Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Prijenosnici
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 11.07.2008., 21:17   #1
branuschi
Premium
Moj komp
 
branuschi's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Sinj
Postovi: 397
HP 6820 S savjet molim

<TABLE class=okvir cellSpacing=3 cellPadding=0 width="100%" border=0><TBODY><TR><TD height=10>molim savjet jeli ovo dobar izbor za te novce ili ima nešto isplativije po mogućnost s OS vista home premium ili sl. hvala
link:http://www.mikronis.hr/shop/item.asp?itemid=7208
</TD></TR><TR><TD><!-- --> <!-- -->Naziv:
HP 6820s
Cijena:
6.319,00 kn

• Procesor: Intel Core 2 Duo T8100 2,10GHz (3MB cache)
• Zaslon: 17" WXGA+ TFT 1440 x 900
• Grafički sustav: ATI Mobility Radeon X1350 128MB do 384MB
• Radna memorija:2x 2GB DDR2 667MHz (proširivo do 4GB)
• Tvrdi disk: 250GB SATA
• Optički uređaj: DVD RW DL
• Dimenzije: 396 x 285 x 32.3 mm
• Masa uređaja: 2.95 kg
• Jamstvo: 12 mjeseci
• Baterija: do 3h
• Operativni sistem: FreeDOS
• Modem: da
• Mreža: da (Gb LAN)
• Bežična mreža: da (802.11a/b/g)
• Audio ulazi/izlazi: da
• USB podrška: 3x USB 2.0
• Bluetooth: da
• Expresscard: da
• Secure digital slot

</TD></TR></TBODY></TABLE>
branuschi je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2008., 21:33   #2
borisko
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2008
Lokacija: .com
Postovi: 519
Imam tu jednog pokraj sebe (instalacija win, itd...) i mogu reći da - nije.

Moja preporuka je da ideš na nekog Acera, u Hgspotu imaju dobar izbor koliko se sjećam. Gade mi se ovi Hp-i.
borisko je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 11.07.2008., 21:39   #3
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
TOSHIBA Satellite A300-15I, hgspot, 5.499,00 kn, ili u linksu uzmi slabiju verziju hp 6820s i na njega onda stavi Vistu.

inače hp 6820s je prilično dobra serija laptopa (kolko god neki sumnjali u njih) i za mene je ovaj hp6820s za 4.5k kn u linksu definitivni best buy. Ali da imam 6k kn na raspolaganju kupio bih ovu gore toshibu.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2008., 17:05   #4
barecomb
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 19
Ako želiš uštedjeti 400 kn, kupi laptop u nekom od web shopova. Ionako se laptopi prodaju kao mikseri, po modelu, sam prodavač nema ništa s njim, tako da je sigurno bolje kupiti jeftinije, jer ti je tako svejedno gdje ga kupuješ.

imaš u Protisu taj isti model za 400 kn manje koliko sam vidio.

Ja si planiram kupiti model 202es, sve isto samo slabiji procesor ima, ali za mene će biti dovoljno. Isto 250Gb harda, 2gb rama, procesor je doduše 2370 na 1,76Mhz ali dobijem i torbu od HP-a i miš od HP-a, tak da odma imam sve šta mi treaba. Ja mislim da je ovdje omjer uloženo/dobiveno sasvim dobar.

Mislim ruku na srce 6820s ne izgleda ništa posebno, ali ne izgleda ni loše. Čak ako malo pogledaš izgleda prilično elegantno i ozbiljno, da ne kažem skupo, a ne ko onaj ludi Acer s onon bijelom tipkovnicom i milion lampica, pa imaš osjećaj ko da voziš svemirski brod a ne laptop.

Kažem, stvar je to ukusa, da sam klinjo vjerojatno bi mi se više sviđao Acer, ali ovako mi ovaj baš izgleda ludnica.

No na kraju, kad se slegne početno uzbuđenje od kupnje i kad izgled normalno padne u drugi plan, mislim da općenito model 6820s sa svojim 17'' ekranom i s rezolucijom za koju tvrde da je bolje što nije veća jer je slika oštrija (to nisam ja izmislio, nego sam pročitao na par mjesta), predstavlja svojevsni bestbuy u nižoj kategoriji laptopa.

Naravno ako imaš para kupit ćeš neku ludu toshibu, dell ili mžda čak mac, ali s ovim parama mislim da je ovo odličan laptop.
barecomb je offline   Reply With Quote
Staro 19.07.2008., 17:14   #5
barecomb
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 19
P.S. što se tiče gore navedene toshibe, komp isto prži na sve strane, fakat je lijep, ima dobru grafičku, a ni disk od 200gb zadovoljava....

Jedno mu fali 17'' ekran. i numerička tipkovnica... e sad koliko ti je to bitno? meni je. meni za posao treba velik screen i zato ni ne razmišljam o manje od 17'', a opet to je dovoljno veliko a da nije pretežak laptop kao neki još s većim screenom. A i film pogledat je sigurno veći gušt.

Ja sam definitivno za 6820.
barecomb je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na