Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 07.10.2009., 13:40   #61
LorD ClockaN
od LemilicE
Moj komp
 
LorD ClockaN's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Veli Lošinj
Postovi: 4,712
meni sve ok i nisam primjetio nikakav lag
__________________
Member Of the PC Ekspert 100+kg Demolition Squad ----------------------------- ReadTheFuckingManual
Da, to sam ja u avataru!!! Grobnik ----> 1:37.759... ko od vas može brže???
Nemam više lema!!!
LorD ClockaN je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2009., 16:23   #62
mrga
all you need is freeware
Moj komp
 
mrga's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Stolica
Postovi: 896
Zapel sam, kme!

Zapeo sam i to odmah na početku - ostavim Saru u napuštenoj kući i trebam kao pogledati kaj ima novog na otoku. Nađem neki napušteni KAO hram ili kaj već je, padnem dole, dignem lever za zatvorska vrata, ubijem onog divovkog leptira i to je to. Ne mogu ništa više naći i vrtim se u kurg. Prešao cijelu plažu i sve što sam mogao, a ništa nemrem naći. I na karti mi se ne vidi ništa. Totalno crnilo.


Help


EDIT: ježiga, razdanilo se pa sam skužio put
__________________
Ovo je potpis.

Zadnje izmijenjeno od: mrga. 08.10.2009. u 16:58.
mrga je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Staro 08.10.2009., 17:47   #63
Mast3r Chi3f
Premium
Moj komp
 
Mast3r Chi3f's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: zagreb
Postovi: 118
neznam u cemu je problem, koliko se sjecam moras doci do one kuce pred kojom je neki frajer tamo nabavis mac zatim malo popricas s njim(porucis mu da ti cuva saru) i onda te on otpelja do monkova

Citiraj:
Autor ivan77 Pregled postova
Ova igra , je , ukratko ,ono što je GOTHIC 3 trebao biti.
na bi se bas slozio, fali toga a skoro nis novoga nije uvedeno
probaj gothic3 sa community patchom 1.73 od 1gb koji upgrade igru na enhanced edition verziju i rijeseva 99% bugova
jedino sta bez 2gb rama nemoj ni prismrdit igri, idealno bi bilo 4

p.s s ako imas malo jacu grafu s neta jos skines upute za modanje ini fajla i namjestis da se sve renda na dva tri puta vecoj udaljenosti i da vidis igre
__________________
Sine, ako stvarno nešto želiš u životu, morat ćeš raditi za to. A sada tišina! Počinje izvlačenje brojeva za lutriju

Zadnje izmijenjeno od: Mast3r Chi3f. 08.10.2009. u 18:07.
Mast3r Chi3f je offline   Reply With Quote
Staro 08.10.2009., 21:59   #64
TheEmpress
Premium
Moj komp
 
TheEmpress's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Sveta Nedelja
Postovi: 24
Konačno chapter 2.
__________________
“I think we can put our differences behind us. For science. You monster.”
TheEmpress je offline   Reply With Quote
Staro 09.10.2009., 16:43   #65
LorD ClockaN
od LemilicE
Moj komp
 
LorD ClockaN's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Veli Lošinj
Postovi: 4,712
a ja konačno chapter 4!!
i to sam već 20% riješio...

edit:
40%
__________________
Member Of the PC Ekspert 100+kg Demolition Squad ----------------------------- ReadTheFuckingManual
Da, to sam ja u avataru!!! Grobnik ----> 1:37.759... ko od vas može brže???
Nemam više lema!!!

Zadnje izmijenjeno od: LorD ClockaN. 09.10.2009. u 21:53.
LorD ClockaN je offline   Reply With Quote
Staro 28.10.2009., 00:17   #66
denied
Premium
Moj komp
 
denied's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,182
Moze mala pomoc, pliz.....Kako se prolazi kroz onu plavu "zastitu" (barijeru)?

EDIT: zguglo da se tek kasnije dobiju scrollovi

Zadnje izmijenjeno od: denied. 28.10.2009. u 01:41.
denied je offline   Reply With Quote
Staro 02.11.2009., 18:47   #67
Njokli
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: ZG
Postovi: 97
Odigrao sam nekih 10tak sati, ali polako, prolazim sve questove i češljam temeljito cijelu mapu i igra mi je prva liga. Mozda je mogla biti malo kompleksnija, ali stvarno je igriva i što je više igram sve mi je bolja. Ima li netko da je prešao igru? Koliko traje?
Njokli je offline   Reply With Quote
Staro 09.11.2009., 15:36   #68
Ati freak
aka Striko
Moj komp
 
Ati freak's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapina
Postovi: 1,674
EDIT: Našao...
__________________
Pošten trgovac : 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10, 11 , 12 , 13 , 14, 15, 16 .

Zadnje izmijenjeno od: Ati freak. 09.11.2009. u 20:43.
Ati freak je offline   Reply With Quote
Staro 09.12.2009., 12:37   #69
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517



Reforging Souldrinker i kada odem na Quest map nista mi ne pokaze niti bilo kakvo objasnjenje imam za taj quest.
Isto tako jos mi je ostalo ovo: "The test of master Illuminar"....nemam pojma sta tu moram napraviti jer mi na kart svaki puta kada odem na taj quest pokaze samo lokaciju gdje se nalazi Illuminar, ali on samnom nece ni pricat vec me samo odhebe.

Zna netko sta tu treba napraviti da zavrsim te hebene questove!?



LP
-->
Recimo da sam na pocetku i hebu ne neki questovi tj. ovi:




Reforging Souldrinker i kada odem na Quest map nista mi ne pokaze niti bilo kakvo objasnjenje imam za taj quest.
Isto tako jos mi je ostalo ovo: "The test of master Illuminar"....nemam pojma sta tu moram napraviti jer mi na kart svaki puta kada odem na taj quest pokaze samo lokaciju gdje se nalazi Illuminar, ali on samnom nece ni pricat vec me samo odhebe.

Zna netko sta tu treba napraviti da zavrsim te hebene questove!?



LP
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2010., 12:41   #70
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Evo, pošto sam u trendu počeo sam jučer igrati Risen
Igra mi se čini sasvim solidnom (ne bih sad uspoređivao s jednim Oblivionom koji je ipak klasa za sebe), grafika leti glatko kako bi i terbala jel
Riješio sam početne questove, trenutno sam level 2, otvorim character stats i vidim da imam 20 learning pointsa i sad mi nije jasno kako to rasporediti na skillove, klikam svugdje po statsima i 0 bodova, nikako potrošiti te learning pointse, vjerojatno je neka banalnost ali eto...
Je li moguće da se skillovi i atributsi sami upgrejdaju kod level up-a?
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 07.02.2010., 20:01   #71
LorD ClockaN
od LemilicE
Moj komp
 
LorD ClockaN's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Veli Lošinj
Postovi: 4,712
te pointove iskoristavas kod ljudi koji te mogu nauciti raznim skillovima, a ujedno i plačaš taj trening!

nemoj pumpat skillove koji ti netrebaju
__________________
Member Of the PC Ekspert 100+kg Demolition Squad ----------------------------- ReadTheFuckingManual
Da, to sam ja u avataru!!! Grobnik ----> 1:37.759... ko od vas može brže???
Nemam više lema!!!
LorD ClockaN je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2010., 20:29   #72
Fule
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 48
Moze pomoc,neznam od koga da nabavim skil za lockpick-anje...
Fule je offline   Reply With Quote
Staro 07.02.2010., 20:31   #73
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Citiraj:
Autor LorD ClockaN Pregled postova
te pointove iskoristavas kod ljudi koji te mogu nauciti raznim skillovima, a ujedno i plačaš taj trening!

nemoj pumpat skillove koji ti netrebaju
Ahaaaa, ja se naviknuo na Oblivion/Diablo style pumpanja skillova, thanks for the tip
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 08.02.2010., 17:36   #74
LorD ClockaN
od LemilicE
Moj komp
 
LorD ClockaN's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: Veli Lošinj
Postovi: 4,712
Citiraj:
Autor Fule Pregled postova
Moze pomoc,neznam od koga da nabavim skil za lockpick-anje...
da si postao prije 6 mjeseci, bi ti znao odgovoriti, ovako se ne sjecam bas

mislim da netko u gradu
__________________
Member Of the PC Ekspert 100+kg Demolition Squad ----------------------------- ReadTheFuckingManual
Da, to sam ja u avataru!!! Grobnik ----> 1:37.759... ko od vas može brže???
Nemam više lema!!!
LorD ClockaN je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2010., 19:27   #75
Z-man
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Moj komp
 
Z-man's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Bjelovar - Zagreb
Postovi: 1,079
Citiraj:
Autor LorD ClockaN Pregled postova
da si postao prije 6 mjeseci, bi ti znao odgovoriti, ovako se ne sjecam bas

mislim da netko u gradu
Evo ja igram igru trenutno i blizu sam kraja i ovo tvoje pitanje...hm....kad uđeš u grad onim lazom gdje platiš donovom čovjeku 100 zlatnika malo niže prije sebastiana na lijevoj strani je lik (isto donov) ...zove se na D-nešto i mislim da te on može naučit.....ako ne on onda nastavi do prvog raskrižja gdje lik prodaje ribe i lijevo od njega ti je "Cid" ...vidi kod te dvojice pa javi...

ugl. igra mi je fenomenalna jer sam i gothic obožavo samo što sad nema bugova (bar ih ja nisam imao)
__________________
««-´`-´`·..·´`-´`-»»
Z-man je offline   Reply With Quote
Staro 13.02.2010., 20:33   #76
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Citiraj:
Autor Fule Pregled postova
Moze pomoc,neznam od koga da nabavim skil za lockpick-anje...
Fighter Clay koji čuva onu farmu u močvari, kod njega možeš naučiti (kupiti) skill za lockpick.
Btw. još uvijek se šetuckam okolo bez ikakvog armora, kod koga mogu kupiti nekakvu limenku?
__________________

C L O W N I N G A R O U N D

Zadnje izmijenjeno od: Doink the Clown. 14.02.2010. u 15:25.
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2010., 18:25   #77
Zagimir
Premium
Moj komp
 
Zagimir's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 43
prošo sam igru i od svega mi je najgore što imaš 5 vrsti armora i 3 helmeta, ugl ako radiš za dona onda kod njega moš kupovat armore ovisno koji si rang u bandi, jedini armor koji nemoš kod njega kupit moš nać u gradu kod onog kovača, tj. njegovog trgovca, ako si kreno u monasteri prvo onda neznam...
Zagimir je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2010., 18:30   #78
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Citiraj:
Autor Zagimir Pregled postova
prošo sam igru i od svega mi je najgore što imaš 5 vrsti armora i 3 helmeta, ugl ako radiš za dona onda kod njega moš kupovat armore ovisno koji si rang u bandi, jedini armor koji nemoš kod njega kupit moš nać u gradu kod onog kovača, tj. njegovog trgovca, ako si kreno u monasteri prvo onda neznam...
Sad sam level 6, riješio sam većinu questova u močvari (tamo sam najprije i krenuo) i sad sam krenuo prema Harbour Townu. Uglavnom , nitko od Donovih ljudi mi ne nudi nikakav armor, ima onaj lik kod koje se kupuju potioni i jedino kod njega mogu nešto trgovati (onaj ogre i vođa fightera nude mi samo skillove), kod koga si kupovao oklope?
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2010., 20:21   #79
Z-man
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Moj komp
 
Z-man's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Bjelovar - Zagreb
Postovi: 1,079
Citiraj:
Autor Doink the Clown Pregled postova
Sad sam level 6, riješio sam većinu questova u močvari (tamo sam najprije i krenuo) i sad sam krenuo prema Harbour Townu. Uglavnom , nitko od Donovih ljudi mi ne nudi nikakav armor, ima onaj lik kod koje se kupuju potioni i jedino kod njega mogu nešto trgovati (onaj ogre i vođa fightera nude mi samo skillove), kod koga si kupovao oklope?
kod hawkinsa možeš kupit farmersku odjeću za 500 zlatnika (to sam i sam prvo imao), a kod samog dona kupuješ ostale....
__________________
««-´`-´`·..·´`-´`-»»
Z-man je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2010., 20:41   #80
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Citiraj:
Autor Z-man Pregled postova
kod hawkinsa možeš kupit farmersku odjeću za 500 zlatnika (to sam i sam prvo imao), a kod samog dona kupuješ ostale....
Izgleda da im moj novac smrdi, bilo je nekog spominjanja kod Hawkinsa oko te farmerske obleke i kod Dona oko armora (kao biti će kada zaslužim, u međuvremenu sam očistio onaj temple od onih sektaša) ali nitko ništa ne nudi, hmmm možda zato jer trenutno i nemam 500 zlatnika
Btw. koje su cijene armora kod Dona?
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 14.02.2010., 21:10   #81
Z-man
¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
Moj komp
 
Z-man's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Bjelovar - Zagreb
Postovi: 1,079
Da bi kupio kod dona armor moraš se dokazat (riješit 4 misije kod njegovih ljudi u gradu) a to ti je biti riješit cijeli grad.....ja sam u grad krenuo tek kad sam riješio cijeli kamp....da bi mogao kupit farmesku odjeću kod hawkinsa mislim da moraš vratit sve radnike na njihova radna mjesta. A što se tiče cijena kod Dona, prvi ti je 1000 zlatnika pa dalje mislim da idu 3000 i 5000 ali to tek kasnije tako da zasad možeš samo farmesku nabavit nakon što to riješiš ....
__________________
««-´`-´`·..·´`-´`-»»
Z-man je offline   Reply With Quote
Staro 23.02.2010., 21:22   #82
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Evo, dosadašnji napredak

Imam još 4-5 questova trenutno i mislim da sam blizu kraja (sada je u tijeku borba s gušterima u utvrdi u vulkanu)
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2010., 21:41   #83
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
A jesu brzi

Citiraj:
A new patch is now available for Risen to update this action/RPG from Piranha Bytes to version 1.10.
"The update to v1.1 of Risen is for the retail version only and fixes some bugs. The complete change log can be read here and you download the patch in our download area. Users of the ESD version will get the update by their service provider (Steam, Gamesload or Direct2Drive)." The patch is also mirrored on ActionTrip, AtomicGamer, The Patches Scrolls, and WorthPlaying. The change log outlines what's new, and the changes also follow.

Update v1.10

Placement of various objects in the world revised
Collision revised: player could previously get stuck in certain locations
Problem with Brogar Arena quest resolved: this quest was only offered twice in certain circumstances
Problem with the camera and the interface after loading a saved game resolved
Various locations revised where the player was teleported to the first floor upon entering a building
The hunters are to hunt again: problem with a dialog option that immediately ended this quest resolved
Problem with the trigger for the final battle resolved
Golden sword for the Don: this sword could be duplicated by stealing
Problem with signpost lighting resolved
Position of various quest goals revised and improved
Problem of the player not receiving the bastard sword after delivering the materials for it resolved
Interaction with benches, chairs, etc. revised
Various dialog options revised
Various error corrections made in game texts and language files
http://www.bluesnews.com/s/108528/risen-patch
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2010., 21:52   #84
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Instalirao sam taj patch još prije par tjedana, često se događalo da se samo zaglavim između dva kamena i ni makac
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2010., 22:18   #85
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Ti si valjda onda instalirao 1.01 a ovo je 1.10
__________________

Phenom X4 9850 BE&OCZ Gladiator MAX/DFI 790FXB-M2RSH/2x1GB SuperTaljent CL4/Sapphire 5850&AVerTV Hybrid Speedy/WD 320GB/Bare 120GB/500GB/Zamzung F3 1TB/Zamzung SE-S184/Corsair TX650W/Zamzung 205BW/TerraTec SiXPack 5.1+/Klipsch ProMedia 2.1

Amiga 1200 HD/DELL externi floppy :-)/Commodore 1084S
Jelc je offline   Reply With Quote
Staro 18.03.2010., 22:21   #86
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Citiraj:
Autor Jelc Pregled postova
Ti si valjda onda instalirao 1.01 a ovo je 1.10
Moguće da sam pobrkao brojeve, i v 1.01 je riješila problem, nego, bilo bi im bolje da se ugledaju na Oblivion i izdaju bar jednu ekspanziju
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 09.04.2010., 14:37   #87
crocro25
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 589
RISEN PC - pomoc

Ovako
Kupio sam na amazonu RISEN PC orginal, cd key radi, skinuo sam sa stranice i patch patchao, sve uredu i kad probam pokrenut igru pocne mi onaj RISEN banner ali se nista ne loada niti mi u task baru pise da je igra pokrenuta,samo mi stoji znak RISEN BANNER, kako da igru pokrenem,pomoc molim vas
crocro25 je offline   Reply With Quote
Staro 07.03.2011., 17:15   #88
Drvoje
Split resist itself!
Moj komp
 
Drvoje's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: u threadu kojeg nitko ne čita
Postovi: 4,033
Chapter 3. = bug




Uđem u vulkan i počistim sam sve redom, otvorim velika vrata, spustim onaj manji most i izađem na 2. stranu vulkana. Rješim sve ostale questove ali ovaj je i dalje aktivan ("Open the great gate") iako su vrata otvorena, zamka maknuta, oba vinča iznad vrata zakočena/pokrenuta itd.
Uglavnom da ne duljim Mendoza s grupom stoji ispred vrata, čita/vrti onaj drevni tekst na stupu i ne trza.

Pretpostavljam da je zayeb šta nisam s cilom ekipom odmah uša rješavat quest, nego sam sve obavija i onda iša na raport kod Mendoze. Tad smo svi ušli u vulkan, i doli pored otvorenih vrata on me pila kako ima više mehanizama za otvaranje tih vrata i kako triba ić na sjeverni dio mape, te da je posla par scouta da mi pomognu pronać te mehanizme (valjda te vinčeve).

Usput iza tih velikih otvorenih vrata ide put prema velikom podignutom mostu (nema nikakvog mehanizma za spuštanje ko onaj 2. manji most), a livo je 1 prostorija u kojoj je oltar - gdje se stavljaju one zlatne glave od guštera pa bi se vrata tribala otvorit u toj prostoriji. S druge strane tih vrata se čuju zvuci guštera, i gledajući mapu vodi točno natrag u onu 3. otvorenu prostoriju s stupovima iznad glavnih vrata, i pretpostavljam da je tu isto neki vinč/prekidač ka u one druge 2. otvorene prostorije iznad vrata livo/desno. Nažalost levitacija ne radi jer zeleni kristali blokiraju korištenje magije.
Namjerno sam detaljno pisa, da se koja dobra duša lakše podsjeti kako rješit ovo glupo quest skriptiranje.


Hvala unaprid na pomoći.

EDIT Igra je reinstalirana ali bug nažalost ostaje i dalje.
-->
Nazalost moram puknit spoiler velik ko kuća pa ako je netko prešao 3. dio nek javi. Na netu nema ništa konstruktivno zasad.
Inace patch 1.10 je instaliran.



Uđem u vulkan i počistim sam sve redom, otvorim velika vrata, spustim onaj manji most i izađem na 2. stranu vulkana. Rješim sve ostale questove ali ovaj je i dalje aktivan ("Open the great gate") iako su vrata otvorena, zamka maknuta, oba vinča iznad vrata zakočena/pokrenuta itd.
Uglavnom da ne duljim Mendoza s grupom stoji ispred vrata, čita/vrti onaj drevni tekst na stupu i ne trza.

Pretpostavljam da je zayeb šta nisam s cilom ekipom odmah uša rješavat quest, nego sam sve obavija i onda iša na raport kod Mendoze. Tad smo svi ušli u vulkan, i doli pored otvorenih vrata on me pila kako ima više mehanizama za otvaranje tih vrata i kako triba ić na sjeverni dio mape, te da je posla par scouta da mi pomognu pronać te mehanizme (valjda te vinčeve).

Usput iza tih velikih otvorenih vrata ide put prema velikom podignutom mostu (nema nikakvog mehanizma za spuštanje ko onaj 2. manji most), a livo je 1 prostorija u kojoj je oltar - gdje se stavljaju one zlatne glave od guštera pa bi se vrata tribala otvorit u toj prostoriji. S druge strane tih vrata se čuju zvuci guštera, i gledajući mapu vodi točno natrag u onu 3. otvorenu prostoriju s stupovima iznad glavnih vrata, i pretpostavljam da je tu isto neki vinč/prekidač ka u one druge 2. otvorene prostorije iznad vrata livo/desno. Nažalost levitacija ne radi jer zeleni kristali blokiraju korištenje magije.
Namjerno sam detaljno pisa, da se koja dobra duša lakše podsjeti kako rješit ovo glupo quest skriptiranje.


Hvala unaprid na pomoći.

EDIT Igra je reinstalirana ali bug nažalost ostaje i dalje.
__________________


Pomelo mi sig -.-

Zadnje izmijenjeno od: Drvoje. 09.03.2011. u 13:16. Razlog: Reinstalacija igre obavljena
Drvoje je offline   Reply With Quote
Oglas
 
Oglas
Oglasni prostor

Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na