Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 04.05.2015., 14:07   #4801
Neo-ST
Buying Bitcoin
Moj komp
 
Neo-ST's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 7,976
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Svaki Samsung tako napise. Neuspjesno a radi bez problema.
Onda očito imam jedinstvenog
Neo-ST je offline  
Staro 04.05.2015., 14:08   #4802
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Vjerojatno imas.
spawn je offline  
Staro 04.05.2015., 14:08   #4803
Bullet1
Premium
Moj komp
 
Bullet1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Dubrovnik
Postovi: 2,576
Citiraj:
Autor imart Pregled postova
ajme samsung, što je sad to?
To ti je... Samsung. Onaj brand kojeg cijeniš više od drugih.. Tko god se želi upuštat u bilo kakvo flashanje a da pritom ne gubi garanciju, taj sigurno neće nikad razmišljat o Samsungu. Osim zagriženih fanova koji se čude kada se KNOX okine iako je flashan službeni FW a već je bilo xy takvih slučajeva. Nekad prođe, nekad ne, ovisi o kojem FWu se radi..
Bullet1 je offline  
Staro 04.05.2015., 14:15   #4804
QuidZz
Premium
Moj komp
 
QuidZz's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Sinj
Postovi: 3,528
Citiraj:
Autor imart Pregled postova
ovo nemrem vjerovati.. na novom s4 mini i9195, odmah sam preko odina flashao novi COC2 firmwer i nakon što je sve prošlo ok odem u recovery da napravim factory reset, vidim KNOX warranty void 0x1..

ajme samsung, što je sad to?

ušao sam u recovery prije flashanja i bilo je 0x0, nakon flashanja normalnog samsung firmwera 0x1.

telefon je proizveden u 02.2015. i imao je 4.4.2 gore original ali iz veljače NBL1 tak nešto..

ovo još nisam doživio..

mob je za frendicu, sad ga mogu i rootat bokte, a htio sam da bude pod garancijom.
Cek malo, zasto si uopce flashao? Trebao si napravit OTA update sto ti je uredaj ponudio i to je to. Osim toga vjerujem da ti prijateljici nije vazno jel gore KitKat ili Lollipop jer ce mobitel koristit kao i vecina cura, za slikanje, whatsapp, instagram, viber, messenger itd.
__________________
Pošten trgovac: 1, 2, 3 ,4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ,17, 18, 19
QuidZz je offline  
Staro 04.05.2015., 14:38   #4805
The Man
Premium
 
The Man's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Agram
Postovi: 1,096
S4 mini ima 100 miljona ljudi koe znam i nitko ne kuka da im nešto fali. Svima je mob super, onako velik, a opet mali. Imao sam ga nakratko i ja, mnogo mi je bila zgodna napravica ta.

Šta uradi brate tebra, čuvaj lice ako bude grebla!

P.S. Jel barem zgodna?
__________________
I LIKE TO WALK ALONG THE BEACH WITH A RAGING HARD ON. IT'S FUNNY TO SEE THE REACTIONS.

The Man je offline  
Staro 04.05.2015., 15:43   #4806
imart
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,167
Flashao sam puno mobitela i nikad nist. Frendici sam reflashao skoro novi S5 jer se restartao sam od sebe 2x dnevno, nakon reflasha sa odinom nikad vise nije restarto. A u servisu su joj rekli da je to normalno Tak da ne kuzim kak je ovaj okinuo knox. Al i tak je kupljen prek njuske pa nema veze tolko. Btw koliko god samsunga sam imao u rukama, nijedan nije imao nijedan kvar, zato ih hvalim, eto. I volim ih. Nema bootloadera zakljucanih i gluposti al eto ima taj knox.
imart je offline  
Staro 04.05.2015., 16:19   #4807
The Man
Premium
 
The Man's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Agram
Postovi: 1,096
Umene isto Samsung oduvijek radi ka beba. Nikada me razočara nije. Divim ti se na mudima, osobno se nikad ne bi usudio čačkati po tuđem mobitelu. Nikada ne znaš šta se sve može izdešavat, pa iako kreneš u najboljoj namjeri, na kraju je moguće da ostaneš posran.
__________________
I LIKE TO WALK ALONG THE BEACH WITH A RAGING HARD ON. IT'S FUNNY TO SEE THE REACTIONS.

The Man je offline  
Staro 04.05.2015., 16:22   #4808
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Citiraj:
Autor Bruno_Rv Pregled postova
Svaki Samsung tako napise. Neuspjesno a radi bez problema.
U jebate vec me prekinilo da nes nije proslo kak treba, fala na info
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline  
Staro 04.05.2015., 20:26   #4809
Wannabes
Premium
Moj komp
 
Wannabes's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Sk
Postovi: 184
Kako stoji A serija naspram S5? Isao sam pogledat po tel centrima i cini mi se kvalitetnije napravljen, bolje mi stoji u ruci recimo A5 od S5... jel može netko usporedit performanse sa flagshipovima.

I di tu u pricu ulazi Alpha, iznad A5 ispod S5?
Wannabes je offline  
Staro 04.05.2015., 20:40   #4810
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Performanse su dosta losije jer je hardware losiji
spawn je offline  
Staro 04.05.2015., 20:43   #4811
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Ma ta A serija je sljam. Ja sam ubo S5 zapakirani otkljucan na sve mreze za 2300. Mislim da je to ok cijena za takav mob. A ni a5 ni a7 nisu ni blizu S5. Alpha je lijep mob i performanse su na nivou ali ima katastrofalnu bateriju.
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline  
Staro 04.05.2015., 21:15   #4812
Wannabes
Premium
Moj komp
 
Wannabes's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Sk
Postovi: 184
Nisam ni razmatrao da uzmem A seriju ili Alphu, do danas.. kvalitetno su napravljeni i sviđa mi se šta su skoro cijeli kockasti. Al šteta ako toliko kaskaju za ovima iz kata gore.
Wannabes je offline  
Staro 04.05.2015., 21:51   #4813
imart
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,167
ova moja je htjela A3 ali upravo zbog te baterije do koje se ne može a i ti novi samsunzi sa integriranim baterijama mi je novost, tak da ćemo pričekati mačiće koji će imati bugove i za godinu dana kad dođu novi modeli. to bu to.

a kaj se tiče mog flashanja, kažem flashao sam desetke stock romova, na tuđe samsunge a i na svoj tab s lte, ženin tab 3 već 5x, prek odina, čim izađe nova verzija, sad lolipop, sve prek odina, i knox je i dalje 0x0.. itd..
ne znam zakaj mi je ovaj S4 mini okinuo 0x1, valjda bad luck.
imart je offline  
Staro 04.05.2015., 22:32   #4814
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,477
Alpha bez problema izdrzi cijeli dan, baterija mi je slicna kao i na s4 mini tako da sam zadovoljan.
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”
Bono je offline  
Staro 05.05.2015., 13:02   #4815
imart
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,167
Aluminijski mobovi ko Alpha, A3, A5 i S6 budu ziher nastavak Samsungove ergele a plastika odlazi u povijest.
imart je offline  
Staro 05.05.2015., 14:44   #4816
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,326
Lako za plastiku, ali izostaviti u svom flagshipu (S6) vodonepropusnost i sd slot je kriminalno pogotovo ako se uzme u obzir da prethodnik/'stari' model ima oboje.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 05.05.2015., 14:48   #4817
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Mda, u vrijeme kad imas OTG , 32/64/128 gb je strasno malo na mobitelu? Da snimis 2 navigacije i nastelas 12-15 gb videa i slika ostaje ti jos bar 5 gb na mobu i to na 32 gb modelu. A ta vodonepropusnost je takvo mazanje ociju da je to strasno. Koliki postotak ljudi je zapravo uslo sa svojim S5 u more/rijeku i fotkalo? Po meni jedina zamjerka je baterija, bez 3500 mAh nisu trebali ni kretati u proizvodnju samo eto, vidjet cemo kako ce s ovom gurati.
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline  
Staro 05.05.2015., 15:05   #4818
The Man
Premium
 
The Man's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Agram
Postovi: 1,096
Vodonepropusnost je koristan feature zbog kiše i vlage. Trebao bi ga imati svaki iole bolji mobitel.
__________________
I LIKE TO WALK ALONG THE BEACH WITH A RAGING HARD ON. IT'S FUNNY TO SEE THE REACTIONS.

The Man je offline  
Staro 05.05.2015., 15:26   #4819
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Jest koristan feature ali da je "kriminalno" sto nema, apsolutno nije. U 10 g nikad mi nijedan mobitel nije pokisnuo niti su se oni indikatori zacrvenili od vlage, a svasta sam prosao s mobitelima.
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline  
Staro 05.05.2015., 15:52   #4820
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,326
Ok, možda nije toliko kriminalno, ali je neugodno iznenađujuće obzirom da prethodnik ima sve to.
Što se tiče memorije, pogledaj razliku u cijeni između 16/32 ili 16/64 modela i cijenu kartice istog kapaciteta pa ćeš lako vidjeti koliko je ugrađena memorija precjenjena i zapravo debeli profit proizvođača mobitela. A kada bi vidio tvorničku cijenu memorijskih čipova i usporedio sa prodajnom cijenom u mobitelu, garant ti ne bi bilo svejedno.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline  
Staro 05.05.2015., 16:09   #4821
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Jest koristan feature ali da je "kriminalno" sto nema, apsolutno nije. U 10 g nikad mi nijedan mobitel nije pokisnuo niti su se oni indikatori zacrvenili od vlage, a svasta sam prosao s mobitelima.
A ono, nije dealbreaker, ali je idiotski. Gledam sa svog gledišta isključivo. Ako si me (proizvođač) razmazio i naviknuo na određene feature na flagshipu, zašto ih ukidati odmah na slijedećem, pogotovo ako je glas community-a bio jak baš za te feature i presudna činjenica pri kupnji kod velikog broja kupaca.
Meni je prilikom bicikliranja zazvonio jedan vrlo bitan poslovni partner i u pol priče oplete ljetni pljusak, ja nemam kud se sklonit, cesta kroz šumarak, dakle samo ublažit da direktno ne stojim na pljusku. Mob lgog, tad mj dana star, koji dan danas veselo kucka kod žene, ništa mu nije bilo tog dana, a sad je 2g star. Da sam tad imao S5, ne bi ni zažmirio nit se sklanjao ikud, samo nastavio dalje svojim putem, jer znam da imam mob otporan na takve neprilike. Ista stvar i sa baterijom, sd cardom - na lgog (32gb po defaultu), ne mogu zamijenit sam bateriju kad i ako krepucne (kuc kuc, još radi ko prvog dana, nakon 700 ciklusa); sd sam morao kupit za s5, jer je 16gb po defaultu mob, a na lg-u evo, žena ni nakon godinu dana korištenja nije napunila 32 gige, a ja muku mučim i s ovih 16 mob+16 sd+16gb stick na otg-u. Snimanje videa (imam malo dijete, a ne snimam previše, nego eto samo one 'special' momente...) jednostavno pojede prostor, a ni fotke od 10+ mb avg size tu ne pomažu u uštedi prostora baš nešt...
Kažem ti, masu ekipe je prešlo baš na s5 zbog tih feature-a umjesto na nešto od konkurencije, tak da baš i nije i neće bit nezapažen potez izostavljanja tih feature-a na s6.
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline  
Staro 05.05.2015., 16:49   #4822
The Man
Premium
 
The Man's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Agram
Postovi: 1,096
Ja bi neki Samsung smartphone, ali SGH-M110 style. Eno ga radi već 100 miljona godina. Prije bi kamen potrgao nego to čudo.
__________________
I LIKE TO WALK ALONG THE BEACH WITH A RAGING HARD ON. IT'S FUNNY TO SEE THE REACTIONS.

The Man je offline  
Staro 05.05.2015., 17:21   #4823
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Ok, možda nije toliko kriminalno, ali je neugodno iznenađujuće obzirom da prethodnik ima sve to.
Što se tiče memorije, pogledaj razliku u cijeni između 16/32 ili 16/64 modela i cijenu kartice istog kapaciteta pa ćeš lako vidjeti koliko je ugrađena memorija precjenjena i zapravo debeli profit proizvođača mobitela. A kada bi vidio tvorničku cijenu memorijskih čipova i usporedio sa prodajnom cijenom u mobitelu, garant ti ne bi bilo svejedno.
Dobro sad, nemremo uspoređivat vrijednost ROMa sa vrijednosti sd kartice mislim, nije ni blizu
Brko je offline  
Staro 05.05.2015., 17:35   #4824
6Finger
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Zagreb, trešnjevka
Postovi: 1,166
Što se tiče vodonepropusnosti, kad ti odbiju garanciju umalo jer je mob bio u "vlažnim" uvjetima pa se natežeš s servisom onda dođe super. Imao sam tu problematiku sa s3mini , oksidira usb bez da je vode ikad vidio i mob buca za popizdit...
6Finger je offline  
Staro 05.05.2015., 18:22   #4825
schetz
Premium
 
schetz's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,554
Taj s3 mini je imao valjda više problema od ne znam ni sam čega. Stara i sestra, svaka svoj, maženi i paženi ,u dvije godine non stop neki kaco
schetz je offline  
Staro 05.05.2015., 18:29   #4826
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Samsung je opće poznat da su im mobiteli srednje i niže klase puno puno lošiji od perjanica. I po samoj kvaliteti i upotrebljivosti.
Ja sam silom prilika dobio onaj Galaxy 2 mini kao zamjenskibod tekoma kad sam XZ lansirap u servis... Bokte mazo, pa to nije ni igračka a kamoli mobitel.
Za SGS3 mini mi je plakalo mnogo ljudi i svi su rekli "e da smo znali". S4/S5 mini nisam čuo oštre kritike osim od Syssa
Brko je offline  
Staro 05.05.2015., 22:16   #4827
The Man
Premium
 
The Man's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Agram
Postovi: 1,096
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Ja sam silom prilika dobio onaj Galaxy 2 mini kao zamjenskibod tekoma kad sam XZ lansirap u servis... Bokte mazo, pa to nije ni igračka a kamoli mobitel.
Hahaha... Brko evo meni baš taj Galaxy mini 2 odlično radi kao backup telefon dok mi se Galaxy S3 puni ili kada mu usred ničega baterija crkne. Nakon 2 godine i 8 mjeseci zlostavljanja baterija mu i dalje drži "100 godina" (dulje nego ona koja pogoni moj 9 mjeseci star Galaxy S3), a koristim ga povremeno i kao mobilni hotspot jer sam (bio budala i) prodao USB internet stick.

Taj šugavi mali smrad mi je nakon 3310 najdulje korišten uređaj i nikako da umre. Čak i Firefox browser vrti ok i to po nekoliko tabova odjednom. Toliko mi je postao drag da sam mu i Hugo Boss torbicu kupio.

P.S. Možda sam jednostavno potrefio dobar primjerak. :-)
__________________
I LIKE TO WALK ALONG THE BEACH WITH A RAGING HARD ON. IT'S FUNNY TO SEE THE REACTIONS.

The Man je offline  
Staro 05.05.2015., 23:54   #4828
Bono
Uptime 99.99%
Moj komp
 
Bono's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb Croatia
Postovi: 2,477
Mojoj staroj isto mini 2 radi odlicno, dobar je to mobitel za male novce i ne zahtjevne korisnike.
__________________
“Those who surrender freedom for security will not have, nor do they deserve, either one.”
Bono je offline  
Staro 06.05.2015., 04:27   #4829
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Isvinjavam se, radilo se o galaxy mini uređaju bez broja 2.
Brko je offline  
Staro 06.05.2015., 06:17   #4830
The Man
Premium
 
The Man's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Agram
Postovi: 1,096
Ma sve je to ćesme, ali obavlja job.
__________________
I LIKE TO WALK ALONG THE BEACH WITH A RAGING HARD ON. IT'S FUNNY TO SEE THE REACTIONS.

The Man je offline  
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na