Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Problemi > Softverski problemi
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 29.08.2010., 11:52   #1
Korekt
Registered User
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 3
BSOD tijekom igranja Counter Strikea

Ovako imam jedan problem dali se to radi oko windowsa ili nesto oko drivera no sljedeće je u tome kada sam postavio windows Vistu i 7 postavim sve drivere sa CD-a koje sam dobio uz Matičnu ploču i Grafičku i idem igrati Counter-Strike source onda mi nakon malog vremena oko prilike 5-8 minuta ili mi se ugasi samo igra ili mi dođe plav monitor (Blue Screen) kada mi se resetria komp digne se opet windowsi i kaže mi da je došlo do Blue screen ali nepiše ništa zašto pa sam onda postavljao sve nove drivere i slučajno ne postavim drivere za zvuk i idem igrati opet CSS i nikakvih problema oko gašenja igre ili blue screen i idem ja postaviti Driver za zvuk i onda poslje restartanja kompa opet po starome

Drivere za zvuk sam skinuo naj novie ali ništa .

Moja konfiguracija.

Procesor: AMD Athlon II 7850 Black Edition AM2+
Grafička: ATI Radeon HD 3850 Gainward 512 MB ddr 3
RAM : GeIL Black Dragon DDR2 1066 MHZ 2x1GB
HDD : Matrox HDD sata 80 GB i neki drugi 200 GB
Matična ploča: SAPPHIRE's PI-AM2RS780G
Zvučna :Realtek ALC8838-Channel HD Audio

OS: Windows 7

ako trebate još kakvih infromacija samo pitajte samo neka se ja rješim Blue screeena

Unaprijed Hvala!!!!

Zadnje izmijenjeno od: Korekt. 29.08.2010. u 11:57. Razlog: Zaboravio sam staviti koja mi je zvučna
Korekt je offline   Reply With Quote
Staro 30.08.2010., 01:36   #2
Joke
N00B
Moj komp
 
Joke's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: Split
Postovi: 3,886
Drajvere od grafike i zvuka si unistallao, i pocistio sve u safe mode sa driver cleanerom ta onda instalirao nove?
Igrica je original (preko steama)?
Sto kaze event viewer (pod system)..
__________________
IE6
Linux is Not Windows
Joke je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 21.09.2010., 21:52   #3
kec94
Premium
Moj komp
 
kec94's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Velika Gorica
Postovi: 31
Probaj otic na steam-ovu stranicu i tamo pogledat dal netko ima isti problem, meni je bilo kad sam kupio igricu prvih 2 tjedna zezalo nesto slicno tebi samo sta ja nisam imao BSOD nego mi se smrznuo komp nakon 10-15 min igranja (nekad i manje) i nisam mogao nista, onda su bili update-ali CSS i to mi je rijesilo problem kolko se ja sjecam... probaj ovako mozda pomogne meni je pomoglo sa jednom drugom igricom
start > control panel > sound > recording (tab) > i na Stereo mix (ako ga imas) desni klik i stavi Set as default device
kec94 je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na