Forumi


Povratak   PC Ekspert Forum > Računala > Gaming
Ime
Lozinka

Odgovori
 
Uređivanje
Staro 15.11.2008., 15:43   #511
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426



imas jos jedan ulaz u spilju, desno od tamo gdje si onaj "sok" popio. Tamo ti jedan lik mora dati kljuc


Hvala
Idem probati


EDIT:

Ljudi, jedan problem; kako naterati Fallout da radi na 1680x1050?



Stavim u prefs tu rezoluciju, no launcher mi onda stavi na default 800x600, i kad ponovo uđem u prefs 800x600 stoji i u iSize H/W stavki, iako sam sačuvao 1680x1050

Ima tko sličan problem?
-->
Citiraj:
Autor Problem Pregled postova



imas jos jedan ulaz u spilju, desno od tamo gdje si onaj "sok" popio. Tamo ti jedan lik mora dati kljuc


Hvala
Idem probati


EDIT:

Ljudi, jedan problem; kako naterati Fallout da radi na 1680x1050?



Stavim u prefs tu rezoluciju, no launcher mi onda stavi na default 800x600, i kad ponovo uđem u prefs 800x600 stoji i u iSize H/W stavki, iako sam sačuvao 1680x1050

Ima tko sličan problem?
__________________
blaa

Zadnje izmijenjeno od: hammer_of_thor. 15.11.2008. u 15:58.
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2008., 16:05   #512
crocro25
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Sisak
Postovi: 589
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Hvala
Idem probati


EDIT:

Ljudi, jedan problem; kako naterati Fallout da radi na 1680x1050?



Stavim u prefs tu rezoluciju, no launcher mi onda stavi na default 800x600, i kad ponovo uđem u prefs 800x600 stoji i u iSize H/W stavki, iako sam sačuvao 1680x1050

Ima tko sličan problem?

Double click na desktop ikonu fallouta 3
Otvara se Play,option
Klik na option
Otvara ti se rezolucija i postavke
Klik na rezolucije i promjeni na 1680x1050 i stavi HIGH postavke (po zelji mjenjat AA I AF)
Klik na OK
Klik na PLAY
PS.Stavi u windowed mod znaci iskljuci vsync,,pomaze mi pri kretanju a ionako je full screen i lakse je,barem je meni bugove neke rijesilo.



PS2....Evo maleni video frapsom sto sam snimao danas
http://www.youtube.com/watch?v=l8HX9y6aE9M


E Da....Bas sam vidio,imas onu losu rusku verziju,a da si kao i svi nabavit reloaded ,netreba ti ni patch ,radi odlicno
Pref netrebas dirat,nikakav SIZE ni nista...On ce ti zapamtit sam postavke,osim ako tvoja graficka sama ne detektira da trebas smanjit postavke,to se i frendu dogadalo,al nema veze,ionako svaki put kad ulazes u igru prethodno vrati postavke kao prosli put,5sek posla.
__________________
Prvo i zadnje upozorenje.
crocro25 je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2008., 16:14   #513
yedwy
Beskorisna bitanga...
Moj komp
 
yedwy's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Sesvete (Zg)
Postovi: 6,956
Citiraj:
Autor hammer_of_thor Pregled postova
Stavim u prefs tu rezoluciju, no launcher mi onda stavi na default 800x600, i kad ponovo uđem u prefs 800x600 stoji i u iSize H/W stavki, iako sam sačuvao 1680x1050
Pa kog vraga pališ launcher uopće, podesi si config i linkaj shortcut s desktopa ravno na exe i amen...
__________________
--
Have a nice day...
yedwy je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2008., 16:26   #514
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Ja sam kupio tu rusku verziju zabunom i samo stavio audio da bude na engleskom i promjenio launcher da bude na engleskom.
  Reply With Quote
Staro 15.11.2008., 17:01   #515
hammer_of_thor
its slightly turbocharged
Moj komp
 
hammer_of_thor's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2006
Lokacija: Slavonski Brod
Postovi: 5,426
Citiraj:
Autor yedwy Pregled postova
Pa kog vraga pališ launcher uopće, podesi si config i linkaj shortcut s desktopa ravno na exe i amen...
Heh, nazovi me šašavim, ali ja volim launchere (najozbiljnije)
Volim kad mi se ponude opcije i to prije pokretanja igre


Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Ja sam kupio tu rusku verziju zabunom i samo stavio audio da bude na engleskom i promjenio launcher da bude na engleskom.
Ja sam isto kupio tu "rusku", ali od početka je sve bilo na engleskom, i zvuk, i govor i izbornik, jedino launcher stoji na ruskom, ne mogu ga promjenit na eng.



Sad sam save-ao pred Haroldovim srcem, sutra ću odlučiti šta ću napraviti sa njima, vjerovatno ću mu ispuniti želju i skratiti mu muke.

Nego, ovo sa prefs i direktnim .exe-om ću ujutro probat, odo sad, polako završavat i na posao, radim nočnu
Hvala Yewdy
__________________
blaa
hammer_of_thor je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2008., 20:28   #516
alan_poh
Premium
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: mamuti
Postovi: 310



pa Red i eostala ekipa koju zarobiš pobjegne kod slavera jer misle da će im glava ako ne eksplodirat....samo ti odi sad kod slavera i pričaj sa onim na ulazu...to je to, dat će ti pare za tog koga si zarobio i dat će ti novi collar za druge...

-->
Citiraj:
Autor lukas1234 Pregled postova
Jel ko sljedio quest slavera di moras porobiti red i ostalu ekipu?Neznam uopce kak da to napravim,naime prvo je omamim pa stavim slave collar na nju i onda joj velim da je vodim prijateljima u paradise hills i onda odjenput pobegne ko da ide 100 na vuru i kad izadem van iz klinike ni traga ni glasa od nje.Takoder sto mi smeta u falloutu sto nemozes dati ime sejvu,naime htio bi napraviti dva ili vise saveova di bi se drugacije ponasao-prvi di bi sve klao bez pardona i drugi di bi bio cisti mirotvorac a treci nesto izmedu.



pa Red i eostala ekipa koju zarobiš pobjegne kod slavera jer misle da će im glava ako ne eksplodirat....samo ti odi sad kod slavera i pričaj sa onim na ulazu...to je to, dat će ti pare za tog koga si zarobio i dat će ti novi collar za druge...


Zadnje izmijenjeno od: Jelc. 15.11.2008. u 21:40.
alan_poh je offline   Reply With Quote
Staro 15.11.2008., 22:50   #517
Spoljarik
Premium
 
Spoljarik's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Somewhere...
Postovi: 260
I dalje molim ako je netko dosao do Vaulta 87 ili usao u Enclave nek mi posalje sejv, znam da sam dosadan ali nitko se ne javlja a ta 4 sata igranja mi se neda ponovo radit
Spoljarik je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2008., 01:45   #518
lukas1234
Premium
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Varazdin
Postovi: 66



pa Red i eostala ekipa koju zarobiš pobjegne kod slavera jer misle da će im glava ako ne eksplodirat....samo ti odi sad kod slavera i pričaj sa onim na ulazu...to je to, dat će ti pare za tog koga si zarobio i dat će ti novi collar za druge...

I mislil sam,samo mi nije bilo jasno kak tak brzo red nestane.A neznam da li ima uopce smisla nastaviti igrati,mislim ima tolko mogucih solucija i questova,prakticki na miljune zato mi i je smesno kad neki ljudi vele da je igra prekratka.Takoder primjetil sam da ako oces kupiti med supplies onda ima vise toga u ponudi,a ako ubijes prodavaca onda je puno slabija ponuda.To mi je malo cudno.
-->
Citiraj:
Autor alan_poh Pregled postova



pa Red i eostala ekipa koju zarobiš pobjegne kod slavera jer misle da će im glava ako ne eksplodirat....samo ti odi sad kod slavera i pričaj sa onim na ulazu...to je to, dat će ti pare za tog koga si zarobio i dat će ti novi collar za druge...

I mislil sam,samo mi nije bilo jasno kak tak brzo red nestane.A neznam da li ima uopce smisla nastaviti igrati,mislim ima tolko mogucih solucija i questova,prakticki na miljune zato mi i je smesno kad neki ljudi vele da je igra prekratka.Takoder primjetil sam da ako oces kupiti med supplies onda ima vise toga u ponudi,a ako ubijes prodavaca onda je puno slabija ponuda.To mi je malo cudno.
lukas1234 je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2008., 02:22   #519
PhnX
Premium
Moj komp
 
PhnX's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: lepoglava
Postovi: 182
tek sam pocel s igrom.
slucajno sam sinu od serifa odpizdil glavu(zel si je nazad pusku koju sam mu drpil i popravil). sad sam cijeli grad ocistil,pa od koga bum sad misije dobival?
PhnX je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2008., 03:27   #520
lukas1234
Premium
 
Datum registracije: Nov 2004
Lokacija: Varazdin
Postovi: 66
Citiraj:
Autor PhnX Pregled postova
tek sam pocel s igrom.
slucajno sam sinu od serifa odpizdil glavu(zel si je nazad pusku koju sam mu drpil i popravil). sad sam cijeli grad ocistil,pa od koga bum sad misije dobival?
Pa loadaj od pozicije di nisi to napravio.
lukas1234 je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2008., 04:28   #521
denied
Premium
Moj komp
 
denied's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,182
Sorry, ne znam dal je bilo ali zgodno za pogledat "hardware performance guide" za Fallout.......


http://www.gamespot.com/features/6201155/index.html
denied je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2008., 11:21   #522
m4dm4n
Does youer dewg byte?
Moj komp
 
m4dm4n's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,916
Citiraj:
Autor PhnX Pregled postova
tek sam pocel s igrom.
slucajno sam sinu od serifa odpizdil glavu(zel si je nazad pusku koju sam mu drpil i popravil). sad sam cijeli grad ocistil,pa od koga bum sad misije dobival?
Odi rađe tamani po cijeloj mapi i na taj način završi igru. Tebi misije očito ne trebaju.
__________________
" Have you tried turning it off and on again ? Are you sure it is plugged in ? "
m4dm4n je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2008., 12:06   #523
garynumber77
Premium
 
garynumber77's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Čakovec
Postovi: 53
...kad pokrenem igru(play)dođe mi ovaj prozor ispod što sam stavio i neče mi otvorit igru???
...šta da radim???[
http://s420.photobucket.com/albums/p...t=DSC00442.jpg
http://s420.photobucket.com/albums/p...t=DSC00443.jpg

Zadnje izmijenjeno od: garynumber77. 16.11.2008. u 22:39. Razlog: Slike u thumb!
garynumber77 je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2008., 12:51   #524
R2D2x2
Banned
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zg
Postovi: 152
Citiraj:
Autor yedwy Pregled postova
Pa kog vraga pališ launcher uopće, podesi si config i linkaj shortcut s desktopa ravno na exe i amen...
bez launchera ne mozes pokrenuti modove za igru..po defaultu su uvijek iskljuceni, tako da svaki put kad ulazis u igru moras odabrati koje modove zelis loadati
R2D2x2 je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2008., 13:53   #525
alan_poh
Premium
 
Datum registracije: Aug 2008
Lokacija: mamuti
Postovi: 310
Citiraj:
Autor garynumber77 Pregled postova
...kad pokrenem igru(play)dođe mi ovaj prozor i neče mi otvorit igru???
...šta da radim???
vista ili xp? 64 ili 32? sve koje ja znam, svima radi igra! a poznam dosta njih koji igraju fallout3....

Zadnje izmijenjeno od: Jelc. 16.11.2008. u 15:33.
alan_poh je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2008., 17:10   #526
mujica
črna jetra
Moj komp
 
mujica's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 451
zvuk u fallout3

imam mali problem sa zvukom u doticnoj igri.
naime sve je u redu zvuk ide preko slusalica (5.1), ali kad upogonim stereo, bilo na pc zvucnicima, bilo na pojacalu ili pak stereo slusalicama, nema pola zvukova... nema zvuka u interakciji s likovima, nema zvuka kod reloada oruzja i sl., uglavnom svega sto u 5.1 prolazi preko centralnog speakera... probal sam na sve moguce meni znane nacine, i nikak mi ne uspjeva da sve radi u stereu, pa ako netko ima kakvo rijesenje, bio bih zahvalan...
jednostavno mi se neda stalno sluske imat na glavi jer kad mi netko udje u sobu ga ne cujem i onda mi herc stane... nije lijep osjecaj
mujica je offline   Reply With Quote
Staro 16.11.2008., 22:37   #527
garynumber77
Premium
 
garynumber77's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Čakovec
Postovi: 53
Citiraj:
Autor alan_poh Pregled postova
vista ili xp? 64 ili 32? sve koje ja znam, svima radi igra! a poznam dosta njih koji igraju fallout3....
...XP,32,stavio sam slike u prijašnjem postu pa baci oko
garynumber77 je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2008., 00:00   #528
greg SE
Premium
Moj komp
 
greg SE's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2001
Lokacija: Vinkovci
Postovi: 5,231
Citiraj:
Autor denied Pregled postova
Sorry, ne znam dal je bilo ali zgodno za pogledat "hardware performance guide" za Fallout.......


http://www.gamespot.com/features/6201155/index.html
meni je osobno bilo tu zanimljivo ovo na dnu - imamo predstavnika stare garde iliti x1950pro (kartice koja se i danas proda za 300kn) i predstavnika svojevremeno pljuvane nvidia "mainstream" 8 serije (za kojeg si sretan ako dobijes 200kn). Jos malo ulja na vatru stare rasprave o tome sto je bolje u novim igrama
greg SE je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2008., 20:32   #529
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
u quest gdje trebam oslobodit 2 dječaka iz paradise fallsa, tamo su kao robovi....na koji način ući u paradise falls ako želim dobit dobru karmu (good way)?
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2008., 21:13   #530
Problem
Pijem samo KAJ
Moj komp
 
Problem's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2004
Lokacija: Vž
Postovi: 2,664
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
u quest gdje trebam oslobodit 2 dječaka iz paradise fallsa, tamo su kao robovi....na koji način ući u paradise falls ako želim dobit dobru karmu (good way)?
pa kaj ne dobis ako samo ubis onog loleka na ulazu?
Problem je offline   Reply With Quote
Staro 17.11.2008., 23:24   #531
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,728
Citiraj:
Autor xGAME Pregled postova
u quest gdje trebam oslobodit 2 dječaka iz paradise fallsa, tamo su kao robovi....na koji način ući u paradise falls ako želim dobit dobru karmu (good way)?


je to ono selo sa 3 kućice usred ničega gdje te zamole da oslobodiš to 2 od supermutanata i dovedeš ih nazad??

služe ičemu oni mutirani djelovi tjela koje skupljam iz vreća supermutanata??
uletio u capital building,zanimljiva koljaža izmrđu supermutanata i talon plaćenika,imam ja neki utjecaj tamo jer pokušavam naći put do onih rangersa koje sam oslobodio??
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2008., 01:45   #532
PhnX
Premium
Moj komp
 
PhnX's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: lepoglava
Postovi: 182
marica,ona ludara kaj pise knjigu mi je dala nekakav tranzistor i poslala me u nekakav war memorial anchorage nesto da najdem di oni mireluki imaju jebacnicu. prosel sve onde,nasel kralja ili nigde mesto di bi ustavil taj observer i zavrsil misiju. enibadi?
PhnX je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2008., 09:31   #533
Gemmy
smeghead
Moj komp
 
Gemmy's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2005
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,946
Citiraj:
Autor PhnX Pregled postova
marica,ona ludara kaj pise knjigu mi je dala nekakav tranzistor i poslala me u nekakav war memorial anchorage nesto da najdem di oni mireluki imaju jebacnicu. prosel sve onde,nasel kralja ili nigde mesto di bi ustavil taj observer i zavrsil misiju. enibadi?
taj quest je lagan ako neides napraviti onaj optional(da ne ubijes nijednog milurkera), samo torbas sve bestije, i u jednoj vecoj prostoriji na dnu su cahure i njih mozes postaviti taj dio, da nadgleda njihovo ponasanje
Gemmy je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2008., 15:32   #534
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Citiraj:
Autor demetrius Pregled postova
je to ono selo sa 3 kućice usred ničega gdje te zamole da oslobodiš to 2 od supermutanata i dovedeš ih nazad??

služe ičemu oni mutirani djelovi tjela koje skupljam iz vreća supermutanata??
uletio u capital building,zanimljiva koljaža izmrđu supermutanata i talon plaćenika,imam ja neki utjecaj tamo jer pokušavam naći put do onih rangersa koje sam oslobodio??
taj quest dobim kad idem kroz onaj rudnik do vaulta 87 ak se ne varam, tam neki dječak neće pustit unutra, pa veli ak hoću ući moram oslobodit 2 dječaka it paradise fallsa...
da li dobivam karmu ak idem obavit quest za onog kaj me ne pust u paradise falls, da mu dovedem robove...to mi izgleda kao evil way
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2008., 16:19   #535
Mad_Duke
Guest
 
Postovi: n/a
Ucini si uslugu, prodji intelligence, speach ili koji vec test nek te pusti unutra i zavrsi vec jednom :P
  Reply With Quote
Staro 18.11.2008., 16:20   #536
m4dm4n
Does youer dewg byte?
Moj komp
 
m4dm4n's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,916
Citiraj:
Autor demetrius Pregled postova
služe ičemu oni mutirani djelovi tjela koje skupljam iz vreća supermutanata??
Nisu mutirani nego su : http://en.wikipedia.org/wiki/Mutilation

Ima razlike.
__________________
" Have you tried turning it off and on again ? Are you sure it is plugged in ? "
m4dm4n je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2008., 18:06   #537
demetrius
Premium
Moj komp
 
demetrius's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2005
Lokacija: rijeka
Postovi: 3,728
Citiraj:
Autor m4dm4n Pregled postova
Nisu mutirani nego su : http://en.wikipedia.org/wiki/Mutilation

Ima razlike.

nema veze mutilirani ili mutirani,služe li ičemu??si mogu složiti mutanta od tih djelova??
demetrius je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2008., 20:40   #538
xGAME
Premium
Moj komp
 
xGAME's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Chernobyl NPP
Postovi: 4,769
Citiraj:
Autor Mad_Duke Pregled postova
Ucini si uslugu, prodji intelligence, speach ili koji vec test nek te pusti unutra i zavrsi vec jednom :P
znam, ali meni nikad vrag neda mira u takvim odlukama pa moram svaku hebenu mogućnost isprobat..do sad nisam ništ prolazil glavni quest, samo sam sporedne, mislim da sam i našel 99.9% mjesta na mapi ak ne i sve, lik mi je lvl20 (igram bez onog moda), imam prek 100h gameplay vremena, a s main questom sam na početku
xGAME je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2008., 21:08   #539
m4dm4n
Does youer dewg byte?
Moj komp
 
m4dm4n's Avatar
 
Datum registracije: May 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,916
Citiraj:
Autor demetrius Pregled postova
nema veze mutilirani ili mutirani,služe li ičemu??si mogu složiti mutanta od tih djelova??

Ofkors da ne. Mutanti nisu nastali na taj način. Oni samo vole čupati dijelove tijela ljudima.
__________________
" Have you tried turning it off and on again ? Are you sure it is plugged in ? "
m4dm4n je offline   Reply With Quote
Staro 18.11.2008., 23:22   #540
R2D2x2
Banned
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Zg
Postovi: 152
gdje mogu naci trgovca sa puno para osim one zenske iz craterside supply u megatonu? isto tako koji NPC ima veliki repair skill? zasad ta debilna zenska jedini trgovac sa preko 1000 capsa i repari skillom od 25
R2D2x2 je offline   Reply With Quote
Odgovori



Pravila postanja
Vi ne možete otvarati nove teme
Vi ne možete pisati odgovore
Vi ne možete uploadati priloge
Vi ne možete uređivati svoje poruke

BB code je Uključeno
Smajlići su Uključeno
[IMG] kod je Uključeno
HTML je Uključeno

Idi na