Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Software > Web dizajn, programiranje i ostalo
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 05.03.2010., 08:09   #1
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Lightbulb Microsoft Visual C# programiranje! POMOĆ

Pozdrav!

Evo ovako, imam kolegij "algoritmi i programiranje" i trebao bih napraviti seminar u dotičnom programu(ne neki zahtjevan) znači da se vide osnove programiranja i da se skuži bit programiranja u dotičnom programu.

E stvar je u tome da mi sami moramo odlučit temu/program i sa time doći asistentu da on vidi jel zadovoljava kriterije(valjda po težini i zahtjevnosti).

Ono kaj ja trebam je mala pomoć oko ideje za seminar, te kasnije savjet ili dva u samom izvođenju. Te ako netko ima već neki projekt ako mi može dati da vidim, ne pričam o kopiranju dotičnog samo da skužim bit i možda mi da neku dobru ideju!

Znači ako netko ima neku ideju o jednostavnom programu koji se može napisati u visual C# (svaka vrst pomoći dobrodošla) nek javi !

-stvar je u tome što smo tek sad počeli malo učit o tome, a do sad nisam imal doticaj sa tim vrstom programa, a svidio mi se i želio bih naučit neke osnove i ujedno napravit seminar koji mi garantira višu ocjenu naravno
A ako je netko i Zagorja/Zg , a da zna i da ima volje pokazat nek se javi plačam pizzu i pivo

Znači ko ima ideju nek govori....
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 05.03.2010., 11:15   #2
rodney
only fool, not a horse
Moj komp
 
rodney's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: near zgb
Postovi: 1,276
Citiraj:
Autor danc00 Pregled postova
...
Ono kaj ja trebam je mala pomoć oko ideje za seminar, te kasnije savjet ili dva u samom izvođenju. Te ako netko ima već neki projekt ako mi može dati da vidim, ne pričam o kopiranju dotičnog samo da skužim bit i možda mi da neku dobru ideju!

Znači ako netko ima neku ideju o jednostavnom programu koji se može napisati u visual C# (svaka vrst pomoći dobrodošla) nek javi !
mislim da sam ja negdje radio usporedbu quick sort i radix sorta, doduse, bio je to c/c++, neznam vise... mozes uvijek zakomplicirat dodajuci novi sort, ili si olaksat npr. da ne radis radix..
__________________
"I intend to live forever. So far, so good."

job security - example
rodney je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 05.03.2010., 11:23   #3
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
A meni treba baš Visual C# ili PASCAL, jer su oni slični pa bi se dalo napravit sitne preinake da paše u visual C#. Al mora biti u C#.

Gle znam ja napravit recimo dijagram toka u C#, al reko asistent da se može i grafički nešto dodat te da mora biti malkice kompliciraniji...pa neznam kaj bi to bilo malkice kompliciranije, da ne uzmem nešto kaj nebudem ja mogel napraviti onda mi niš ne znači...ak me razmeš.

Al uvjek je najlakše ne radit ništa, al to nebi bila opcija u tom slučaju.
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2010., 12:41   #4
buzz11
Premium
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 89
Sad na kraju i nije jasno jel treba bit jednostavan ili kompliciran? Jel imaš kakve smjernice? Šta bi trebalo prikazat grafički?
buzz11 je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2010., 14:19   #5
Mr.Spock
Logično je biti logičan?
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: .
Postovi: 11
Ej, sorry, nisam stigao jučer. Našao sam source na jednom od starih CD-a... Daj se javi na MSN ili mailom, pa ti ga pošaljem i usput odgovorim na pitanja o tome otkud početi i kako dalje... ako si još uvijek na 'memory'.
Mr.Spock je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na