Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 13.07.2015., 15:38   #241
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Što zna biti rijeđe u tom kraju
Brko je offline  
Staro 13.07.2015., 15:48   #242
tigo95
Premium
Moj komp
 
tigo95's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zaprešić
Postovi: 142
Citiraj:
Autor Drvoje Pregled postova
Mmmmm, ovo zvuči sjajno

Nije ni čudo da si tako cool opušten pri trgovanju
Naravno,kad lavanda tako fino opušta
tigo95 je offline  
Staro 13.07.2015., 15:59   #243
Los Sam
Premium
Moj komp
 
Los Sam's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Duga Resa
Postovi: 506
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Donje Dubrave? Ja sam iz Karlovca, ali u taj wolffucking territory ja bez M60 i pancirke nejdem...
Potvrdjujem, kada god sam u tom kraju osjecam se kao da sam u filmu Deliverance
__________________
I moja baba je dijelila kupone, ali više ne.
Los Sam je offline  
Staro 13.07.2015., 17:51   #244
blackened
Premium
Moj komp
 
blackened's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Beli Manastir
Postovi: 1,271
Imao sam more trgovina, kako ovdje, tako i na njuškalu, forum.hr, glazbeni oglasnik i od tog sam se dvaput opekao.

Prvi put je bilo sa poznatim gosn. Tubićem, kolega ovdje na forumu i ja smo se zajedno opekli za Hd 4870X2 ali smo nekako uspjeli izvući pare od njega, naravno uz prijetnje i natezanja, mislim da nam je na kraju njegov nećak, bratić ili što li već uplatio pare nazad pošto se uplaćivalo na njegov račun.

Drugi put je bilo prošle godine, tražio hitno mob i našao u Osijeku Htc One X, buraz mi stanuje ko student u Osijeku i zamolio njega da se nađe s likom i pokupi mob. Lik donio brat mob u stan, on nabrzaka pogledao mob i poigrao se s njim i kao sve ok. Donese ga meni i ja se igram s njim i kontam kao nešto zapinje pri scrolanju, instaliram touchscreen test kad ono malo iznad sredine ekrana oko 1cm debljine po cijeloj širini ekrana touch ne radi. Nazvao lika, reko šta je ovo, on mrtav ladan, jel brat probao, je, sve je kao radilo, šta ja znam da tebi nije ispao ili nešt. Rekoh nemoj mi te fore prodavat nemam 15, ugl natezao se s njim nek mi plati bar koju stoticu, međutim ništa od toga, prestao se javljat.... s jedne strane jest brat kriv jer nije dobro pogledao, s druge strane lik je išao svjesno uvalit takav smrdan mob...
blackened je offline  
Staro 14.07.2015., 03:01   #245
Angelus
A mighty pirate!
 
Angelus's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 428
Citiraj:
Autor blackened Pregled postova
Imao sam more trgovina, kako ovdje, tako i na njuškalu, forum.hr, glazbeni oglasnik i od tog sam se dvaput opekao.

Prvi put je bilo sa poznatim gosn. Tubićem, kolega ovdje na forumu i ja smo se zajedno opekli za Hd 4870X2 ali smo nekako uspjeli izvući pare od njega, naravno uz prijetnje i natezanja, mislim da nam je na kraju njegov nećak, bratić ili što li već uplatio pare nazad pošto se uplaćivalo na njegov račun.

Drugi put je bilo prošle godine, tražio hitno mob i našao u Osijeku Htc One X, buraz mi stanuje ko student u Osijeku i zamolio njega da se nađe s likom i pokupi mob. Lik donio brat mob u stan, on nabrzaka pogledao mob i poigrao se s njim i kao sve ok. Donese ga meni i ja se igram s njim i kontam kao nešto zapinje pri scrolanju, instaliram touchscreen test kad ono malo iznad sredine ekrana oko 1cm debljine po cijeloj širini ekrana touch ne radi. Nazvao lika, reko šta je ovo, on mrtav ladan, jel brat probao, je, sve je kao radilo, šta ja znam da tebi nije ispao ili nešt. Rekoh nemoj mi te fore prodavat nemam 15, ugl natezao se s njim nek mi plati bar koju stoticu, međutim ništa od toga, prestao se javljat.... s jedne strane jest brat kriv jer nije dobro pogledao, s druge strane lik je išao svjesno uvalit takav smrdan mob...

Drame po HTC-u.
Isti problem sa Sensationom. Taj mobitel mi je popio živce.

Na kraju je dobio novi digitizer i display preko garancije, te otišao članu foruma za debelo ispod onog što sam inicijalno dao za njega.

Upozorio sam čovjek na greške koje su sada otklonjene, te da nisam siguran hoće li se vratiti jer sam vidio dosta pritužbi na sensation na netu, ali je rekao sve okej i kupio mob.

S moje strane što pamtim imam jednu grešku kad sam članu Burko loše upakirao paket pa je pošta odlučila igrati graničara s paketom - na čemu se još jednom ispričavam.

Nedavno su mi i blok mašine uspili strgat.


Na PCE članove nemam pritužbi nikakvih, i koliko god da sam neaktivan jedan od dražih mi je foruma.

Na njuški sam opet samo prodavao, uz isključivo pozitivna iskustva.
Jednom mi je čovjek odmah uplatio za štender za motor na povjerenje, što me iskreno ugodno iznenadilo, jer je lijepo vidjeti da ima još ljudi koji vjeruju da su drugi ljudi okej.
Nadam se samo da ne plati on sam zbog toga.

Mislim iskreno da iskreno nisam ništa kupovao s njuške.

Citiraj:
Autor čuks Pregled postova
Momci, jel zivi tko blizu Generalskog stola, tocnije Donje Dubrave (Karlovacka zupanija)?

Voljan sam platiti nekome tko dole blizu zivi ili mu je usput da ode pogledat ovaj bicikl sa njuskala (evo i link na google cache, da se ne izgubi u medjuvremenu) i da provjeri serijski broj.

Naime, ukraden mi je takav bike, a prodavac mi ne zeli reci serijski te kaze da nema racun. Uglavnom, sumnjivo mi je sve to pa eto, ako je netko voljan ucinit mi uslugu dogovorit cemo se oko naknade

Nadam se da nađeš svoj bicikl, ali za budućekupovine bih te samo htio savjetovati da ne kupuješ nove, i pogotovo ne X-Fact bicikle.

Tržište polovnih bicikala je takvo da se jako male novce nađe jako pristojan bicikl.
Angelus je offline  
Staro 14.07.2015., 05:40   #246
Ico2005
Premium
Moj komp
 
Ico2005's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Slavonija ravna
Postovi: 450
Ima i svjetlih primjera kako se mulci rješavaju. Prije par godina lik blizu mog mjesta je počeo bunarit po njuškalu, prodavao je stvari koje nije imao a cijene su se kretale malo preko 1000 kn. Bilo je tu svega, djelova za aute, šasije motora, svašta nešta... Da bude stvar još bolja, ljudima se preko telefona predstavljao punim imenom i prezimenom. I ljudi su mu uredno uplaćivali novce na tekući račun a stvari nisu nikada dobili jer ih nije ni imao. I skupilo se tu par desetaka kaznenih prijava za prevaru, stvaran broj prevarenih ljudi će vjerovatno ostati tajna zauvijek. Na kraju je državno odvjetništvo sve te njegove radnje prihvatilo kao produljeno kazneno djelo jer je to konstantno radio više od godinu dana. Dobio je (nemojte me držati za riječ, nisam siguran) jedno 5 godina zatvora, ili tu negdje. I dan danas ga stižu te prevare u vidu boravka u zatvoru po 3-4-5-6 mjeseci. Dolazili mu ljudi doma, bilo tu cirkusa svakakvih...
Ico2005 je offline  
Staro 14.07.2015., 07:20   #247
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Los Sam Pregled postova
Potvrdjujem, kada god sam u tom kraju osjecam se kao da sam u filmu Deliverance
Hahahaha, e baš to "squeel like a piggy" ... "NJIIIIIIIIIIIIII"
Brko je offline  
Staro 14.07.2015., 07:45   #248
srale7
Premium
Moj komp
 
srale7's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,699
Citiraj:
Autor Ico2005 Pregled postova
Na kraju je državno odvjetništvo sve te njegove radnje prihvatilo kao produljeno kazneno djelo jer je to konstantno radio više od godinu dana. Dobio je (nemojte me držati za riječ, nisam siguran) jedno 5 godina zatvora, ili tu negdje. I dan danas ga stižu te prevare u vidu boravka u zatvoru po 3-4-5-6 mjeseci. Dolazili mu ljudi doma, bilo tu cirkusa svakakvih...
U ovo mi je jako tesko povjerovat, dok god ekipa pijana prolazi na crveno i ubija ljude i za do dobije 2 godine. Ali zivimo u RH, sve je moguće
__________________

srale7 je offline  
Staro 14.07.2015., 08:12   #249
Ico2005
Premium
Moj komp
 
Ico2005's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2006
Lokacija: Slavonija ravna
Postovi: 450
Bogami, dobio je. Za nepovjerovat ali je.
Ico2005 je offline  
Staro 15.07.2015., 01:50   #250
Angelus
A mighty pirate!
 
Angelus's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 428
Citiraj:
Autor srale7 Pregled postova
U ovo mi je jako tesko povjerovat, dok god ekipa pijana prolazi na crveno i ubija ljude i za do dobije 2 godine. Ali zivimo u RH, sve je moguće
Iako ne vjerujem u karmu, duboko se nadam da će Mačešiću jednog dana doći sve na naplatu.
Angelus je offline  
Staro 16.07.2015., 19:48   #251
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Danas prodao ventilatore preko njuškala i klinac(kolko sam ga uspio izstalkat na fejsu) bi nebi bi nebi i ja mu odem poslat i on mi taman kad sam poslao par minuta kasnije napiše da ne treba, ja mu reko sad izvoli platit uopće me ne zanima. Ako neće htjet uplatit stavit ću vam sve njegove podatke ovdje pa da ga netko može zašibat kad ga vidi u Šibenik gradu ako živi u blizini.

EDIT:
Kaže meni klinjo pa vratit će ti se ventilatori, je a ko će mi vratit poštarinu šta sam platio i kovertu i vjerovatno ću morat platit još nešto zato što se vraća paket ili ne...zna netko kako to ide hoću morat platit povrat paketa možda ?

Zadnje izmijenjeno od: Thermaltake. 16.07.2015. u 20:20.
Thermaltake je offline  
Staro 16.07.2015., 20:26   #252
RascaL
Premium
Moj komp
 
RascaL's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: Pula
Postovi: 385
Citiraj:
Autor Thermaltake Pregled postova
Danas prodao ventilatore preko njuškala i klinac kolko sam ga uspio izstalkat na fejsu bi nebi bi nebi i ja mu odem poslat i on mi taman kad sam poslao par minuta kasnije napiše da ne treba, ja mu reko sad izvoli platit uopće me ne zanima sad čekam odgovor da vidim šta će reć, ako neće htjet uplatit stavit ću vam sve njegove podatke ovdje pa da ga netko može zašibat kad ga vidi u Šibenik gradu ako živi u blizini.

EDIT:
Kaže meni klinjo pa vratit će ti se ventilatori, je a ko će mi vratit poštarinu šta sam platio i kovertu i vjerovatno ću morat platit još nešto zato što se vraća paket ili ne...zna netko kako to ide hoću morat platit povrat paketa možda ?
Jednom mi se vratio paket jer je lik rekao poštaru da predmet ne valja (slušalice). Naravno bile su funkcionalne, ali paket je vraćen kao "oštećen". Pozvan sam u ured gdje se razvrstavaju paketi, a potom sam službenici objasnio da je kompletna situacija imbecilna i ne namjeravam plaćat za to (iako sam imao novac spreman). Složila se samnom odmah tako da je jedino što sam potrošio vrijeme. U slučaju da se vrati redovnim postupkom mislim da se plaćanje ne može izbjeć.
RascaL je offline  
Staro 16.07.2015., 20:30   #253
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Aha predpostavljam da ću trebat platit povrat paketa isto kolko sam platio i slanje ?
Thermaltake je offline  
Staro 16.07.2015., 20:35   #254
Sinac
...samo te gledam...
Moj komp
 
Sinac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,746
Da, zato je najbolja varijanta tražiti da kupac plati barem 100 kn ili cijeli iznos ako je manje na račun. Ja sam isto tako slao jedan laptop pa dok je putovao prema kupcu ovaj odustao od kupnje. I ode nekih 80 kn u vjetar.
Sinac je offline  
Staro 16.07.2015., 20:37   #255
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Ma ja sam budala ono sam išo sam na povjerenje što inače nikad ne radim i taman pošaljem i mali kreten mi dođe i kaže ne triba mi a ja već poslao mislim si pa kretenu retardirani ono, a izmjenili 10ak mejlova i imam mu sve ulicu broj ime i prezime, mobitel.
Thermaltake je offline  
Staro 16.07.2015., 20:43   #256
partwish
Creeper
Moj komp
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: USS Enterprise (NCC-1701-B)
Postovi: 2,178
Citiraj:
Autor Thermaltake Pregled postova
Ma ja sam budala ono sam išo sam na povjerenje što inače nikad ne radim i taman pošaljem i mali kreten mi dođe i kaže ne triba mi a ja već poslao mislim si pa kretenu retardirani ono, a izmjenili 10ak mejlova i imam mu sve ulicu broj ime i prezime, mobitel.
Sad mu naruči neke zabranjene supstance izvana na kućnu adresu. ili Nike patike iz Kine za 30kn.
__________________
If the only thing keeping a person decent is the expectation of divine reward then, brother, that person is a piece of sh*t
partwish je offline  
Staro 16.07.2015., 20:47   #257
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Ma spustit se na nivo tog malog degenerika nema šanse, al ne kužim ono nije da smo 3 poruke izmjenili nego 10 ako ne i više mislim kakav kreten jebote nevjerovatno baš sam se iživciro sad, dođe on meni vratit će ti se paket reko hoće, al panju ono morat ću platit povrat pošiljke 15kn i još sam spušio 15 šta sam ti slao reko hoću sutra vidit 30kn uplaćenih na račun inače ću poduzet strože mjere i on meni da ne ide svaki dan u grad da je našo poso kad će ić u grad da će uplatit reko sutra uplati ne zanima me uopće inače imam ti podatke koje ću vrlo vjerovatno stavit tu jer vidim da očito ništa od tog neću dobit možda ventovi se vrate i svoje ventove ću platit 30 jebenih kuna pa da znaju ljudi kad se gugla i da im izbaci fino da je klinac kreten i da s njim treba izbjegavat trgovinu i bilo kakav kontakt.
Thermaltake je offline  
Staro 16.07.2015., 20:48   #258
Alph4Dawg
Addicted to music.
Moj komp
 
Alph4Dawg's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Feldkirchen-Westerham
Postovi: 1,782
Citiraj:
Autor Thermaltake Pregled postova
Ma ja sam budala ono sam išo sam na povjerenje što inače nikad ne radim i taman pošaljem i mali kreten mi dođe i kaže ne triba mi a ja već poslao mislim si pa kretenu retardirani ono, a izmjenili 10ak mejlova i imam mu sve ulicu broj ime i prezime, mobitel.
Ne vidim gdje si naveo da je mali rekao da mu posaljes i da ce kupiti.
Koliko vidim, pise da se neckao...

Mozda si zaboravio napisati, ne znam. Ovako, po meni, ispada da si ti odlucio poslati robu dok se kupac jos uvijek neckao.
__________________
The voice in your head is just me in your headphones.

All you have is your fire and the place you need to reach.
Don't you ever tame your demons, always keep them on a leash.
Alph4Dawg je offline  
Staro 16.07.2015., 20:52   #259
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,318
Citiraj:
Autor Alph4Dawg Pregled postova
Ne vidim gdje si naveo da je mali rekao da mu posaljes i da ce kupiti.
Koliko vidim, pise da se neckao...

Mozda si zaboravio napisati, ne znam. Ovako, po meni, ispada da si ti odlucio poslati robu dok se kupac jos uvijek neckao.
Ma zaboravio sam valjda kako sam živčan pa sam pola napisao pola ne, stalno je bio za i sve smo dogovorili prvo nije znao hoće tiskom ili poštom kao on bi da mu sutra odma dođe, ja mu kažem neće ti tiskom sutra doć nego poštom i on ok onda poštom kaže i ja otišo to poslat poštarinu i kovertu platio isto ko i tiskom 15kn ispalo čisto slučajno tu smo već izmjenili jedno 10-12 mjelova i ja dođem u poštu pošaljem i otvorim na mobu mail i piše jedna poruka kao pošaljite mi treking broj kad ste poslali da mogu pratit i druga poruka napiše ne triba. Ja gledam reko ok valjda ne treba treking broj kojeg ni nema u ovom slučaju kad ovako šaljem i ja mu napišem sad navečer jesi uplatio i klinjo mi kaže reka san da ne triba. Reko pa čoeče poslo sam ti već i onda ovo gore šta sam napisao dalje.

Zadnje izmijenjeno od: Thermaltake. 16.07.2015. u 20:57.
Thermaltake je offline  
Staro 16.07.2015., 21:04   #260
Alph4Dawg
Addicted to music.
Moj komp
 
Alph4Dawg's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Feldkirchen-Westerham
Postovi: 1,782
Citiraj:
Autor Thermaltake Pregled postova
Ma zaboravio sam valjda kako sam živčan pa sam pola napisao pola ne, stalno je bio za i sve smo dogovorili prvo nije znao hoće tiskom ili poštom kao on bi da mu sutra odma dođe, ja mu kažem neće ti tiskom sutra doć nego poštom i on ok onda poštom kaže i ja otišo to poslat poštarinu i kovertu platio isto ko i tiskom 15kn ispalo čisto slučajno tu smo već izmjenili jedno 10-12 mjelova i ja dođem u poštu pošaljem i otvorim na mobu mail i piše jedna poruka kao pošaljite mi treking broj kad ste poslali da mogu pratit i druga poruka napiše ne triba. Ja gledam reko ok valjda ne treba treking broj kojeg ni nema u ovom slučaju kad ovako šaljem i ja mu napišem sad navečer jesi uplatio i klinjo mi kaže reka san da ne triba. Reko pa čoeče poslo sam ti već i onda ovo gore šta sam napisao dalje.
Razumljivo. Kad si gladan, nisi svoj. Ma i mislio sam da si zaboravio napisat, samo sam htio to istaknuti.
__________________
The voice in your head is just me in your headphones.

All you have is your fire and the place you need to reach.
Don't you ever tame your demons, always keep them on a leash.
Alph4Dawg je offline