Forumi
Home Pravila i pomoć Članovi Kalendar Današnji postovi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Audio, Video, Foto
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 23.08.2016., 21:32   #7891
Perki
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: VG
Postovi: 774
Citiraj:
Autor nick praskaton Pregled postova
meni uzasno izgledaju ti zucnici sa tim zicama, izgledaju ko ozvucenje u nekoj rave diskoteci iz devetesetih ili ko inventar iz filma Blade
I onda su još stavljeni na stalke, umjesto da vise na lancima sa stropa.
A najviše bode u oči što nisu u paseu s namještajem.
__________________
Trust me - I know what I'm doing!
Perki je offline   Reply With Quote
Staro 01.09.2016., 13:44   #7892
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
@pop... ja sam slušao pimiente 2 sa naim-om i to jednostavno nije bilo to, ne znam zašto se uz ae gura naim i tko je za to zaslužan, oke nije bio xs, ali nedostatak snage, damping faktora ili kojeg već boga je bio očit pri prvim taktovima.

zvučnici ko zvučnici su prekrasni uživo i čuje se da mogu puno više od tog naima koji me baš nikada nije oduševljavao, tako da ili sam ja slušao krive kombinacije ili je jednostavno sva ta njihova elektrika meh.
syss je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 03.09.2016., 09:05   #7893
cccp
Premium
Moj komp
 
cccp's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,030
Za nekih 3000kn se ne može kupiti/sloziti ok 5.0/5.1 sustav za dnevni? Imam starog Sonya STR-DG510, neki sub koji je brat složio i četiri zvucnika od starih linija. Fali mi dobar centralni pa razmisljam uzeti samo centralni ako nema nekih kompletnih opcija za ovaj ograniceni budžet.

EDIT: Vrijedi li ovo šta? http://sonusart.hr/zvucnici/boston-c...ucno-kino.html

Zadnje izmijenjeno od: cccp. 03.09.2016. u 09:27.
cccp je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2016., 10:02   #7894
smirnoff
Premium
Moj komp
 
smirnoff's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: nisam u ZG!!!!!!!!
Postovi: 1,171
nema woofera - nepotpuno.
radije uzmi male naprijed i natrag + woofer.
smirnoff je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2016., 12:13   #7895
cccp
Premium
Moj komp
 
cccp's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,030
Woofer imam, zato i gledam 5.0 sustave.
cccp je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2016., 13:17   #7896
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
ma za tog sonya ovi zvučnici su premija... inače mi se sviđa zvuk koji boston pruža za stvarno smiješne novce.
syss je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2016., 14:05   #7897
cccp
Premium
Moj komp
 
cccp's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Rijeka
Postovi: 1,030
Hvala na pomoći. Mislim da ću ih uzeti, a o receiveru razmišljati u slijedećem koraku.
cccp je offline   Reply With Quote
Staro 03.09.2016., 20:04   #7898
syss
Moderator
Moj komp
 
syss's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Zagreb
Postovi: 10,791
upravo tako
syss je offline   Reply With Quote
Staro 16.09.2016., 17:54   #7899
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,803
JBL Arena 180, komad isto tolko eura, novi. Jesu li za tu cijenu zvučnici čemu.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 17.09.2016., 14:40   #7900
jean luc
Premium
Moj komp
 
jean luc's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 559
Evo ti link sa testom otprilike analognog modela prethodne generacije (studio serija).

http://www.hifimedia.hr/ostalo/preth...963078a02d5231

JBL ima dosta karakterističan zvuk, rekli bi da dosta "viče" pa bi bilo najbolje isprobat usviran par da vidiš kako tebi osobno pašu. Mislim da ćeš dosta shvatit iz konteksta ovog rivjua.
Ja sam jednom čuo JBLov monitor u HI FI okruženju i odonda sam gotovo fan, ali mislim da to u ovom trenutku nije tvoja priča. To je bio prlično egzotičan sustav, hoću reć. Ovi zvučnici ti mogu odlično leć, al su ipak vjerojatno klasa niže od onih koje si htio uzet.

Edit: sad vidim da je ovo ipak ulazna serija, dakle još klasa niže od zvucnika iz testa. Probaj poslušat, najbolje......

Zadnje izmijenjeno od: jean luc. 17.09.2016. u 15:02. Razlog: Izmjena
jean luc je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 17.09.2016., 19:38   #7901
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,803
Ova 1x0, baš kao što si rekao, trebala biti neka ulazna serija. Nemam ništa protiv ulazne serije, ali kad se već radi o par stotina valuta, radije odmah pravo

Hvala na linku, 190 se čini čak i za mene odgovarajući zvučnik po opisanom, s tim da bih svakako malo utišao bas prilikom "normalnog" muziciranja.

Poslušat ne mogu... Naletio na te zvučnike u mediamarkt outletu, dok ih u pravom dućanu nemaju.

Upali su mi u oko jer su mat bijeli, što se uklapa u njihovu radnu okolinu. Crne ne bih niti pogledao makar za 100€ par
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2016., 19:56   #7902
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,803
Pali oni JBL Arena 180 i Pionir A-30. Je znam, nisam odmah kupio NAJ al sad se bar tješim pet godišnjom garancijom.

U dućan sam došo s pričom da hoćem još popust na ono što je već u outletu kao popust (ko fol sa 299 komad spuštena cijena na 175 komad, stvarna cijena novih je 249 jura, tak da to nisam gledao kao relevantnu cifru. Nakon konačnog pregleda na oštećenja, koja su nepostojeća, ni pet ni šest reko da hoću još popust dolje. Zove zaduženi šeficu, nešto se zašprehavaju i dobijem na kraju još 15 evrića po komadu dolje = 320 par.

Radi se o izložbenim primjercima bez ikakvog znaka da su bili izložbeni izuzev zalijepljenih spikeova i naljepnica na gornju plohu, dakle nema udubina, ogrebotina, NEDAJBOŽE nešto na samim zvučnicima.

Zapakirali to tako prodavač i ja u foliju, s tim da sam čovjeka poslao da donese karton nekakav da ćoškove zamotamo u karton, da ne bude, jel, sranja kod transporta. Ubacio na preklopljenu stražnju klupu auta i piči doma.

--

Zvučnici doma na sigurnom, pikam bulju da mi da broj syssa, ovaj ima pametnijeg posla neg da me popljuje da što sam to kupio "KRE", reko onda idem kupit i pojačalo sam: pao je Pioneer A-30. To nije bilo u outletu, već regularnom dućanu. Cijena im je online bila 269€, u poslovnicu dođem i čovjek ima krive cijene (299€ ), reko online vam je 269€, ali kupujem samo ak daš popust. I bi tako, cijena od 235€ se činila ok, zapakiran i nov, uletio u gepek i doma složio sve, još folije po podu stoje.



NJET CENTRIRANO, pardon.

--

Prvi utisci:

Svakako značajno punija zvučna slika nego *khm* Logi Z533 *khm*.
U prvom planu je svakako veća snaga koja bolje odgovara kvadraturi sobe, no već nakon par minuta slušanja se jasno mogu distancirati ogromne razlike u odnosu na Logitechovo kreštavilo i njegove srednje tonove koji izviru na pola iz subwoofera.

O zvučnoj slici ću moći par riječi više reći nakon par sati intenzivnijeg slušanja, ali ovako na prvu, sa svim postavkama pojačala "na sredini" bas je daleko od očekivanog "punchy" karaktera što me ugodno iznenadilo jer ne volim da mi tutnji po ušima.

Da me se ne razumije krivo, bas je svakako tu i jak, savršeno distanciran od srednjih tonova, tako da nema nikakvog zamućenja ali da bi ga zvučnici projicirali potrebno je podosta odvrnuti volume kotačić.

--

Ovak na prvu sam s obzirom na uloženo zadovoljan. Možda se razočaram nakon prespavane dvi tri noći, tak da ostajem po mogućnosti realan i ne dižem si hype.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2016., 20:12   #7903
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Oho, dobrodošao u HI-FI svijet, veoma skup hobby

Ajde baš mi je drago, bilo je vrijeme da se makneš od ovih kvazi zvučnjaka :thumbs up:
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2016., 20:36   #7904
smirnoff
Premium
Moj komp
 
smirnoff's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2009
Lokacija: nisam u ZG!!!!!!!!
Postovi: 1,171
Citiraj:
Autor De5tr0yer Pregled postova
--

Ovak na prvu sam s obzirom na uloženo zadovoljan. Možda se razočaram nakon prespavane dvi tri noći, tak da ostajem po mogućnosti realan i ne dižem si hype.
pusti nek sve "sjedne na mjesto"...upali i nek lagano svira po par sati dnevno.
a i mogo bi sobu malo "obložit" - ovak djeluje hladno i sterilno.
smirnoff je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2016., 21:26   #7905
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,803
Fala Fisher.

Citiraj:
Autor smirnoff Pregled postova
a i mogo bi sobu malo "obložit" - ovak djeluje hladno i sterilno.
Hladno ne bih nikako definirao sobu, možda jest na slici jer ne vidiš uživo, jer prevladavaju boja bukve, svjetlog oraha, siva tkanina namještaja, s tračkom tirkizne/plave. Ništa nije nabacano i nije kupovano impulzivno, već u serijama. Soba je prozračna i odiše svježinom.

Ako misliš da stavim još namještaja u sobu, teško. Police i regali su samo dodatan posao kod čišćenja/brisanja prašine, a nemamo nikakvih sentimenata za izlaganje. I sam vidiš da su gore Diablo kutije i Star Wars enciklopedija. I plišana igračka.

Naravno da se trebaju usvirati, može samo bolje
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2016., 22:02   #7906
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
A ček, gde je bajsek?

U speckama piše da sviraju od 39Hz, ali imaš još cijeli spekat ispod toga za pokrit
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2016., 22:17   #7907
Kal-EL
Premium
Moj komp
 
Kal-EL's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 478
@De5tr0yer čestitam na prinovama i puno sretnih sati slušanja!
Kal-EL je offline   Reply With Quote
Staro 20.09.2016., 22:20   #7908
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,803
Citiraj:
Autor Sam Fischer Pregled postova
A ček, gde je bajsek?

U speckama piše da sviraju od 39Hz, ali imaš još cijeli spekat ispod toga za pokrit
Napravio sam anketu kod susjeda i rekli su da im ne treba još i bajs.

Nema potrebe, čisto sumnjam da su na tvojoj zgradi obnavljali fasadu u zadnje 3 godine otkad me nema, pa se čini da ni ti ne treseš sa svojim

Citiraj:
Autor Kal-EL Pregled postova
@De5tr0yer čestitam na prinovama i puno sretnih sati slušanja!
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2016., 12:05   #7909
jean luc
Premium
Moj komp
 
jean luc's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 559
Čestitam, meštre.....ti hi-fi Pajonirci su dosta u sjeni nekih drugih marki, a radi se o odličnim mašinama za malo novaca.
Za sada samo pusti nek stalno svira potiho, trebat će vremena da sve sjedne na mjesto. Slobodno izvuci zvučnike još malo u prostor, posebno lijevi da ne ulazi u kut od dimnjaka? pretpostavljam.
A sad moraš nabavit i neki pošteni front-end jbg stari tak ti je to
jean luc je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2016., 13:01   #7910
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,803
Citiraj:
Autor jean luc Pregled postova
Čestitam, meštre.....ti hi-fi Pajonirci su dosta u sjeni nekih drugih marki, a radi se o odličnim mašinama za malo novaca.
Za sada samo pusti nek stalno svira potiho, trebat će vremena da sve sjedne na mjesto. Slobodno izvuci zvučnike još malo u prostor, posebno lijevi da ne ulazi u kut od dimnjaka? pretpostavljam.
A sad moraš nabavit i neki pošteni front-end jbg stari tak ti je to
Hvala JC. Je li tvoj nadimak asocijacija na Pontya ili na Picarda?

Htjedoh baš pitati oko pozicije zvučnika.

Naime, kao što sam i prije spominjao, soba je velika, ali taj odžačarski stup smeta na tom zidu. Da ga nema, cijeli sustav bi bio pozicioniran na sredini sobe, a ovako je s lijeve strane tog dimnjaka moj (premali) radni stol.

Pazio sam kako ću postaviti taj lijevi zvučnik: bočno ga dimnjak uopće ne pokriva, a mjesta do zida za bas refleks ima cca pola metra. Ta udaljenost vrijedi za obje strane. Dimnjak je masivan i ne odzvanja lupkanjem po njemu, tj. nemam dojam da je šupljina unutra, opet tj. masivno je izveden.

Druga stvar: gumene nogice mi ne daju osjećaj da su zvučnici stabilni. Šiljke sam dobio uz zvučnike. Moram li posebno paziti kakve podloške kupujem ili će nekakve DIY poslužiti?

Treća stvar: front-end, tu si me piknuo ko da si znao

Mala digresija na priču: prije više od godine dana kupio sam Sennheiser RS 118 II, znam, nemaju zapravo što tražiti u HiFi temi, no nisu zvučnici glavna tema digresije.
Uvijek sam imao nekakav čudan šum u slušalicama koji se drastično pojačao preseljenjem u drugi stan. Kako te sluje imaju analogni bežični receiver, pripisao sam taj šum tome, sve dok jučer nisam išao spojiti svoju ultrasuperkul zvučnu sa Asus Impact VII. Naime, zvuk je bio odabran na TV-u i čim sam prikopčao drugi ulaz u pojačalo na komp, odmah sam osjetio, dakle ne čuo, brujanje. Prebacivanjem na taj ulaz - jao muke li neviđene: bruji sto na sat, bez obzira producirao li nešto s kompa ili ne.

Rekoh, idem izvadit već pospremljene slušalice i spojit na pojačalo direkt i gle čuda, miline: nema šuma, slušalice rade ko švicarski sat.

Pokušao sam debugirat: poodspajao produžni, ukopčao komp napajanje direkt u zid s nula uspjeha. Brujanje je postojano čak i kad je komp ugašen i SVI kablovi iz njega iščupani.

Ne znam što da radim iskreno. Htio sam duže vremena apstinirati od front-enda jer imam dva kompa u blizini, k tome imam i "pametni" TV preko kojeg mogu sve streamati, bilo mob ili komp, ali jednostavno volim direktno spojiti sve.

Ima li netko ideju za debug ili sam osuđen na DAC, recimo bih li riješio sve svoje probleme jednim frontend pajonircem, da mi se slaže uz daljinac sa A-30, koji bi povuko sve s mreže?

Što kažete na ideju da mi telkač preuzme funkciju front-enda u potpunosti, je li to racionalno rješenje? Ako nije, koliko je lošije od samostojećeg frontenda?

Kad dođem kući spojit ću drugo računalo sa z87-i pro, pa isprobati bruji li.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2016., 13:27   #7911
jean luc
Premium
Moj komp
 
jean luc's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 559
Zidovi a pogotovo kut dodaju svoj utjecaj na zvuk u većoj ili manjoj mjeri. Uglavnom se radi o pojačavanju nižih frekvencija odnosno zamućenju viših.
Kod tebe to možda i nije veliki problem jer nije "pravi" kut u pitanju nego izbočenje, al okvirno bi bilo bolje da su spikeri dalje od tog kuta dimnjak-zid. Možda čak da malo pomakneš policu sa telkom prema tom kutu pa zvučnik ispred dimnjaka a drugi paralelno s njim. Ako ti je dosta velika soba za ostale potrebe, zašto ne.....

Za brum ti nemam baš ideju što bi moglo bit, al mogli bi bez beda bit interkonekt kabeli? Probaj promjenit kabel za početak.

Kao izvor, ako nemaš kolekciju CDova, onda apsolutno kreni na DAC. Za Pionirove mrežni player mislim da bi bio super, ako ga možeš priuštit - čini mi se da je on dosta skuplji od pojačala?
Ako ne, preporučam kombinaciju Raspi+ Volumio ili Rune + kakav kineski DAC. Za početak i više nego dobro.

Za svoje bivše zvučnike kupio sam Oehelbach podloške koji su fino poslužili, došli su oko 150 kn dva paketa po 4 komada. Kao neki DiY na brzu ruku, probaj ispod šiljaka postavit novčiće (kovanice)
jean luc je offline   Reply With Quote
Staro 21.09.2016., 22:27   #7912
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,803
Citiraj:
Autor jean luc Pregled postova
Zidovi a pogotovo kut dodaju svoj utjecaj na zvuk u većoj ili manjoj mjeri. Uglavnom se radi o pojačavanju nižih frekvencija odnosno zamućenju viših.
Kod tebe to možda i nije veliki problem jer nije "pravi" kut u pitanju nego izbočenje, al okvirno bi bilo bolje da su spikeri dalje od tog kuta dimnjak-zid. Možda čak da malo pomakneš policu sa telkom prema tom kutu pa zvučnik ispred dimnjaka a drugi paralelno s njim. Ako ti je dosta velika soba za ostale potrebe, zašto ne.....
Upravo je tu problem ove sobe: ne mogu simetrično namjestiti sve, poglavito zbog dimnjaka koji je taman na prvoj trećini zida. Idealno bi bilo cijeli ovaj element s TV-om stavit na sredinu zida, ali je to nemoguće. S desne strane je pak kosi strop (kvazi potkrovlje). Ovo dvoje dosta neujednačava zvučnu sliku, ali bolje opcije jednostavno nemam. Od dva moguća zida za postavljanje sustava jedan ima dimnjak, drugi vrata i pored njih radijator za grijanje.

Još jedna stavka ako će se kupovati nekretnina

Citiraj:
Autor jean luc Pregled postova
Za brum ti nemam baš ideju što bi moglo bit, al mogli bi bez beda bit interkonekt kabeli? Probaj promjenit kabel za početak.
Probao jučer isti kabel za relaciju TV-pojačalo, zamijenio kablove, ma ista stvar... Morat ću malo raskopat komp pa vidjet u čemu je kvaka, jer bi impactica trebala imat kolko tolko OK zvučnu.

Interesantno je da na logitech G230 nema niti Z od zujanja, pa niti B od brujanja. Ne znam ko je tu lud.

Citiraj:
Autor jean luc Pregled postova
Kao izvor, ako nemaš kolekciju CDova, onda apsolutno kreni na DAC. Za Pionirove mrežni player mislim da bi bio super, ako ga možeš priuštit - čini mi se da je on dosta skuplji od pojačala?
Ako ne, preporučam kombinaciju Raspi+ Volumio ili Rune + kakav kineski DAC. Za početak i više nego dobro.
N-P01 je pionirov ulazni model, od ulaza ima jedan RCA (činčeve, jelte), lan i meni nepotrebni wlan (jer bih kabel direkt upiknuo u ruter), a kao što kažeš, nije jeftin...

Kad je već pojačalo bez digitalnih ulaza, onda bi se nekako isplatilo uzet mrežni s digitalnim ulazom. N-50-A doduše košta još više.

Takva hardverska varijanta mi nekako najviše paše, ali to će stvarno pričekati neko vrijeme.

S druge strane, mogu reći da sam ugodno iznenađen Android TV-om.
Bez ikakve posebne konfiguracije je Sonyeva music aplikacija dohvatila Win10 media streaming datoteke preko WLAN-a.

Instalirao sam ponovo i KODI, koji se od Jarvisa pojavio i službeno na Android TV, i uz malo "muke" oko SMB protokola (korisnik bez lozinke ne može uopće pristupiti shareu, najbolje napraviti poseban account za KODI i stavit mu naravno lozinku), KODI povlači stream ko veliki.

Citiraj:
Autor jean luc Pregled postova
Za svoje bivše zvučnike kupio sam Oehelbach podloške koji su fino poslužili, došli su oko 150 kn dva paketa po 4 komada. Kao neki DiY na brzu ruku, probaj ispod šiljaka postavit novčiće (kovanice)
obožavam grunf metode. Našao u kafenoj piksi sa sitnišem 8 najsjajnijih 20 centi kovanica da bude malo cigojne/zljata i eto ih već na šiljcima. Bass se sada čini nešto čišći i topliji - najvjerojatnije placebo.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2016., 21:16   #7913
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Kako rijesiti zvucnike koji stoje na debelom tepihu?
Tepih je fiksni i nema micanja. Ispod njega je jos spuzvasta tvrda podloga.

Sve se mislim mozda neke kamene ploce staviti, granit.

Zadnje izmijenjeno od: Gabre. 22.09.2016. u 21:25.
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2016., 22:31   #7914
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,803
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
Kako rijesiti zvucnike koji stoje na debelom tepihu?
Tepih je fiksni i nema micanja. Ispod njega je jos spuzvasta tvrda podloga.

Sve se mislim mozda neke kamene ploce staviti, granit.
Spajkovi direkt u tepih.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 22.09.2016., 23:10   #7915
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Hmm ali tepih plus podloga su oko barem 2.5cm. da bi dosao do betona.

Sent from my SM-N920W8 using Tapatalk
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2016., 14:49   #7916
BladeRunner
Type R
Moj komp
 
BladeRunner's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: El Segundo School of Finance
Postovi: 1,485
Nešto sređujem jednu sobu pa njuškam po njuškalu neke floorstanding zvučnike. Ovo mi je upalo u oko: http://www.njuskalo.hr/zvucnici/mb-q...oglas-19531959
Dosta su stari, ali rivjuovi ih hvale, pa zašto ne. Ne moraju bit baš ovi, ali izbor mi nije neki. Ne bih dao preko 1500kn. Što mislite?

Drugi izbor je ovo:http://www.njuskalo.hr/zvucnici/magn...oglas-20425461 ili http://www.njuskalo.hr/zvucnici/magn...oglas-20399431

Kvaliteta zvuka nije toliko važna, važnija je snaga(30ak kvadrata soba) i možda izgled.
__________________
David linčujem Davida Finčera
BladeRunner je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2016., 15:02   #7917
smuchac
AMD Hammer
Moj komp
 
smuchac's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Korčula
Postovi: 1,173
Svo troje ce zadovoljiti toliku sobu.

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk
smuchac je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2016., 15:53   #7918
Sam Fischer
Džabe si krečio!
Moj komp
 
Sam Fischer's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 5,184
Osobno bih bježao od ovih Magnata. Poderat će ti uši ovaj limeni visokotonac, smeće je teško. Imao sam taj centralni zvučnik, a kolega mi je imao komplet tih Monitora i nema tu equalizera i pojačala koji tim zvučnjacima mogu pomoći.
Sam Fischer je offline   Reply With Quote
Staro 03.10.2016., 16:08   #7919
BladeRunner
Type R
Moj komp
 
BladeRunner's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2003
Lokacija: El Segundo School of Finance
Postovi: 1,485
Najviše me i vuku ovi stari Quart, a te limene zvukove ala Logitech ne mogu podnijet.
Šta kažeš na ove druge, jeftinije Magnate?
__________________
David linčujem Davida Finčera
BladeRunner je offline   Reply With Quote
Staro 04.10.2016., 10:56   #7920
jean luc
Premium
Moj komp
 
jean luc's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 559
Citiraj:
Autor BladeRunner Pregled postova
Nešto sređujem jednu sobu pa njuškam po njuškalu neke floorstanding zvučnike

Kvaliteta zvuka nije toliko važna, važnija je snaga(30ak kvadrata soba) i možda izgled.

Pod snaga misliš koliko mogu biti glasni? Koje pojačalo imaš?

Vjerujem da ti je kvaliteta zvuka ipak barem malo važna, inače ako samo želiš da lupaju imaš novih razglasnih zvučnika u ovim kineskim online trgovinama i za manje novaca, tipa ovako nešto:

http://www.electronic-star.hr/Malone...-par_i2253.htm

Ti su sigurno jako glasni, al osim za partye sumnjam da možeš uživat/živjet uz njih u ostalim situacijama -ono kad pustiš mjuzu za relaksaciju, ili usput dok nešto drugo radiš, ili kad ti dođu gosti....

Od Magnata bi i ja bježao. MB Quart je jako zanimljiv.
jean luc je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na