Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 31.08.2010., 01:04   #271
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,681
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Samo se nadam da će imati D II mogučnost ponavljanja, igru sam prešao 20 puta na svakoj težini i sa večinom likova, upravo je zbog toga i brilijirala, nije dosadna, uvijek kada zvršiš igru pa počneš na večoj težini igra bolja i uzbudljivija.
I ja se nadam tome, ali ovaj clip je stvarno ono... Ja se vec ponada datumu, kad ono "done when it's done"...
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 31.08.2010., 01:04   #272
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Klasičan Blizzardov release date, "it'll be done..."
Dajadili su i Bogu i vragu sa tim

Ali jedva čekam igru, nažalost nema mog voljenog Necromancera i Druida, sa kojima sam najviše volio igrati dvojku.

Samo se nadam da će imati D II mogučnost ponavljanja, igru sam prešao 20 puta na svakoj težini i sa večinom likova, upravo je zbog toga i brilijirala, nije dosadna, uvijek kada zvršiš igru pa počneš na večoj težini igra bolja i uzbudljivija.
+ još jedva čekam da isprobam Wizzarda, bolesno dobro izgleda sa ovim forama usporavanja vremena

Ali opet, najradije bi Necromancera, poslažem vojsku miniona ispred sebe i samo bacam course-ove iz pozadine



Citiraj:
Autor Sn4k3 Pregled postova
I ja se nadam tome, ali ovaj clip je stvarno ono... Ja se vec ponada datumu, kad ono "done when it's done"...

Da, ali piše dolje ispod Q1 2011, makar sumnjam
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2010., 16:28   #273
Markos
I woke up in Hell
Moj komp
 
Markos's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: zagreb
Postovi: 1,054
to neće nikad izać kolko mi se čini
Markos je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2010., 17:55   #274
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Citiraj:
Autor Beo Pregled postova
Eto vec vidjeni filmic i features iz igre, alo ovjde je objavljan release date na kraju filmica
Woohoo

http://www.gametrailers.com/video/gc...blo-iii/703736


Meni se čini da je to gotovo već neko vrijeme samo se želi što više para izmusti iz Starcrafta prije puštanja Diabla na tržište.
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2010., 18:14   #275
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
A ja bi rekao da im jako jako jako fali LAN igra.

To će mi najviše faliti... Organiziranje nas par momaka, jedan-dva cjelonoćna pohoda na diabla i krađa itema jedan od drugog
To su čari igara, a danas ništa više nema LAN. Tužna vremena...
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2010., 19:10   #276
rendula
Registered User
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: Zagreb, Trešnjevka
Postovi: 5,731
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Ali opet, najradije bi Necromancera, poslažem vojsku miniona ispred sebe i samo bacam course-ove iz pozadine
Predjelo, juha, glavno jelo, desert..
rendula je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2010., 22:29   #277
Doink the Clown
Jack of all, master of none
Moj komp
 
Doink the Clown's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Matulji - Rijeka
Postovi: 6,214
Blizzard Unveils Development Update for Diablo III

Citiraj:
Blizzard's Jay Wilson said that the Diablo 3 team is no longer in "discovery" mode.

During the Gamescom 2010 event held over in Cologne, Germany, Diablo 3 game director Jay Wilson provided an overall development update for the upcoming action/RPG. Currently the team is taking a broad approach by building up enough content so that they can begin the "polishing" process.
"We have good examples of what does it look like for monsters when we're at ship level, what does it look like for classes, what does it look like for items, we have the answers to those questions, but there's still some story and questing stuff that's not hitting the quality level that we want, so those are the things we're working on," he said in an interview.
Presently the team is still adding monsters, working on bosses (some of which haven't been created thus far), and working on all the Acts. Wilson said that some of the areas still haven't been built, however the team is "building very fast."
"We're not in discovery mode anymore," he added.
The interview also revealed Diablo 3 will be similar in size to its predecessor, Diablo 2. "There are some differences here and there, exterior environments are a little more diverse, dungeons are about the same," he said. "Even the way the Acts increase in length and then scale down. We intentionally did that again because we thought, some of that was done to ship Diablo 2, but we thought it had a good feel to it to reduce the length of later acts so that you feel like you're accelerating towards the finale."
To read the full update, head here.
http://www.tomshardware.com/news/dia...aft,11214.html
__________________

C L O W N I N G A R O U N D
Doink the Clown je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2010., 15:19   #278
KorisNick
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: daleko, daleko iza 9 sela, daleko sam ja...
Postovi: 260
Stvarno mi nije jasno, zašto blizzard toliko odugovlači izlazak ove igre. Počela se radit prije warcrafta, starcrafta, a izać će poslje njih. Po meni, diablo je jača igrica od prve dvije. Barem meni, nijednu igricu nisam volio igrat kao diablo 2. Siguran sam da će tako bit i s diablom 3, al nije mi jasno ovo nepotrebno odugovlačenje. I kao što je netko reko, ja sam gotovo siguran da je igra gotova već neko vrijeme samo oni čekaju da na WOW i Starcraft 2 zarade masne pare, pa će tek onda pustit u prodaju diablo. Ja ga očekujem polovicom iduće godine. Iako se priča da neće izać prije 2012, ja mislim da hoće.
KorisNick je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2010., 15:57   #279
vga killer
Treba kaj skurit??
 
vga killer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Zgb
Postovi: 4,007
Prvo jos mora izac nastavak za WoW, onda ce nakon bar jos pol godine mozda izac.

Diablo II instaliran i malo nabrijavanja
vga killer je offline   Reply With Quote
Staro 11.09.2010., 16:02   #280
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,461
KorisNick, kak znaš da se počela radit prije wca i sca?

igra je btw gotova davno, ako čitaš po blogovima, ali završno poliranje, ono zbog čega su blizzardove igre najbolje, traje još uvijek jer ne žele izdat nedovršenu igru.
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 12.09.2010., 17:26   #281
KorisNick
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Aug 2010
Lokacija: daleko, daleko iza 9 sela, daleko sam ja...
Postovi: 260
Pa čito sam negdje, 2005 se počela radit pa jebote blizzard igre dovrši u roku dvije tri godine. A ovu radi, skoro pet godina. Čemu takvo odugovlačenje, mislim bolje da je naprave kako treba al mogli su je već izpolirat odavno. Al ajde kad je već čekam toliko, još ću izdržat godinu dana.
KorisNick je offline   Reply With Quote
Staro 12.09.2010., 21:28   #282
domina
Premium
Moj komp
 
domina's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: KC (HR)
Postovi: 898
Sam si si odgovorio na pitanje u prvom postu, oni čekaju da obrnu masne pare na wow i sc-u
domina je offline   Reply With Quote
Staro 12.09.2010., 23:57   #283
Danko86
Premium
Moj komp
 
Danko86's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2009
Lokacija: Rijeka
Postovi: 600
Citiraj:
Autor KorisNick Pregled postova
Pa čito sam negdje, 2005 se počela radit pa jebote blizzard igre dovrši u roku dvije tri godine. A ovu radi, skoro pet godina. Čemu takvo odugovlačenje, mislim bolje da je naprave kako treba al mogli su je već izpolirat odavno. Al ajde kad je već čekam toliko, još ću izdržat godinu dana.
da, starkraft je iznimka koju rade 12 godina
__________________
dankojunasevic.tk
Danko86 je offline   Reply With Quote
Staro 13.09.2010., 00:15   #284
vga killer
Treba kaj skurit??
 
vga killer's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Zgb
Postovi: 4,007
Bas blizz radi igre 2-3 god. Jedan wow je bio najavljen preko 4 godine prije neg je izaso sa nekin skinšotovima kaj znaci da su radili na njoj jos bar 2 godine.

Zato imaju 3 igre koje vrijede vise nego 90% ostalih zajedno.
vga killer je offline   Reply With Quote
Staro 13.09.2010., 00:27   #285
zwer
crnjo
Moj komp
 
zwer's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,893
Blizzard je oduvijek bio oprezan sa bacanjem release dateova. Cak su znali i prilicno daleko dogurale projekte otkazivati. Warcraft avantura, Starcraft: Ghost, i slicno. I bas zbog toga ih volim, nek oni rade Starcraft2 10ak godina vise/manje intenzivno, ali kad izidje, ima da bude

Zapravo, kad pogledam policu, uz vecinu Blizzard igara, moze se nac jos max 5 naslova koji nisu njihovi. I to je to. Jos od Warcrafta 2 nisam spiratizirao nista njihovo.

Ponekad mi izgleda tragicno da za neke igre - koje se predju za 8-12 sati, koje imaju replay value 0, multiplayer im je neispolirano govno koje se od varanja totalno unisti i slicno - rulja plati istu cijenu kao za neku Blizzard igru koju predjes 3 puta na singleplayeru, izgubis godine na faksu zbog multiplayera, soundtrack pjevusis za vrijeme jogginga, itd.

Zapravo, samo Diablo3 me mogao natjerat da si stockam dodatni MX518 u ladicu za slucaj da mi ovaj 4g star kojeg vec imam, krepa igrajuci Diablo 3