Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 12.05.2014., 14:03   #1
Angelus
A mighty pirate!
 
Angelus's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 428
Osječani, molim Vas pomozite mi pronaći izgubljene ljubimce

Ne znam postoji li tema za ljubimce, ali mislim da je ovo nažalost dovoljno tužno i ozbiljno da zasllužuje vlastitu temu.

Molim vas, podijelite ovo na fejsu i svugdje gdje možete:

Dakle, nedostaju nam 3 mačke kojih nema već tri dana, sve miriši kao da ih je netko uzeo, bijeli mačak je kastrirani mužjak, a druge dvije su sterilizirane ženske, svi su jako umiljati.

Za pronalazak, informaciju koja vodi do pronalaska, ili ako je nedjelo ljudi informaciju koja provjereno ukazuje na nekog, dodjeljuje se financijska nagrada.

Područje na kojem su zadnje viđeni: Osijek, Uske Njive


Zadnje izmijenjeno od: Angelus. 12.05.2014. u 22:22.
Angelus je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2014., 15:59   #2
SPLiFF
Premium
Moj komp
 
SPLiFF's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,020
Blizu sam (početak Opatijske) pa ću obratit pažnju.

Nadam se da ćeš ih pronaći!

Ova gore desno je vrlo slična mojoj, samo malo tamnija.
SPLiFF je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 12.05.2014., 17:34   #3
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Prebačeno u svaštaru.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 12.05.2014., 22:21   #4
Angelus
A mighty pirate!
 
Angelus's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 428
Citiraj:
Autor SPLiFF Pregled postova
Blizu sam (početak Opatijske) pa ću obratit pažnju.

Nadam se da ćeš ih pronaći!

Ova gore desno je vrlo slična mojoj, samo malo tamnija.
Hvala ti.

Bijeli dečko, Ben, nas je nažalost napustio jučer, udario ga je auto.
Ja sam danas koma od čovjeka, išao sam proslaviti prijateljev i svoj rođendan u Ivanić Grad, nakon 500 kilometara kući me dočekao mali grob i dvije mace za koje se ništa još ne zna.

Saznao sam da je poginuo ujutro na moj rođendan, a ja sam se htio vratiti u ranu zoru, ali sam na nagovor svih ostao kako ne bih vozio umoran.

Ne mogu vam objasniti koliko se loše osjećam, ne samo da mi je knedla u grlu cijeli dan, i da nisam ništa jeo, već osjećam i grižnju savijesti.

Samo da sam se vratio taj dan ujutro, Ben bi još bio živ, a možda bi i jedna tigrica bila doma.
U dva dana, život mi se pretvorio u užasan pakao.

Odem do groba i čisto nemogu vjerovati da on zasigurno više ne postoji, koliko puta sam gunđao zato što me budio u sitne jutarnje sate, sada bih rado sav svoj san dao samo da ga još jednom mogu ušuškat pored sebe i maziti dok gledamo nekakav film.

Da napomenem, još ne znamo što je s tigrastim curicama, i svaka vijest se traži, ako netko zna da se nešto loše dogodilo, nemojte nas štediti, želimo znati istinu.

A Ben, moj predivni dječače kojeg sam zavolio više no što sam mislio da je moguće, laku ti noć po zadnji puta, iako nisam čovjek od vjere, volio bih vjerovati da ću te još jednom sresti, tebe, i sve koje sam izugbio.
Angelus je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2014., 08:36   #5
junkieee
Premium
Moj komp
 
junkieee's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 981
jel ovo neka zajebancija ?
junkieee je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2014., 08:40   #6
domis
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Hrvatistan
Postovi: 4,159
iskreno sumnjam da je zajebancija...moj susjed sa 70 godina je isto takav s mačkama.
Meni, koji sam odrastao na selu gdi mačke dolaze i odlaze ko na traci, tolika povezanost i nije previše jasna.

ali sve u svemu, sretno s nalaskom ljubimaca
domis je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2014., 17:35   #7
Angelus
A mighty pirate!
 
Angelus's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 428
Tigrice su došle kući.

Nije nikakva šala, odrastao sam s mačkama i volim ih neopisivo, jednostavno uljepšaju dan i razvedre atmosferu.

Bena sam spasio s ulice i nevjeroajatno sam vezan uz njega i još mi je teško vjerovati da sam na jedan dan otišao i da ga sada više nema.
Angelus je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2014., 17:44   #8
Prki
Premium
Moj komp
 
Prki's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,302
Nek su se bar ove dvije mace vratile, a Bena ćeš nositi u lijepom sjećanju.Samo nemoj previše potresen na motor
Prki je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2014., 19:31   #9
listerstorm
Registered User
Moj komp
 
listerstorm's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,408
Citiraj:
Autor Angelus Pregled postova
A Ben, moj predivni dječače kojeg sam zavolio više no što sam mislio da je moguće, laku ti noć po zadnji puta, iako nisam čovjek od vjere, volio bih vjerovati da ću te još jednom sresti
R.I.P.
listerstorm je offline   Reply With Quote
Staro 13.05.2014., 20:55   #10
Angelus
A mighty pirate!
 
Angelus's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 428
Hvala Vam na lijepim riječima.

Znao sam da će me teško pogoditi ovako nešto ukoliko se dogodi, uvijek sam se lako vezao za njih, ali ovoliko, nisam pojma imao, makar sam se već previše putao susretao s istom situacijom.

Ben će uvijek biti samnom, a za motor se ne brini, teško mi je uopće pogledati motorna vozila poslije ovakve situacije, makar ih obožavam, bojim se da će tako i biti još barem neko vrijeme.
Angelus je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 13.05.2014., 23:54   #11
SPLiFF
Premium
Moj komp
 
SPLiFF's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Osijek
Postovi: 2,020
E baš mi je drago da su se vratile!
Tako je to kad se vežeš za životinju, ako je svaki dan tu, hraniš je, igraš se s njom, spava s tobom u krevetu, normalno da će ti nedostajati. Čovjek će te uvijek iznova razočarati i iznevjeriti, ali životinja neće, zato smo toliko osjetljivi na njih.
SPLiFF je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na