Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Svaštara
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.06.2017., 21:36   #30181
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Bio danas na mjestu gdje se nalaze njuske iz gospodarstva/ politike i od 10 pila, 8 su svabe. Pasati i A6 podjednako, jedan novi C merdo i premim svabo SUV. Egzotika velki novi Jaguar i drek smeda Dacia duster..

Jedan od njih vec godinama vozi brutalne RS6tice..
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 27.06.2017., 23:03   #30182
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,617
Kada su smanjili ogranicenje na AC na 100/110 za Rijeku?
Prosle godine kada sam isao mi se cini da je bilo sve 130.

I tam na obilaznici u Rijeci ogranicenje 60.
zgmmax je offline   Reply With Quote
Oglasni prostor
Oglas
 
Oglas
Staro 27.06.2017., 23:17   #30183
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Nije ti nikad tam bilo stalno 130,... Previse nadvoznjaka, tunela, mostova, zavoja itd.. Da me spominjem da pol auti ne ne mogu drzat 130 na uzbrdicama..

Frend kupio 3 god. star Volvo V40 sa 1.6 hdi 120 ks i fin auto ali jako malo mjesta za tak velki auto. Fini je iz nutra, ima puno opreme. 1.6 120 me pozitivno iznenadio kak je tih i kak poteze u V40..

Zadnje izmijenjeno od: MAGARAC. 27.06.2017. u 23:37.
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 27.06.2017., 23:48   #30184
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,644
Citiraj:
Autor zgmmax Pregled postova
Kada su smanjili ogranicenje na AC na 100/110 za Rijeku?
Prosle godine kada sam isao mi se cini da je bilo sve 130.

I tam na obilaznici u Rijeci ogranicenje 60.
Otkad se ja sjećam te autoceste + u zadnje 3 godine sam barem 2 puta mjesečno na toj ruti, uvijek je bila 100/110 uz obavezni radar na malom nadvožnjaku nakon onog krasnog ravnog spusta malo nakon Bosiljeva gdje svatko poželi stisnuti gas do daske
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 27.06.2017., 23:52   #30185
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,617
Ocito onda nisam obracao paznju prosle godine kad sam isao sa Ticom jer je ta brzina za njega bila SF na tim uzbrdicama

Od Zagreba do rijeke sam dosao sa max crtice vode u spremniku skoro na prazan spremnik na vratima jadrana.
Trosio mi je vise vode nego benzina

Hmm...
Nadam se da nije bilo radara i ovaj put jer sam vozio oko 130 vecinu puta.
zgmmax je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2017., 00:00   #30186
buljo
Strichek Moderator
Moj komp
 
buljo's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 9,319
Citiraj:
Autor syss Pregled postova
ma čeka me mali servis već godinama, može bit da je do toga

za početak ćemo sonax upogonit pošto je to najjednostavnije
Sonax nije ni blizu ciscenju ozonom koji se nadje na akciji za 100 kn, sonax je koliko se sjecam oko 70ak.
Tak da plati i ne moras radis nista.
I tak jasno zamjena filtera kabine ti ne gine.
__________________


/// Asus Maximus VII Hero /// Intel i7 4790K with Cryorig H5 /// 4*8GB Kingston DDR3 1600 /// Gigabyte 1070 Ti Gaming 8GB ///
/// HDD_0 Samsung 970 Evo Plus 500 GB SSD /// HDD_1 Samsung 860 Evo 500 GB /// HDD_2 WD 1TB Black /// HDD _3 WD 2TB Red /// HDD _4 WD 3TB Red /// HDD _5 WD 4TB Red /// DVD-RW Pioneer DVR-212 ///
/// Creative Gigaworks T20 /// Fnatic Gear Red /// Logitech G502 /// Razer Goliathus /// HyperX Cloud /// Corsair 650D Obsidian /// DELL U2719D + DELL U2719D /// CorsairHX650W ///
/// Synology 918+ = 2 x 4 TB WD Red & 2 x 6 TB Seagate IronWolf ///





/// Lenovo T480s /// i5 8250u, 16 GB, NVME 500 GB /// Lenovo ProDock ///




žmnpp
buljo je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2017., 00:11   #30187
MAGARAC
Premium
Moj komp
 
MAGARAC's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: zagreb
Postovi: 5,887
Citiraj:
Autor zgmmax Pregled postova
Ocito onda nisam obracao paznju prosle godine kad sam isao sa Ticom jer je ta brzina za njega bila SF na tim uzbrdicama

Od Zagreba do rijeke sam dosao sa max crtice vode u spremniku skoro na prazan spremnik na vratima jadrana.
Trosio mi je vise vode nego benzina

Hmm...
Nadam se da nije bilo radara i ovaj put jer sam vozio oko 130 vecinu puta.
Ta cesta je dobra za vidit dal imas rupu u kileru, tak sam i ja sa prvim autom tamo otisao u crveno. Spustio se u Fuzine i natocio vodu iz jezera kad sam skuzio da vode nema uopce. Oba pravca imaju svoje drazi kaj se uzbrdica tice..Obicno tam idem natrpan do maksimuma..
MAGARAC je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2017., 00:25   #30188
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,644
Citiraj:
Autor zgmmax Pregled postova
Ocito onda nisam obracao paznju prosle godine kad sam isao sa Ticom jer je ta brzina za njega bila SF na tim uzbrdicama

Od Zagreba do rijeke sam dosao sa max crtice vode u spremniku skoro na prazan spremnik na vratima jadrana.
Trosio mi je vise vode nego benzina

Hmm...
Nadam se da nije bilo radara i ovaj put jer sam vozio oko 130 vecinu puta.
Ovo je ta nizbrdica
http://bit.ly/2sk2b3H

Kamera je uredno ovdje na samom desnom rubu...tako da je ne primijetiš dok već nije kasno, a s te pozicije te love lako već i na izlasku iz tunela.
http://bit.ly/2sOCv2q

U zadnja dva mjeseca ih nisam nijednom tamo vidio, valjda zbog nestašice auta
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote
Staro 28.06.2017., 07:51   #30189
Silthrax
Premium
Moj komp
 
Silthrax's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Gračac
Postovi: 453
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Evo da javim, ponovo, svoje užasno iskustvo s Prikratkim Varaždin.

Naime, imao sam već par puta show s njima, svaki puta nešto novo, ali ovo me ubilo sada i lijepo sam ih spustio na zemlju.

Priča ide ovako:
Prošli tjedan ženi na autu nešto počelo cviliti u prvom lijevom kotaču. Odmah ja prikratkome (jedini razlog zašto smo vozili tamo je radi garancije). Ostavimo mi auto, zovu oni za par sati, da su pločice naprijed gotove (Kia Rio, 1.2 benzin, 2012 godište, sva 4 diska ima). I ja kažem ok, koliko košta izmjena svih pločica i diskova (prednjih), on kaže 1200kn. Puno, ali kažem ok, može. Prođe vikend, danas oni zovu da su i zadnji diskovi bili loši pa su promijenili i zadnje i račun je 2500kn. PO LU DIO SAM!!! Nisam se u životu nikome suprotstavio tako, ali lud sam bio. Niti su me zvali, niti pitali, samo promjenili i žele mi naplatiti 2500kn. E neće ići. Rekao sam da ću platiti 1200kn kakav je bio dogovor ili neka skidaju sve dolje. I eto, skidaju sve dolje

Već sam naručio nove diskove i pločice za 550kn.

Majku im njihovu

Odustajem i od garancije i od Prikratkog itd.

Ne samo to. Nego smo prije par godina imali prometnu, neki lik nije gledao, udario u naš zadnji kraj, na sredini križanja, mi skretali lijevo i propuštali aute iz suprotnog smjera (kod Turista u VŽ, ako netko zna). I sve super, lik bio pošten, platio kaznu i idemo mi preko osiguranja to riješiti. Popravak trajao mjesec i pol (rekli su max 2 tjedna), i nakon svega, zadnji branik nije niti slične boje više kao original boja. Žena išla nakon posla podići auto, nije gledala i eto, peh. Vidljivo je prilično, ali što je tu je. Auto star godinu dana.

Kada smo ga kupili imali smo problema s kazaljkom za okretaje, sva se tresla, navodno nije bila dobro zaljepljena, 2 puta vozili to na popravak, prvi puta su 2 dana "popravlja", vratili nam auto kakav smo ostavili s istom greškom.

I da bi još bolje bilo, kada su špricali zadnja vrata (nakon sudara), nisu spojili stop lampe, pa nisu radile (sam sam to riješio), kada sam im rekao mi se počeo smijati u Prikratkom. I da bi stvar bila bolja, nakon te saobračajke kroz vrata se čuje kako puše kada se voziš, znači ili nisu dobro sjela, ili nisu dobro poravnata ili je guma oštećena (vizualno se ništa ne vidi).

Da se razumijemo, svaki puta kada smo vozili auto, žena je bez auta 2-4 dana, a sve njihova krivica.

NIKAD VIŠE! UPOZORAVAM VAS SADA! IZBJEGAVAJTE PRIKRATKI VARAŽDIN!
Inace ako zelis dobar servis za Kiu idi u Krapinu u Auto Leško svi na Kia forumu ih hvale.
Silthrax je offline   Reply With Quote