Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Zaključane teme
 
Uređivanje
Staro 15.05.2006., 23:25   #31
Roller
Premium
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Sisak
Postovi: 1,127
A šta je s onim slučajem bilo kad su se policajci žalili da je kazna za pljuskanje i vrijeđanje policajaca 200 kuna?
Baš je bilo pred koji tjedan na TV da policajca možeš šljapnut po njuški i platiš samo neku mizernu svoticu.


Citiraj:
Autor Thoroughbred B
Okrenuli se i u potjeru zamnom,kasnije me pitao "sta vam je znacio onaj srednji prst?"
LOL!
I onda se čude kad im netko kaže da su glupi i da su svi oni vicevi neopravdani.

Aj, bar nisam jedini s prekršajima.
Jesenas sam jedan vikend "malo" popio, već se sve pozatvaralo po gradu, i dogovorimo se da idemo na benzinsku još po pokoju pivu.
Što je najgore, svi smo bili ko mački, al nisam divljao, polako ali sigurno, rekoh sam sebi.
I skrećem iz jedne sporedne na glavnu i vidim za 50 metara drotove kako zaustavljaju, naglo smotam za 180, i napucam gas do crvenog, škripale sve 4 gume.
Međutim, i s druge strane su bili...
Isto pametnjaković ide mene pitat "a što ti je značilo to škripanje".
No to je manje smiješan dio, jer nit sam imo pojas, a nisam baš ni najsjajnije "istupio iz vozila", nego sam se malo podbočio i rukama kad sam ispao iz auta.
Ybg...napuho sam 1.96, dobio kazni ko u priči, al sam sretan samo zato što mi se niš nije desilo. Više ne znam da bih takav sjeo u auto.
Roller je offline  
Staro 15.05.2006., 23:33   #32
Roller
Premium
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: Sisak
Postovi: 1,127
Citiraj:
Autor Delta S4
Poslije sam se osjećao glupo. Mislim si: "Jadan čovjek, ko da mu nije dovoljna kazna što vozi škodu..."

Vidiš, em si se osjećao glupo, i još si poslije mislio još gluplje.
Ja bi recimo, radije neku škodu octaviu nego nekakvo lancia "wanna be cool car" smeće.
Roller je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.05.2006., 00:02   #33
Delta S4
She`s back...
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 983
Citiraj:
Autor Roller
Vidiš, em si se osjećao glupo, i još si poslije mislio još gluplje.
Ja bi recimo, radije neku škodu octaviu nego nekakvo lancia "wanna be cool car" smeće.
Naravno, da bi odabrao Lanciu trebao bi najprije imati ukusa. Dakle, ti nikada nećeš voziti Lanciu. I bolje, Lancisti bi došli na loš glas
Delta S4 je offline  
Staro 16.05.2006., 00:04   #34
Vuco
Moderator
Moj komp
 
Vuco's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Zagreb, Tresnjevka
Postovi: 9,500
Škoda Octavia je fenomenalan auto...
Vuco je offline  
Staro 16.05.2006., 00:06   #35
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
A kaj ti moderatori spawaju vec ?!?

Daj lokajte vidite da prelaziu u svađu i prepucavanje ko ima veceg.

BTW: Lancia i delta s4. Svi ti auti su smeće. Citroen rula.
Fleks je offline  
Staro 16.05.2006., 00:16   #36
Ramone
DDR RAM1
 
Ramone's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Koprivnica/Zagreb
Postovi: 180
Citiraj:
Autor Roller
LOL!
I onda se čude kad im netko kaže da su glupi i da su svi oni vicevi neopravdani.
A da je pandur samo zaustavio Thoroughbred-a B, ništa ne govoreći, izvadio pendrek i provjerio rad bubrega... da li bi se onda netko pravio glupim i postavljao pitanja: "sta MI je znacio onaj srednji prst?"

Mislim da je dobro i proao....

Inace primjer od prije par godina.... Policajac otpušten s posla zato što je suvozaču slomio čeljust. Priča ide ovako: policajci postavili radar. Auto šiba velikom brzinom prema njima. Iz suprotnog smjera ga blicanjem upozoravaju. Auto naglo i u zadnji tren izbjegava radar klopku. Prolazi po propisnoj brzini pokraj policijske patrole. Suvozač bolseno gestikulira, cereka se i pokazuje srednjaka. (dok bi u scenariju B u istom tom trenutku molio "druga cajca" da ne piše jer treba za maturalac u Španjolsku). Tri minute kasnije - dotični shvaća da nikad prije nije tako brzo izletio iz auta, da svi policajci imaju tvrde šake a ne samo CroCop i da možda ipak ne ide na maturalac (barem ne sa istom slikom u putovnici).

P.S. Dajte više prestanite generalizirati stvari: Da li svatko tko se bavi kompjuterima ima naočale, masnu čupu, neopran je i ne izlazi iz sobe?
A kao (svi) panduri su glupi i potplaćeni
__________________



please wait



Ramone je offline  
Staro 16.05.2006., 00:26   #37
Chuby
Premium
Moj komp
 
Chuby's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,274
malo o preksjnom sudu i moci murjaka.....
imao sam sukob s kretenom i dosla murija da malo smiri stvari napravili lolek i bolek zapisnik i dobili svi umjesani poziv za prekrsajni sud. ometanje javnog reda i mira. pojavio se ja tamo i procitaju oni zapisnik i ja se slozim s zapisnikom a ovaj drugi kaze da murjak laze (2 murjaka) i posto nije bilo drugih svjedoka sutkinja mu nije mogla nista. nitko kriv. End of story.....
lijepo se zabavi......
Chuby je offline  
Staro 16.05.2006., 01:06   #38
West
Premium
 
West's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 268
Citiraj:
Autor Roller
A šta je s onim slučajem bilo kad su se policajci žalili da je kazna za pljuskanje i vrijeđanje policajaca 200 kuna?
Baš je bilo pred koji tjedan na TV da policajca možeš šljapnut po njuški i platiš samo neku mizernu svoticu.
Jel taj zakon jos na snazi, bas bi mogao potrositi 200kn
West je offline  
Staro 16.05.2006., 01:22   #39
Zmaj000
Neradnik
Moj komp
 
Zmaj000's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Slav.Brod
Postovi: 1,266
zali se ,zali se i zali se ...LOL
Zmaj000 je offline  
Staro 16.05.2006., 01:31   #40
alimilano
Premium
Moj komp
 
alimilano's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Split Hrvatska
Postovi: 936
.....e u starom "dobrom" komunizmu ti ne bi palo napamet panduru pokazat srednji prst...prebrojavao bi rebra...
alimilano je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 16.05.2006., 01:42   #41
Emissary
ČLAN FKTa
Moj komp
 
Emissary's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2004
Lokacija: Split
Postovi: 2,264
Citiraj:
Autor Vucko
Članak 25.
Novčanom kaznom od 1.500,00 do 2.500,00 kuna kaznit će se za prekršaj osoba:
1. koja je starija od 16 godina i nema osobnu iskaznicu (članak 3. stavak 1.)
Mene je zaustavilo na 16. rođendan i jednom 2 miseca poslije a još je nisam ima i nikom ništa...provjerili jesam li taj koji jesam i bok-bok

A poslije toga nijednom nisu tražili : wtf :
Emissary je offline  
Staro 16.05.2006., 03:41   #42
G0RKI
Premium
 
G0RKI's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Solin
Postovi: 1,753
Pa cekaj sta vi pricate ovdje?
Jos cete napisat da je to ok da mozes policajcu kazat prst poslat ga u P.M i rec da si dobro postupija!

Pa daj stanite na zemlju!
Ako neko skoci kroz prozor oces i ti za njim...ajde mucnite malo glavom!
Citiraj:
Autor Thoroughbred B
Okrenuli se i u potjeru zamnom,kasnije me pitao "sta vam je znacio onaj srednji prst?"
E pa sta? Jel te uvrijedija necim sta te uljudno pita?
Citiraj:
Autor Thoroughbred B
Ja rekao neznam o cemu pricas,on meni "ja vama nisam TI nego VI",ja rekao dobro,i dalje neznam o cemu pricas,i tu je razgovor zavrsio recenicom "zavrsio sam s vama razgovor,vrlo ste drski i nekulturni,dobit cete krivicnu prijavu za omalovazavanje" : boxers :
Pa niste vi zajedno travu pasli pa ces na TI sa njim! Bar toliko kulture tribas imat..ma uostalom ko sam ja da te kulturi ucim LOL ....
G0RKI je offline  
Staro 16.05.2006., 04:39   #43
teofil
Udaram Ljude Za Pare
 
teofil's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: BEHIND YOU
Postovi: 835
Citiraj:
Autor G0RKI
Pa cekaj sta vi pricate ovdje?
Jos cete napisat da je to ok da mozes policajcu kazat prst poslat ga u P.M i rec da si dobro postupija!

Pa daj stanite na zemlju!
Ako neko skoci kroz prozor oces i ti za njim...ajde mucnite malo glavom!

E pa sta? Jel te uvrijedija necim sta te uljudno pita?

Pa niste vi zajedno travu pasli pa ces na TI sa njim! Bar toliko kulture tribas imat..ma uostalom ko sam ja da te kulturi ucim LOL ....
Šta si ti toliko zapeo čovječe,jesi li ti murijaš možda pa te toliko smeta?
Mene je jednom prilikom murijaš zaustavio na skuteru a ja bio bez kacige i nisam imao vozačku,lik drži kapu pod rukom,naočale na glavi i žvače žvaku.
Kaže mi citarm"daj vozačku i zašto nemaš kacigu".
Ja njemu kažem citiram"kod nas se kaze dobar dan i kad staviš tu kapu na glavu,pljuneš žvaku,skineš načale i obratiš mi se kako treba onda možemo pričati"
Lik se pogubio,prestao žvakati i pitao me hoću li u stanicu,ja sam rekao da može.
To je bilo u centru grada i 10min do stanice.Ja sam sjeo sa gospodom u auto i odvezao se u stanicu,prvo klasika,potpiši ovo-pa ono ali ne ja hoću razgovarati sa sefom smjene boli me K.... za vaše papire.
Nakon toga razgovora dotični me vratio do skutera i rekao "izvolite gospodine".
I što je najbolje nitko nije skužio da je nemam vozačku
Hoću reći da se policijac ne može na cesti ponašati kao da je bugarsku skupštinu osvojio,zaustavljti ljude na mjestima na kojima NE smiju,dijelit kazne kako god stignu itd...
BTW;Heben im je posao do jaja,ja to nikad ne bih radio..: suicide
teofil je offline  
Staro 16.05.2006., 10:14   #44
West
Premium
 
West's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 268
@teofil: tak treba, nedaj se smesti, ali ima i ok murjaka.
A kad to neide, onda shema tipa: "jel bi se mogli nekako dogovoriti"
Imao sam i ja slucaj, tamo kod savskog mosta se ne moze ici s autom kod okretista, a ja sam trezio bankomat (hitno je bilo), i ja laganini udem tamo na tracnice i idem prema okretistu i gledam jel ima negdje bankomat, odjednom se stvore pored mene u kombiju 2 murjaka, ovaj pokaze lizalicu i da stanem sa strane (a ja, a u kujac!). I izadem ja, standardna procedura, vozacku i sve to....pita on mene jel ste vidili znak, tu se ne smije s autom.....ja reko, a ebiga samo sam htjeo pogledati jel ima bankomat tu negdje, ona kaze to vam je prekrsaj od 1000-3000kn (ja u soku ), poceo muljati, ovo, ono, kaze murjak...."jel ste voljni platiti neki manji" iznos (meni smajlic na lice ), reko hell yea! Kazem, ali opet trebam do bankomata po lovu.....otisao kod Baskijere na bankomat, dignuo lovu, dam mu 400kn, 2x200 (tolko me trazio) i lik mi vrati 200kn.....ja reko hvala, pozdravio se i otisao. Tako da na kraju s kazne od vise od 1000kn zavrsio sam na 200kn
Eto, nisu svi murjaci svinje: lol2 :
West je offline  
Staro 16.05.2006., 11:40   #45
BmwMPower
Premium
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: VG
Postovi: 1,125
Citiraj:
Autor alimilano
.....e u starom "dobrom" komunizmu ti ne bi palo napamet panduru pokazat srednji prst...prebrojavao bi rebra...
Upravo to...
BmwMPower je offline  
Staro 16.05.2006., 11:43   #46
Isus
Headbangig Grunf!
Moj komp
 
Isus's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2003
Lokacija: headbanger's ball
Postovi: 4,372
Citiraj:
Autor teofil
Hoću reći da se policijac ne može na cesti ponašati kao da je bugarsku skupštinu osvojio,zaustavljti ljude na mjestima na kojima NE smiju,dijelit kazne kako god stignu itd...
BTW;Heben im je posao do jaja,ja to nikad ne bih radio..: suicide
Policajac te smije BILO GDJE i BILO KADA zaustaviti. Ako ništa drugo veli rutinska kontrola. Ne pričaj o nečemu o čemu očito nemaš pojma. Način da mu pokažeš srednji prsti i onda se ideš bahtiti je krivi prostup, kao i ideja nemoj niš platiti, svi kenjaju da država ne funkcionira i onda se tak nekaj savjetuje, ma bavo!Tak će ziher profunkcionirati država.
__________________
Porsche 6cyl.boxer se hladi zrakom komp se hladi vodom!
Chairman of G.M.S. , Heavy Metal Thunder!
Former member of PCE 100+kg demolition squad
Grunf je moj idol!
Moji Grunf type modovi
NB:Mini Monster NB,VGA:Ye Monster C!, Ye Monster D!,Abit NB:Abit mini Monster,PSU:Ultra Monster!
Alfisti site, Alfisti forum
Isus je offline  
Staro 16.05.2006., 12:31   #47
Hamm
Pod naletima kopita zla
Moj komp
 
Hamm's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: SMB / ZGB
Postovi: 7,426
Citiraj:
Autor BmwMPower
Upravo to...
i moj stari klima glavom
Hamm je offline  
Staro 16.05.2006., 12:39   #48
Matesonik
prcknedl
Moj komp
 
Matesonik's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,131
danas me jedan na skuteru koji vozi po biciklistickoj stazi prestigao na <5cm kod chromosa! pouchen tbredovim iskustvom, nisam mu pokazao : finger : ali sam se "utrkivao" s njim do iza fer-a kad je skuzio i dopi..ilo mu pa se iso vozit na cestu ko svaki normalan chovjek : CoolRamb

inache, po bic stazi mogu bicikli i MOPEDI, ali skuteri, makar imali 49 kubika, NE!
Matesonik je offline  
Staro 16.05.2006., 12:45   #49
alimilano
Premium
Moj komp
 
alimilano's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Split Hrvatska
Postovi: 936
ja isto taj posa ne bi radia za neznan koju lovu.....inače stari mi je bija pandur tako da ih organski ne podnosin....prije se znalo ako se kulturno ponašaš u većini slučajeva pandur te pusti bez kazne...sad nema šanse..vrlo rijetko...a pandura stvarno ima svakakvih....prije san na cesti stvarno bia divlji al sad san se smirija..i stvarno san sa njima doživija svašta...moga bi napisat roman......
alimilano je offline  
Staro 16.05.2006., 12:46   #50
alimilano
Premium
Moj komp
 
alimilano's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Split Hrvatska
Postovi: 936
Citiraj:
Autor Matesonik
danas me jedan na skuteru koji vozi po biciklistickoj stazi prestigao na <5cm kod chromosa! pouchen tbredovim iskustvom, nisam mu pokazao : finger : ali sam se "utrkivao" s njim do iza fer-a kad je skuzio i dopi..ilo mu pa se iso vozit na cestu ko svaki normalan chovjek : CoolRamb

inache, po bic stazi mogu bicikli i MOPEDI, ali skuteri, makar imali 49 kubika, NE!
u Nizozemskoj skuteri moraju po zakonu na biciklističku stazu....zuje ko ludi..to je show...
alimilano je offline  
Staro 16.05.2006., 12:48   #51
Marzd
Premium
 
Marzd's Avatar
 
Datum registracije: May 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 28
Citiraj:
Autor Isus
Policajac te smije BILO GDJE i BILO KADA zaustaviti. Ako ništa drugo veli rutinska kontrola. Ne pričaj o nečemu o čemu očito nemaš pojma. Način da mu pokažeš srednji prsti i onda se ideš bahtiti je krivi prostup, kao i ideja nemoj niš platiti, svi kenjaju da država ne funkcionira i onda se tak nekaj savjetuje, ma bavo!Tak će ziher profunkcionirati država.
A što nije malo u Ku*cu da te policajac smije zaustaviti Bilo Kada i Bilo Gdje, meni se to konstantno događa a nikad nisam skrivio i uvijek imam osobnu. Jedan put sam sjedio u autu na parkingu sa frendom i pušili cigarete, zaustave se pored nas u bijelom Golfu 3 i izlaze petorica njih u civilu i vade značke, pretresli nas kompletne (nisu ništa našli), pretresli auto kompletno (ono znaju oni gdje bi se moglo išta skriti, svugdje gledali i nisu ništa našli) a ja zapalija još jednu cigaretu i gledam...: roller : na kraju izmislili neku glupu priću bla bla bla da je bio neki ozbiljni zloćin i da mi odgovaramo opisu Kenj kenj laku noć i doviđenja.
Ok zaustavi me ako sam nešto za***************ao ili se ponašam sumljivo ali nemoj me zaustavljati bez razloga i to non-stop. A kad se vozim na posao (10 min vožnja) primjetim svaki dan 4-5 prekršaja, a di su onda....
Marzd je offline  
Staro 16.05.2006., 12:50   #52
Ramone
DDR RAM1
 
Ramone's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Koprivnica/Zagreb
Postovi: 180
Citiraj:
Autor Matesonik
inache, po bic stazi mogu bicikli i MOPEDI, ali skuteri, makar imali 49 kubika, NE!
Skuter ako ima <50 kubika i ako mu maksimalna brzina iznosi 50km/h spada u mopede, a ako prelazi bilo koju od 2 uvijeta spada u kategoriju motocikala (i tako mora biti registriran)
__________________



please wait



Ramone je offline  
Staro 16.05.2006., 12:58   #53
Bran
nemam kaj napisati
 
Bran's Avatar
 
Datum registracije: May 2003
Lokacija: Međimurje
Postovi: 1,300
Ak ti presude ti budeš kriv jer policajci ništa ne trebaju dokazivati. Frend je slično prošao. Ali se žalio tak da već skoro 2 godine ništa od toga. Malo sporo to ide kod nas na njegovu sreću.
__________________
ASUS A3500N Centrino 725 1.6GHz, 15"(1024x768), 4X +/- DVD-RW, HDD 60GB, DDR 512MB, Li, Fax/Mod, LAN, IEEE1394, 4xUSB2.0, 0.35 millijuna pixela integrirana video camera





Bran je offline  
Staro 16.05.2006., 13:58   #54
alimilano
Premium
Moj komp
 
alimilano's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2005
Lokacija: Split Hrvatska
Postovi: 936
Citiraj:
Autor Marzd
A što nije malo u Ku*cu da te policajac smije zaustaviti Bilo Kada i Bilo Gdje, meni se to konstantno događa a nikad nisam skrivio i uvijek imam osobnu. Jedan put sam sjedio u autu na parkingu sa frendom i pušili cigarete, zaustave se pored nas u bijelom Golfu 3 i izlaze petorica njih u civilu i vade značke, pretresli nas kompletne (nisu ništa našli), pretresli auto kompletno (ono znaju oni gdje bi se moglo išta skriti, svugdje gledali i nisu ništa našli) a ja zapalija još jednu cigaretu i gledam...: roller : na kraju izmislili neku glupu priću bla bla bla da je bio neki ozbiljni zloćin i da mi odgovaramo opisu Kenj kenj laku noć i doviđenja.
Ok zaustavi me ako sam nešto za***************ao ili se ponašam sumljivo ali nemoj me zaustavljati bez razloga i to non-stop. A kad se vozim na posao (10 min vožnja) primjetim svaki dan 4-5 prekršaja, a di su onda....
...je u ku.... ali takav je zakon...mene su prije5-6 godina isto tako skupili na cesti i držali u stanici 3 sata i ispitivali....poslije mi kažu bilo neko ubojstvo....još inspektor šta me ispitivao posli mi kaže da mi zna starog i da ga je moj stari učio poslu?????.......
alimilano je offline  
Staro 16.05.2006., 14:03   #55
teofil
Udaram Ljude Za Pare
 
teofil's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: BEHIND YOU
Postovi: 835
Citiraj:
Autor Isus
Policajac te smije BILO GDJE i BILO KADA zaustaviti. Ako ništa drugo veli rutinska kontrola. Ne pričaj o nečemu o čemu očito nemaš pojma. Način da mu pokažeš srednji prsti i onda se ideš bahtiti je krivi prostup, kao i ideja nemoj niš platiti, svi kenjaju da država ne funkcionira i onda se tak nekaj savjetuje, ma bavo!Tak će ziher profunkcionirati država.
Nisi u pravu!!!Nije baš da smiju Bilo Gdje i Kada,nego mogu da rade šta god hoće!
Može te zaustaviti gdje hoće ali uz neku osnovanu sumnju da si neznam ni ja šta a ne može sada prometni murijaš stati s motorom u neki hlad sa sladoledom u ustima i zaustavljati promet.
Policija ima svoje punktove na kojima zaustavljaju i kontroliraju promet a to što rade ŠTA hoće to je druga stvar
teofil je offline  
Staro 16.05.2006., 14:11   #56
teofil
Udaram Ljude Za Pare
 
teofil's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: BEHIND YOU
Postovi: 835
Citiraj:
Autor alimilano
.....e u starom "dobrom" komunizmu ti ne bi palo napamet panduru pokazat srednji prst...prebrojavao bi rebra...
A mogao si reći da su prije 500godina ljude viješali i palili zato što su bili na LSD-u i brijali da su vještice i demoni oko nijh i nije bilo sudova nego ako svi u selu briju isto onda može lomača
Tebi su sigurno brijali rebra za vrijeme Juge pa znaš!?
teofil je offline  
Staro 16.05.2006., 14:24   #57
G0RKI
Premium
 
G0RKI's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Solin
Postovi: 1,753
Citiraj:
Autor teofil
Nisi u pravu!!!Nije baš da smiju Bilo Gdje i Kada,nego mogu da rade šta god hoće!
Može te zaustaviti gdje hoće ali uz neku osnovanu sumnju da si neznam ni ja šta a ne može sada prometni murijaš stati s motorom u neki hlad sa sladoledom u ustima i zaustavljati promet.
Pa sta mislis da su tebe zaustavili? Zato sta imas dobre naocale....? U NAJMANJU ruku sta nisi imao kacige... I dakako da imaju sumlju..imaju pravo i ti ni ja im tu nemozemo nista! mene zaustavljaju svako drugi 3 dan u kucnim papucama isprid kuce pa opet ne pricam svasta niti im psujem...kontroliram se imam razum! Imaju pravo jer oni uvijek patroliraju i ako vide nekog da se vrza u tih vise navrata sta su prosli (a ekipa jos tu) oko negog vrijednijeg obijekta tipa veca trgovina, benzinska pumpa ili banka ..NARAVNO da ce te zaustavit... pa sad mucni glavom zasto...!!!
G0RKI je offline  
Staro 16.05.2006., 14:38   #58
teofil
Udaram Ljude Za Pare
 
teofil's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: BEHIND YOU
Postovi: 835
Citiraj:
Autor G0RKI
Pa sta mislis da su tebe zaustavili? Zato sta imas dobre naocale....? U NAJMANJU ruku sta nisi imao kacige... I dakako da imaju sumlju..imaju pravo i ti ni ja im tu nemozemo nista! mene zaustavljaju svako drugi 3 dan u kucnim papucama isprid kuce pa opet ne pricam svasta niti im psujem...kontroliram se imam razum! Imaju pravo jer oni uvijek patroliraju i ako vide nekog da se vrza u tih vise navrata sta su prosli (a ekipa jos tu) oko negog vrijednijeg obijekta tipa veca trgovina, benzinska pumpa ili banka ..NARAVNO da ce te zaustavit... pa sad mucni glavom zasto...!!!
Baš to lik stoji u hladovini,BEZ kape na glavi itd....
I čeka likove bez kacige da može šefu donjeti neku normu jer će biti u banani ako danas ne podijeli 10kazni.
E pa zaustavio je pravu osobu,kriminalca do jaja ali mu nije mogao ništa zato što krimi zna kako murijaš mora izgledati kad mu se obraća.
Ova tema vodi u Ministarstvo a to mi se neda.
Ponavljam Policijac radi ŠTA god hoće i to je problem ali ne zaboravimo da ima netko iznad njega da ga prizemlji!!!
teofil je offline  
Staro 16.05.2006., 14:43   #59
G0RKI
Premium
 
G0RKI's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Solin
Postovi: 1,753
Citiraj:
Baš to lik stoji u hladovini,BEZ kape na glavi itd....
I čeka likove bez kacige da može šefu donjeti neku normu jer će biti u banani ako danas ne podijeli 10kazni.
Opet me povlacis za jezik!
Citiraj:
Ova tema vodi u Ministarstvo a to mi se neda.
NE ova tema vodi tome da te ja naucim cemu sluzi kaciga! Da to znas ne bi ovo sve napisa sta jesi!
G0RKI je offline  
Staro 16.05.2006., 14:50   #60
Jelc
Super Moderators
 
Datum registracije: May 2002
Lokacija: Zg
Postovi: 17,469
Citiraj:
Autor G0RKI
ova tema vodi tome...
Koliko ja vidim-ova tema nikuda ne vodi pa će lijepo biti lockana.
Jelc je offline  
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Zaključane teme



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na