Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 18.06.2023., 16:56   #1141
Psycho
Master Of Disaster
Moj komp
 
Psycho's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,252
prodao bi svoju yamahu prije nego bi uzeo drugi motor ili u isto vrijeme neki kupo-prodajnu akciju napravio.

Za tracera sam cuo da je vizir najgori u klasi, i bio bi mi sigurno problem jer sam 191cm visok a kazu da je dobar za ekipu do 5"10' (prevedeno; nize ljude). Sic bi ugradio odmah onaj aftermarket udobniji, ali ako platim motor 3000-4000EUR manje, nije neki izdatak par dodatnih modova na njega dignuti.

@WraGG
dosadio ti versys, ipak ostajes samo na intruderu ?

ovaj sam bio nasao u pregled
Versys 1000 SE
dobar izbor, mozda se da i spustiti cijena - medjutim necu tako nesto uzimati dok ne sjednem na motor.

GS sam vozio od 1200 i taman mi je, ali je cudoviste koje je orijentirano na putnike motoriste, sto ja jos nisam. nisam vozio novi 1250, ali vjerujem da je jos vise takav

nekako mi tracer najvise pada u taj, vikend 300km djir i kad oces na duzi put u Alpe stavis kutije i odes.
__________________
Psycho je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2023., 17:34   #1142
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Oba su vec oglasena. Ne zadrzavaju se motori dugo kod mene inace. Zelim probati sto vise toga dok se ne skrasim na necemu neko duze vrijeme ili potpuno prestanem voziti motor
Da, nisam ni ja tip za GS-a jer ni ja ne putujem na motoru, ali zelim i to prekriziti sa liste


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 18.06.2023., 22:01   #1143
danijel_b
Premium
Moj komp
 
danijel_b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Oldenburg
Postovi: 493
Osobno vozim Africu Twin 1100, i totalno me odusevljava pa ti mogu preporučiti da mozda probas NT1100 koji je Sporttour verzija istog motora.

Upravo sam se vratio s dvotjedne turneje od Sjevernog do Jadranskog mora i nazad, 4000km i kod AT bih jedino sjedalo mijenjao, sve ostalo je odlicno.

Gesendet von meinem XQ-BQ52 mit Tapatalk
__________________
danijel_b je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2023., 00:16   #1144
Psycho
Master Of Disaster
Moj komp
 
Psycho's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,252
bez uvrede nikome, ali da nakon polaganja A kategorije uzmem automatik motor zapalio bi si polozeni vozacki. NT1100 je samo veliki skuter, onda bi mogao mirno uzeti Tmax ili Hondu ADV pa bi barem imao skladiste ispod dupeta

AT mi je isto bila u pool-u motora, medjutim kupovati takve motore kad makadama necu vidjet nikad osim mozda 200metara do neke plaze mi nema smisla.

Trenutni suzeni izbor, Versys 1000 SE, Tracer 9 GT, Kawasaki 1000 SX, Suzuki gsx 1000 GT. Ne zurim, "samo gledam"
__________________
Psycho je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2023., 05:33   #1145
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Moras probati Hondin DCT. Iz pocetka malo zbunjujuce, ali nakon sto se naviknes bude ti kao da vozis motor sa vrhunskim quickshifterom. Nema to veze sa skuterom i variomatom.
A sto se tice skutera, i to mi je zanimljivo u zadnje vrijeme. Posebno C650GT.
Ali da, u pravu si: i ja samo gledam. Imam dva vrhunska motora i uopce mi se ne zuri da ih prodam i da kupim nesto drugo. Za intrudera sam sinoc i novu straznju 260 gumu narucio. Doslovno ih jede sa ovih 160Nm.
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 19.06.2023., 09:15   #1146
danijel_b
Premium
Moj komp
 
danijel_b's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2004
Lokacija: Oldenburg
Postovi: 493
Pa mozes i bez dct kupiti, dct je opcija.

Gesendet von meinem XQ-BQ52 mit Tapatalk
__________________
danijel_b je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2023., 00:36   #1147
Psycho
Master Of Disaster
Moj komp
 
Psycho's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,252
jednog dana cu kupiti maxi skuter jer nema poricanja njihovog utilitya, ali do tada treba nest imati da je korisno ali i da ti ostavi mali smedji trag u gacama ponekad
__________________
Psycho je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2023., 08:23   #1148
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,988
Ekipa uzeo sam skuter koji ima vazece osiguranje do 5 mj iduce godine
Jel mogu policu prebacit na svoje ime?
__________________
Thinkpad T430 running Manjaro
rodriguez je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2023., 09:37   #1149
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
Ne dok ne istekne. Nemaš potrebe za time jer je ona vezana za motor.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2023., 16:06   #1150
hash
Premium
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: zg
Postovi: 1,431
Kolko sam citao DCTovi (tj konkretno sam vidio za novu Afriku) imaju "problem" s akumulatorima. Original su besramno skupi, mislim da je bila navedena cifra od 1000eurica, a zamjenski ne rade kako treba nakon par mjeseci. Nisam ispratio do kraja temu na BJB ali tamo ima malo detaljnije.
hash je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2023., 19:22   #1151
WraGG
Premium
 
WraGG's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Stuttgart
Postovi: 1,548
Motori

Da, nova Africa ima malo specificno kuciste baterije tako da mora ici bas originalna koja je jako skupa. Moze se uglaviti i neka neoriginalna koja je u tim dimenzijama redovito slabija od originalne pa joj se radi pada napona zblesira DCT.
Ostale Honde sa DCT nemaju tih problema jer imaju mjesta i za neoriginalne baterije tvornickih specifikacija.


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
WraGG je offline   Reply With Quote
Staro 20.06.2023., 19:39   #1152
extasy
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: st
Postovi: 363
Citiraj:
Autor Psycho Pregled postova
prodao bi svoju yamahu prije nego bi uzeo drugi motor ili u isto vrijeme neki kupo-prodajnu akciju napravio.

Za tracera sam cuo da je vizir najgori u klasi, i bio bi mi sigurno problem jer sam 191cm visok a kazu da je dobar za ekipu do 5"10' (prevedeno; nize ljude). Sic bi ugradio odmah onaj aftermarket udobniji, ali ako platim motor 3000-4000EUR manje, nije neki izdatak par dodatnih modova na njega dignuti.

@WraGG
dosadio ti versys, ipak ostajes samo na intruderu ?

ovaj sam bio nasao u pregled
Versys 1000 SE
dobar izbor, mozda se da i spustiti cijena - medjutim necu tako nesto uzimati dok ne sjednem na motor.

GS sam vozio od 1200 i taman mi je, ali je cudoviste koje je orijentirano na putnike motoriste, sto ja jos nisam. nisam vozio novi 1250, ali vjerujem da je jos vise takav

nekako mi tracer najvise pada u taj, vikend 300km djir i kad oces na duzi put u Alpe stavis kutije i odes.
Tracer je milina za te dnevne izlete. Kupio baš prošli mjesec 9GT sa 3900km i evo ga sad na 6400.

Makar vidim da se pocinjem više orijentirat na duze staze te razmisljam o prijelazu na GS-a (vlasnik prije napravio istu stvar).... Vizir sa mojih 183cm je neizdrziv bez cepica u ušima na duzim putevima.
extasy je offline   Reply With Quote