Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.05.2019., 14:33   #44401
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Nema mi to smisla za oblikovanje ako je vanjska strana zadnjeg stakla +10cm veca u svakom smjeru naspram unutarnje (ono, okviri i to..) :/ on bas reze od ruba do ruba zadnjeg stakla (nisam vidio kako je prozore radio)
Ne moras meni vjerovat, imas ytb pun kako se stavljaju, a i sam sam ih sebi stavljao.

Pogotovo zadnja se s vanjske strane oblikuje, jos je fenom grijes tako da se prilagodi obliku sajbe
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2019., 15:21   #44402
xlr
49%winner
Moj komp
 
xlr's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: PU
Postovi: 8,793
Ma sve pet ne dovodim u pitanje tvoje misljenje, samo razmisljam na glas. Ja to nisam nikad radio pa nemam sta pametno reci, osim sto sam jednom davno gledao tipa na yt kako u neko ful kratko vrijeme oblaci prozore ali sve radi s unutarnje strane. Sprej s vodom (?), nalijepi ugrubo odrezan komad folije, istisne vodu, odreze skalpelom po rubu izmedju stakla i plastika, skine zastitni sloj.

Ima smisla to s fenom. Mozda su neke drukcije folije bile u pitanju, ako uspijem naci link editiram post.

Edit: ne mogu naci ali dok gledam druge filmice sve mi se cini da je bio i taj korak sa sablonom s vanjske strane. Case closed

Nadam se da susjed nije ostavio s vanjske strane jer je dobrih pola sati cackao zadnje staklo i nastimavao neki vrag.

Edit2: nasao i posipam se pepelom, sve sam krivo zapamtio
https://youtu.be/yB3AXGX7BI4
__________________
Keep calm and fastboot oem unlock.

Zadnje izmijenjeno od: xlr. 25.05.2019. u 15:51.
xlr je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2019., 08:42   #44403
coconut
Premium
Moj komp
 
coconut's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Opatija
Postovi: 33,323
Bio jučer na sajmu automobila u dvorani Zamet. Kao i prethodnih godina, fali dosta marki - Citroen, BMW, korejci, Toyota,... Prvi sam put uživo vidio McLaren (720s) i mogu da kažem da je impresivan. Problem je što je ograđen pa se ne može pogledati unutrašnjost. Ima i Lamborghini. Najmanje mi se svidio Urus. A ni Q8 mi nije zapeo za oko, ni za džep (izložbenom primjerku je cijena >1m kn). Za 200k kn manje dobijete Porsche Macan II koji je, po meni, bolji za qrčenje i padanje gaćica komadima.
Tko može, neka ode baciti oko. Ulaz je gratis. Parkirati se možete u garaži dvorane. Mjesta ima.


EDIT: nove, super kamere se postavljaju po cestama
https://net.hr/danas/hrvatska/diljem...va-izvlacenja/
__________________
"Dvije stvari su beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran." A. Einstein

Zadnje izmijenjeno od: coconut. 26.05.2019. u 08:56.
coconut je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2019., 09:56   #44404
Lewis
Freelancer
Moj komp
 
Lewis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Bilje (Osijek)
Postovi: 4,945
Tooo, samo represija i kazne, samo to znaju. Nedaj boze popravit ceste. Ulice u naselju su mi takve da se nezna vise ko je rezao preko koga, dali ovi sto su radili plin ili ovi sto rade kanalizacije, non stop neko nesto reze i krpa/kopa/busi...

Kako se nikad ne sjete da nagrade one koji neprave prekrsaje pa tako probaju smanjit prekrsaje. Dajte onima koji 3-4-5 godina nisu imao prekrsaja/kazni jeftiniju cestarinu/tehnicki pa nek bude i nagradni sistme a ne samo kazne.
__________________
RS1 - MB: WS X299 Asus Sage, CPU: i7 9800X, RAM:128GB, GPUs: 3*RTX 3090 24GB
RS2 - MB:Asus X99-E WS, CPU: i7 6850K, RAM:128GB, GPUs: 2*RTX 4090 24GB
Lewis je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2019., 10:53   #44405
Colop
Premium
 
Datum registracije: Sep 2011
Lokacija: Split
Postovi: 960
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova

EDIT: nove, super kamere se postavljaju po cestama
https://net.hr/danas/hrvatska/diljem...va-izvlacenja/
Jako su zajebane za primijetiti, znao sam u Splitu točan stup na koji je postavljena i svejedno sam morao usporiti na nekih 50 km da je vidim.
Izgleda kao kamera za nadzor i visoko je postavljena, pa prsti oba smjera


Poslano sa mog RNE-L21 koristeći Tapatalk
Colop je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2019., 11:37   #44406
dadoremix
Premium
Moj komp
 
dadoremix's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: HR
Postovi: 4,529
Ajmo malo na pranje auta
Crni auto
Koji šamponi ili premazi, da ostane duze čisti ili da ga ne treba brisat nakon pranja
Katastrofa, ako ga ne obrises
dadoremix je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2019., 12:50   #44407
reiben101
Registered User
Moj komp
 
reiben101's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: EU
Postovi: 59
Trenutno koristim Gyeon Bathe šampon i Soft 99 Fusso sealant (ima dark i light verzija). Trenutna verzija Fussa zna bit malo teška za aplicirat, ali navodno dolazi nova verzija u 6 mj koja će bit dosta lakša. Deklariran je na 12 mj. zaštite, meni traje oko 10 mj. Za jednostavnije apliciranje preporuka za Gyeon Wet Coat, trajnost nije kao kod Fussa (cca 2-3 mj.), ali potrebno je jako malo vremena za stavit na cijeli auto.
reiben101 je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2019., 12:57   #44408
xXxSsS
Premium
Moj komp
 
xXxSsS's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 121
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Imao sam danas priliku probati ovo čudo:

IMG-1322
IMG-1324

Majko... Prvi puta sam vozio tako nešto. Vozio sam se u jakim autima, ali nikada vozio tako nešto.

Ovo je igračka za nas adrenalin freakove.

Probao neke ravnice malo stisnuti u dynamic mode-u, ali comfort suspenziji, upaljen biturbo, sport... 0 - 180km/h za manje od 11-12 sekundi...

Lokalna cesta, loša cesta, ali auto uopće nije tvrd niti neudoban. S obzirom na 275/30/r20 gume.

Alcantara volan, prvi puta ga držao u rukama, odlična stvar.

Uglavnom, bolid.

I što je zanimljivo, tjerali smo ga 20 min, prosjek potrošnje 14l/100km.

Ono što mu zamjeram je što mjesta nema uopće. Djevojka sjedila iza mene, frend iza suvozača, oboje ni malo mjesta nisu imali. Ja sam 175cm, znači viša osoba ako vozi, iza nitko ne može sjediti.

I RS6, 2016. ima puuuno bolji zvuk.

Bratić od poznanika ( klinac 18-19 god ) je rentao ovaj auto... izmislili su mu oštećenje ispod prednjeg branika i zadržali polog od 1000 eura
xXxSsS je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2019., 13:37   #44409
zalman1
Banned
 
zalman1's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2017
Lokacija: Zagreb
Postovi: 623
Kad se mali hoće preseravat onda i nek plati...
zalman1 je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2019., 13:46   #44410
webstartm
Sandy!!!
Moj komp
 
webstartm's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2008
Lokacija: Split
Postovi: 1,674
Citiraj:
Autor Colop Pregled postova
Jako su zajebane za primijetiti, znao sam u Splitu točan stup na koji je postavljena i svejedno sam morao usporiti na nekih 50 km da je vidim.
Izgleda kao kamera za nadzor i visoko je postavljena, pa prsti oba smjera


Poslano sa mog RNE-L21 koristeći Tapatalk

Jel znaš lokacije kamera,tih novih, u Splitu i okolici? Pa makar i prazne kutije.
Znam sve one stare,ove nove nisan nigdje vidia još. Al nisam ni gleda


Citiraj:
Autor zalman1 Pregled postova
Kad se mali hoće preseravat onda i nek plati...
To kralju jesi mu pokaza a a a? Reka si mu!
webstartm je offline   Reply With Quote
Staro 26.05.2019., 14:02   #44411
Xiaomi
Premium
 
Datum registracije: May 2018
Lokacija: EU
Postovi: 285