Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 06.03.2011., 20:53   #151
TheBEaST
Premium
Moj komp
 
TheBEaST's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 666





Jedna noćna na Spa



TheBEaST je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2011., 21:08   #152
zkljaja
Brat od Đon Vejna
Moj komp
 
zkljaja's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: zg-vg
Postovi: 1,176
Ovo izgleda sve bolje i bolje i sve vise mi se sviđa. Nocna trka izgleda predobro, jest da lik vrluda po stazi ljevo desno ali mrak je
Na filmicu s Golfom mi sr ne sviđa zvuk...
__________________
"South-Korea is the only nation whose national sport has a sequel."
zkljaja je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 06.03.2011., 21:21   #153
TheBEaST
Premium
Moj komp
 
TheBEaST's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 666
Citiraj:
Autor papčić Pregled postova
Na filmicu s Golfom mi sr ne sviđa zvuk...
Paralelno su zvuk od jednog i drugog Golfa...a i ono ipak je to youtube i nije neznam kakva kvaliteta i sve skupa...ne brine me to tolko.

EDIT: Još jedan friški




TheBEaST je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2011., 21:47   #154
Ordem
Banned
 
Datum registracije: Sep 2010
Lokacija: Vk
Postovi: 572
lol nema razlike u zvuku izmedju tjuniranog i obicnog golfa

a ona utrka sa porscheom po danu izgleda dosta dobro - puno bolje sve izgleda kad nema onog HUDa i 10 milijardi "informacija" kojima je nakicen

bas me zanima oce codemasters odgovoriti EA sa grid 2 (sto bi volio jer codemasters ima puno optimiziraniji engine ^^)..
Ordem je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2011., 22:02   #155
TheBEaST
Premium
Moj komp
 
TheBEaST's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 666
Citiraj:
Autor Ordem Pregled postova
lol nema razlike u zvuku izmedju tjuniranog i obicnog golfa
Pitanje kolko je jako tunirani...nije sigurno maksimalno, neg prvi level i nešto slično...uostalom zvuk me najmanje ždere
TheBEaST je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2011., 22:17   #156
BojanZD
Premium
Moj komp
 
BojanZD's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: Zadar
Postovi: 1,396
Ne kužim zašto u ovim 911-icama vozač onak pleše po kabini kao da ga bočno pritišće 13G?
Puno bolje mi izgleda ona zonda i R8 s prošle stranice-vjerovatno se može namještait ponašanje tijela i simulacija G sile pa je lik malo pretjerao?
Inače, zonda i R8 baš daju dobar dojam brzine, držanja ceste...zvuk isto dobar..pa igrat ću ovo svakako bez prigovaranja jer ispalo je puuno bolje nego je to po prvim trailerima izgledalo.
BojanZD je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2011., 23:24   #157
blava
Premium
Moj komp
 
blava's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: スラボニア
Postovi: 3,020
Bemti,ova nocna utrka,vec vidim najmanje 10 restarova kada profulam ili pogresno protumacim zavoj hehe
__________________
blava je offline   Reply With Quote
Staro 06.03.2011., 23:31   #158
>>>KUKY<<<
Premium
Moj komp
 
>>>KUKY<<<'s Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 1,012
Ovaj zadnji video prikazuje (valjda) helmet cam i zato se sve kako kazes naginje. Izgleda prilicno dobro bar meni. E sad onaj koji je uzivao u jedinici garant ce mu i dvojka biti ok za poigrati se, loadas Ring, omiljeni auto i peglaj.
Edit, sto se nocne utrke tice premalo lumena bacaju te zarulje, kao da su petrolejke montirali na haubu
__________________
Sig mi nije u skladu s pravilima.
>>>KUKY<<< je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2011., 00:11   #159
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Ovaj na zadnjem videu nekak slabo vozi, linija mu je slaba...

Ali jedva čekam, zasad se zadovoljavam sa F1 2010 već jedno vrijeme jer dugo nema prave vožnje.

Ovaj NFS mi se čini nekak predobar, samo da nekaj ne zaseru i šrafim volan na dulje vrijeme...

I da, nije da me to dira ali stupanj prijenosa se promjeni prije nek vozač makne ruku s volana wtf?!
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2011., 01:35   #160
ehohr
Premium
Moj komp
 
ehohr's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 348
Citiraj:
Autor Ordem Pregled postova
okej, ne moze se osjecaj voznje reproducirati tocno kako je u stvarnosti

no to ne znaci da se treba pristati na kompromis gdje se auti ponasaju kao gliseri u zavojima

ne trazim ja od EA da naprave simulaciju

nego da naprave neki mix koji vise naginje simulaciji

i gledam ove gameplay filmice i vise ne znam sta da mislim
najvise me zanima na kojim assistovima vozi lik
Svaki auto ce se ponasat kao gliser a pogotovo na stazi, mislim ja sam godinu i pol dana vozio Megane R26, i imamo sam izlet na grobnik i dok sa mnom nije sjeo decko koji ima preko par stotina krugova na grobniku i objasnio kad kocit, gdje odrzavat gas, gdje poklopit gas, apex zavoja, samo ga glisirao i unistavao gume sa uzasnim vremenima.

Na stazi je puno gore i teze vozit nego na klasicno asfaltu, grijanje guma, proklizavanje je ogromno ako samo malo premotas volan od onog sto je potrebno.

A ti dok vozis na tipkovnici ti uvijek dajes 100% gas, 100% kocnicu i 100% steer kad skreces tako da je to prilicno realno.

Jer da itko izbaci 90% simulaciju koja simulira stvarni svijet, 95% smrtnika se vjerovatno nebi izvuklo iz boksa, a o jednoj zondi R da ne pricam, vrtili se ko na ringispilu

Ovo je ipak igrica i nesto uz sto bi se trebao zabavljat a ne gledat koliko je realno, jedino po cemu se izdvajaju je da bude priblizno realno, da nemozes driftat pri 250 kmh kao u Hot pursuit 2 a i sama ta igrica je odlicno napravljena, to je cista arkada za zabavu, nikakav prikaz realne voznje.

Meni se jedinica svidjela osim drifrta koji su po meni fulali kompletno, a dvojka mi se zasada cini kao igrica koju cu odigrat s gustom.
ehohr je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.03.2011., 04:32   #161
LorD ClockaN
od LemilicE
Moj komp
 
LorD ClockaN's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Veli Lošinj
Postovi: 4,712
@ehohr:
E to je to!
To je ono što ja non stop tvrdim!

RESPECT!
__________________
Member Of the PC Ekspert 100+kg Demolition Squad ----------------------------- ReadTheFuckingManual
Da, to sam ja u avataru!!! Grobnik ----> 1:37.759... ko od vas može brže???
Nemam više lema!!!
LorD ClockaN je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2011., 08:33   #162
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Citiraj:
Autor ehohr Pregled postova
Svaki auto ce se ponasat kao gliser a pogotovo na stazi, mislim ja sam godinu i pol dana vozio Megane R26, i imamo sam izlet na grobnik i dok sa mnom nije sjeo decko koji ima preko par stotina krugova na grobniku i objasnio kad kocit, gdje odrzavat gas, gdje poklopit gas, apex zavoja, samo ga glisirao i unistavao gume sa uzasnim vremenima.

Na stazi je puno gore i teze vozit nego na klasicno asfaltu, grijanje guma, proklizavanje je ogromno ako samo malo premotas volan od onog sto je potrebno.

A ti dok vozis na tipkovnici ti uvijek dajes 100% gas, 100% kocnicu i 100% steer kad skreces tako da je to prilicno realno.

Jer da itko izbaci 90% simulaciju koja simulira stvarni svijet, 95% smrtnika se vjerovatno nebi izvuklo iz boksa, a o jednoj zondi R da ne pricam, vrtili se ko na ringispilu

Ovo je ipak igrica i nesto uz sto bi se trebao zabavljat a ne gledat koliko je realno, jedino po cemu se izdvajaju je da bude priblizno realno, da nemozes driftat pri 250 kmh kao u Hot pursuit 2 a i sama ta igrica je odlicno napravljena, to je cista arkada za zabavu, nikakav prikaz realne voznje.

Meni se jedinica svidjela osim drifrta koji su po meni fulali kompletno, a dvojka mi se zasada cini kao igrica koju cu odigrat s gustom.
Naravno da nije moguće napravit 100% realnu sliku, jer nema ni sila a bome ni straha od ziada

Uglavnom trebali bi težit napravit šta bolje igru, ovako samo izgleda jako dobro grafički dok fizika opet visi naspram rFactor modova. I da na videu izgleda kao da nema niti malo FFa što je prilično nerelano.
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2011., 08:36   #163
TheBEaST
Premium
Moj komp
 
TheBEaST's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Varaždin
Postovi: 666
@ehohr

Evo još par novih kaj su se pojavili preko noći

















TheBEaST je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2011., 09:33   #164
Baja 001
Banned
Moj komp
 
Baja 001's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Split
Postovi: 7,504
Lipo je vidit veterene protiv novih nada (f1 vs mp12-4c)

Nego to mi je i kod prvog dijela smetalo, lik ima TC + ABS + SC na McLarenu F1 koji je ima ništa od toga.
Baja 001 je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2011., 11:03   #165
Franf
Premium
Moj komp
 
Franf's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2010
Lokacija: EU
Postovi: 181
Sigurno cu je odigrati... osobno mi je bitnija zabava nego realnost! pretpostavljam da i EA-u... njima se to pratvara u zaradu..
da malo karikiram;
kak mogu zabrijavat na realnost i pricati da to nije tako kad ionak ne znam kak se zonda u realnosti ponaša. a ni vi ostali najvjerovatnije.
uostalom eto imate tu par postova od ljudi koji su vozili po stazi i kažu da igra nikad neće biti realna do kraja...

obožavam ljude (da ne kažem djecu) koji misle da ako su gledali TG da bi oni rasturili Zondu, Veyrona ma čak i F1 ako treba a postoji mogučnost da čak ni vozačku nemaju...
NHF naravno ;-)
__________________
Franf je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2011., 11:36   #166
danc00
Why so serious
Moj komp