Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 17.02.2011., 14:47   #121
Slash555
Premium
Moj komp
 
Slash555's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Usa
Postovi: 357
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
u biti, u zadnje 3 utrke se sve rasulo i sasulo. ali u zadnjoj je čovjek sa najmanje šanse i koji nije imao niš za izgubiti, sve dobio




POP TV slovenački.
nisam baš blizu slovenije
__________________
Real-life Females
Slash555 je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2011., 15:04   #122
rog
Registered User
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 68
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
POP TV slovenački.
Zna netko jel se može to uloviti u zagrebu? Da ne ulažem u novi dvb-t receiver bez veze.
rog je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.02.2011., 16:36   #123
zackoj
Premium
Moj komp
 
zackoj's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 883
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Ja ne volim ni jednog ni drugog. Ali... Šumaherha iznimno cijenim kao vozača i kao osobu, dok kao sportaš kod mene nema prolaznu ocjenu. On je na stazi radio što je radio, ali ga nisam čuo da je kukao, srao, pljuvao po vlastitoj momčadi. Dok se za španskog manekena sve zna, o čemu su govorila 2 njegovih bivših šefova. Ron Dennis dan danas dobije proljev kad se sjeti kakvu si je osobu doveo u momčad.
Tako da je FA u biti samo dobar vozač. Kao osoba i kao sportaš je Ø.
A mislim da ni po drugima nije srao, pa ni momcadskim kolegama makar je komotno mogao i imao prilika (dobro 1999 kada se Irvine borio za naslov mislim da je komotno mogao pobijediti u Suzuki, ali opet ircu to nebi bilo dosta.

Ajde bar netko kuzi bit ovog sporta i da tu trebaju voziti samo "veliki decki" i pravi vozaci

Takoder bas je abu dabi pokazao prosle godine pokazao da Alonso i nije bas neka kvaliteta. Ipak je trebao ici na sve ili nista. Pokazati rusu da ili prolazi ili oba idu van. Mozda bi tako prosao...
__________________
jedan je GAZDA F1. Michael never give up, never surrender !!!
zackoj je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2011., 18:26   #124
Bravo
Premium
 
Bravo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 1,449
Sramota je da na svakom drugom postu moraš pljuvati?

Nije sramota što je Alonso zamjenio Kimia, a zamjenio ga je zato što je brži vozać, a ferrariu trebaju brzi vozači. Kimi je bio podjednako brz kao i Massa i zato ga se ferrari riješio.

Istinski navijači ferraria mogu biti sretni što Alonso vozi..jel misliš da bi navijači ferrari rađe gledali nekog sporijeg vozača i time bili zadovoljni sigurno lošijim rezultatima ili možda misliš kako navijači ferraria trebaju biti kao ti pa če mrzit i pljuvat čovjeka zbog privatnog života ili njegovog neshvatljivog ponašanja u pojedninim trenucima.Mislim da bi onda istinski navijači ferraria prije svega trebali mrziti momčad odnosno ljude koji vode ferrari jer su oni prilično na niskoj razini..
I ne nisam ja Alonsa proglasio najboljim vozačem 2010.g.
Bravo je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2011., 19:31   #125
Flood
Into my head it goes
Moj komp
 
Flood's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: space de luxe
Postovi: 776
Citiraj:
Autor Bravo Pregled postova

Nije sramota što je Alonso zamjenio Kimia, a zamjenio ga je zato što je brži vozać, a ferrariu trebaju brzi vozači. Kimi je bio podjednako brz kao i Massa i zato ga se ferrari riješio.
I dalje me veseli pogledati s vremena na vrijeme koju lovicu je Rajko uzeo samo da se makne...istom tom lovicom si je kupio WRC autic i team i drnda se uokolo sa smjeshkom na licu...toliko o sporosti
__________________
...help me understand the best I can...
Flood je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2011., 20:01   #126
Bravo
Premium
 
Bravo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 1,449
Ma da Kimi bi uzeo paralelno naslov i u wrc i F1, da taj Kimi kojeg je Massa šlatao ko kantu.
Ferrariu bi dušu dao čovjek kao ti.
I šta ti to govori uz tolko greški on je sve nadoknadio brzinom i odličnim vožnjama te se na zadnjoj trci borio za naslov prvaka.
Bravo je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2011., 20:10   #127
Flood
Into my head it goes
Moj komp
 
Flood's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: space de luxe
Postovi: 776
Citiraj:
Autor Bravo Pregled postova
Ma da Kimi bi uzeo paralelno naslov i u wrc i F1, da taj Kimi kojeg je Massa šlatao ko kantu.
Nadam se da ce Massa doci kod tate u WRC da mu i tamo objasni neke stvari
__________________
...help me understand the best I can...
Flood je offline   Reply With Quote
Staro 17.02.2011., 21:38   #128
zackoj
Premium
Moj komp
 
zackoj's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 883
Citiraj:
Autor Bravo Pregled postova
Sramota je da na svakom drugom postu moraš pljuvati?

Nije sramota što je Alonso zamjenio Kimia, a zamjenio ga je zato što je brži vozać, a ferrariu trebaju brzi vozači. Kimi je bio podjednako brz kao i Massa i zato ga se ferrari riješio.

Istinski navijači ferraria mogu biti sretni što Alonso vozi..jel misliš da bi navijači ferrari rađe gledali nekog sporijeg vozača i time bili zadovoljni sigurno lošijim rezultatima ili možda misliš kako navijači ferraria trebaju biti kao ti pa če mrzit i pljuvat čovjeka zbog privatnog života ili njegovog neshvatljivog ponašanja u pojedninim trenucima.Mislim da bi onda istinski navijači ferraria prije svega trebali mrziti momčad odnosno ljude koji vode ferrari jer su oni prilično na niskoj razini..
I ne nisam ja Alonsa proglasio najboljim vozačem 2010.g.
Mislim da Kimi nije odgovarao Ferariju zbog svog "temperamenta" i opcenito ponasanja. On je vozac bas za Mclaren i ron dennisa. Nakon brbljavog i drustvenog Schumachera u ferrari dolazi covjek koji na svako pitanje odgovara sa da i ne, a i naizgled ga boli ona stvar za momcad.
Dovodenjem Alonsa su pokusali stvoriti Ferrari iz 2004, ali im bas nije, a mislim da i nece uspijeti....

I osobno sam navijao za ferrari tamo do 2004, ali odlaskom kombinacije Todt, Brown, Scumi, sve nekako podsijeca na talijansku stalu sa pocetka 90-tih..
Alonso nije covijek koji moze posloziti momcad i zadobiti ju na svoju stranu (osim ako nije u renault-u) bez afera i svada u momcadi sto se pokazuje vec i ove godine.

Citiraj:
Autor Bravo Pregled postova
Ma da Kimi bi uzeo paralelno naslov i u wrc i F1, da taj Kimi kojeg je Massa šlatao ko kantu.
Ferrariu bi dušu dao čovjek kao ti.
I šta ti to govori uz tolko greški on je sve nadoknadio brzinom i odličnim vožnjama te se na zadnjoj trci borio za naslov prvaka.
E prijatelju Massa je do njemcke bio dvedestak bodova iz alonsa tj. nije ga bas Alonso šlatao ko kantu. a poslije to je sasvim druga prica. A u
__________________
jedan je GAZDA F1. Michael never give up, never surrender !!!

Zadnje izmijenjeno od: zackoj. 17.02.2011. u 21:47.
zackoj je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2011., 00:20   #129
kian
Premium
 
kian's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 600
I službeno ... Renault potvrdio Heidfelda


Čini se da F1Racing.com.hr ima dugačke prste...
ScarbsF1 @ Twitter

Citiraj:
F1racing.com.hr are ripping off my work, pls feel free to point this out to them via RT, email, spam or facebook http://bit.ly/gKjPYl

F1racing.com.hr the McLaren page is down, Ive put a DCMA notice on them via google and facebook. Ive pointed out my tororosso story too

Response from F1racing.com.hr on stealing my images: "I apologize because we live in Croatia and stealing content here is common principle"

and more F1racing.com.hr "We want to know who the whistblower is and we are ready to pay for that information. Be wise and earn some money"

More from F1racing.com.hr "Re: whistblower, we'll find him in three months period at our own. No doubt about that"



Informativan F1 video kanal
kian je offline   Reply With Quote
Staro 18.02.2011., 21:46   #130
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Rezultati 1. dana testiranja u Barceloni:

1. Sebastian Vettel (Red Bull-Renault) 1m24.374s
2. Fernando Alonso (Ferrari) +1.111
3. Jaime Alguersuari (Toro Rosso-Ferrari) +1.264
4. Kamui Kobayashi (Sauber-Ferrari) +1.267
5. Jenson Button (McLaren-Mercedes) +1.991
6. Paul di Resta (Force India-Mercedes) +2.201
7. Rubens Barrichello (Williams-Cosworth) +2.538
8. Michael Schumacher (Mercedes) +3.138
9. Narain Karthikeyan (HRT-Cosworth) +4.019
10. Heikki Kovalainen (Lotus-Renault) +5.691
11. Jerome D'Ambrosio (Virgin-Cosworth) +6.576
12. Vitalij Petrov (Renault) +10.800
13. Nick Heidfeld (Renault) +19.950
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor