Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 11.07.2014., 14:27   #11131
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Haha, jadan odustao na pola akta.

Evo ovaj isto:
Pohrani.com
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2014., 14:55   #11132
c-shadow
Premium
Moj komp
 
c-shadow's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Istra
Postovi: 3,008
@syss ček, ček, to je auto u procesu parkiranja ili nakon?
c-shadow je offline   Reply With Quote
Staro 11.07.2014., 15:05   #11133
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
to su dva auta ugašena, parkirana bez ljudi nutra, a skroz na drugom kraju parkinga je ulaz u šoping centar... znači nije, e samo da pljuge odem kupit.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2014., 00:36   #11134
ozren
PC Ekspert
 
ozren's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2000
Lokacija: Zagreb, Hrvatska
Postovi: 1,214
Citiraj:
Autor Interpol Pregled postova
Sjebalo mi novu Kijicu

Žena bila sama u autu, dobro da je beba bila doma sa mnom. Koza u Mazdi naletila na kolonu u punoj brzini, mislim da ni nije kočila. Sreća pa je ovog Hyundaija u kojeg se prvo zabila bacilo u stranu, inače je moglo bit još puno gore po ove aute ispred (i ljude u njima).

Btw, može li se u MUP-u tražit samo jedna zamjenska reg. tablica?
Dam se kladit da je tipkala na smartphoneu...
__________________
Nissan GT-R Black Edition
ozren je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2014., 07:10   #11135
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Citiraj:
Autor ozren Pregled postova
Dam se kladit da je tipkala na smartphoneu...
Tek sam u Americi vidio koliko je to opasno. 10x opasnije od brbljanja na mobitel. Tamo smijes drzat mobitel i razgovarat, al ne smijes textat, ovisi kako u kojoj drzavi. Ali na autocesti u dva tjedna koliko sam bio tamo skoro su nas pobrali najmanje 5 puta. Cetiri trake autoceste i gledas lika kako drifta iz skroz lijeve preko dvije trake bez gledanja ravno u tebe. Ili krenu prema zidu pa se naglo cimnu da se isprave. Kad prodjes kraj njih - svi bulje u mobitel.
Ja se ni ne javljam u voznji - ne zato kaj ne mogu vozit i brbljat nego jednostavno bezveze dizes rizik da nesto pode po zlu. A i ne dam ljudima da me smetaju dok uzivam u voznji.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2014., 10:48   #11136
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Ja ne koji je k ljudima. Nedavno sam se vozio s frendicom i moram reci da ima dobre sposobnosti za volanom, ali yebeni ajfon joj je svako malo u ruci i drkanje po fejsu je normala dok se vozi po gradu.

Ne razumijem, zbilja ne razumijem... Ugl rekao sam joj da vise ne sjedam s njom u auto dok ne odluci izbaciti tipkanje po mobitelu.

Tipkanje je za doma, a luda voznja za po stazi. To se po gradu ne radi.

Bas sad citam kako je neki tip ubio dva covjeka u centru Rijeke i odbacio ih 50 m od pjesackog koji su prelazili dok je bilo zeleno
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2014., 11:45   #11137
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Ja burazu redovito uzmem mob i bacim ga na zadnje sjedalo.

Vidi ovog majstora. Taj je invalid u glavi.
Pohrani.com
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2014., 12:31   #11138
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
I to ne samo u vožnji. To tipkanje po mobitelu prešlo je granice dobrog ukusa. Ljudi ( najčešće žene) ne mogu ići na rekraciju ( bickl, trčanje...) da ne tipkaju. Piju kave i svatko tipka po mobitelu.
A najgore je kada dođu nekome na radno mjesto , nešto trebaju ali pazite sad, tipkaju po mobu i pričaju s tobom. Ultimativna nepristojnost. Stvarno ne znam što je ljudima u zadnjih par godina.
Da ne odem off topic.. jedan kolega je pregazio djevojčicu na zebri jer je pisao poruku, sva sreća da je preživjela. Od tada se neće ni javiti kad vozi.
Uostalom neka si ljudi uzmu plavozubog pa fino neka pričaju, čak je i legalno
burmuz je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2014., 12:50   #11139
ozren
PC Ekspert
 
ozren's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2000
Lokacija: Zagreb, Hrvatska
Postovi: 1,214
Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
Tek sam u Americi vidio koliko je to opasno. 10x opasnije od brbljanja na mobitel. Tamo smijes drzat mobitel i razgovarat, al ne smijes textat, ovisi kako u kojoj drzavi. Ali na autocesti u dva tjedna koliko sam bio tamo skoro su nas pobrali najmanje 5 puta. Cetiri trake autoceste i gledas lika kako drifta iz skroz lijeve preko dvije trake bez gledanja ravno u tebe. Ili krenu prema zidu pa se naglo cimnu da se isprave. Kad prodjes kraj njih - svi bulje u mobitel.
Ja se ni ne javljam u voznji - ne zato kaj ne mogu vozit i brbljat nego jednostavno bezveze dizes rizik da nesto pode po zlu. A i ne dam ljudima da me smetaju dok uzivam u voznji.
Textanje je živi užas, i od nedavno no1 uzrok nesreća sa ljudskim (smrtnim) žrtvama, preuzelo primat alkoholu. Naravno naša policija te činjenice uopće nije svjestna i ja ih nikad nisam vidio da su nekog zbog toga ozbiljno čopili...

Brbljanje je loše, pa čak i prek BT-a... Ali beba naspram tipkanja, to je sasvim druga kategorija, to je katastrofa.

Citiraj:
Autor aski Pregled postova
Ja ne koji je k ljudima. Nedavno sam se vozio s frendicom i moram reci da ima dobre sposobnosti za volanom, ali yebeni ajfon joj je svako malo u ruci i drkanje po fejsu je normala dok se vozi po gradu.

Ne razumijem, zbilja ne razumijem... Ugl rekao sam joj da vise ne sjedam s njom u auto dok ne odluci izbaciti tipkanje po mobitelu.

Tipkanje je za doma, a luda voznja za po stazi. To se po gradu ne radi.

Bas sad citam kako je neki tip ubio dva covjeka u centru Rijeke i odbacio ih 50 m od pjesackog koji su prelazili dok je bilo zeleno
Pametno. Ja sam isto jednom frendu rekao da više nikad s njim auto jer tipka. Efekt nula. Onda me je jedan dan molio da ga odvezem negdje pa sam mu rekao da neću jer obzirom da ja neću njemu u auto, neće ni on meni. Nakon toga se zamislio...

Citiraj:
Autor burmuz Pregled postova
I to ne samo u vožnji. To tipkanje po mobitelu prešlo je granice dobrog ukusa. Ljudi ( najčešće žene) ne mogu ići na rekraciju ( bickl, trčanje...) da ne tipkaju. Piju kave i svatko tipka po mobitelu.
A najgore je kada dođu nekome na radno mjesto , nešto trebaju ali pazite sad, tipkaju po mobu i pričaju s tobom. Ultimativna nepristojnost. Stvarno ne znam što je ljudima u zadnjih par godina.
Da ne odem off topic.. jedan kolega je pregazio djevojčicu na zebri jer je pisao poruku, sva sreća da je preživjela. Od tada se neće ni javiti kad vozi.
Uostalom neka si ljudi uzmu plavozubog pa fino neka pričaju, čak je i legalno
Slažem se da je generalno pošast no ipak je jedna stvar kad je samo nepristojnost a druga kad je defakto ubojstvo iz nehaja koje samo što se nije desilo...

Citiraj:
Autor IcyTexx Pregled postova
Ja burazu redovito uzmem mob i bacim ga na zadnje sjedalo.

Vidi ovog majstora. Taj je invalid u glavi.
Pohrani.com
Vrlo efikasno rješenje
__________________
Nissan GT-R Black Edition
ozren je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2014., 21:16   #11140
K-pax
Premium
Moj komp
 
K-pax's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 52
Kad smo kod tipkanja...
Neku vecer stojim na crvenom, iz suprotog smjera ide auto i vidim da nema namjeru stati.
Naravno, gospodicni je glava dolje, tipka po mobitelu i prolazi kroz crveno, sva sreca da nije bilo autiju u raskrizju ili pjesaka na zebri
K-pax je offline   Reply With Quote
Staro 12.07.2014., 21:35   #11141
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor K-pax Pregled postova
Kad smo kod tipkanja...
Neku vecer stojim na crvenom, iz suprotog smjera ide auto i vidim da nema namjeru stati.
Naravno, gospodicni je glava dolje, tipka po mobitelu i prolazi kroz crveno, sva sreca da nije bilo autiju u raskrizju ili pjesaka na zebri


Jedino rjesenje... Danas je Ultra tu pa je isto ludnica, ekipa ide priko ceste bez gledanja, izlicu sa svih strana, retardirani skuteri od 49 ccm smetaju i provlace se svugdi. Najradje bi sve pogazio.
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2014., 10:42   #11142
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Ispred mene je zena pobrala biciklista i izlazi milisekundu kasnije iz auta brbljajuci na mobitel.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2014., 18:32   #11143
jurica_m
Registered User
 
Datum registracije: Aug 2012
Lokacija: Stubičke Toplice
Postovi: 207
Opel Corsa 1.3 CDTI

Pozdrav!

Problem je slijedeći: četvrti cilindar nema kompresije i auto teško pali. Ponekad upali dobro, ponekad upali jako loše, gotovo nikako. Auto ima prijeđenih 120 tisuća kilometara, 2004. godište je, a supruga i ja smo ga kupili prošle godine i otada sami problemi s njim. Napravili smo generalku, pročišćene dizne, servisiran anlaser, brušena i poservisirana glava motora, uglavnom napravljena generalka od 10000 kn da se otkrije u čemuje štos, ali auto i dalje teško pali. Naš mehaničar više ne zna što napraviti i zašto tri cilindra rade dobro, a ovaj četvrti nema kompresije i auto loše pali. Auto smo platili 35 tisuća kuna, pola godine je bio super i od onda sami problemi. Ne znamo što i kako dalje, da ga prodam, kolko ćemo dobiti ako je auto neispravan? A auto nam svakodnevno treba. Molim, pomozite. Hvala
jurica_m je offline   Reply With Quote
Staro 13.07.2014., 18:41   #11144
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor jurica_m Pregled postova
Pozdrav!

Problem je slijedeći: četvrti cilindar nema kompresije i auto teško pali. Ponekad upali dobro, ponekad upali jako loše, gotovo nikako. Auto ima prijeđenih 120 tisuća kilometara, 2004. godište je, a supruga i ja smo ga kupili prošle godine i otada sami problemi s njim. Napravili smo generalku, pročišćene dizne, servisiran anlaser, brušena i poservisirana glava motora, uglavnom napravljena generalka od 10000 kn da se otkrije u čemuje štos, ali auto i dalje teško pali. Naš mehaničar više ne zna što napraviti i zašto tri cilindra rade dobro, a ovaj četvrti nema kompresije i auto loše pali. Auto smo platili 35 tisuća kuna, pola godine je bio super i od onda sami problemi. Ne znamo što i kako dalje, da ga prodam, kolko ćemo dobiti ako je auto neispravan? A auto nam svakodnevno treba. Molim, pomozite. Hvala
Zamjena motora?

Je li glava bila na ispitivanju (mislin da je 200 kn)? Je li dobar klip (prigirjavanje?) Cijev od kilera je tvrda? Ima ulja u posudi od vode? mislin ako mestar ne moze vidit takve stvari promini ga.
Baja 001 je offline   Reply With Quote