Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 20.03.2015., 00:18   #8611
JozicA
Vozi Miškoooo!!!
Moj komp
 
JozicA's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Svuda okolo / EU
Postovi: 1,404
Citiraj:
Autor BojanZD Pregled postova
Kupio VK 4502B..pa jebem ti, šta to čudo ima oklop, redovno 1500+ dmg odbijeno od oklopa, bez obzira kakav MM dobio. Jedva čekam kupolu kupit da namontiram 12.5cm!!
Rekao bih, nepošteno "debel" tenk!!
Iako, spor naspram E75, al hebena tvrđava sve nadoknadi kroz oklop.
Tenk je strasno dobar za igrati, cudo moze dingati, jos kad te baci s tomato protivnicima, samo u prve redove...

a ja na odvikavanju od WoTa, igra deinstalirana neznam po koji put, makar cu probati da je neigram do jeseni... a i i VGA prodao za svaki slucaj da nedodjem u napast da je ponovno instaliram...

ali veceras gledam malo video kanale, naletim na ceha Szczepanek2222 , strasnu statistiku covjek ima ali u ovih 3 sata neznam na koju foru, je da riskira dosta ali njubasto li ga igra...

ali to sam i primjetio, ove dobre, unicum igrace, kad gledam, svi tada imaju lose vece
__________________
JozicA je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2015., 08:57   #8612
e-one
Civic (ab)user
Moj komp
 
e-one's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Zagreb-Dubrava
Postovi: 471
Napravio LT-15 napokon! Dobijem jučer prvi put Malinovku s Bulldogom. Od kad sam otvorio zadatak (15ak dana) nisam vidio Malinovke ni s Bullom ni s T37.
Prvo kaj mi je palo na pamet je neki jeb... grm kaj se tu spominjao za spottanje.
I dok sam ja sad zujal di bi to bilo, snimim AMX 13-nekaj kak zuji na onom polju ispod brda, skužim i grm (valjda je to taj, spawn suprotno od strane di je Crkva ispod brda, grm na rubu uz jezero na polju ispod brda).

Ugl, uz pomoć drugog Bulla rješimo AMX-a, drugi bull ode po livadi ispod brda točno uz rub na njihovu stranu, ja u taj grm, zapalim cig i gledam ko u kinu kak naši TD-ovi doslovno jedu njihov team. Kad smo ih spottali još su probali pushat preko brda tak da sam na kraju napravil zadatak, a da se uopće nisam morao pomučiti s njim.
e-one je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2015., 13:59   #8613
Pepermint
Premium
Moj komp
 
Pepermint's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 587
te spotting misije su čista lutrija. moraš dobiti dobru mapu, i nadati se da arty i scout s druge strane ne zna za redovne spoting grmove. I pored toga svega moraš imati donekle normalan tim da puca ono što ti spotaš.
Neki dan sam ospotao 9 tenkova, i imao sam 300 spotting dmg. Kad te potrefi loš tim možeš ti spotat kolko oš kad oni neće gađati mete.
__________________
P: Guild Wars 2 account, ponude na PM
Pepermint je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2015., 18:34   #8614
Drift_King
Never Forgetti
 
Drift_King's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: .
Postovi: 1,640
Citiraj:
Autor Pepermint Pregled postova
evo HT-15, nazalost bez sekundarnog jer nismo pobjedili. Obratite pozornost na blokirani dmg :P

http://wotreplays.com/site/1721937#self
Strava tenk, zato ga i micu jer je nerealan. Ali zato dolazi DERP Mauschen, to ce bit show kad bude top tier s retardima, samo ding ding ding (osim ako ge ne nerfaju, na super testu je bio replika mausa)

150 top, 750 alpha, HEAT spam
__________________
Drift_King je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2015., 21:20   #8615
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor Pepermint Pregled postova
Neki dan sam ospotao 9 tenkova, i imao sam 300 spotting dmg. Kad te potrefi loš tim možeš ti spotat kolko oš kad oni neće gađati mete.
Baš. BTW,moja rookie pogreška je bila što sam zavolio VK2801 a 6th sense tek ko 4. skill omogucio na commanderu ko i cammo skill ostatku posade ....znači grind zvani mazohizam

Al sad lovim artye ko ostarjele zečeve
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 20.03.2015., 23:45   #8616
m4dm4n
Does youer dewg byte?
Moj komp
 
m4dm4n's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,916
Citiraj:
Autor Drift_King Pregled postova
Strava tenk, zato ga i micu jer je nerealan. Ali zato dolazi DERP Mauschen, to ce bit show kad bude top tier s retardima, samo ding ding ding (osim ako ge ne nerfaju, na super testu je bio replika mausa)

150 top, 750 alpha, HEAT spam
Nema golda na tom tenku.
__________________
" Have you tried turning it off and on again ? Are you sure it is plugged in ? "
m4dm4n je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2015., 01:34   #8617
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Evo od mene jedan High Caliber za laku noć, odnosno dobro jutro.
  Reply With Quote
Staro 21.03.2015., 16:02   #8618
Drift_King
Never Forgetti
 
Drift_King's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: .
Postovi: 1,640
Citiraj:
Autor m4dm4n Pregled postova
Nema golda na tom tenku.
Uff bas gledam. 225 smijurija, nista od njega.
__________________
Drift_King je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2015., 16:09   #8619
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Al je upala možda ovojnice kad ga sretneš i trebaš bušit...
trouble je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2015., 17:01   #8620
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Pa 225 nije katastrofa. A i taj top je samo opcija, nitko ti ne brani da nosiš 128mm.
  Reply With Quote
Staro 21.03.2015., 19:23   #8621
Drift_King
Never Forgetti
 
Drift_King's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: .
Postovi: 1,640
Citiraj:
Autor Nybelung Pregled postova
Pa 225 nije katastrofa. A i taj top je samo opcija, nitko ti ne brani da nosiš 128mm.
128 s E75? TO je onda opet jos veca strava od VKB-a... Na FTR san samo vidio 150...

Nije ali ima (opet s supertesta) 0.46 dispersion, tako da spore granate + los aim, nema bas neke prednosti. Ionako ne moze doc brzo i usidrit se
__________________
Drift_King je offline   Reply With Quote
Staro 21.03.2015., 19:40   #8622
Nybelung
Guest
 
Postovi: n/a
Po ovome što je dosad izašlo čini mi se da VKB ima bolji frontalni oklop, a Mali Maus je zato oklopljen sa svih strana.
Vjerojatno će biti strašno dobar protiv T7-T8 tenkova, ali sigurno slabiji protiv T9-T10, pogotovo kad zlato ubace.
  Reply With Quote
Staro 21.03.2015., 20:24   #