Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Ostalo > Razno > RETRO hardware i software
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 27.09.2018., 18:45   #1231
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Evo još jedne fotke prethodno spomenutog "Adisona" iz 2004. godine, dok je još bio u (redovnoj) upotrebi, kao i u originalnom kućištu.
  Reply With Quote
Staro 27.09.2018., 20:25   #1232
Renesis
Ex-Gastarbajter
Moj komp
 
Renesis's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2003
Lokacija: Zagreb / Rijeka
Postovi: 5,431
takav isti adison je kod mene doma jos uvijek ova kanta pod "moj komp" ^^ doduse ofarban u perla crno, sa pleksiglasom na strani i tako...
__________________

Abit IS7-E + TR NB-1
Intel Pentium 4 2.8E@3500(250*14, 1.45V) na vodi
2x512Mb DDR Kingston (2.5-3-3-7, 200Mhz)
ATI Radeon 9800PRO 128Mb @ default (412/385 max)
Audigy 2 ZS, SkyStar 2, Hauppauge WinTV, Hitachi 160Gb
Logitech Z-5500, Xerox XA7-19i
Moja makina - tišina je prednost

A. Einstein - Samo su dvije stvari neograničene, ljudska glupost i svemir, a za svemir baš i nisam siguran.

Homemade custom kanta - projekt
Homemade vodeno part1
Homemade vodeno part2
Renesis je offline   Reply With Quote
Staro 27.09.2018., 21:44   #1233
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Renesis Pregled postova
takav isti adison je kod mene doma jos uvijek ova kanta pod "moj komp" ^^ doduse ofarban u perla crno, sa pleksiglasom na strani i tako...
Da znam... Sjećam te se od prije, kad si mi jednom rekao isto. Vjeruj mi, da nije toliko modificiran i prebojan, poslao bi ti ponudu bez previše razmišljanja Sve druge konfe koje sam sakupio su "došle i prošle" - neke sam zadržao neke poklonio, ali nemaju nikakvo značenje, barem ne osobno. Ali ovaj ovdje je bio prvi, i baš onaj. Ne "kao" onaj, već baš taj, zbog čega mi je drago što ga imam, pa barem bilo riječ i o komponentama (matična, procesor, zvučna i disk)

Uz pomoć ekipe na TPU (TechPowerUp, Nostalgic Hardware Club) uspio sam svojevremeno pronaći takav tower ali u Barceloni. I da - stupio sam u kontakt sa prodavačem, rekao mu da sam ozbiljno zagrijan za mašinu (prodavao se kao cijela konfa, i to Pentium 2) ali nije bio zainteresiran za slanje u RH, čak mislim da mi nije ni povjerovao ... ili je možda mislio da ga zezam? U svakom slučaju to je propalo, ali nemam namjere odustati. Iako su realne šanse gotovo nikakve
  Reply With Quote
Staro 29.09.2018., 19:33   #1234
kantonac
Premium
 
Datum registracije: Feb 2013
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 69
Jos u celofanu



Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
kantonac je offline   Reply With Quote
Staro 29.09.2018., 19:46   #1235
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor kantonac Pregled postova
Jos u celofanu



Sent from my MHA-L29 using Tapatalk
Odlično! Najbolji OS (u Win9x/ME klasi) po mojem, osobnom mišljenju! 98ica je već sama po sebi bila veliki korak ispred Win95, ali je imala dosta sitnih problema koji su uglavnom popravljeni u drugom izdanju
  Reply With Quote
Staro 30.09.2018., 12:23   #1236
medo
#erase startup-config
Moj komp
 
medo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,948
Flashback 1995.

__________________
"It's not a bug, it's a feature!"
1N6pJsvusP7afu23qs1uBscK16wfcG7C8m
medo je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2018., 12:40   #1237
maXonja
bu
Moj komp
 
maXonja's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2017
Lokacija: VŽ
Postovi: 2,510
Jel ima tko super socket 7 ploču i PCI karticu od 4MB za prodati po nekoj normalnoj cijeni?
Imam jedan AMD K6-2 350MHz i Diamond Monster II 12MB koje bih htio upogoniti
__________________
Nvidia u očima
Intel u duši
Alfa Romeo u srcu
maXonja je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2018., 12:52   #1238
Roy
15/JG52
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 724
Citiraj:
Autor maXonja Pregled postova
Jel ima tko super socket 7 ploču i PCI karticu od 4MB za prodati po nekoj normalnoj cijeni?
Imam jedan AMD K6-2 350MHz i Diamond Monster II 12MB koje bih htio upogoniti

To je i mene uhvatilo samo što imam K6 500


Danas na jakuševcu pitam lika pošto ovaj Raptor (36GB)?

...koje?

ovaj disk, pošto?

10kn


kupio, sad imam dva takva.
Roy je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2018., 12:59   #1239
mamutarka
ODUZIMAM VAM RIJEČ
Moj komp
 
mamutarka's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 12,457
raptor, ssd tadašnjice
__________________
mamutarka je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2018., 14:47   #1240
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor maXonja Pregled postova
Jel ima tko super socket 7 ploču i PCI karticu od 4MB za prodati po nekoj normalnoj cijeni?
Imam jedan AMD K6-2 350MHz i Diamond Monster II 12MB koje bih htio upogoniti
Citiraj:
Autor Trekkie4 Pregled postova
Evo jedan hint za sve one kojima treba solidna PCI grafička (za retro potrebe), a ne žele riskirati kupovinom polovnih preko razno-raznih preprodavača na Njuškalu.

AliExpress prodaje nove (da, nove) ATI Rage XL grafičke za nešto manje od $20, odnosno 120-ak kn

Riječ je o novo-napravljenim karticama, koristeći staru zalihu (New Old Stock) Rage XL GPU jedinica. Evo punih informacija:

Code:
Specifications:

Chipset Manufacturer:For ATI
Model:Rage XL
Bus Type:PCI
Memory Type:SDR
Memory:8MB
Memory(MHz):125 MHz Core
Clock:83
MHz Bit:32-Bit
VGA Port:1
Maximum Resolution:1280x1024

Compatibility:Compatible with motherboards that support PCI slot

Package Include:
1 x  For ATI Rage X8M Card
Za stare mašine tipa Pentium, Pentium MMX sasvim dovoljno! A novije ATX ploče ionako imaju AGP (barem 1x/2x generaciju), stoga ne predstavljaju problem grafike.

Naručio sam nekoliko komada, pa javim dojmove i iskustva kad mi stignu
A za Super Socket 7 ploču ti mogu jedino savjetovati da probaš sa tipom Elektronika 107, na Njušaklu ... i sretno! Izuzetno su rijetke, u stvari od svih dijelova i konfi koje imam, samo je jedna Super Socket 7 i to kompletna konfa, sa Pentium Pro procesorom na 200MHz. Da stvar bude bolja, ploča koristi ATX napajanje, i ima sve on-board (grafiku, mrežu, pa čak i zvuk) što je jako rijetko za hardver onog vremena. Nažalost, nije stanardna izvedba, već neka posebna, za "Digital Celebris" mašine (današnji Compaq, ili HP?)
  Reply With Quote
Staro 30.09.2018., 18:07   #1241
tiki66
tiki
Moj komp
 
tiki66's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,538
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
raptor, ssd tadašnjice
Imao jednoga, bio je glasniji od cijelog kompjutera
tiki66 je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2018., 19:08   #1242
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,543
Citiraj:
Autor Trekkie4 Pregled postova
samo je jedna Super Socket 7 i to kompletna konfa, sa Pentium Pro procesorom na 200MHz
Tesko da si nagurao PPro u Socket 7...
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2018., 19:18   #1243
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
Tesko da si nagurao PPro u Socket 7...
Da, u pravu si... Digital Celebris je Socket 8!

Priznajem, nije mi bilo jasno o čemu govoriš, pa sam išao istražiti detalje dizajna samog socketa, kao i razliku između Super Socket 7 i Socket 8 - naime, dugi niz godina mislio sam da je to jedno te isto, samo pod drugačijim imenom.

Eto, čovjek uči dok je živ...
  Reply With Quote
Staro 30.09.2018., 19:36   #1244
medo
#erase startup-config
Moj komp
 
medo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,948
Citiraj:
Autor mamutarka Pregled postova
raptor, ssd tadašnjice
Taj je roštao kao da će se svakog trenutka razletiti
__________________
"It's not a bug, it's a feature!"
1N6pJsvusP7afu23qs1uBscK16wfcG7C8m
medo je offline   Reply With Quote
Staro 30.09.2018., 23:52   #1245
maXonja
bu
Moj komp
 
maXonja's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2017
Lokacija: VŽ
Postovi: 2,510
Malo sam prokopao ovaj vikend po rudniku doma pa se našlo svega i svačega


Procesori





Ploče





DDR1 memorije





Grafe





Samo moram istestirati što je još uvijek ispravno, a što nije, trebalo bi biti sve OK, ali s obzirom da godinama stoji po policama/ladicama/na tavanu upitno je
Znam da je Abitica NF7 nažalost sigurno neispravna tj. BIOS chip sam uspio zmrdati kod hotflashanja jer sam imao 3-4 iste ploče pa se isprobavali razni moddani BIOS-i itd.
__________________
Nvidia u očima
Intel u duši
Alfa Romeo u srcu
maXonja je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2018., 00:35   #1246
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor maXonja Pregled postova
Malo sam prokopao ovaj vikend po rudniku doma pa se našlo svega i svačega


Procesori





Ploče





DDR1 memorije





Grafe





Samo moram istestirati što je još uvijek ispravno, a što nije, trebalo bi biti sve OK, ali s obzirom da godinama stoji po policama/ladicama/na tavanu upitno je
Znam da je Abitica NF7 nažalost sigurno neispravna tj. BIOS chip sam uspio zmrdati kod hotflashanja jer sam imao 3-4 iste ploče pa se isprobavali razni moddani BIOS-i itd.
Jako lijepa zbirka... Ali ništa me od ovog hardvera ne može natjerati da slinim više od 3dfx kartica!

Reci, ova Banshee kartica... Naravno, pod uvjetom da radi, da li je to nešto što bi želio prodati ili mijenjati? Ako izuzmem Voodooice 4 i 5, Banshee je jedini kojeg nisam uspio nabaviti!
  Reply With Quote
Staro 01.10.2018., 10:21   #1247
maXonja
bu
Moj komp
 
maXonja's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2017
Lokacija: VŽ
Postovi: 2,510
Takva roba nema cijenu


Ključ za ključ za Voodoo 5 5500?
__________________
Nvidia u očima
Intel u duši
Alfa Romeo u srcu
maXonja je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2018., 14:55   #1248
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,543
Citiraj:
Autor Trekkie4 Pregled postova
Priznajem, nije mi bilo jasno o čemu govoriš, pa sam išao istražiti detalje dizajna samog socketa, kao i razliku između Super Socket 7 i Socket 8 - naime, dugi niz godina mislio sam da je to jedno te isto, samo pod drugačijim imenom.
"Super Socket 7" ne postoji per se, to je marketinska prica otkupa originalnog Socketa 7 od Intela radi produljena zivota S7 zbgog likova poput Risea i njihovog mP6 cuda, Cyrixova M II drloga, IDT-ovog Winchip-2B koji je samo inzenjerski ugledao svjetla dana, i, tako jasno, AMD-ovog K6-2 i daljnjih cudesa.

Socket ko socket je pin compatible sa "obicnim" socket 7 i uglavnom sve sto od P5x ergele uguras unutra bi moralo raditi. Naravno, obzirom na chipsete, BIOS-e i ostala veselja tog vremena, YMMV.
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2018., 15:03   #1249
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor Bubba Pregled postova
"Super Socket 7" ne postoji per se, to je marketinska prica otkupa originalnog Socketa 7 od Intela radi produljena zivota S7 zbgog likova poput Risea i njihovog mP6 cuda, Cyrixova M II drloga, IDT-ovog Winchip-2B koji je samo inzenjerski ugledao svjetla dana, i, tako jasno, AMD-ovog K6-2 i daljnjih cudesa.

Socket ko socket je pin compatible sa "obicnim" socket 7 i uglavnom sve sto od P5x ergele uguras unutra bi moralo raditi. Naravno, obzirom na chipsete, BIOS-e i ostala veselja tog vremena, YMMV.
Aha, znači nešto poput AM2 i AM2+ u današnje vrijeme...?

  Reply With Quote
Staro 01.10.2018., 19:28   #1250
Roy
15/JG52
Moj komp
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 724
Danas sam otkrio da još imam dva Quantum ProDrive LPS diska kapaciteta ogromnih 50MB. Svaki
Roy je offline   Reply With Quote
Staro 01.10.2018., 23:42   #1251
medo
#erase startup-config
Moj komp
 
medo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,948
Citiraj:
Autor maXonja Pregled postova
Malo sam prokopao ovaj vikend po rudniku doma pa se našlo svega i svačega


Jesi li išta prodavao ili dijelio zadnjih 20god? Meni je večina toga prošla kroz ruke u nekom trenutku života što privatno što na poslu, ali ovo je stvarno puno starog hardwarea.
__________________
"It's not a bug, it's a feature!"
1N6pJsvusP7afu23qs1uBscK16wfcG7C8m
medo je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2018., 10:11   #1252
maXonja
bu
Moj komp
 
maXonja's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2017
Lokacija: VŽ
Postovi: 2,510
Nemoj mi spominjati dijeljenje, bacio sam 4-5 velikih kutija punih matičnih ploča, starih diskova, grafičkih kartica itd. Nisam imao vremena niti volje isprobavati i testirati što je ispravno, a što nije... Još me i dan danas srce boli
__________________
Nvidia u očima
Intel u duši
Alfa Romeo u srcu
maXonja je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2018., 10:52   #1253
kopija
DIY DILETANT
 
kopija's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2009
Lokacija: Čistilište
Postovi: 3,054
Citiraj:
Autor medo Pregled postova
Flashback 1995.

Još samo fali ona disketa koja je dolazila sa "NET" časopisom s Dial-up Networking aplikacijom koji je Microsoft zaboravio integrirati u Windows 95.
kopija je offline   Reply With Quote
Staro 02.10.2018., 17:41   #1254
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor maXonja Pregled postova
Nemoj mi spominjati dijeljenje, bacio sam 4-5 velikih kutija punih matičnih ploča, starih diskova, grafičkih kartica itd. Nisam imao vremena niti volje isprobavati i testirati što je ispravno, a što nije... Još me i dan danas srce boli
Siguran sam da svi mi ovdje u temi imamo slična iskustva... Koliko sam samo ja pobacao, prodao i poklonio stvari, misleći da mi više ne budu koristile... Od socket 423 Asus matične (P4-T) sa Rambus memorijom, pa do 3dfx Voodooice koju sam poklonio samo da je odnesu, nadajući se da bude koristila jer sam je u protivnom mislio baciti... A da o onom "Adison" toweru ni ne pričam...

Zatim su tu bili i Cooler Master Musketeer i Aerogate (1), to bi bilo i više nego cool danas. Poklonio sam ih članu obitelji nadajući se da ih budu prodali (i podijelili novce?), ali to se nikad nije dogodilo. Kao i Abit Siluro FX5600 grafička, case modding oprema, itd. Bilo je toga na tone!

Pronašao još starih fotki, gore spomenutih Musketeer & Aerogate


Ne mogu vjerovati... Među tim slikama sam pronašao i vrlo rijetke fotke svog starog Adisona... Ako se ne varam, ovo je neposredno nakon što sam izvadio Rage IIc grafičku i zamijenio je Matrox Millennium G450 DualHead, čime je automatski ispala i Voodoo2 ali u ovom trenutku još nije bila izvađena (u stvari, vidi se na slikama). Memorije sa zadnje fotke su kupljene (nove) u HG Spot-u, pred sam kraj dok su još prodavali "SD" module.


Zatim, kad smo već kod Adisona ... bilo je i tone CD-ROM pogona. Ovaj BTC, 40X brzinski je bio originalno u Adison toweru, ali sam ga iz nekog razloga zamijenio za novi, LG. Mislim da je zezala ladica, više nisam siguran... Nemam pojma što im se dogodilo, vjerojatno je završilo na otpadu


A ovo je bio prvi DVD-RW kojeg sam kupio. Koristio sam ga svega nekih 48 sati, prije nego što je stari Traxdata CD eksplodirao i napravio terminalnu štetu. Ali sam uspio iz nekog razloga dobiti (ostvariti zamjenu) za nov LG, preko jamstva na BTC.


Sastavljanje (tada) nove konfe za jednog člana obitelji... Istog onog koji je dobio Voodoo2. Kao što se vidi iz slika, koristio sam sve dijelove do kojih sam mogao doći, a o kvaliteti odabira bi se dalo dosta raspravljati.


Nedavno spomenuti BlueOrb FX cooler. Najgori CPU cooler kojeg sam IKAD koristio! Nakon ovog sam odustao od eye candy gluposti i fokusirao se na ono što je bitno, te sam kupio Cooler Master Hyper TX3 kojeg i danas koristim!

Zadnje izmijenjeno od: Trekkie4. 02.10.2018. u 18:15.
  Reply With Quote
Staro 03.10.2018., 03:31   #1255
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Nego, napokon su mi stigle ATI grafičke koje sam naručio (i spominjao ovdje u temi) Rage XL, 8MB sa PCI sučeljem. Bez ambalaže, besmislenih uputa, ali i bez drivera... Što naravno znači da sam morao pronaći svoje.


Naravno da još nisam imao vremena ništa spojiti i testirati, pa budem naknadno javio rezultate i prve dojmove

Zanimljivo da se iste grafičke prodaju i preko ebay-a, gdje ima dosta negativnih komentara... Zanimalo me u čemu je riječ, pa sam krenuo čitati i počeo se valjati od smijeha ... Čini se da ljude smeta to što Rage XL ne radi pod Win7, 8 (8.1) & 10 i/ili to što ne mogu spojiti PCI grafičku u PCIe slot!! Mislim da ovo ne treba previše komentirati, još bih razumio da ljudi miješaju termine PCIe & PCI, ali stvarno - koliki idiot moraš biti da uzmeš grafičku iz 1998. godine za moderne potrebe. Gle šoka, Rage XL ne vrti Crysis!
  Reply With Quote
Staro 03.10.2018., 08:10   #1256
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
I jel miriše na novo kad otvoriš?
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2018., 20:23   #1257
D/G
Premium
Moj komp
 
D/G's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2010
Lokacija: Ploče
Postovi: 1,154
Koliko vidim miriše
A evo tražio nešto na tavanu pa odgrnio štapom da bi uslikao nešto što ne miriše ...
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	IMG_20181005_200419.jpg‎
Views:	274
Size:	1,017.3 kB
ID:	20254  
D/G je offline   Reply With Quote
Staro 05.10.2018., 23:32   #1258
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Bilo mi je blesavo komentirati, kad vidim da me se ne shvaća ozbiljno... Retro kompovi (kao i sva tehnologija) su ozbiljna stvar!

Nego, evo stanja sa Rage XL grafičkim... Mislio sam ovo napisati prije nego što se netko zezne na isti način kao i ja.

Naime, Rage XL NE radi u Pentium 133 mašini. Prvo sam mislio da je možda riječ o kvaru, pa sam probao drugu. Međutim baš poput ove prve, ni druga nije radila... Crna slika, a grafička potpuno hladna, dakle nema struje. I onda mi padne na pamet probati obje kartice u "novijoj" S370 mašini, prije nego što odem ostaviti komentar kako su obje defektne i stvarno, proradile su bez ikakvih problema! Čini se da je Rage XL isključivo kompatibilan sa PCI 2.2 slotovima, i ne radi pod PCI 2.1. Što ih nažalost čini neupotrebljivim, jer gotovo sve PCI 2.2 ploče imaju AGP, tako da mi ove PCI za njih nisu ni potrebne.

A kako to izgleda u brojevima, pogledajte i sami. Uzeo sam stari Dell Optiplex GX110 (također donacija od člana PCE foruma), izvadio 3dfx Voodoo2 i spojio Rage XL da vidim što i koliko budem iz nje dobio. Rezultat - ne baš puno, ali to sam i očekivao. Imajte na umu da je ovo trebalo biti upareno sa starijim Pentiumima i eventualno 5x86 mašinama, stoga Rage XL ne bi ni morao vrtiti zahtjevne igre poput Unreal-a ili Half Life-a


3.grafikon je Rage XL ... kao što vidite, najslabiji od 3 grafičke na popisu. Prvi je vjerovali ili ne Intel 8281, integrirana grafika iz GX110 (3,558 bodova), drugi je 3dfx Voodoo2 (2,023 bodova) a treći Rage XL (1,269 bodova) s time da su Rage XL & Voodoo2 radili benchmark u 800x600, dok je Intel imao 1024x768.

Kako grafičke ne mogu vratiti natrag (ne isplati se zbog poštarine), budem ih pokušao mijenjati preko oglasa za starije PCI grafičke slične kategorije, nadajući se da budu bile kompatibilne sa PCI 2.1
  Reply With Quote
Staro 06.10.2018., 01:56   #1259
duggi
Premium
Moj komp
 
duggi's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 597
imam ja Matrox Millenium 2 4MB ,ta bi mogla raditi kod tebe....
duggi je offline   Reply With Quote
Staro 06.10.2018., 02:25   #1260
Trekkie4
Guest
 
Postovi: n/a
Citiraj:
Autor duggi Pregled postova
imam ja Matrox Millenium 2 4MB ,ta bi mogla raditi kod tebe....
Misliš na ovu?


Ovo je trebala biti grafička za Pentium 133 mašinu... Imao sam je u kutiji godinama ali je nisam nikad testirao, sve do nedavno. Nažalost pokazalo se da grafička ne radi, užasno je grijala (prilično siguran da nije bilo normalno), a i nije bilo slike na ekranu, zato i jesam završio sa S3 koju i dalje koristim.

Pošaljem PP kroz par minuta!
  Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na