Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 22.10.2019., 19:18   #121
23-D
Premium
Moj komp
 
23-D's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Pula
Postovi: 272
Meni stiže novi regal i novi TV, tako da za sada bez dojmova, čami još u kutiji i čeka.
Ne žurim sa probom.
Probat ću ga jedino da li radi kada uhvatim malo vremena.
23-D je offline   Reply With Quote
Staro 23.10.2019., 15:11   #122
MadManBD
Premium
Moj komp
 
MadManBD's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 888
Stiglo i meni danas, lijepo zapakirano, minus ne dolaze nikakvi kabeli osim za struju s soundbarom, srecom imam viska hdmi kabela doma.

Lijepog izgleda, woofer je dosta visok ali uzak pa mi je stao pored tva, i ne narusava izgled zacudo.

Spojio na hdmi arc na Sony XF9005, odmah je prepoznalo soundbar, i sve postavilo samo da se pali i gasi zajedno s tvom, pojacava s daljinskim od tva.

Zvuk odličan, isprobavao malo filmove i ogromna razlika između soundbara i zvuka sa tva, s tva nema nikakvu dubinu, dok ovdje ima dubinu, bass, kad se upali na daljinskom taj dts zvuk je fenomenalan.

Večeras moram dragu nagovorit da gledamo neki ratni film
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	20191023_140955.jpg‎
Views:	546
Size:	375.8 kB
ID:	21593   Click image for larger version

Name:	20191023_141016.jpg‎
Views:	525
Size:	588.5 kB
ID:	21594   Click image for larger version

Name:	20191023_141001.jpg‎
Views:	528
Size:	476.1 kB
ID:	21595  
MadManBD je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 23.10.2019., 17:13   #123
Nikky
Moderator
 
Nikky's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: St
Postovi: 22,508
Citiraj:
Autor MadManBD Pregled postova
Večeras moram dragu nagovorit da gledamo neki ratni film
Onda ništa bez:
Nikky je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2019., 08:58   #124
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,453
Citiraj:
Autor MadManBD Pregled postova
https://www.abrakadabra.com/hr-HR/Ka...-SK5/p/T00E3MK

Ima, i ponovo se moze stavit u kosaricu

Ponovno je dostupan po 1199kn.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2019., 09:34   #125
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,631
Jel probao ko od vas spajat soundbar prek kompa?

Nekaj sam razmisljao rijesit se aktivnih (Adam) zvucnika koji su prek kompa, a telka prek hdmia, pa bubnut neki soundbar.
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2019., 15:46   #126
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Stigao mi SK5, samo da javim nabrzinu dojmove.

Testirano samo par minuta na Transformers Last knight, jedna od prvih scena kad Bumble bee uletava i počinje pucnjava, plus dijalog prije i poslije

Usporedba sa TV zvučnikom - bespredmetna, iako imam TV da dosta dobrim zvučnicima

Usporedba sa lowend Samsung HWJ250 soundbardom (bez woofera)
- zanemarivši woofer koji je očita prednost i zbog kojeg sam uzeo novi, sam zvuk iz soundbara ima puno više dubine, topline i jasnoće... sve u svemu, ogromno razlika, čak i sa stišanim wooferom i u scenama bez eksplozija

Usporedba sa 6.1 sustavom (Philips Cineos HTS9800VV), kojeg sam koristio kao 2.1 jer ga nisam uspio spojiti na svoj TV bez konvertera (scart nemam, on ima digital coax, ja imam optical... i eto, nismo su razumjeli njih dva)
- opet puno više dubine i topline u zvuku, woofer je puno bolji iako je dimenzijama manji. Uglavnom nije gigantski skok naprijed, ali je definitivno skok naprijed, kao prvo po prostoru koji zauzima i kao drugo po Virtual X modu. Bez njega mi je zvuk OK, dobar i sve, ali ne toliki upgrade na kućno kino od prije.
Sa uključenim Virtual X stvari se mjenjaju i postaju "wow".

Negativne strane:
- možda sam ipak više očekivao od tog Virtual Surrounda, jer su ga brutalno hvalili na reviewovima i na prvu mi je bio "meeh, to je to?", ali što sam više gledao scenu fighta, pucnjave i eksplozija skužio sam da se sve više uživljavam i uživam. I sad ću možda i tu grozotu od filma uspjet pogledat do kraja, čisto zbog efekata.

Pozitivno
- zvuk i cijena. Nisam čuo Yamahu YAS 207 koju svi na netu užasno hvale, ali ona je 3000kn. Ovog sam dobio za 1200kn. Nema šanse da je YAS 207 toliko bolji kolika je razlika u cijeni. Ovaj sustav definitivno vrijedi do 1500-1800kn i mislim da tko ima takav budžet treba uzeti SK5.

Tko ima veći budžet, volio bih da isproba YAS 207 i javi nam dojmove
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2019., 16:11   #127
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,631
Za te novce ovaj LG je bog bogova..

Jedno vrijeme mi je bilo u planu nabavavka ovog soundbara, čuo ga u dućanu i zvuk je jaaaako dobar (muzika)
https://www.ronis.hr/soundbar-denon-...A-HS2/product/ Al je to dost novaca, a recenzije ga baš previše i ne hvale, generalno to je jako dobar soundbar, ali, uvijek postoji onaj, Ali..

Što se tiče ove Yamahe
https://www.ronis.hr/soundbar-yamaha...S-207/product/
Hvalospjeva ne manjka za taj soundbar, nahvalili su ga pošteno..

E sad razlika između LGa i Yamahe očito postoji osim u cijeni, dal opravdava, to bi trebalo usporedni test napravit
Nego, usporedba soundbara sa zvučnicima iz telke je bez polemike, tak jasno da će i najjeftiniji soundbar dat bolji zvuk neg zvučnici iz telke, jer da nije tak, soundbarovi ne bi imali smisla onda, jel
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2019., 16:31   #128
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
Za te novce ovaj LG je bog bogova..

Jedno vrijeme mi je bilo u planu nabavavka ovog soundbara, čuo ga u dućanu i zvuk je jaaaako dobar (muzika)
https://www.ronis.hr/soundbar-denon-...A-HS2/product/ Al je to dost novaca, a recenzije ga baš previše i ne hvale, generalno to je jako dobar soundbar, ali, uvijek postoji onaj, Ali..

Što se tiče ove Yamahe
https://www.ronis.hr/soundbar-yamaha...S-207/product/
Hvalospjeva ne manjka za taj soundbar, nahvalili su ga pošteno..

E sad razlika između LGa i Yamahe očito postoji osim u cijeni, dal opravdava, to bi trebalo usporedni test napravit
Nego, usporedba soundbara sa zvučnicima iz telke je bez polemike, tak jasno da će i najjeftiniji soundbar dat bolji zvuk neg zvučnici iz telke, jer da nije tak, soundbarovi ne bi imali smisla onda, jel
Ma taj YAS 207 tak hvale, da se ne bi čudio da mi doručak napravi svako jutro ali bez zafrkancije, kod njega je navodno ovaj virtual surround baš mrak... makar iskreno, meni je ovaj SK5 odličan, sretan sam što sam ga platio 1200kn, da sam ga platio 2500, ne bih bio toliko sretan, jer onda je sigurno YAS 207 za 3000 bolji.

A iznenadio bi se, moji TV zvučnici i Soundbar HWJ 250 (mislim da je koštao nekih 400-500kn na akciji ) nemaju pretjeranu razliku u kvaliteti, ali zvuče dosta različito i soundbar ipak ima čišće mid tonove i dijalog, pa sam ga ipak koristio.

Ali generalno iskustvo nakon tog total low end soundbara mi je da se ne isplate, osim ako ih stvarno ne dobiješ za tak sitne novce ko ja.

Mojim starcima doma će super doć taj moj stari soundbar, njihov TV nema neki zvuk, plus što me živcira što zvuk ide prema iza, ne prema naprijed, a sa soundbarom fino ide naprijed, to je veliki plus. Iako je zvuk "mutan" u odnosu na SK5 i to primjetno, bolji je od 99% TV speakera.
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2019., 16:48   #129
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,631
@Elven, ajd dok slegnu dojmovi i početno oduševljenje, napiši neki rivju u vezi tog LGa.
Pitanje je, dal on s tak niskom cijenom zvuči kao skuplja ekipa ili jednostavno zvuči ko soundbar za 1200kn
Jer ak je ono prvo, onda je to kupnja godine.
zvonac je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2019., 17:19   #130
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,631
-------------------
zvonac je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 28.10.2019., 17:57   #131
rak21
COD2 expert
Moj komp
 
rak21's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,881
Je li Dolby atmos osjetna nadogradnja na starija surround rješenja? Ako nije, sk5 vrijedi uzeti.
rak21 je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2019., 18:27   #132
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor rak21 Pregled postova
Je li Dolby atmos osjetna nadogradnja na starija surround rješenja? Ako nije, sk5 vrijedi uzeti.
https://sonusart.hr/novosti/kucno-ki...SAAEgIngvD_BwE

S naglaskom da LG SK5 ima samo Virtual X, ne pravi DTS X. Razlika je što za Atmos ili DTS X soundtrack onog što gledaš mora to podržavati, dok je Virtual X softverska emulacija, ali dosta solidna.

Ako se ne varam, svi Atmos ili DTS X soundbari su dosta skuplji od 1200kn.

I da, nadogradnja su, i bolji od ovog Virtual X sigurno, pogotovo Atmos sa stropnim zvučnicima (što je meni osobno, jedna dodatna gnjavaža), ali zahtjevaju i filmove / serije snimljene u tim tehnologijama i skuplji su. Puno.

Kome pare nisu problem, neka ide na DTS X i Atmos. SK5 sigurno nije odgovor na sve naše želje, ali je za te novce apsolutni bang for the buck. Da košta 1800kn (koliko je recimo u većini dućana) još uvijek bi bio dosta dobar izbor za soundbar, ali za 1200 je no brainer.
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2019., 19:05   #133
fanATIk
NITKOV
Moj komp
 
fanATIk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb / Maksimir
Postovi: 3,981
Citiraj:
Autor Libertus Pregled postova
Ponovno je dostupan po 1199kn.
Hebat ga, opet zakasnio, nema na zalihi.
__________________




Asrock FM2A78M-DG3+
Athlon II 860k + Lc Power Lc-cc-120
G.SKILL RipjawsX series 8 GB
Palit GTX 460
Samsung SSD 850 EVO 250 GB, WD 640GB, Hitachi 500GB
Corsair VS550
Thermaltake Core V21
22"LCD LG W2242T
MX Revolution
Logitech X-230
Logitech K740
Canon CanoScan 4400F
Win 10




Unique case by fanATIk




Avatar BIG SIZE
fanATIk je online   Reply With Quote
Staro 28.10.2019., 19:19   #134
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,453
Očito se razgrabio od ljudi s foruma nakon što sam stavio obavijest. Bio je dostupan cijeli vikend i danas dok nisam stavio obavijest, ja svoj naručio prošli tjedan, danas stigao.

Testirao nabrzinu i slažem se s Elven. Zvuk je nadogradnja na TV zvučnike. Kada se uključi taj virtual X dobije se neki sorround feeling, ali se treba pojačati malo zvučnike. Bas radi dobro kada sam testirao s nekim bass test videom na youtube.
Spoji sam ga na HDMI ARC, nakon što sam prebacio TV da koristi ARC sve radi bez problema. Dodatni zvučnik se sam upario, nisam trebao ništa raditi.

Pitanje za druge koji su ga uzeli, da li vam se soundbar gasi kada ugasite TV ako je spojen na HDMI ARC? Meni ostane svijetliti "optical" bijeli LED. Ako npr. ugasim soundbar dok je TV ugašen, kada se TV upali, upali automatski i soundbar.
Možda se sam isključi nakon što nema signala neko vrijeme, ali nije mi se dalo čekati dulje od minute.

Zadnje izmijenjeno od: Libertus. 28.10.2019. u 19:39.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2019., 19:23   #135
glazZ
Premium
Moj komp
 
glazZ's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2010
Lokacija: Pakrac
Postovi: 331
Ja imam totalno drugaciji problem, moj se gasi kad i tv ali se ne pali kad i on. A recimo bluetooth ga upali bez problema. Mozda je do hdmi kabela, jer sa prvim sa kojim sam spojio arc mi nije radio..

Poslano sa mog MI 9 koristeći Tapatalk
glazZ je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2019., 19:50   #136
MadManBD
Premium
Moj komp
 
MadManBD's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 888
Citiraj:
Autor Libertus Pregled postova

Pitanje za druge koji su ga uzeli, da li vam se soundbar gasi kada ugasite TV ako je spojen na HDMI ARC? Meni ostane svijetliti "optical" bijeli LED. Ako npr. ugasim soundbar dok je TV ugašen, kada se TV upali, upali automatski i soundbar.
Možda se sam isključi nakon što nema signala neko vrijeme, ali nije mi se dalo čekati dulje od minute.
Gasi se kompletno s tvom, odvrti sve inpute da vidi ima li valjda jos nesto spojeno, i pali zajedno s tvom, uspostava zvuka na soundbar pri paljenju traje 1-2 sekunde negdje.
MadManBD je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2019., 21:30   #137
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,453
Citiraj:
Autor MadManBD Pregled postova
Gasi se kompletno s tvom, odvrti sve inpute da vidi ima li valjda jos nesto spojeno, i pali zajedno s tvom, uspostava zvuka na soundbar pri paljenju traje 1-2 sekunde negdje.
Tako mi radi kada stavim na LG TV bluetooth sync. Onda pali i gasi bez problema.
Kupio sam "HDMI high speed cable with ethernet" kao što piše u specifikaciji (stari mi je bio neki 1.3 HDMI), ali nije se ništa izmijenilo. Pali se bez problema, ali se ne gasi zajedno s TV-om.

Nema veze, ionako se prema uputama gasi nakon 15 min kada nema inputa, ali kad već težimo savršenstvu.
Libertus je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2019., 23:08   #138
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,984
Preporuka best buya soundbara do 100 eura, spojio bi telku na njega i mozda tu i tamo laptop sa blututom. Bitan je bas jer se slusa elektro glazba
__________________
Thinkpad T430 running Manjaro
rodriguez je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2019., 23:19   #139
nick praskaton
Asshole
Moj komp
 
nick praskaton's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: RH
Postovi: 2,347
Citiraj:
Autor rodriguez Pregled postova
Preporuka best buya soundbara do 100 eura, spojio bi telku na njega i mozda tu i tamo laptop sa blututom. Bitan je bas jer se slusa elektro glazba
Ne vjerujem da ce za 100€ ista da trese pod s basom, mozda da nadjes polovne logitech z2300

https://www.njuskalo.hr/pc-audio/log...oglas-29087530
nick praskaton je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2019., 23:25   #140
rodriguez
....
Moj komp
 
rodriguez's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 1,984
Do 800-900? Rate amex?
__________________
Thinkpad T430 running Manjaro
rodriguez je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2019., 12:41   #141
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Ne možeš se rastegnuti na ovaj LG iz abrakadabre?

Vidim, svi ga hvale, puna cijena je preko 2000kn.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2019., 12:57   #142
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,702
I da moze, nema vise zaliha
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2019., 13:16   #143
Mommistake
Premium
Moj komp
 
Mommistake's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Shire
Postovi: 16,104
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
I da moze, nema vise zaliha
Ma svakih par dana dođe ponovo Malo ima, malo nema i tako u krug.
Mommistake je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2019., 17:36   #144
android-split
Premium
 
android-split's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Split
Postovi: 980
android-split je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2019., 17:36   #145
Elven
Premium
Moj komp
 
Elven's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2002
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,721
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Ne možeš se rastegnuti na ovaj LG iz abrakadabre?

Vidim, svi ga hvale, puna cijena je preko 2000kn.
Ili to ili nešto rabljeno, ali pošto su rate u igri, onda je ovo najbolje.

Jer teško će se do 900kn naći dobar soundbar sa wooferom.
https://edigital.hr/zvucni-projektor...m_medium=click

Ovo je najjeftinije što sam našao, ali ako je bitna glasnoća, ovo je 130W... što sigurno neće rasturiti kuću, ali poznavajući druge ljude kojima je bas bitan, rekao bih da je 130W bar za pola premalo.

EDIT:
Citiraj:
Autor android-split Pregled postova
Super je što je njima najbolji budget YAS 207 koji kod nas košta 3000kn... Kod nas u Hrvatskoj, 3000 baš i nije "budget soundbar"...
Elven je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2019., 18:31   #146
android-split
Premium
 
android-split's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2015
Lokacija: Split
Postovi: 980
Da se po nama sudi, nebi ni bilo ove rubrike 😂
Al opet kad pogledas koliko kostaju neki sound setup-i ovo i nije neka cijena
android-split je offline   Reply With Quote
Staro 29.10.2019., 18:33   #147
John Creasy
TossACoinToYourWitcher!
Moj komp
 
John Creasy's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2005
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 2,795
Citiraj:
Autor flameseeker Pregled postova
@John
Kak si zadovoljan sa svojim JBL 3.1 nakon nekoliko dana koristenja ?
nažalost spletom okolnosti nisam ga nešto previše testirao premda ga sad imam već neko vrijeme.. ali ovo što jesam, jako je dobar.. trenutno nemam nekih zamjerki.. jedino ti srednji tonovi, ali ono, bas sve nadoknadi .. slušam pjesme na youtubeu i ostalo, bas rastura.. osjetim ga u želucu kako tuče .. i ovako općenito, zvuk je jako dobar..


jedno pitanje: kojim susjedima je gore zbog basa, ovima gore ili ispod mene?
John Creasy je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2019., 10:45   #148
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,381
Ja bas u muzici mrzim, ali kod mene inače smeta i ovima gore i ovima dole.
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2019., 14:47   #149
VandaL.pr!
Premium
Moj komp
 
VandaL.pr!'s Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: zaDAR
Postovi: 758
Kodmene smeta ovima dolje budući da sam ja na vrhu
A vjerojatno i ovima pored....
__________________
ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | TDU2: VaandaL | R* Social Club: vandal_zd | DayZ: VandaL | battle.net: VandaL #2220
VandaL.pr! je offline   Reply With Quote
Staro 30.10.2019., 15:11   #150
Ico_Zg
Premium
Moj komp
 
Ico_Zg's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 533
Citiraj:
Autor Elven Pregled postova
Stigao mi SK5, samo da javim nabrzinu dojmove.

Negativne strane:
- možda sam ipak više očekivao od tog Virtual Surrounda, jer su ga brutalno hvalili na reviewovima i na prvu mi je bio "meeh, to je to?", ali što sam više gledao scenu fighta, pucnjave i eksplozija skužio sam da se sve više uživljavam i uživam. I sad ću možda i tu grozotu od filma uspjet pogledat do kraja, čisto zbog efekata.

Pozitivno
- zvuk i cijena. Nisam čuo Yamahu YAS 207 koju svi na netu užasno hvale, ali ona je 3000kn. Ovog sam dobio za 1200kn. Nema šanse da je YAS 207 toliko bolji kolika je razlika u cijeni. Ovaj sustav definitivno vrijedi do 1500-1800kn i mislim da tko ima takav budžet treba uzeti SK5.
Kakav ti je zvuk kod dijaloga na SK5?
Koliko sam čitao neke review-e to je boljka za koju dosta prigovaraju.
Ico_Zg je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori


Uređivanje

Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na