Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming > Konzole
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 25.11.2014., 06:27   #331
Goranbm
Premium
 
Goranbm's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Samobor
Postovi: 1,234
Citiraj:
Autor danc00 Pregled postova
A daj mi reci kaj ja imam onda? Ja mislim da je fantom.

Moral sam naoraviti novi neki acc, i skinuo sam igru, ali da bih je igrao na svom acc koji je primaran moram igru pokrenut na tom useru s kojim sam akinul igru, i onda kad se igra pokrene moram prebacit na svoj user.

To sam kupio tek tak za probu, jer sam shvatio lika da mi govori da cu imati acc samo za download igre, a ne da moram i pokretat igru na tom acc...i kasnije mi je reko ak izbrisem konzolu da ta igra vise ne radi....tak da sam to lrvi,i zadnji put kupil.

Dok imam laser ne kupujem digitalne, jer ovo mi je bedasto stalno pokretat s nekog acc i onda za vrijeme igre mijenjat na moj acc...

Ja sam mislio da cu dobit neki novi acc i da skinem igru i nakon toga je mogu pokretat na svom acc i recimo igrat je i nakon kaj reinstaliram konzolu....

Zato kak mogu dati 15pkn tak mogu i 300 u pm i sve....

Po tvome sam ja kupio fantom, jel? Dok je nositeljski ovaj o kome sam ja prical i mislio da kulujem....jel tak?
Ne ti nisi cak ni fantom.... Jer fantom ne moze pristupiti tom acc-u s kojeg jeskinuta igra vise. Mmdi si kupio tu igru ? Da li si ti taj acc activirao kao primarni kad si ga dodavao na plejku ??

Zadnje izmijenjeno od: Goranbm. 25.11.2014. u 06:56.
Goranbm je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2014., 07:55   #332
Mikygs
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Gospic
Postovi: 304
Npr. da ja sad kupim polovni PS4 i zelim si npr. GTA V kupiti u digitalnom obliku ,prijasnji vlasnik mi mora dati podatke od accounta na koji je ps4 regan ili mogu praviti novi?
Mikygs je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.11.2014., 08:11   #333
Goranbm
Premium
 
Goranbm's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Samobor
Postovi: 1,234
Dobiješ podatke od acc-a na kojem je igra kupljena. Ti dodaš taj acc na svoj PS4, aktiviraš ga, skineš igru i igraš. Ne moraš igrati sa tog acc-a, igraš normalno sa svog PSN-a, ali bitno je da taj acc bude na konzoli.
Goranbm je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2014., 08:36   #334
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Citiraj:
Autor Goranbm Pregled postova
Ne ti nisi cak ni fantom.... Jer fantom ne moze pristupiti tom acc-u s kojeg jeskinuta igra vise. Mmdi si kupio tu igru ? Da li si ti taj acc activirao kao primarni kad si ga dodavao na plejku ??
Znal sam odmah da sam bacil 150kn, al ok to je ionak fifa15 koju ne mislim brisat dok ne dode 16... samo kaj mi je glupo a kaj mi nije bilo receno da moram pokretata s tog acc i onda prebacivat na moj.

Ne, moj je aktiviran kao primaran, i ovog kojeg sam kupio ne mogu stavit ko primarnog...neki error mi je javljao al se vise ne sjecam kaj....
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2014., 09:30   #335
Goranbm
Premium
 
Goranbm's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Samobor
Postovi: 1,234
E frenede tebe je onda neko zajebao. Tj. nije ti rekao istinu. Jedan acc. se može podjeliti na troje korisnika. Inače se to tako ne radi ali eto može se. I to sam sk užio sad da rade ovi likovi što na njuškalu prodaju. Naime djeljenje ide ovako. Imaš Nositelja, fantoma i Ghosta.

1) Fantom aktivira acc na konzoli kao primarni, skine igru, proba da li mu radi. Nakon toga njegova se konzola preko inteneta deaktivira. Što to znači za njega? To znači da kupljenu igru ne smije obrisati sa svoje plejke, zašto? pa zato što ako ju obriše onda ju gubi, jer on nema više pravo pristupa tom acc-u i logično onda ju ne može više ni instalirati. Fantom najnormalinije igra igru sa bilo kojeg acc-a na plejki osim tog acc-a s kojeg je igra došla.

2) Nositelj je u malo boljoj poziciji jer je on zapravo vlasnik tog acc-a na kojem je kupljena igra, on također taj acc stavlja kao primarni na svoju konzolu, ali je on u prednosti što on i dalje ima pristup tom acc-u i može navedenu igru brisati i instalirati bezbroj puta, a kad mu dosadi on može taj acc i prodati.

3) Ghost, ili ti duh se inače rijetko koristi, gotovo nikad, Zašto? Zato što on dobije podatke od acc-a i može se logirati i skinuti igru, ali on ne može taj acc aktivirati kao promarni, čime gubi mogućnost pokretanja igre sa drugih acc-a.

Znači tu te netko zajebao, ili te možda nije zajebao, nego je loše ti objasnio ili je namjerno to napravio. Mogućnosti su beskrajne.

Ono što mogu reći da kupujem igre na ovaj način Više od odinu i pol, i na PS3 sam kupovao i sad na PS4. Uštedio sam dosta novaca, jer sam fantomski slot se na PS3 plaća 60kn, a na PS4 oko 130. Kupovao sam to sa ljudima koji su pouzdani preko foruma, i nisam nikad imao problema. Kažem najveći problem je što su neki skužili da mnogo ljudi u to ne kuži previše i da se tu mogu izvuć neke pare. Baš ti ljudi zapravo i guše polako sve to, jer se ljudi boje tako kupovati.
Goranbm je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2014., 10:11   #336
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Aha, kuzim, jebiga ja sam kriv jer se nisam informiral....ko mi je kriv. A ovaj mi nije nis objasnil, a ove najbitnije informacije je preskocio, tak da kad mi on prical ispadalo je ko nositeljski, da bi mu na kraju rekao...a on mi odgovori da je to to i da tak svi igraju.

A dobro, znal sam i gluplje bacit 150kn, tu je i moja greska jer se nisam informiral prije.

Al sad kuzim, nikad nisam te dig kupoval pa se nisam zamar s tim, al sad i ak cu kupit kupit cu nositeljski, jer ovo je debilana teska...
Da na njuskalu sam uzeo, ali jer sam htio box a vec je prodao pa mi je ponudio ovo
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2014., 10:28   #337
Mikygs
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Gospic
Postovi: 304
Citiraj:
Autor Goranbm Pregled postova
Dobiješ podatke od acc-a na kojem je igra kupljena. Ti dodaš taj acc na svoj PS4, aktiviraš ga, skineš igru i igraš. Ne moraš igrati sa tog acc-a, igraš normalno sa svog PSN-a, ali bitno je da taj acc bude na konzoli.
Ja mislim na to da kupim polovni PS4,a da igra nije kupljena.
Dakle da ju sam kupim u digitalnom obliku.
Mikygs je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2014., 11:08   #338
Goranbm
Premium
 
Goranbm's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Samobor
Postovi: 1,234
Citiraj:
Autor Mikygs Pregled postova
Ja mislim na to da kupim polovni PS4,a da igra nije kupljena.
Dakle da ju sam kupim u digitalnom obliku.
Da ti možeš napraviti novi acc na polovnom PS4 i kupiti si igru na novom acc. Jedino ako recimo kupiš PS4 sa već nekim digitalnim igrama gore onda stari acc moraš ostaviti na konzoli da bi igrao te igre. (svejedno možeš napraviti novi acc ali ovaj stari ne smiješ obrisati). Ako pak nema nikakvih igara gore, najbolje ti je napraviti factory reset i novi PSN acc napraviti.
Goranbm je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2014., 11:32   #339
Mikygs
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Gospic
Postovi: 304
To je ono sto me zanimalo,hvala
Mikygs je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2014., 21:40   #340
Banx
Premium
Moj komp
 
Banx's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Čepin
Postovi: 258
On je dobio ghosta da i moze samo na tom acc igrati,a taj ghost se obicno ne naplacuje...
__________________
"There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die."
Banx je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 25.11.2014., 22:57   #341
Goranbm
Premium
 
Goranbm's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Samobor
Postovi: 1,234
Ali ga jako rijetko netko i uzima
Goranbm je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2014., 23:14   #342
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Cekaj malo, sad me hebete vec po malu.... pa vec sam negdje prije napisal da sam svjestan da sam bacil 150kn sad nek tak ostane, nadam se da nem drkal po konzoli pa budem igral dalje tak...samo ne znam do kad, jer me takve stvari zivciraju pa prije ili kasnije bum pukel i zbrisal sam tog vrzjeg duha i kupil box ili nositelja.

Da pitam kad vec sve znate znaci nositeljski acc je ko da imas disk, samo ga nemas? Mozes recimo taj acc maknut na svojoj konzoli i prodat ga nekome ili poklonit i sve normalno radi? I da li taj acc sa kojem je igra kupljena mora obavezno stalno biti kao primaran, ili samo za vrijeme skidanja igre?

I koliko po najnovijem moze imati takvih nositeljskih acc na konzoli, jel ima odredeno ili bezbroj ?
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 25.11.2014., 23:57   #343
Mirkopoter
Mirko, a ne Harry
Moj komp
 
Mirkopoter's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,887
Upravo tako kako si napisao, nositeljski acc je kao da imaš disk ali ga nemaš. Možeš ga maknut sa konzole, ponovno stavit, prodat, poklonit..
Mirkopoter je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2014., 15:42   #344
Goranbm
Premium
 
Goranbm's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Samobor
Postovi: 1,234
I da se nadovežem, da on mora stalno biti primaran da bi igrao sa ostalih acc-a, ako makneš da je primaran, onda možeš samo igrati s njega, tj. imaš ghosta i Postoji mogućnost da od tog slota napraviš nositeljski, ako znaš kada je igra kupljena
Goranbm je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2014., 16:08   #345
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Koji mora biti primaran, ovaj moj acc ili nositeljski koji sam kupio...

Kaj ak recimo kupim 5 nositeljskih acc...onda uvjek mora biti onaj primaran na sa kojeg se igra ili moj acc moze ostat primaran, jer ja hocu recimo da sve igram sa mog "danc00" racuna
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 26.11.2014., 23:06   #346
Goranbm
Premium
 
Goranbm's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Samobor
Postovi: 1,234
Ma svi acc na plejki ti mogu biti primarni... I sve ces igre moci igrati sa svog danc acc-a ... Ako ti acc nije primary onda igre s njega mozes igrati samo sa njega...
Goranbm je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2014., 00:38   #347
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Aaaaaa, zahvaljujem.
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2014., 14:10   #348
Goranbm
Premium
 
Goranbm's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: Samobor
Postovi: 1,234
Ma np. Drugi put ako ti bude trebala neka igra slobodno se javi pa možda uzmemo nešto i skupa, ili ti ja vidim na forumu ak ima, nemoj više na njušku
Goranbm je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2014., 17:18   #349
glista
crni pas
Moj komp
 
glista's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2005
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 785
Mene zanima sto se dešava ako ja prodam taj nositeljski account sa igrom koju sam skinuo na hard? Briše se? Postaje nefunkcionalna?
glista je offline   Reply With Quote
Staro 27.11.2014., 17:25   #350
danc00
Why so serious
Moj komp
 
danc00's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Krapinske Toplice / Zagreb
Postovi: 3,415
Citiraj:
Autor Goranbm Pregled postova
Ma np. Drugi put ako ti bude trebala neka igra slobodno se javi pa možda uzmemo nešto i skupa, ili ti ja vidim na forumu ak ima, nemoj više na njušku
Ok, nisam sad jedno vrijeme u HR pa nis od igranja, ali kad se vratim budemo se culi.
danc00 je offline   Reply With Quote
Staro 25.01.2015., 16:31   #351
salvarez
Premium
Moj komp
 
salvarez's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: Samobor
Postovi: 269
Ak je netko za pes2015, moze me dodati - salvarez3007

Kupujem i TLOU, moze promo ili digitalna. Dogovor na PM.
salvarez je offline   Reply With Quote
Staro 16.03.2015., 07:17   #352
Princ288
Premium
Moj komp
 
Princ288's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Zagreb
Postovi: 848
Ako se planira kupit plejka nova, jel moze preko njuskala, jel treba na sto paziti osim na uobicajene stvari kod kupovine? Tipa aktivirana ovo ono, neznam sta, jer vidim ima ih jeftinijih a novih potpuno.
Princ288 je offline   Reply With Quote
Staro 19.05.2015., 19:32   #353
blozer
Doktor znanosti!
Moj komp
 
blozer's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg,Peščenica/borongaj
Postovi: 1,305
Malo da refdresham , uzo si ja plejku jučer i BF4 , pa jel ima netko fifiu15 ili TLOU pa da ja njemu sheram BF a on meni jednu od navedenih.
blozer je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2015., 18:29   #354
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,320
Prijatelj ima pitanje vezano za kupovine igre preko PS Store-a...

Da li se može kupiti GTA V preko PS Store-da i onda dijeliti s prijateljom na način, taj account da prijatelju i onda on isto može igrati?

Valjda sam dobro napisao
gin.tonic je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2015., 18:33   #355
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,946
ukinuli su klasicno sharenje, gdje se moglo igrat oboje u isto vrijeme
dosta igri sam tako popushio
Gemmy je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2015., 18:48   #356
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,320
Ok, i kupovanje igra se radi pomoću kartice i može se putem bonova?

Pitam ovakva noob pitanja jer je kupio konzolu a ne zna ništa, može i tips and tricks
gin.tonic je offline   Reply With Quote
Staro 22.05.2015., 18:53   #357
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,946
Digitalne verzije su najeftinije s us stora, i onda se mogu igrat na bilo kojom verziji accounta, bilo hr, uk, ili us. Bonove kupujem preko americkog amazona preko paypala.
Igre u kutiji je isplativije uzimat iz uk web shopova, kod nas su preskupe.
Gemmy je offline   Reply With Quote
Staro 23.05.2015., 08:15   #358
virty
Ronon Dex
Moj komp
 
virty's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: DS9
Postovi: 1,582
Dolar je narastao tako da nije kao prije, a u zadnje vrijeme akcije na HR storeu mi izgledaju bolje. Doduše, 90% igara kupujem sa UK shopova (fizičke verzije) jer nisam kolekcionar. UK ima svako-malo neke akcije pa igra zna ispast do 50% jeftinije nego u nas.
__________________
virty je offline   Reply With Quote
Staro 25.05.2015., 11:59   #359
blozer
Doktor znanosti!
Moj komp
 
blozer's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg,Peščenica/borongaj
Postovi: 1,305
Imam metal gear solid V : Ground zero na blurayu , da li nekog zanima zamjena ?
Može za bilo kaj više manje

edit : nemogu ne komentirati grafiku na ps4, dodouše za sada sam zaigrao samo par naslova ali ovo je daleko od next generationsa barem za mene Pc korisnika.

Zadnje izmijenjeno od: blozer. 25.05.2015. u 15:29.
blozer je offline   Reply With Quote
Staro 30.05.2015., 11:35   #360
gin.tonic
Premium
Moj komp
 
gin.tonic's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,320
Citiraj:
Autor Gemmy Pregled postova
Digitalne verzije su najeftinije s us stora, i onda se mogu igrat na bilo kojom verziji accounta, bilo hr, uk, ili us. Bonove kupujem preko americkog amazona preko paypala.
Igre u kutiji je isplativije uzimat iz uk web shopova, kod nas su preskupe.
Dok kupiš bon preko američkog amazona, kod dođe na mail?

Ovo npr:

http://www.amazon.com/50-PlayStation...tore+Gift+Card

Provjeravam...
gin.tonic je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Isključeno

Idi na