Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 13.09.2013., 23:40   #361
Necto
♪☺☼☻♫
Moj komp
 
Necto's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Šibenik
Postovi: 736
Ovako bi trebao izgledati vozni model i oštećenje u petici. (uz naravno malo krutiji ovjes)
http://youtu.be/8RKjxinJlSA?t=4m21s

I onda jednostavno neka ubace šifre za neuništivost i arcade mode, pa tko hoće utipka
XOXXL1R1XtrokutL2 i vozi ko da je u crtiću.
Barem su se tako igre prije proizvodile, a ne danas imaš uključen god mode od starta. =(
Nedaj bože da moraš malo uhvatiti ruku da bi vozio ko profić. =/
Necto je offline   Reply With Quote
Staro 13.09.2013., 23:41   #362
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Drift potpis,i ja se isto ne mogu naviknuti na vidjeno,zato volim GTA IV i ovo me razocaralo,ocekivao sam ogroman skok i popravak sitnica,a eto...
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 13.09.2013., 23:44   #363
Angelus
A mighty pirate!
 
Angelus's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 428
Citiraj:
Autor Necto Pregled postova
Cjepidlačenje: Centrifugalna sila "ne postoji", hoćeš reći centripetalna ?
I da upravo sam na trenje i mislio, a ne na "silu" izbačaja.
Pogledaj malo bolje video, auto pri punoj brzini skreće kao da se vrti na štapu, kao da kotači uopće nisu u dodiru s cestom.

Nije ok sunce mu žarko ako je gori od svih GTA do sada.

Imho radije se vozim na ogromnim federima iz IV-ke nego osjećaj kao da kliziš po ledu.

Bez brige, usrali su i motore još dodatno, za razliku od četvorke.
http://www.youtube.com/watch?v=abdMZcDSlaE




Nikakav nivo postprodukcije ne može nadomjestiti onakav nedostatak detalja, draw distance i popup-e na sve strane.

my point exactly PC

Definicija u knjizi je još jača, otprilike nešto ovako: "Centrifugalna i centripentalna sila su imaginarne sile koje se najčešće ne pojavljuju jedna bez prisustva druge, u kojem slučaju se druga oslovljava samo sa terminom protusila" fizičari i kompliciranje života

Moj bed, krivo sam protumačio, gledao sam taman prije toga gameplay u kojemu tip nikako nije mogao dovoljno oštro skrenuti pod ručnom, pravio je lukove oko cijelog grada gotovo.

Osobno, radije bih se vozio "po šinama" nego "po ledu", ali naravno, to je sve do preferiranja korisnika, netko voli ovako - netko onako.

U pravu si apsolutno što se tiče pop up-a, LOD mi je također katastrofa na udaljenostima daljim od cca metar.

Razumi me, ja bih bio presretan da si u pravu, ali sam po defoltu pesimist.

Citiraj:
Autor blava Pregled postova
Angie si to ti ?
Ma slazem se sve,samo kazem donekle su docarali u GTA 4 tipa di bi u stvarnome zivotu strugao asfalt kad proklize kotac,on klize cijelim putem.
Ajd jedino je svijetlo padovi iako se spucas u zid on se preokrene kao stunter.
Najdraze mi je bilo u 4-orci zaletiti se ko manijaka i proklizati zadnjom i raditj lane splitting
Si, ja sam.
Samo reci da si me prepoznao po cjepidlačenju i mogu se komotno samoubit.

Ljudi često mješaju s pričanjem s visoka, ali ne radim to zlonamjerno, čisto sam malo OCD kad dođe do takvih stvari, vjeruj mi i sam sebe iritiram.

Btw. odakle si me povezao, pretpostavljam s motori.hr, jedino tamo koristim taj nick, na 125cc-clubu je malo pobalkaniziran.

Mene je handling motora jako živcirao u četvorci, vjerojatno zato što su mi motori najdraže kopneno vozilo (da, uključujući tenk i APC ).

Jedino sam ustvari Sancheza mogao podnjeti, i to samo zato što sam se uvjeravao da vozim SM-a.

I mi polemiziramo u nedogled kao da ćemo igrati u utorak, a ustvari je upitno hoćemo li uopće i kada.

Šteta za mene pa mrzim igranje na konzolama.
Počeo sam s PC gejmanjem kada sam bio cca. 5 godina, i navika mouse+kb jednostavno ostaje u glavi, kada uzmem joystick i trebam igrati igru s elementima shootera dođe mi da se samoubijem.

Vožnja na joysticku je super, ali pucanje...
Angelus je offline   Reply With Quote
Staro 13.09.2013., 23:55   #364
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Offtopic : ma ne kakvi,nego lokacija,motor i poprilicno slicno ime
A,ja sam onaj kojj dosadjuje sa relejima zmigavaca

Ontopic : a taman se nadao uzivati u prostranstvima petice sa nekim RR-om i kolikk toliko realnoj fizici
I koliko vidim ako ste primijetili zaustavni put vozila je nenormalno kratak,vozilo pri maksimalnoj brzini skoro on zakoci,skoro se ukopa na mjestu...
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2013., 00:00   #365
Angelus
A mighty pirate!
 
Angelus's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 428
Citiraj:
Autor blava Pregled postova
Offtopic : ma ne kakvi,nego lokacija,motor i poprilicno slicno ime
A,ja sam onaj kojj dosadjuje sa relejima zmigavaca

Ontopic : a taman se nadao uzivati u prostranstvima petice sa nekim RR-om i kolikk toliko realnoj fizici
I koliko vidim ako ste primijetili zaustavni put vozila je nenormalno kratak,vozilo pri maksimalnoj brzini skoro on zakoci,skoro se ukopa na mjestu...
Iako opet napominjem da mi ovo ne smeta toliko, iskreno mislim da su napravili dva dijametralno suprotna promašaja.

Prvo je auto bio pre težak i nestabilan, sad je prelagan i pre stabilan...

Leteci Pegaso RR.
Ne dosađuješ, moram ti odgovoriti na to, Hrvoju (koja je to kraljina) nažalost nisam već godinama odgovorio.

Imam sranje sa faksom i generalno zaboravljam na sve, pročitam ,kažem odgovorit ću kasnije i onda uvijek ili imam posla, ili zaboravim.

Sutra me podsjeti da ti natipkam odgovor, taman perem zube sad pa idem u krpe. (Doslovno sada, imam četkicu u zubima i tipkam jednom rukom, eto što ti je multitasking)

I da, ne dosađuješ ne brini, volim pomoći ljudima, i meni je ekipa dosta pomogla, što s ovog foruma što s motora, što s raznih drugih.

EDIT: dobre vijesti momci, iako ne provjerene.
Kažu korisnici GTAforums-a da se u XBOX360 verziji GTA V nalaze teksture za PC, premda se ne razumijem dovoljno u programiranje, samo ću c/p-at

Prvi korisnik pita "Hud tex/buton stuff?"
Drugi odgovara sa: "This stuff, there's the frontend buttons for the PC version of the game left in here."

Zadnje izmijenjeno od: Angelus. 14.09.2013. u 00:05.
Angelus je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2013., 00:05   #366
Necto
♪☺☼☻♫
Moj komp
 
Necto's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Šibenik
Postovi: 736
Citiraj:
Autor Angelus Pregled postova
Definicija u knjizi je još jača, otprilike nešto ovako: "Centrifugalna i centripentalna sila su imaginarne sile koje se najčešće ne pojavljuju jedna bez prisustva druge, u kojem slučaju se druga oslovljava samo sa terminom protusila" fizičari i kompliciranje života
Ma koju ti to knjigu čitaš asti iruda daj naslov i autora

Evo jedan noviji video u HD, dmg je tu ali praktički te vojska treba ganjati da skršiš auto debilni handling je još uvijek tu =)
https://www.facebook.com/photo.php?v...type=2&theater
Necto je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2013., 00:08   #367
Drift_King
Never Forgetti
 
Drift_King's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: .
Postovi: 1,640
__________________
Drift_King je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2013., 00:16   #368
Angelus
A mighty pirate!
 
Angelus's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 428
Citiraj:
Autor Necto Pregled postova
Ma koju ti to knjigu čitaš asti iruda daj naslov i autora

Evo jedan noviji video u HD, dmg je tu ali praktički te vojska treba ganjati da skršiš auto debilni handling je još uvijek tu =)
https://www.facebook.com/photo.php?v...type=2&theater
Planinićeve Osnove Fizike 1, mehanika.
Čovjek zna znanje, ali je dosta loš sa sklapanjem rečenica, nekad se znam pogubiti jer naniže rečenicu od jedne strane.

Karting handling.
Doduše nadam se da ne bude baš an nivou Just Cause-a ili tako nešto. :/

Citiraj:
Autor Drift_King Pregled postova
Handling je dosta loš da, ali AI policije je fantastičan.
Pogledaj kako te pokušaju zboksat odmah, za to moram dati.

E da momci, jedan leak je jedno, piratiziranje je drugo, ali da toliko leakova ima?

Ja mislim da su jednu cijelu parcelu pošiljaka prerano poslali.
Tko još misli tako?
Angelus je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2013., 00:19   #369
Drift_King
Never Forgetti
 
Drift_King's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: .
Postovi: 1,640
Ma ja se nadam da je ovo "slucajno" poslana posiljka ranije, kreiranje skandala i vala negodovanja, pregledavanja, trazenja im samo ide na ruku
__________________
Drift_King je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2013., 00:27   #370
Angelus
A mighty pirate!
 
Angelus's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 428
Citiraj:
Autor Drift_King Pregled postova
Ma ja se nadam da je ovo "slucajno" poslana posiljka ranije, kreiranje skandala i vala negodovanja, pregledavanja, trazenja im samo ide na ruku
Istina, ali piratiziranje baš i ne...

Đizs koji aliasing loše teksture: http://i.imgur.com/q45CPqI.jpg
Angelus je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2013., 00:50   #371
Drift_King
Never Forgetti
 
Drift_King's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: .
Postovi: 1,640
Da, piratiziranje nikada ne ide na ruku... ali sta je tu je, nikad to nece zasutavit; pogotov kad je rijec o ovako "vaznim" igrama

Ma to su ipak samo konzole, bit ce PC bolji
__________________
Drift_King je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2013., 03:49   #372
Mogy
Hala Madrid!
Moj komp
 
Mogy's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Negdje iza brda i dolina :)
Postovi: 1,315
Ako kojim slučajem ova igra ne izađe za PC kupiti ću xbox ili ps4 samo zbog nje Bit će ovo sigurno najbolja igra u povijesti gaminga, ništa čudno s obzirom na to koliko su para potrošili za izradu
Mogy je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2013., 05:34   #373
IcyTexx
Premium
Moj komp
 
IcyTexx's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,707
Slažem se. Nisam se igrao već 3+ godina, prije dvije sam kupio Xbox360 i prodao ga nakon dva tjedna koliko mrzim konzole, al čopit ću PS4 za GTA. Pogotovo ako za Battlefield 4 omoguće tipkovnicu i miš, woooo. Jedino zbog nedostatka tipkovnice i miša ne želim konzolu. Za gaming PC mi se ne isplati bacat pare.
IcyTexx je offline   Reply With Quote
Staro 14.09.2013., 07:02   #374
ivan77
Guest
 
Postovi: n/a
meni su GTA sa i GTA vc najdraži iz serije,i kakva
"fizika i handling" ovo je gta, igra u kojoj primis 30 metaka u sebe i nastavis hodat, kakva realnost,koga
briga
  Reply With Quote