Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Kućišta, napajanja i modding > Kućišta i napajanja
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 24.07.2003., 20:26   #1
medo
#erase startup-config
Moj komp
 
medo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,949
Koolace kučišta s vodenim hlađenjem?

nisam previše lud za modanjem, ali samo bacio oko na Koolance kučišta sa vodenim hlađenjem koje prodaju u Melcompu (serije 6xx i 9xx). je li itko imao posla s tim ovdje u hrvata? kučišta su papreno skupa, uzevši u obzir činjenicu da dolaze bez napajanja, pa bi mi bilo bed uzeti tako nešto i onda poludit uz eventualno zujanje coolera s gornje strane kučišta gdje su radijatori ili zbog nemogućnosti ugradnje ovoga-onoga unutra, pa me jako zanimaju mišljenja.

vidim da imaju i mnogo opreme na cjeniku, od water blockova, pa koječega, ali nigdje gotovih kitova (pumpa, radijator i cijevi) da si ja u svoje kučište ugradim vodeno bez da puno petljam.
__________________
"It's not a bug, it's a feature!"
1N6pJsvusP7afu23qs1uBscK16wfcG7C8m
medo je offline   Reply With Quote
Staro 25.07.2003., 00:04   #2
cyberphere
Premium
 
cyberphere's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2002
Lokacija: Zagreb, Hrvatska
Postovi: 842
Sad se i kod nas može kupiti kit vodenog hlađenja u trgovini. Odi na www.e-ponuda.com

Što se tiče ti Koolance kućišta oni su pun qrac skupi a u nutra niti dobiješ napajanje niti vodeni blok a mislim da se čak ne dobi ni pumpa ali nisam siguran
__________________
cyberphere je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 15.08.2003., 13:52   #3
duke
Registered User
 
Datum registracije: Feb 2003
Lokacija: Croatia
Postovi: 3
melcomp u koolance kučišta po defaultu stavlja vodeni blok za cpu. slabiji blok je u onom pc2c kučištu. ali melcomp je opet bezobrazno preskup. 700 i neke za onaj blok, malo sutra, ima jedna stranica di je nekom pukla ona plastika na bloku. zeznute su one šelne za pričvrstiti. bilo bi dobro d frajeri iz melcompa dodaju i koolance exos. sva koolance kučišta imaju ugrađenu pumpu (2 pumpe). voda se puni od ispod.
__________________
Duron 1000@1204 (FSB 172)
Alpha 8045U
EpoX 8dra+
2*256 DDR400 Kingmax (5,2,3,2.5)
Ati Radeon 9700
Seagate Barracuda -ataIV 60Gb
LG 40x12x40,Pioneer 120s
Chieftec Midi (Dragon)
Enermax power inside (300w+4 80cm coolers)
Soundblaster live!!!!

duke je offline   Reply With Quote
Staro 15.08.2003., 14:19   #4
marac
Premium
 
marac's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2002
Lokacija: zg
Postovi: 2,030
Kulance ko kulance je pretjerano skup a svoju skupoću ne opravda kvalitetom!

Blok od koolancea je izvanredan isto kao i "radijator" ali ovo ostalo je srednja zalost!
Kučište je obično Čiftek s pleksijem i to je to, cijena je preko 2 soma kuna što se IMHO ne isplati uzet!


Bolje je onda uzet Tt AquariusII sistem!
marac je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na