogu reči koma.

da slučajno nisam odigrao sve prijašnje nastavke, i da imam 13-14, onda bi igra bila super, ovako samo bezvezno ubijanje vremena....

i čemu te sve điđe miđe, neznam kakva priča, pa automatizirani gameplay kad ubijaju igrivost i ono što nas je privuklo k Splinter Cellu.
Reci hvala svim console tardovima koji su vajnali kako su prosli nastavci frosali stealth, pa su oni sada napravi SC pristupacnijim vecoj kolicini ljudi
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2010., 00:28   #88
suedamA obmaR
Game, PC ,motobikes, bike
Moj komp
 
suedamA obmaR's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Sibenik
Postovi: 776
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
Reci hvala svim console tardovima koji su vajnali kako su prosli nastavci frosali stealth, pa su oni sada napravi SC pristupacnijim vecoj kolicini ljudi
Da da, konzole su svemu krive. Tko god ima neku next gen konzolu ne bi de složio s tobom, koja remekdjela izlaze za konzole tipa Alan Wake, Red Dead Redemption, Kill Zone, God of War itd.

Većina igraćih serijala se minja tokom vrimena, pa tako i Splinter cell.
suedamA obmaR je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2010., 01:03   #89
jonyb
Registered User
Moj komp
 
jonyb's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2004
Lokacija: zg
Postovi: 887
Citiraj:
Autor suedamA obmaR Pregled postova
Da da, konzole su svemu krive. Tko god ima neku next gen konzolu ne bi de složio s tobom, koja remekdjela izlaze za konzole tipa Alan Wake, Red Dead Redemption, Kill Zone, God of War itd.
i što ti to znači kad ih i dalje igraš sa običnim đojstikom, ja sam svoj Xbox 360 Slim prodao baš zbog toga, jer mi je šugavo da moram kupovati onaj adapter za miša.... i opet igrati ono što je "optimizirano" za đojstik

i sva ta poplava konzola, definira gaming industriju, svi se okreču lovi, pa mi na PCekima dobivamo portove sa konzola...

može reči tko god što želi, ali igranje FPSova, strategija i još masu igara sa đojstikom na konzolama je ko tjerati pedale na biciklu rukama

meni jedina prednost konzole je jednostavnost i što nema potrebe stalno upgrejdati nekog vraga od hardvera i bacati lovu... i ono zlo od MS Kinnect-a koje me jedino može natjerati da ponovno kupim Xbox

Zadnje izmijenjeno od: jonyb. 18.08.2010. u 01:11.
jonyb je offline   Reply With Quote
Staro 18.08.2010., 10:58   #90
suedamA obmaR
Game, PC ,motobikes, bike
Moj komp
 
suedamA obmaR's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Sibenik
Postovi: 776
Citiraj:
Autor jonyb Pregled postova
i što ti to znači kad ih i dalje igraš sa običnim đojstikom, ja sam svoj Xbox 360 Slim prodao baš zbog toga, jer mi je šugavo da moram kupovati onaj adapter za miša.... i opet igrati ono što je "optimizirano" za đojstik

i sva ta poplava konzola, definira gaming industriju, svi se okreču lovi, pa mi na PCekima dobivamo portove sa konzola...

može reči tko god što želi, ali igranje FPSova, strategija i još masu igara sa đojstikom na konzolama je ko tjerati pedale na biciklu rukama

meni jedina prednost konzole je jednostavnost i što nema potrebe stalno upgrejdati nekog vraga od hardvera i bacati lovu... i ono zlo od MS Kinnect-a koje me jedino može natjerati da ponovno kupim Xbox
Sad kad sam se navika na gamepad čak mi je i bolje nego miš zato šta se mogu zavalit u fotelju, krevet i igrat, dopizdilo mi vise sidit prid monitorom.
I napetije mi je za igrat zato sta moram unaprid planirat di ću, šta ću zbog sporijih reakcija nasuprot miša. Jao, tek kad izađe Dead Space 2, to se definitivno igra na xkutiji.
suedamA obmaR je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na