Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 04.08.2023., 14:20   #151
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,330
Kod nas nije toliko kritično, ali je bilo veselo. Centar grada tj. najniža točka se pretvorila u jezero jer se voda sljevala sa svih strana na tu poziciju.

Moglo bi biti frke slijedećih dana kod KA kada im dođe sva vode iz SLO.
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2023., 14:20   #152
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,892
https://streamable.com/rz3er2

Kolega iz SLO šalje.
__________________
Hala Madrid!
Mirkopoter je online   Reply With Quote
Staro 04.08.2023., 17:00   #153
medo
#erase startup-config
Moj komp
 
medo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,952
Počeo sam koristiti app Windy. Netko na vijestima ga je preporučio. Preporučam. Može prikazati puno toga ne samo vjetar kako ime sugerira.
__________________
"It's not a bug, it's a feature!"
1N6pJsvusP7afu23qs1uBscK16wfcG7C8m
medo je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2023., 17:07   #154
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,062
Citiraj:
Autor Mirkopoter Pregled postova
https://streamable.com/rz3er2

Kolega iz SLO šalje.

Nadmašilo Ilicu.
kopija je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2023., 17:19   #155
mamikulcic
Premium
 
Datum registracije: Mar 2019
Lokacija: Ljubešćica
Postovi: 224
Protok Drave kroz elektrane u SLO
https://dem.si/sl/pretoki/
Normalan protok je oko (do) 500m3/s, ujutro su pojedine bile na 2200.
mamikulcic je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2023., 23:26   #156
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,217
Citiraj:
Autor medo Pregled postova
Počeo sam koristiti app Windy. Netko na vijestima ga je preporučio. Preporučam. Može prikazati puno toga ne samo vjetar kako ime sugerira.

Koristim windy godinama, placam i premium, vise iz supporta nego sto mi trebaju featuresi, stvarno su vrhunski, ima i nekoliko modela i 43 layera i cak se moze birat visina za neke uvjete. Svaka preporuka za app!
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 04.08.2023., 23:52   #157
Kristijan_7
Just don't give a fuck
 
Kristijan_7's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Zg
Postovi: 764
Windy.app ili windy.com?
__________________
“One morning I shot an elephant in my pajamas. How he got into my pajamas I'll never know.”
Kristijan_7 je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2023., 00:06   #158
Inovator
Premium
Moj komp
 
Inovator's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Sto je bilo na Pagu? Na Otvorenom su rekli da je u Staroj Novalji bilo strasno, ali nigdje nista ne nalazim...
Inovator je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2023., 00:53   #159
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,217
Citiraj:
Autor Kristijan_7 Pregled postova
Windy.app ili windy.com?
windy.com nisam ni zna za taj app lol
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2023., 08:49   #160
domina
Premium
Moj komp
 
domina's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: KC (HR)
Postovi: 898
ja sam upravo u gradu Pagu, tu nas je skroz zaobislo. jedva da je padalo. ali mali losinj je bio pljusak.
domina je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2023., 08:59   #161
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,101
https://www.tportal.hr/tehno/clanak/...aklje-20230307

Jel Sunce i bolje grije dok je na svom ciklusnom vrhuncu?

Možda i to sve remeti..
__________________
Lowrider
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2023., 09:50   #162
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,062
Možda...su u šumi.
El Nino i vrhunac solarnog ciklusa su trenutačno u igri.
Ali koga ćemo optužiti ako i dalje bude ovako kad prođe El Nino i Sunce ode na godišnji odmor?
Postoji taj nezgodni "efekt staklenika" o kojem znanstvenici pričaju već pol stoljeća....
kopija je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2023., 13:03   #163
lowrider
Premium
Moj komp
 
lowrider's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: KR
Postovi: 1,101
Mislio sam u kombinaciji da osim CO2 koji ispušČamo, pa je toplije, još i sunce na to sve jače grije do 2025.
A danas ljudi u jaknama, 15-16 stupnjeva.
A ušli u najtopliji mjesec.

Vele čudno.
__________________
Lowrider
lowrider je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2023., 14:21   #164
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,062
Malo lakih nota u ovo teško doba.
Baš bio na vožnji po nasipu.
Mogu samo reći: da ga nema, plivalo bi sve do Ilice.

Zadnje izmijenjeno od: kopija. 05.08.2023. u 16:00.
kopija je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2023., 16:13   #165
medo
#erase startup-config
Moj komp
 
medo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,952
Živim blizu nasipa. Bilo je još gore tamo 2010. Tada je izgledalo kao da će se preliti.
__________________
"It's not a bug, it's a feature!"
1N6pJsvusP7afu23qs1uBscK16wfcG7C8m
medo je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2023., 16:28   #166
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,062



1150 mladih gradilo je Savski nasip
U ljeto 1962., kada je Holjevca snimio Večernjakov reporter, on je, u tadašnjem svojstvu predsjednika Narodnog odbora Grada Zagreba, posjetio Omladinsko naselje „Sedam sekretara SKOJ-a“ i veliko radilište Savskog nasipa. Upravo su tamo, treću godinu za redom, mladi iz gotovo svih krajeva bivše države, radili i gradili stotine metara nasipa. Te su godine udarnički radile dvije omladinske brigade iz Zagreba, te brigadiri iz Splita, Skopja i Beograda. Radovi su bili od velikog značaja, jer su imali za cilj omogućiti bržu izgradnju novog, željezničkog mosta, namijenjenog za tranzitni promet.
Iako su se Holjevcu tadašnji rukovodioci brigada i direktor Savske luke pohvalili da će planirani posao druga smjena završiti četiri dana prije roka, zahvaljujući udarničkom radu 1150 djevojaka i mladića iz Zagreba, Splita, Beograda i Skopja, radovi, na 426 metara nasipa, na desnoj obali Save, nizvodno od Jakuševačkog mosta, bili su završeni već 10. kolovoza, šest dana prije planiranog roka. Nekoliko dana nakon toga, naselje kojim su, tjednima, odjekivali smijeh, pjesma i brigadirsko „hura“, opustjelo je, no plan za iduću godinu, već je bio razrađeni – predviđen je dovršetak još 1000 metara nasipa.
Tko zna, možda su i vaše bake, djedovi, prabake i pradjedovi, te, 1962. godine, svojim rukama gradili Savski nasip, u sastavu neke od tadašnjih omladinskih brigada – 'Milena Maravić' iz Splita, 'Dr. Mladen Stojanović' i 'Braća Oreški' iz Zagreba, s kojima su, tog ljeta, radile i omladinske brigade 'Milan Premasunac', iz Beograda i '11. oktomvri', iz Skopja.


-->
Citiraj:
Od jučer navečer se koristi oteretni kanal Sava - Odra koji preuzima dio vodenog vala kako ne bi došlo do poplave u gradu. Taj kanal je izgrađen 1970-ih godina i do sada se radi obrane Zagreba od poplava morao koristiti samo sedam puta – stoji u objavi.
BTW, RIP Green River Festival, kolko sam vidio spasili su samo jednu fotelju i neku željezariju.


Jedan poučan članak o najboljem zagrebačkom gradonačelniku i ekipi koja je gradila nasip.



1150 mladih gradilo je Savski nasip
U ljeto 1962., kada je Holjevca snimio Večernjakov reporter, on je, u tadašnjem svojstvu predsjednika Narodnog odbora Grada Zagreba, posjetio Omladinsko naselje „Sedam sekretara SKOJ-a“ i veliko radilište Savskog nasipa. Upravo su tamo, treću godinu za redom, mladi iz gotovo svih krajeva bivše države, radili i gradili stotine metara nasipa. Te su godine udarnički radile dvije omladinske brigade iz Zagreba, te brigadiri iz Splita, Skopja i Beograda. Radovi su bili od velikog značaja, jer su imali za cilj omogućiti bržu izgradnju novog, željezničkog mosta, namijenjenog za tranzitni promet.
Iako su se Holjevcu tadašnji rukovodioci brigada i direktor Savske luke pohvalili da će planirani posao druga smjena završiti četiri dana prije roka, zahvaljujući udarničkom radu 1150 djevojaka i mladića iz Zagreba, Splita, Beograda i Skopja, radovi, na 426 metara nasipa, na desnoj obali Save, nizvodno od Jakuševačkog mosta, bili su završeni već 10. kolovoza, šest dana prije planiranog roka. Nekoliko dana nakon toga, naselje kojim su, tjednima, odjekivali smijeh, pjesma i brigadirsko „hura“, opustjelo je, no plan za iduću godinu, već je bio razrađeni – predviđen je dovršetak još 1000 metara nasipa.
Tko zna, možda su i vaše bake, djedovi, prabake i pradjedovi, te, 1962. godine, svojim rukama gradili Savski nasip, u sastavu neke od tadašnjih omladinskih brigada – 'Milena Maravić' iz Splita, 'Dr. Mladen Stojanović' i 'Braća Oreški' iz Zagreba, s kojima su, tog ljeta, radile i omladinske brigade 'Milan Premasunac', iz Beograda i '11. oktomvri', iz Skopja.



Zadnje izmijenjeno od: kopija. 05.08.2023. u 16:47.
kopija je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2023., 18:37   #167
OuttaControl
Premium
Moj komp
 
OuttaControl's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Dalmacija
Postovi: 5,217
Bog ti pomogao nemoj spojler tag koristit ako bas ne tribas skrsi sve, a ako te neko citira skrsi forum.
OuttaControl je offline   Reply With Quote
Staro 05.08.2023., 18:52   #168
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,941
Citiraj:
Autor kopija Pregled postova
Možda...su u šumi.
El Nino i vrhunac solarnog ciklusa su trenutačno u igri.
Ali koga ćemo optužiti ako i dalje bude ovako kad prođe El Nino i Sunce ode na godišnji odmor?
Postoji taj nezgodni "efekt staklenika" o kojem znanstvenici pričaju već pol stoljeća....
Kada već spominješ efekt staklenika: kako se zna da je 97% tog efekta doprinos vodene pare, onda bi ova vijest o povećanje vodene pare u stratosferi u iznosu od 10% zbog erupcije vulkana is Pacifika mogla igrati određenu ulogu.

https://www.nasa.gov/feature/jpl/ton...o-stratosphere
mkey je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2023., 09:32   #169
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,330
Kakve budale. Ove su još gore od onih spavača na splavi.
Spašene dvije osobe koje su se pokušale probiti autom kroz potopljeni oteretni kanal
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2023., 10:35   #170
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,062
Možda su vlasnici Range Rovera pa ih je ta činjenica osokolila.
Na slici mi izgledaju ko Indiana Jones tipovi, iskusni sudionici mnogih off-road natjecanja
kopija je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2023., 11:53   #171
nepalac
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2022
Lokacija: EU
Postovi: 651
Prognoza u Njemačkoj, dodali su i zvukove vatrogasaca u pozadinu

https://streamable.com/888e2w
__________________
...
nepalac je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2023., 14:59   #172
Deamon101
Premium
Moj komp
 
Deamon101's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 507
Inače za test sam upisao u google poplave pa samo mijenjao godine i u zadnjih 15 godina ama baš svake godine negdje u HR je bila poplava. Nije mi se dalo istraživati dalje u prošlost.

Poanta je da se ne gradi kuća uz rijeku ili na zemljištu koje svakih 10-20 godina poplavi. Simple.

Što se nasipa tiče, on može upiti određenu količinu vode, ali nakon nekog vremena postane tekući u doslovnom smislu te ne može više pomoć obzirom da se odroni. Možda bi neko drveće zbog korjena pomoglo nisam siguran, jer valjda bi to i napravili da je tako.

Tu su i senzacionalistički članci čija je primarna svrha što veći broj klikova, pa onda čitam jučer da je 2/3 planinske Slovenije poplavljeno

Tu je i guranje politike, te zanimljivo da se više ne spominju globalna zamagljenja, već samo klimatske promjene.

Pozdrav sa 100 metara nadmorske visine gdje nisam u životu doživio poplavu.

Zadnje izmijenjeno od: Deamon101. 06.08.2023. u 15:11.
Deamon101 je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2023., 15:16   #173
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,941
Čitao sam nedavno i jedan članak o tome kako se u vrijeme mraka u jugi pod normalno vadio mulj i šljunak iz korita rijeka a navodno se to više ne radi. Logično je da će materijal visine H na dnu podignuti vodostaj rijeke za približno H. Imaju li Hrvatske Vode uopće kapacitet za ovakvu servisnu intervenciju?
mkey je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2023., 16:44   #174
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
U mraku jugoslavije čistila se i makija te borove šume ali nećemo o tome.
Hamm je online   Reply With Quote
Staro 06.08.2023., 16:51   #175
Mladenxy
Premium
Moj komp
 
Mladenxy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,970
Pogani Tito je gradio nasipe i odvodne kanale, danas je poduhvat dobiti EU poticaje i naručiti Kineze da naprave most i prikazati to kao veliki uspjeh. Prije bi se sramili takvih stvari.
Mladenxy je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2023., 17:18   #176
Deamon101
Premium
Moj komp
 
Deamon101's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 507
Gadne klimatske promjene 1964. godine.

https://hr.wikipedia.org/wiki/Poplava_u_Zagrebu_1964.

Inače kod mene je napravljena jedna brana čija je namjera da štiti Zagreb od poplava. Jedna od mnogih, mislim negdje 1980.

Tu je i predimenzionirana cijev mislim promjera oko 2 metra koja ide ispod Medveščaka, koja svu kanalizaciju, ali i oborinske vode ako treba, bez problema šalje u Savu.

Dosta dobrih projekata onda, i po Slavoniji, hrpa kanala, sve je danas mislim neodržavano i zaraslo, ali ne živim tamo pa ne znam stvarno stanje.

Zadnje izmijenjeno od: Deamon101. 06.08.2023. u 17:35.
Deamon101 je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2023., 17:49   #177
domy_os
EMP moderator
 
domy_os's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Osijek
Postovi: 18,395


Nisam još doživio hladnije ljeto od ovog, lubenica i paradajz ćao...
__________________
"Kako su krojači novog svjetskog poretka uspjeli u tako kratko vrijeme slomiti intelektualne sposobnosti društva, uništiti kritičku svijest i ljudima nametnuti izvrnutu logiku?"

Nisu slomili u kratko vrijeme. Slamali su godinama, desetljećima pa i stoljećima. Svaka odgledana epizoda Big Brothera, svaki dečko koji ne zna niti promijeniti žarulju, a kamoli uzeti sjekiru i pocijepati drva, svaka cura koja misli da je briga za vlastitu obitelj robija, ali rad za par tisuća kuna u korporaciji 12 sati dnevno blagodat, svako promicanje terora političke korektnosti, svaka podrška promociji svih oblika poremećenosti… Sve to nas je dovelo do ovdje. Korona je samo zakucavanje lopte u gol nakon što je obrana već izigrana i golman odletio u prazno.




Lenovo ThinkPad T14 Gen 2 + Lenovo ThinkPad Universal Thunderbolt 4 Dock

CPU: Intel Core i7-1165G7 @ 2.8 GHz
RAM: 2 x 16 GB DDR4-3200
SSD: Samsung 970 EVO Plus 2 TB NVMe M.2
LCD: 14" FHD IPS 400nits Low Power
WLAN: Intel Wi-Fi 6 AX201
WWAN: Quectel EM120R-GL 4G LTE CAT12
OS: Windows 11 Pro

LCD monitor: AOC AG493UCX
Keyboard: Razer Huntsman V2 Analog
Mice: Logitech G502 Proteus Spectrum
SB: Mackie Onyx Producer 2x2
Speakers: 2 x JBL LSR305
MFP: Canon Pixma MP240
NAS: Synology DS420+ with 4 x WD Red Pro 8 TB
HDD Dock: LC Power LC-DOCK-U3-CR + 12 x Hitachi/Samsung/Seagate/WD 1/2 TB

domy_os je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2023., 19:43   #178
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Citiraj:
Autor mkey Pregled postova
Čitao sam nedavno i jedan članak o tome kako se u vrijeme mraka u jugi pod normalno vadio mulj i šljunak iz korita rijeka a navodno se to više ne radi. Logično je da će materijal visine H na dnu podignuti vodostaj rijeke za približno H. Imaju li Hrvatske Vode uopće kapacitet za ovakvu servisnu intervenciju?
Točno. Šljunčarile su se rijeke masovno, korita su bila kudikamo dublja nego danas i daleko manje problema je bilo s poplavama, a nasipi su bili kudikamo manji ovdje po slavoniji.
Sada su u igri kojekakvi zakoni o ekologiji, ovom, onom, pa je šljunčarenje svedeno na minimum, korita rijeka su u banani totalnoj, što rezultira poplavama koje vidimo svako malo, i izgradnjom pustih nasipa uz rijeke.
I da, to nije na hrvatskim vodama, nego na nekolicini firmi u Hr kojima je primarna djelatnost šljunčarenje, a čiji su brodovi češće u sloveniji na tom poslu nego u hr, a tamo se isto tako ni približno ne radi koliko se radilo do 91e.
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2023., 23:01   #179
medo
#erase startup-config
Moj komp
 
medo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,952
Prije 10ak godina je bila ona poplava u Gunji. Plače baba na TVu kako joj je to već peta poplava u životu. Mislim si: "Peta poplava!?"

Pričam s frendicom koja je od tamo došla živjeti u Zagreb. Veli: "Pa zna se oduvijek da je to poplavno područje. Samo kaj ekipa dođe tamo jer je jeftina zemlja (jer je to poplavno područje), bespravno izgradi kuću i prst u uho. Jeftino je prošao. Kad poplavi onda kumi i moli kad će više riješit nasip, a mi smo glupi koji smo se maknuli od tamo."

Mislim da je za Brdovec slična priča.
__________________
"It's not a bug, it's a feature!"
1N6pJsvusP7afu23qs1uBscK16wfcG7C8m
medo je offline   Reply With Quote
Staro 06.08.2023., 23:44   #180
conan
Premium
 
conan's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: BJ
Postovi: 80
Citiraj:
Autor jopis Pregled postova
Točno. Šljunčarile su se rijeke masovno, korita su bila kudikamo dublja nego danas i daleko manje problema je bilo s poplavama, a nasipi su bili kudikamo manji ovdje po slavoniji.

Sada su u igri kojekakvi zakoni o ekologiji, ovom, onom, pa je šljunčarenje svedeno na minimum, korita rijeka su u banani totalnoj, što rezultira poplavama koje vidimo svako malo, i izgradnjom pustih nasipa uz rijeke.

I da, to nije na hrvatskim vodama, nego na nekolicini firmi u Hr kojima je primarna djelatnost šljunčarenje, a čiji su brodovi češće u sloveniji na tom poslu nego u hr, a tamo se isto tako ni približno ne radi koliko se radilo do 91e.
Kod mene ide rijeka kroz selo a tvore ju 3 manje šumske rječice... prije 25-30 god korito te rijeke je bilo minimalno 1 metar dublje i bilo je čisto (od granja) jer je svatko čistio pokraj svoje zemlje koja graniči sa rijekom. Sve kuće u selu građene do 2000. god su izgrađene i ofrajane tim pijeskom. Nerjetko su ljudi vadili i prirodni kamen koji je super kvalitete za nasipavanje npr u temelj. Priča mi baba (44. godište) da nikada nije bilo problema sa poplavama, ako se i izlilo, onda se izlilo malo na okolna polja ali nikada da prijeti kućama ili nekoj infrastrukturi. U zadnjih 15 godina koliko se sjećam gotovo jednom godišnje (u zadnje vrijeme i čšće) dođe voda do kuća. Nije neka šteta ali sigurno nije ugodno da ti temelj pod vodom a po dvorištu moraš ići u visokim čizmama. Razlog je očigledan jer je korito rijeke obraslo, došli su i je*eni dabrovi koji rade brane ali barem krče te johe i vrbe. Stvore se brane tj. nakupine granja čime se jako smanji protok i voda prilikom većih kiša jednostavno ne stigne otić nego se izlijeva i zadržava. Ljudi više ne čiste obale jer im je to valjda ispod časti ali zašto i bi kad plaćaju hrvatskim vodama kojima je očito još manje ispod časti radit svoj posao.



From tapatalk with love
conan je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na