Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 09.07.2006., 02:29   #61
Matesonik
prcknedl
Moj komp
 
Matesonik's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,131
@Pomo: ako bih ja dobio 3-5 prijava i prijedlog bi bio usvojen, banajte me, zasto ne?

ali opet---treba DOBRO razluciti sto je tu za prijavu...
Matesonik je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2006., 03:32   #62
Codiac
bycod
 
Codiac's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Zagreb / Dubrava
Postovi: 6,695
ovo ce biti poduze :)

Citiraj:
Autor iveumag
Sad bi ja trebao dobi bananu ovaj ban jer sam bahat i nabrijan

Da trebao bi dobiti bananu jer ako nemozes normalno komunicirati sa ljudima ja nevidim razloga da budes ovdje.


@TomRi

Iskreno ako sam se ja DOGOVORIO sa covjekom oko kupovine necega i on mi kaze da ce prodati nekome za neku sicu vise ja bi mislio da je taj covjek govno. A sada ti reci sta hoces. Ja sam par puta recemo popusio 50-100kn ali sam se drzao dogovora jer sam covjek od rijeci.


@Jelc

Ja se definitivno slazem da se postroze pravila i malo zesce kazne udare. Ti si stariji od mene pa zasigurno znas onu stari batina je iz raja izasla ili u ovome slucaju udari pa vladaj. Da sada nebi ispalo da sam tiranin ali tek nakon par dobro odmjerenih banana ce ljudi vidjeti da forum nije svacija "prcija" (tm by jelc )


@Atha

Ma ti si car nemoj uopce da te zamaraju postovi di je atha Eto ja par puta poslao link sa postom i to si rijesio promptno tako da stvarno obavljas posao modera super.


@Fleks

Gle ti si meni super onak lik iako imas svojih musica vise neg ja sjetimo se samo migracije na 2crowded . Uglavnom zelim reci da se ti precesto upustas u raspravu sa deckima koji jos perije nisu dobili tako da imho samo "odje" takve rasprave manje ces se nervirati.


@LadyBug

Prvo nebi se slozio jer definitivno se dovuklo mutavih klinaca na forum, iskreno mislio sam ja napisati post al reko mozda ce se rijesiti i bez toga.
Drugo nisu svi klnici sa "L" foruma ali ih ima dosta iako bi i oni bili dobri forumasi da im se malo pokaze zube.


@Hamm

Gle rista nije vazno kakav si ti ulet imao, ali ti si se zato potrudio biti normalan sto recemo od novijih clanova nemozemo ocekivati


@Slink

Ja tebe nerazumijem daj mi reci jeli rijesenje nekome spominjati rodbinu i sta ja znam ?
Eto po tome bi ja mogao samo zakljuciti da si neodgojen a jos manje upucen u normalne rasprave.
Nije uopce vazno koga fleks zna ili ne vazno je da pravila vrijede za sve i tu nema rasprave, btw fleks je isto pobrao ban tak da se mozes slobodno tjesiti ;


@Vucko

Daj vrati stari nick e nemrem se naviknuti da si neznam sto
__________________

Intel-i5-760 / Cooler-Master-Hyper-212 / Gigabyte P55-USB3
GSkill -2x4gb / MSI R7 370 2GB / Audigy SE Xtreme
Samsung EVO850 250GB / Samsung HD204UI / WDC 1TB/Samsung SH203b
Seasonic-430w / Chieftec-LCX-2x120 / DELL U2412M
Logitech Illuminated Keyboard / Logitech-G9 / Steelpad 4D / Rumble-pad-2 / Logitech-Z4


.i.
Codiac je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2006., 08:51   #63
joolka
music freak
 
joolka's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Sibenik
Postovi: 3,257
...cinjenica je da ce uvik uletiti neki klinac i pocet potezati po svome ,zato smo mi stariji forumasi tu da ga upozorimo,ak nece onda lagano prijaviti moderato cantabileu i on zna kako ce s njim,ako se toga drzimo takvi ce vrlo brzo sjasiti s ovog foruma i svi sretni...

druga stvar je da moderator na trznici ima najvise "posla" u ovom slucaju "atha" pa mislim da nije problem staviti jos nekog da pazi na trznicu,covjek nemoze sve sam povatati a i da krene zatvoria bi 90% postova,ocigledno bi jos netko dobro dosao na tom podforumu

...a sad "fleks" je zivac ,nemam razlog covjeku nesto prigovoriti ali nemos nekom uletiti s spikom ti si: dump ass,moronn,imbecilo i tome slicno,prijavi moderu i stvar rjesena i pritom sacuvas zivce...by the way koliko imas godina ??
__________________
LENOVO LEGION 5 gaming laptop (AMD 5800H,RTX 3070)
LENOVO LEGION 5 pro gaming laptop (AMD 5600H,RTX 3060)
joolka je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2006., 09:48   #64
1VAN
Banned
 
1VAN's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zabok
Postovi: 328
Ma svi admini i moderi su zakon....i stojim na njihovom razmišljanju....makar i kad dobiš bann od njih to je sve za dobrobit tebe i tvog ponašanja!

@Fleks:a kad več govoriš o bahatosti se sječas kad sam te pitao neš na icq ko se bahato ponašao...samo se sjeti.....no nema veze!!

i da na tržnici nemojte ništa mjenjati jer je sve ok....a ako tko stavlja nepotrebne komentare brišite mu post i dajte opomenu na pm...tako če bit pošteno!

toliko od mene!

pozdrav eksperti!!
1VAN je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2006., 09:50   #65
h3lld
Disturbed
Moj komp
 
h3lld's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Bogu Iza Nogu
Postovi: 1,420
Sto se tice trznice, ja takodjer imam jedan prijedlog, recimo da na trznici tek clan koji je minimum mjesec dana i ima recimo 35 postova u svemu osim npr. ostalo moze postati, tako bi se smanjio broj nadobudnih usera koji se registiraju samo da mogu nesto kupiti i pritom napraviti dobar spam jer im se nije dalo citati pravila, doduse znalo se i meni zalomiti da mi malo pravila budu nejasna, ali sve se ispravilo i sve 5. Tu sam tek nekih 7 mjeseci na forumu, ali nadam se da niste dobili dojam da sam i ja jedan od tih nadobudnih klinaca ( 18-ti rod. tek u 8 mjesecu).
__________________
-potpis-
h3lld je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2006., 10:16   #66
thedream
Banned
Moj komp
 
thedream's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb ( Šibenik )
Postovi: 5,456
Nisu godine važne,pa svi smo imali 17,18 godina..i u informatičkom smislu...ma to uopće nije bitno..važno je da te to područje interesira,da želiš učiti..a kad si već odabrao ovaj forum,koji je usput dosta ozbiljan,i stvarno šljaka..treba se samo ponašati kako piše u pravilima...forum je ipak kao klub neki,učlaniš se..ali po pravilima se moraš ponašati...eto,godine stvarno ne moraju biti presudne..pa da te netko proglasi nadobudnim..ne znam,glupim,neinf...itd.

Eto,dosta etike...odo igrat Oblivion..:burn:
thedream je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2006., 10:22   #67
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Citiraj:
Autor h3lld
Sto se tice trznice, ja takodjer imam jedan prijedlog, recimo da na trznici tek clan koji je minimum mjesec dana i ima recimo 35 postova u svemu osim npr. ostalo moze postati, tako bi se smanjio broj nadobudnih usera koji se registiraju samo da mogu nesto kupiti i pritom napraviti dobar spam jer im se nije dalo citati pravila, doduse znalo se i meni zalomiti da mi malo pravila budu nejasna, ali sve se ispravilo i sve 5. Tu sam tek nekih 7 mjeseci na forumu, ali nadam se da niste dobili dojam da sam i ja jedan od tih nadobudnih klinaca ( 18-ti rod. tek u 8 mjesecu).
ma sve stoji kaj si rekao, al avatar ti je stvarno...
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2006., 10:39   #68
joolka
music freak
 
joolka's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Sibenik
Postovi: 3,257
Citiraj:
Autor fanATIk
ma sve stoji kaj si rekao, al avatar ti je stvarno...

...ma sve ti one popiju krv prije ili kasnije
__________________
LENOVO LEGION 5 gaming laptop (AMD 5800H,RTX 3070)
LENOVO LEGION 5 pro gaming laptop (AMD 5600H,RTX 3060)
joolka je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2006., 10:46   #69
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,983
Citiraj:
Autor joolka
...ma sve ti one popiju krv prije ili kasnije
DOBAR! :clap:
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2006., 11:50   #70
Amdejac
PCEkspert Agent
Moj komp
 
Amdejac's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2003
Lokacija: Monitoring Room
Postovi: 5,245
Moje mišljenje je da kad se otvori topic da se drži strogo teme. Nema za***************ancije i spamanja. Čovjeku koji ima problema sa kompom onda nije do za***************ancije, a pogotovo kad ode do frenda da vidi odgovor mora čitati 3 stranice spama i bedastoća. Ili mu neko pametan napiše tek toliko da nešto napiše jesi napravio clear cmos iako je to već napisao par postova više.
Po meni je to za hlađenje.
Za za***************anciju postoji Svaštara. Zato je i oformljena.
Koliko se ja sječam bilo je puno manje ovakvih problema dok nije bilo svaštare.
Da bi se forum doveo koliko toliko u red. Ima nas ovdje starijih, a i mlađih članova koji imaju želje, kulture i pameti. Postoji sa lijeve strane mogućnost prijave moderatoru. Bilo bi lijepo kad bi tu mogućnost koristili, a moderatori bi malo odahnuli jer koliko se postova napiše nema šanse da to uspiju pročitat več ih samo letimično pogledaju.
Toliko od mene.
__________________


Asus N750JK 2014 godina (Upgrade 2023)
CPU: Intel i7-4700HQ (2,4mhz-3,3mhz)
MBO: Asus N750JK
RAM: 2x8 Gb PC3-12800 DDR3
VGA: Intel HD 4600 & GF GTX 850M 2 Gb VRAM, DDR3
HDD: 960 Gb SSD Corsair Force, 256 Gb mSATA mini SSD, 1 Tb Hitachi 7200 rpm
PSU: Asus Li-ion 69486 mWh (nova 2023)
OS: Windows 8.1
Monitor: 17,3 LCD (FHD)
Net: Intel AX210 NGW
Sound: Bang & Olufsen 4 Speakers with subwoofer


CPU: Intel® Core™ i3-12100F, 4 Cores, 12M Cache, up to 4.10 GHz
MBO: ASRock H610M-HDV/M.2 R2.0
RAM: 16 Gb, Corsair DDR4, 3000 MHz
VGA: NVIDIA GeForce GTX 1080, 8 Gb
HDD: NVMe 1 Tb, KINGSTON
Net: TP-Link Archer TX55E
PSU: Xilence, Bronze 550W
OS: Windows 11 Pro


CPU: Intel® Core™ i7-5820K, 6 Cores, 15M Cache, up to 3.60 GHz
MBO: JGINYUE, X99M-PLUS D4 v5.3, LGA 2011-3, 2xM.2 NVMe, 4xSATA3, WiFi NGFF
RAM: 2x8 Gb, Kllisre DDR4, 2666MHz
VGA: ATI RX570, 4 Gb
HDD: NVMe 1 Tb, Patriot
Net: Fenvi WiFi 7, Intel BE200NGW M.2 Wireless Adapter
PSU: Inter-Tech SP750
OS: Windows 11 Pro
Amdejac je offline   Reply With Quote
Staro 09.07.2006., 23:20   #71
mc_fish
the luda ribetna
 
mc_fish's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Riblja mjesta u zagrebu:D
Postovi: 3,947
Citiraj:
Autor iveumag
Ovo šta si pisao tko sebi plaća komponente kome stari ima para sin ga nagovori da kupi najbolje i to je to npr. kod mene (a i kod većine) ja si dosta teško skupim novce za neku komponentu i još moram vodit bitku sa tatom o kupnji te komponente i sad kad si netko moda kućište većinom mu stari pomogne i napravi dok netko radi sve sam skoro bez ikakvih savjeta pa nek se snalazi
krivo si svatio pouku...nemam ja nis protiv da starci kupuju klincima komponente...vec da ti isti klinci ne bahate komponentama koje dobiju...
svacas??kad vec dobijes budi sretan sto dobijes...a ne uf koju stojcinu imam...jer time jednostavno govoris : "ah stari ko te hebe tnx na parama sad odprhni..."ono malo postovanja

no dobro ovo je cisto ot...i sto fleks veli ruku na srce postaje vrtic...a sto se tice tebe zipi jnr...ma nemam nista protiv nikog sam da se ne bahati komponentama...nek se pohvali ma stovise nek veli kak je to radio da mogu i ja vidjet da ide...i tu je kljucna recenica "nek veli kak je to radio" jer nisam u zadnje vrijeem vidio puno odg na probleme
__________________
blup

mc_fish je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2006., 00:29   #72
Robi555
Premium
Moj komp
 
Robi555's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Pitomača(VT)
Postovi: 619
Citiraj:
Autor Željac
....Da se malo ubacim...
Mene živcira samo jedna stvar, a to su teme nevezane za komp-ove, probleme, bilo što drugo, nego su tu teme kao gdje ste bili sinoć, koliko ste popili, koga ste prebili, koliko ste se vozili Ilicom s tatinim BMW-om...
Ovo je odnosi na mene,ok.
Neznam zašto te živcira tema koja je u svaštari,nitko te ne tjera da čitaš(a vjerovatno si čitao ćim znaš o ćemu se radi).
Molim moderatore da obrišu tu temu ako nešto nije u skladu s pravilima.
Eto,...: sweating
Robi555 je offline   Reply With Quote
Staro 10.07.2006., 10:17   #73
Bran
nemam kaj napisati
 
Bran's Avatar
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Međimurje
Postovi: 1,300
Evo da nešto i ja kažem. Ovaj forum pratim od otprilike svoje 15-te godine (sad imam 21.) nešto manje sam registriran i kad je bilo manje članova ali samim time i ozbiljnijih bilo je puno lakše dobiti neku pomoć. I sam sam bio aktivniji na forumu, a sad mi se više neda previše jer je sve tako nekako drukčije. Glavi problem je nedostatak osnovne kulture. To je, po meni, problem kućnog odgoja. Toliko od mene. Sutra još malo skoknem na forum da vidim kaj ima, a onda idem na more uživati daleko od tehnike i svega.
__________________
ASUS A3500N Centrino 725 1.6GHz, 15"(1024x768), 4X +/- DVD-RW, HDD 60GB, DDR 512MB, Li, Fax/Mod, LAN, IEEE1394, 4xUSB2.0, 0.35 millijuna pixela integrirana video camera





Bran je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2006., 21:23   #74
SniperWolf
Premium
 
SniperWolf's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,189
Fleks, a kako ces bumpati thread onda?

Inace, admini i moderatori ovog foruma daju sve od sebe kako bi ga odrzali u sto boljem stanju, i da bude sto korisniji, i stvarno, svaka cast. Ako upadne neko od bad-guysa, samo jednostavno prijaviti post, moderator ce procijeniti post i po pravilima foruma poduzeti neku sankciju.
__________________
Pošteni Trgovci: 1,2
SniperWolf je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2006., 21:41   #75
Mr.Black
Premium
 
Mr.Black's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: -
Postovi: 1,679
evo pročital sam sve ovo i što reći...ja sam došao na ovaj forum kao totalni neznalica o računalima, tu sam već godinu dana i mogu reći da sam dosta toga skužio, što se tiče računala, znači forum je ok, ali također sam skužil da neki ljudi na ovom forumu se baš ne "vole"..kad smo već kod toga, mogu reći da me dosta smeta da dolaze ljudi s problemima vezanim uz hardver ili softver, a tu se nalazim i ja, i onda se nađu pojedini pametni ljudi koji počnu pametovati..."imaš google, baci kompjuter kroz prozor, kupi novi i takve stvari,...", po meni bi forum trebalo biti mjesto gdje prezentiraš svoje probleme, daješ savjete, probaš riješiti tuđe probleme, naravno vezane uz računala jer je takav forum..znači čim manje pametovanja, a čim više pokazivati svoje znanje...
Mr.Black je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2006., 22:37   #76
frANZi
Dr. Gonzo
Moj komp
 
frANZi's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 954
Jedina stvar koja mene živcira na forumu je spam. Dakle, ti otvoriš thread - imaš neki problem. I uleti netko sa komentarom proguglaj, onda u sljedećem postu netko drugi pita toga prvog "e kako ti je bilo sinoć?" ili nešto sl., a onda dođe netko treći pa se pođe svađat i ode thread.

Moram priznat da prije nisam koristio opciju "prijavi moderatoru", al sad je koristim i to intenzivno. Svaki spam post lijepo prijavim, bio on u mom i tuđem threadu. Svejedno je, samo zagađuje.
frANZi je offline   Reply With Quote
Staro 20.07.2006., 00:36   #77
Tooma
Premium
 
Tooma's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: malo st, malo vz
Postovi: 2,043
Citiraj:
Autor Mr.Black
evo pročital sam sve ovo i što reći...ja sam došao na ovaj forum kao totalni neznalica o računalima, tu sam već godinu dana i mogu reći da sam dosta toga skužio, što se tiče računala, znači forum je ok, ali također sam skužil da neki ljudi na ovom forumu se baš ne "vole"..kad smo već kod toga, mogu reći da me dosta smeta da dolaze ljudi s problemima vezanim uz hardver ili softver, a tu se nalazim i ja, i onda se nađu pojedini pametni ljudi koji počnu pametovati..."imaš google, baci kompjuter kroz prozor, kupi novi i takve stvari,...", po meni bi forum trebalo biti mjesto gdje prezentiraš svoje probleme, daješ savjete, probaš riješiti tuđe probleme, naravno vezane uz računala jer je takav forum..znači čim manje pametovanja, a čim više pokazivati svoje znanje...

ima istine i u tome sto si ti napisa medjutim stvar je opce kulture da nije prva faza u rjesavanju problema postavit pitanje na forum

ni forumasima sve to znanje nije palo s neba, a ni njihovo vrime nije besplatno

kad imas problem potrudis ga se rijesit sam, potrazit po forumu, po netu (google je fenomenalna stvar kad ga naucis koristit) pa ako vise nemas rjesenja trazis tudju pomoc

neki (mozda i vecina novih forumasa) nemaju tu naviku nego samo puknu pitanje i njihov je problem rijesen. necu rec da je svaki odgovor "imas google" opravdan, ali velik dio je
__________________
Untitled Document
Abit AN7 w AMD Barton XP-M 2500+@2530MHz (11.5x220,1.813V) Water Cooled
Chieftec ca-01bbsl-w, big mesh
Enermax 460w, eg465ax-ve(g)fma
Gainward GF4 Ti4200 (260/520 MHz)
2x256MB Corsair TwinX512-3200C2
2xSegate Baracuda 80GB sata (Raid 0)
2x IBM Deskstar 40 GB
Pioneer DVD+-RW DVR-107D
Cretaive Live Player 5.1
bolje zivit pet dana kao kralj nego jedan dan kao prosjak
Tooma je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na