Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Mobilno > Smartphone uređaji i mobiteli
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 01.04.2017., 23:53   #3031
listerstorm
Registered User
Moj komp
 
listerstorm's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,408
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Ako netko hoće dobar flagship, a neće S8, neka pogleda G6. Cjenovno nešto povoljniji, hardver sitno slabiji od S8, ali kamera rastura.
http://www.gsmarena.com/lg_g6-review-1590p8.php

"As you can tell from both sets of samples, the newest in the G-series still takes great photos, despite a move to a smaller sensor which we ourselves almost called midrange a few paragraphs earlier. It resolves a lot of detail, but does have a rather heavy-handed approach to sharpening. Sure, you can see each and every tile and brick's outline, but it's a touch too much.

There's more than the average amount of noise that we're used to seeing - perhaps that's one area where the small-ish sensor can only do so much. It's no worse than Sony's own Xperias in this respect, not even close, but it's a little more telling where the sensor comes from than other phones.

Colors are vibrant, without being as warm as the G5's - a better struck balance between reality and consumer appeal, if you ask us. If you don't deliberately push it beyond its limits, dynamic range is quite good too, actually."

Paa...
listerstorm je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2017., 00:19   #3032
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Da, na zalost su srozali kameru i nije vise ko na G4 i G5 sa kojima se donekle isplatilo slikat RAW. Sad se vise ne isplati. Zato je wide kamera najbolja od tih sekundarnih, bar meni. Software takoder i ima se sa cime igrat. S8 tu malo kaska ali vjerojatno radi bolje slike na kraju krajeva.. G6 puno bolji video nego prije i full kontrole zbog cega po meni ima prednost nad S8 u videu.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.04.2017., 00:56   #3033
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2017., 01:02   #3034
listerstorm
Registered User
Moj komp
 
listerstorm's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2011
Lokacija: Osijek
Postovi: 1,408
Znam da je preuranjeno ali ako baterija ne bude značajnije lošija od S7, stavio bih soma kuna da će S8 opet biti najbolji all round uređaj.

LG ima čudnu politiku po pitanju dizajna, koncepta i dimenzija. Od plastikanera G3, preko kožnog G4, pa modularnog G5 (nikad izašli svi ti najavljivani moduli) do G6.

Svaki novi flagship izgleda kao potpuna promjena koncepta u odnosu na prijašnju generaciju. Kao da ne znaju što žele.
listerstorm je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2017., 02:28   #3035
Gabre
Lika u mom srcu
Moj komp
 
Gabre's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Canada, Toronto
Postovi: 9,887
Da, bolje je radit ko apple pa imat isti uredjaj tri godine :lol:
Ima video na youtubeu, "phone comparisons" ili tako nesto i usporedjen je G6 i S8 medju ostalim .
Iskreno, G6 bih rekao da ima prirodniju snimku
Gabre je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2017., 08:52   #3036
imart
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2013
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,167
Citiraj:
Autor Gabre Pregled postova
Da, bolje je radit ko apple pa imat isti uredjaj tri godine :lol:
Ocito prolazi. S7 i S6 su dosta slicni. Pogotovo sprijeda. Odozada skoro, jedino su bocni rubovi zaobljeni i deblji je malo S7. Inace na prvi pogled nema razlike. S8 ipak odskace izgledom jako..
imart je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2017., 08:58   #3037
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,681
Galaxy S8+ 4k video

Galaxy S8+ vs Huawei P10+ camera comparison
(napomena, s8 jos nema ispeglan software)
__________________
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2017., 12:11   #3038
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Sto su izbacili telefon od 1000€ koji nema ispeglanu kameru ? Kakve su to gluposti ?! Nerazumijem , to se ljudi tjese ili? Ako za telefon trazis 1000 eura onda izvolis kao prizvodac osigurati u god dana da sve apsolutno na njemu valja kad ga izbacis. Ok nekakve sitnice u samom romu, podrazumjeva ss, ali izbaciti kameru koja kasnijim updateom bude dva koplja bolja mi je totalno nejasno.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2017., 12:12   #3039
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,364
Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Sto su izbacili telefon od 1000€ koji nema ispeglanu kameru ? Kakve su to gluposti ?! Nerazumijem , to se ljudi tjese ili? Ako za telefon trazis 1000 eura onda izvolis kao prizvodac osigurati da sve apsolutno na njemu valja kad ga izbacis.
Nije krenuo u prodaju još.
Juice je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2017., 12:16   #3040
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
A mislis da ce u ovih tjedan dana to popraviti? Pa S5 jos uvijek ima problema sa zaglavljivanjem focusa i stekanjem istog, nikad to nisu pooravili od prvog dana ima tih problema. Kolega zamjenio svog i dobio isto, ja na svom imao isti problem.Niie usko povezano s ovim S8+ ali mislim da je ovo softver jos nije ispeglan klasicno hvatanje za slamku, ne kolege snejka nego samsungovih opravdanja.
JuiceBox je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 02.04.2017., 12:25   #3041
Sn4k3
Premium
Moj komp
 
Sn4k3's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Zd
Postovi: 4,681
Nije da pravdam Samsunga i slazem se, ako traze astronomske cijene za svoj flagahip - ima da sve radi kako treba. Ali isto tako treba biti razuman, svi modeli koji su trenutno u rukama raznih rivjuera i jutunera su pre-production. Kad mobitel sluzbeno bude u prodaji, mislim da je to 20.04., onda treba testirati kameru i sve ostalo...

Edit:
Galaxy S8 & S8 Plus: In-depth Hands-on REVIEW by Erica

SAMSUNG GALAXY S8+ vs GALAXY S7 EDGE - S8 ima generalno malo tamniji ali vidno kvalitetniji i ostriji video...
__________________

Zadnje izmijenjeno od: Sn4k3. 02.04.2017. u 19:26.
Sn4k3 je offline   Reply With Quote
Staro 02.04.2017., 23:00   #3042
Prolega
Premium
Moj komp